Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.ΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ 2 ΜΕ 3 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΠΡΟΓΕΝΗΤΙΚΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ?ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

EINAI ASXHMO NA MHN PERIMENEIS TIPOTA ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΜΗΝΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η 8 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ,ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ,ΟΥΦ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ!!!ΑΤΙΜΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΩΑΡΙΑ...ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ...ΑΛΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΟΥΡΧΟΝΤΕ ΚΛΑΜΑΤΑ ΑΛΛΕΣ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΚΙΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ... :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας :)

Δεν έχω κάνει προγεννετικο έλεγχο...Τι πρέπει να κάνω? Έχω ραντεβού με τον γιατρό την επόμενη εβδομάδα. Σκέφτηκα ότι είναι πολύ νωρίς τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha έγραψε:

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας :)

Δεν έχω κάνει προγεννετικο έλεγχο...Τι πρέπει να κάνω? Έχω ραντεβού με τον γιατρό την επόμενη εβδομάδα. Σκέφτηκα ότι είναι πολύ νωρίς τώρα.

ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΓΕΝΗΤΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ΕΤΣΙ ΛΕΓΕΤΕ ΟΙ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΞΟΠΛΑΣΜΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΕΡΥΘΡΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΘΕΙΣ ΑΠΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha υπέροχα νέα !!!σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου !!! να μην αναχώνεσαι μόνο και να προσέχεις !

γεια σου Lollipop !!! τι κάνει το νινί ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha έγραψε:

Γεια σας κορίτσια,

μόλις πήρα τα αποτελέσματα της χωριακής μου. Είναι 185.

Πριν από 2 εβδομάδες ακριβώς βγήκε θετικό το τεστ ωορηξίας.

Πώς σας φαίνεται το αποτέλεσμα? Δεν έχω πάρει τον γιατρό μου ακόμα.

Έχω κύκλο 32 με 35 ημέρες και σήμερα είναι η 34η μέρα. Αλλά σύμφωνα με το τεστ ωορηξίας είμαι ακριβώς 2 εβδομάδες μετά την ωορηξία.

Περιμένω με αγωνία να μου πείτε τη γνώμη σας!!!!

Ευχαριστώ :)

καταπληκτικα νεα!!!!!!! samantha ειναι πολυ καλα, και θα πανε ακομα καλυτερα!!!!!!!να μην ανησυχεις για τιποτε, να σκεφτεσαι μονο το μωρο σου στην αγκαλια σου!!!!!σου ευχομαι μια υγειεστατη εγκυμοσυνη και...δεν θα κουραστω να το λεω, και στα δικα μας!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

dhl.ennow afou ths blepei kati ton kentrizei..isws ta kolpa pou kanoun autes ekei!!!isws kapoia stash isws o tropos pou tou dinoun k katalabainei...rwta ti ton kentrizei sauto..katse des 1,2,3 tainies mazi tou....rwta ton panw sthn tainia ti akribws tou aresei...tha exei anapsei k tha sou pei sigoura...meta parton kateutheian k kante to idio sto krebati....eee meta apo kapoies fores tha se perimenei na gurhseis apo thn douleia k tha ta dinei ola gia ola se esena

αυτό ακριβώς, με πιάνεις ;):P

δίκιο έχει η merykal.

είναι κάτι που του αρέσει, τι να κάνουμε ; μην αγχώνεσαι και για αυτό εξάλλου δεν είναι και κάτι παράξενο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου εγω θα σας πω την δικη μου εμπειρια και η συμβουλη μου ειναι ΒΓΑΛΤΕ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΣΑΣ ΜΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΤΡΟΠΟ.εγω πηγα στο γυναικολογο μου οταν αποφασισαμε με τον αντρα μου να κανουμε νινι.αυτος με εβαλε να κανω προγεννητικο ελεγχο και ο αντρας μου εκανε σπερμοδιαγραμμα.βγηκαν ολα πεντακαθαρα.αφου ηταν ολα καθαρα και ενταξει,μηπως μπορειτε να μου πειτε γιατι μου πειρε 4 χρονια να μεινω εγκυος?ο μεγαλος εχθρος το ΑΓΧΟΣ.καποια στιγμη ενω προσπαθουσαμε,αποφασισαμε να αγορασουμε σπιτι και πανω στον ενθουσιασμο μου το ξεχασα αυτο.ε!εκεινο το μηνα εμεινα εγκυος στον αντωνακη μου που σημερα ειναι 3,5 χρονων.οταν ο αντωνης ηταν 10 μηνων,ξαναμενω εγκυουλα στο γιωργακη μου που το σεπτεμβρη θα γινει 2 χρονων.ο γιατρος μου μεχρι και χαπια μου ειχε δωσει για να νομιζω οτι κατι παιρνω.για ψυχολογικους λογους.καποια στιγμη του ειπα να κανω εξοσωματικη.εκανε σαν τρελος και μου εβαλε τις φωνες.οποτε μου ερχοταν η τρισκαταρατη οπως λετε εκλεγα με λιγμους.καποια στιγμη εμεινε εγκυος και γεννησε η ξαδελφη του αντρα μου.δεν ηθελα ουτε καν να την παρω ενα τηλεφωνο να της ευχηθω.που να ηξερα οτι ημουν εγκυος οταν γεννησε.ευχομαι να σας εδωσα εστω και λιγο πιστη και θαρρος και ευχομαι μεσα απο την καρδια μου σε καθε μια σας να συμβει ποιο γρηγορα απο οτι φανταζεστε και να μην σας παιρνει απο κατω.ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ!!!!!!!!!! :cheer::cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den mporw na apovalw to oneiro mou opws kai kamia apo mas pisteuw alla sumfwnw mazi sou oti to agxos einai o xeiroteros ex8ros kai to exw pei epanhlhmenos. Oti einai na ginei 8a ginei kai o 8eos xerei. Pisth prepei na exoume kai dynamh.

Na sou zhsoun ta paidakia sou Maraki mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοριτσι μου πολλυ πολλυ γρηγορα να ζησεις και εσυ και ολες οι αλλες το ονειρο σας που λεγετε μητροτητα και ειναι μαγικο με οποιο τροπο και αν τα φερεις στη ζωη!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι77 έγραψε:

κοριτσαρες μου εγω θα σας πω την δικη μου εμπειρια και η συμβουλη μου ειναι ΒΓΑΛΤΕ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΣΑΣ ΜΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΤΡΟΠΟ.εγω πηγα στο γυναικολογο μου οταν αποφασισαμε με τον αντρα μου να κανουμε νινι.αυτος με εβαλε να κανω προγεννητικο ελεγχο και ο αντρας μου εκανε σπερμοδιαγραμμα.βγηκαν ολα πεντακαθαρα.αφου ηταν ολα καθαρα και ενταξει,μηπως μπορειτε να μου πειτε γιατι μου πειρε 4 χρονια να μεινω εγκυος?........

Μαρακι77, σε ο,τι λες , εχεις ΔΙΚΙΟ...πες μου ομως....ειμαι 6 χρονια παντρεμενη και μολις τον τελευταιο χρονο αποφασισαμε να κανουμε παιδακι, επειδη ο αντρας μου, αν και υπεροχος, ηταν φοβερα αναβλητικος και διστακτικος.Καθε φορα που εφερνα το θεμα στο προσκηνιο, "κουμπωνοταν" και προεβαλλε ενα σωρο αντιρρησεις, με κατευθυντηρια γραμμη τα ασχημα οικονομικα μας.Ολο αυτον τον καιρο παρεμενα ψυχραιμη και προσανατολισμενη στα σημαντικα :ειμαστε καλα, αγαπημενοι κι η ζωη ειναι μπροστα μας....Ακομα κι οταν παρακολουθουσα τις ΔΕΚΑΔΕΣ φιλες και ξαδερφες μας , να μενουν εγκυες και να γεννανε, με χαρα κι οχι με πικρια τους ευχομουν να'ναι καλοτυχο το παιδακι τους.Τον ιουλιο που μας περασε διοριστηκα και αποφασισαμε να φυγουμε κι οι δυο απο την Αθηνα, τουλαχιστον για οσο χρειαζοταν, και να μεινουμε οπου θα με εστελναν.Περασαμε ενα δυσκολο χειμωνα, χωρις φιλους, μακρια απο το σπιτι μας, με στριμωγμενα οικονομικα και με μια αποβολη στο ενδιαμεσο...Τωρα, πρωτη εγω θελω να αδειασω το κεφαλι μου απο εμμονες και αγχη...και ξαναλεω... σε ο,τι λες , εχεις ΔΙΚΙΟ...πες μου ομως...

ΠΩΣ θα αντεξω, αν σκεφτω πως μπορει να κανει 2,3,4 η 10 χρονια για να ερθει το παιδακι μας;;;;;;

ΠΩΣ θα αντεξει ο γαμος μας , αν αρχισουμε τις αλληλοκατηγοριες;;;

και τελος, ΠΡΕΠΕΙ παλι να φταιω εγω, που το ΘΕΛΩ τοσο πολυ, σε σημειο να αγχωνομαι;;;;

ωρες ωρες με πνιγει το δικιο, ετσι αισθανομαι...

συγγνωμη, που παρασυρθηκα, ειχα μεγαλη αναγκη να τα βγαλω απο μεσα μου, κι ευχαριστω που με ανεχεστε.... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια κ μελλοντικες μανουλες ( αισιοδοξια πανω απολα)

τα νεα μου, αδιαθετησα χτες υστερα απο πολυ κοπο, κ αυριο παω για ενα ορμονικο ελεγχο γιατι μαλλον καποια ορμονη εχει λαλησει...αυτα απο εμενα. ευχομαι ολες γρηγορα να εχετε το ποθυτο αποτελεσμα κ κυριως...χαλαρα κοριτσια χαλαρα...απολαυστε το καλοκαιρακι, τον αντρουλη σας κ οχι σκουπιδια οχι πλαστικα σε θαλασσες κ ακτες.. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta έγραψε:

merykal έγραψε:

αυτό ακριβώς, με πιάνεις ;):P

δίκιο έχει η merykal.

είναι κάτι που του αρέσει, τι να κάνουμε ; μην αγχώνεσαι και για αυτό εξάλλου δεν είναι και κάτι παράξενο ;)[/quote:21kyfgdm]Ευχαριστω πολύ κουκλίτσα μου εχθές του το ξανά είπα ότι με πειράζει… και δεν μπορείτε να φανταστείτε τι έγινε με έβαλε κάτω και μου άλλαξε τα φωτά ελπίζω κάτι να έγινε εχθές και να δω και εγώ κανένα σποράκι αν και όταν το έκανα δεν το σκεφτόμουνα αυτό το έκανα γιατί το ήθελα τώρα αν πρόκυψη μακάρι το θέλω…πολύ το θελω… :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite έγραψε:

samantha έγραψε:

καταπληκτικα νεα!!!!!!! samantha ειναι πολυ καλα, και θα πανε ακομα καλυτερα!!!!!!!να μην ανησυχεις για τιποτε, να σκεφτεσαι μονο το μωρο σου στην αγκαλια σου!!!!!σου ευχομαι μια υγειεστατη εγκυμοσυνη και...δεν θα κουραστω να το λεω, και στα δικα μας!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:3e1jflbf]Καλημέρα κούκλα μου τα συγχαρητήρια μου και από μένα και μια καλή εγκυμοσύνη….. άντε σύντομα και σε μας :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaz έγραψε:

καλημερα κοριτσακια κ μελλοντικες μανουλες ( αισιοδοξια πανω απολα)

τα νεα μου, αδιαθετησα χτες υστερα απο πολυ κοπο, κ αυριο παω για ενα ορμονικο ελεγχο γιατι μαλλον καποια ορμονη εχει λαλησει...αυτα απο εμενα. ευχομαι ολες γρηγορα να εχετε το ποθυτο αποτελεσμα κ κυριως...χαλαρα κοριτσια χαλαρα...απολαυστε το καλοκαιρακι, τον αντρουλη σας κ οχι σκουπιδια οχι πλαστικα σε θαλασσες κ ακτες.. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

τον Αύγουστο κουκλα !!!

ναι κορίτσια προσοχή τα σκουπιδάκια μας :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giotatzo έγραψε:

O Ioulios se liges meres feugei alla h elpida den 8a xa8ei pote!!!!

Sygxarhthria se oses ta kataferan kai euxomai mia apo ta idia se oles (including me) syntomaaaaaaaaaaa

Filakiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

καλώς την, πως πέρασες στης διακοπές ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

τι κάνετε?

έχω κλείσει την επόμενη εβδομάδα για διακοπές σε νησί...

Αλλά σκέφτομαι να μην πάω...Μη γίνει και κάτι άσχημο και έχω τύψεις μετά...

Ο γιατρός μου είπε ότι επειδή δεν έχει νοσοκομείο στο νησί καλύτερα να μην πάω...Αλλά γενικά δεν ήταν αρνητικός στις διακοπές...

Εσείς τι θα κάνατε στην θέση μου? Να σας θυμίσω ότι τα Χριστούγεννα που μας πέρασαν είχα μια αποβολή στην 5η-6η εβδομάδα (θετικό τεστ εγκυμοσύνης και μετά ήρθε η περίοδός μου).

Ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hremhsa glukia mou,

sto taxidi opws xereis diapistwsa kai ema8a thn arnhtikh xoriakh tautoxrona, mexri na ftasw eixa shkwsei to kefali. Diakopes eixa paei sthn aderfh mou pou einai se ena nhsi xwris ton antroulh mou dustyxws :( alla ton eniw8a ekei mazi mou. Twra perimenw na er8ei apo to exwteriko gia na fygoume mazi kai na tou dwsoume na katalavei :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giotatzo έγραψε:

Hremhsa glukia mou,

sto taxidi opws xereis diapistwsa kai ema8a thn arnhtikh xoriakh tautoxrona, mexri na ftasw eixa shkwsei to kefali. Diakopes eixa paei sthn aderfh mou pou einai se ena nhsi xwris ton antroulh mou dustyxws :( alla ton eniw8a ekei mazi mou. Twra perimenw na er8ei apo to exwteriko gia na fygoume mazi kai na tou dwsoume na katalavei :):):):)

μην μου στεναχωριέσαι, το κεφάλι ψηλά. Να δεις θα γίνουν όλα, μόνο να έχεις υπομονή !!

να περιμένουνε σεισμό δηδ. ;; :laugh: :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια,

τι κάνετε?

έχω κλείσει την επόμενη εβδομάδα για διακοπές σε νησί...

Αλλά σκέφτομαι να μην πάω...Μη γίνει και κάτι άσχημο και έχω τύψεις μετά...

Ο γιατρός μου είπε ότι επειδή δεν έχει νοσοκομείο στο νησί καλύτερα να μην πάω...Αλλά γενικά δεν ήταν αρνητικός στις διακοπές...

Εσείς τι θα κάνατε στην θέση μου? Να σας θυμίσω ότι τα Χριστούγεννα που μας πέρασαν είχα μια αποβολή στην 5η-6η εβδομάδα (θετικό τεστ εγκυμοσύνης και μετά ήρθε η περίοδός μου).

Ευχαριστώ πολύ!!!

Κούκλα μου να δεις που αυτήν την φορά που θα σου πάμε όλα καλά να σκέφτεσαι θετικά τα προηγούμενα πέρασαν πάμε για αλλά… αν θέλεις να πας διακοπουλες να περάσετε καλά που θα πάτε?? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκουντ μόρνιγκ κοριτσάκια! Τι κάνετε;

Είμαι να με κλαιν οι ρέγκες σήμερα! Πλακώθηκα εψές σε κάτι ρακές και σήμερα ξύπνησα σα ζόμπι! Αααααχ, μεγάλωσα μάλλον και δεν το σηκώνω το πιοτί! Θα πάω τώρα να μου κάνουν ένα γαλλικό στο πόδι να στανιάρω.

Σαμάνθα, συγχαρητήρια!!!!!!! Η ταπεινή μου γνώμη είναι να ακούσεις τον γιατρούλη σου και να είσαι ολίγον επιφυλακτική με τα άνευ νοσοκομείου μέρη. Όχι ότι τρέχει και κάτι, αλλά μιας και είχες την αποβολή, ας προσέχεις λιγουλάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

speranza έγραψε:

Γκουντ μόρνιγκ κοριτσάκια! Τι κάνετε;

Είμαι να με κλαιν οι ρέγκες σήμερα! Πλακώθηκα εψές σε κάτι ρακές και σήμερα ξύπνησα σα ζόμπι! Αααααχ, μεγάλωσα μάλλον και δεν το σηκώνω το πιοτί! Θα πάω τώρα να μου κάνουν ένα γαλλικό στο πόδι να στανιάρω.

Σαμάνθα, συγχαρητήρια!!!!!!! Η ταπεινή μου γνώμη είναι να ακούσεις τον γιατρούλη σου και να είσαι ολίγον επιφυλακτική με τα άνευ νοσοκομείου μέρη. Όχι ότι τρέχει και κάτι, αλλά μιας και είχες την αποβολή, ας προσέχεις λιγουλάκι!

Καλημέρα τα τσούξατε εχθές :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...