Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

Χμ........................

Πώς μπορεί να γίνει βρε κορίτσια...................

Όταν μπαίνουμε σ΄εκείνην την κρίσιμη φάση των........... ημερών αναμονής........ να μην το σκεφτόμαστε??????????? Με λέτε??????????????

Πώς μπορούμε να κάνουμε το μυαλουδάκι μας.............. να μην το "μελετάει"??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

den kserw re pipitsazouzouna ton tropo gia na ksekolaei to muallo otan ftanei kaneis sthn telikh eutheia ths anamonhs..an kapoia kserei ton tropo as mas ton pei k emas!!!

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

17)Dreamgirl

18)Patata77

19)xouanitaki

20)stedim

21)pff

22)Stamymamy

nutella

23)Giotatzo

24)Afrodite

25)Voula25

26)Βασιλακης

27)Katia80

28)Speranza

29)Nefenoula

30)Μαιρη3

giname 30 :blink: meiwtheite kale!!!!!mono 2 ton ioulio?????? :huh: kante kati....kserete eseis ti B);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

uparxei kapoia sthn lista pou einai egkuos k den thn diegrapsa????gia rixte mia matia re koritsia gia na me bohthisete

Εγώ δεν γνωρίζω ακόμη καλό μου......................

Ακόμη στην 26η μέρα είμαι................

Έχω μέρες ακόμη..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

uparxei kapoia sthn lista pou einai egkuos k den thn diegrapsa????gia rixte mia matia re koritsia gia na me bohthisete

merykal εγω περιμενω την Παρασκευη, κι απ' ο,τι καταλαβα , πολλες απο εμας....οποτε, ο,τι ειναι να γινει, θα το ξερουμε στο τελος της εβδομαδας...περιμενω μαζικες αποχωρησεις!!!!θελει υπομονη, κι εγω αποφευγω τα πολλα πολλα με παιδια συγγενων και φιλων, γιατι με πιανουν τα ζουμια, και κουραστηκα να μαζευω τα κομματια μου!!!!!

εξ'αλλου, το αποφασισα : τα χριστουγεννα θα φτιαχνω το δωματιο του μωρου μου!!!!κλεινω τα ματια, κι αυτη η σκεψη με ανακουφιζει.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι κοριτσούδια!

Εγώ πάντως παρακουνήθηκα σήμερις. Πήγαμε το γράμμα, κουνήσαμε την αχλαδιά, βάλαμε τον κολιό στο ξύδι και όλα τα σχετικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, Pipitsazouzouna, αυτό αναρωτιέμαι κ εγώ... Τι να κάνω για να το βγάλω από το μυαλό μου... Εμείς, αν κ μπορούσαμε αυτόν τον μήνα να ξανα-ξεκινήσουμε τις προσπάθειες, λίγο η πολλή δουλειά του άντρα μου λίγο κάτι δουλειές στο σπίτι, δεν... "ταρακουνήσαμε το σύμπαν" παρά 1 φορά στις γόνιμες... Οπότε δεν θα έπρεπε να έχω ελπίδες, ούτε καν να το σκέφτομαι. Έλα όμως... Περιμένω κ εγώ την Παρασκευή. Καλά μυαλά μου εύχομαι... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw perimenw aurio..niwthw fouskwmenh den thellw na faw..isws ftaiei h psuxologia mou pou einai xalia logw ton xtesinwn apotelesmatwn alla den ptooume allwste den teleiwse tpt....etsi speranza kane polu ntoink ntoink!!!!!!!stedim k me mia fora ginontai ta thaumata

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

speranza έγραψε:

Γεια σας και πάλι κοριτσούδια!

Εγώ πάντως παρακουνήθηκα σήμερις. Πήγαμε το γράμμα, κουνήσαμε την αχλαδιά, βάλαμε τον κολιό στο ξύδι και όλα τα σχετικά!

μπραβο βρε speranza :laugh: :laugh: :laugh:

τουλαχιστον καποια κανει δουλεια :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite έγραψε:

merykal έγραψε:

merykal εγω περιμενω την Παρασκευη, κι απ' ο,τι καταλαβα , πολλες απο εμας....οποτε, ο,τι ειναι να γινει, θα το ξερουμε στο τελος της εβδομαδας...περιμενω μαζικες αποχωρησεις!!!!θελει υπομονη, κι εγω αποφευγω τα πολλα πολλα με παιδια συγγενων και φιλων, γιατι με πιανουν τα ζουμια, και κουραστηκα να μαζευω τα κομματια μου!!!!!

εξ'αλλου, το αποφασισα : τα χριστουγεννα θα φτιαχνω το δωματιο του μωρου μου!!!!κλεινω τα ματια, κι αυτη η σκεψη με ανακουφιζει.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:2qhftv6d]

ΑΧ!!! ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΑΣ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!ΠΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Χμ........................

Πώς μπορεί να γίνει βρε κορίτσια...................

Όταν μπαίνουμε σ΄εκείνην την κρίσιμη φάση των........... ημερών αναμονής........ να μην το σκεφτόμαστε??????????? Με λέτε??????????????

Πώς μπορούμε να κάνουμε το μυαλουδάκι μας.............. να μην το "μελετάει"??????????

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!ΕΡΓΑΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ,SHOPPING THERAPY ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΑΝΙΨΙΑ ΜΟΥ...ΤΙΠΟΤΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΖΙΦΟΣ!!!ΑΝ ΕΠΙΝΟΗΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΦΥΡΑ ΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

den kserw re pipitsazouzouna ton tropo gia na ksekolaei to muallo otan ftanei kaneis sthn telikh eutheia ths anamonhs..an kapoia kserei ton tropo as mas ton pei k emas!!!

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

17)Dreamgirl

18)Patata77

19)xouanitaki

20)stedim

21)pff

22)Stamymamy

nutella

23)Giotatzo

24)Afrodite

25)Voula25

26)Βασιλακης

27)Katia80

28)Speranza

29)Nefeloula

30)Μαιρη3

giname 30 :blink: meiwtheite kale!!!!!mono 2 ton ioulio?????? :huh: kante kati....kserete eseis ti B);)

σε ευχαριστω merykal!!αντε να φουσκωσουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :silly: :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου τι κανετε?Σας γραφω και το κυμα σκαει στην αμμουδια! :P

Το χρειαζομασταν απελπισμενα!!!Ετοιμες λοιπον για τον Αυγουστο ή Σεπτέμβριο? :silly: Ετοιμες για τρέλεςςςςςςςςςς? :blush:

Φιλακια σε όλες σας !!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TI TUXERH POU EISAI..8ELW K EGW 8ALASSA EPEIGONTWS!X8ES GURISA APO DIAKOPES KAI H A8HNA MOU FAINETAI XALIAAAAA!!!EUTUXWS POU ASXOLOUMASTE ME TON ANTROULH MOU ME ALLA PRAGMATA.....KSAPLWMENOI FUSIKA..KI OTI GINEI!ALLA EXW XASEI TH MPALA BRE KORITSIA BOH8HSTE ME!STIS 25 IOUNIOU EKANA AFAIRESH POLUPODA KAI APO TOTE EIXA 3-4 STAGONES AIMA GIA AKOMA 20 MERES MEXRI 18 IOULIOU POU KSEKINHSAME TIS SXEDON KA8HMERINES ELEU8ERES EPAFES KAI STAMATHSE.. LETE NA EGINE TIPOTA KALO??H TSAMPA ELPIZW...??ENTWMETAKSU NIW8W TH MHTRA MOU KA8E FORA POU PAW NA KATSW NA "TRANTAZETAI" POLU.TI LETE???EINAI NWRIS GIA NA KATALAVW?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κλείσε τα μάτια

Και γω μέσα σου θα μπώ!

Μείνε απολύτως ήρεμη και ακίνητη.

Οι άγγελοι τρομάζουν εύκολα

Η επιθυμία κυβερνά τις αισθήσεις (Βουδας)

Η κάθε επιθυμία, μας δίνεται μαζί με τις δυνάμεις για την πραγματοποίησή της (Μπαχ Ρ.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia kai apo emena!

Hthela na sas pw oti ekana ena test egumosunhs kai vghke thetiko...Ti prepei na kanw? Pote prepei na pao ston giatro? Epishs exw istoriko 1 apovolhs (mallon apovolhs) sthn 5h-6h evdomada kai anhsuxw para polu!!!

Ti me sumvouleuete?

Kalh epituxia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!να κλεισεις αμεσως ραντεβου με το γιατρο σου κ να κανεις κ μια χοριακη!!!!γρηγοραααααααααααααα!!!!σου ευχομαι ολα να πανε τελεια!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Ο Ιούλιος "χάθηκε".............. αφού η Κυρία εμφανίστηκε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Δε βαριέσαι............... πάμε γι΄ άλλα..............................

Καλά να είμαστε..........................

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Πιπίτσα, δεν πειράζει! Συνεχίζουμε κανονικά, επιμονή και υπομονή, μέχρι να έρθει το νινί!

Το πόσο θέλω και εγώ να το βγάλω από το μυαλό μου, δε λέγεται! Η μόνη φάση που δεν το σκέφτομαι καθόλου είναι τις πρώτες 5 μέρες, όταν έρχεται η καταραμένη. Από την άλλη πάλι σκέφτομαι: Δε θα πεθάνω κιόλας! Τα χρόνια δε γυρίζουν πίσω και έχω ήδη περάσει 1 χρόνο και βάλε με άγχος και ανεκπλήρωτες ελπίδες! Ίσως από Σεπτέμβρη πάω και για καμιά σαλπιγγογραφία, να έχω μια εικόνα του μέσα μου, κάνω και ό, τι άλλο χρειαστεί και βλέπουμε...

Σαμάνθα, συγχαρητήρια! Χοριακή και γιατρούλη αμέσως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha grhgora xoriakh kai na mas peis na se bgalw epitelous apo thn lista!!!

pipitsazouzouna nwris den hrthe auth thn fora???????

speranza den exeis na xaseis kati an kaneis mia salpigografia...alla tha pane ola kala na ksereis

egw perimenw shmera..ante na doume!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Speranza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κι εγώ τις 4-5 πρώτες μέρες της περιόδου είμαι………….. κάπως………….. μετά……………. «γυρίζω σελίδα»!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σαλπιγγογραφία να κάνεις, είναι πολύ καλή εξέταση……………. έχει…… λένε……….. άμεσα αποτελέσματα………. σε όποια δυσκολεύεται να μείνει έγκυος………… εμένα πάντως………….. δεν με έχει βοηθήσει ακόμη……….. στις 16 Ιουνίου την έκανα…………………….

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Καλημέρα Merykal!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κάνεις????????????? Μακάρι να μην σου έρθει καλή μου…………… κανονικότατα ήρθε η άτιμη………… περίμενα από 27-31………… ε ΟΚ τώρα……….. για 1 μέρα……………. αλλά πονάω πάρα πολύ………………… διπλωμένη στα 2 κάθομαι……….. λιγάκι ανακουφίζομαι…………. Πάω να «χαπακωθώ» έχει να πέσει Ponstan!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Samantha…………… καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κάνε μία χοριακούλα……………….. μήπως το νινάκι σου είναι εκεί??????????????????

:):):):):):):):):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια δεν πειράζει πάμε για τον Αύγουστο δυναμικά και καλά να είμαστε και θα έρθει και σε μας δεν μπορεί …. Το λάθος που κάνουμε είναι ότι το σκεφτόμαστε συνεχεία αυτό κάνω και εγώ αλλά εγώ έχω και πολύ άγχος με την δουλειά μου…. Αλλά έχω και ένα άλλο πρόβλημα που δεν ξερώ πώς να το πω με το άντρα μου ρε κορίτσια του αρέσει ακόμα και τώρα που είμαστε μαζί να βλέπει μονός του ξέρετε ΧΧΧΧ να μην το πω αν το καταλάβατε επειδή η δουλειά μας είναι διαφορετικά τα ωράρια μας και μετά όταν του πω εγώ να κάνουμε ξέρετε μου λέει είμαι κουρασμένος και εγώ το καταλαβαίνω τι έχει προηγηθεί, αλλά και αν κάνουμε πιστεύω ότι όταν έχει προηγηθεί αυτό το σπέρμα του αδύναμη και για αυτό δεν πιάνουμε παιδί γιατί πήγα στον γιατρό και με βρήκε καλά εμένα τι να κάνω ρε κορίτσια δεν το κόβει :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalh mou dreamgirl..entaksei sigoura to sperma einai pio adunamo meta alla auto den paei na pei oti ftaiei apokleistika auto...k emena o dikos mou pou k pou blepei k nomizw pws oloi oi antres to kanoun alla k esu pestou na kratietai k na ksespathonete mazi...pes tou to isws etsi to katalabei!!!bebaia egw den mporw na pw oti exw to idio problhma!!alla na ksereis me thn suzhthsh ola lunontai...dhl to kserei oti ksereis oti blepei?ti sou leei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααααααααα……………………….

Κι εγώ στην αρχή είχα πρόβλημα………………. τσαντιζόμουν……………… όταν τον έβλεπα πως ήθελε να βλέπει……………

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Αλλά τώρα πια «δε με χαλάει» καθόλου………………………

Πάνω μου δεν θα ξεσπάσει???????????????????

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ;);););););););););););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Ααααααααααααααα……………………….

Κι εγώ στην αρχή είχα πρόβλημα………………. τσαντιζόμουν……………… όταν τον έβλεπα πως ήθελε να βλέπει……………

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Αλλά τώρα πια «δε με χαλάει» καθόλου………………………

Πάνω μου δεν θα ξεσπάσει???????????????????

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ;);););););););););););););););)

Δεν ξερώ εμένα με ενοχλεί γιατί πιστεύω ότι για αυτό δεν μπορούμε να κάνουμε παιδί γιατί το σπέρμα δεν είναι δυνατό όταν εκείνος ασχωλιτε με τον εαυτό του και όχι με εμένα με το να μου λέει είμαι κουρασμένος πως θα κάνουμε παιδί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...