Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

trella trella trella me pianei!!!!

anastasia32 thellw polu polu na deiksei to atimo to test thetiko..exw ena hlithio proaisthima..den kserw ti na pw...alliws tha sakolouthisw augousto alla den thellw!!!htan nwris les e?

merenta ti na pw kalh epituxia gia ton augousto na xoume...k mena etsi einai ta ugra mou..to stithos mou einai elaxista prhsmeno k me ponaei polu polu ligo..auto pou me zalizei einai ponakia periodou xamhla..k auth thn fora den einai fantasia

nutella k egw etsi eipa oti to agxos telos alla epanhlthe auto ton mhna xwris logo k aitia....fusa kale fusaaaaaaaaaaa

voola25 sxedon tha sumfwnhsw mazi sou alla giati na to anaferoun oloi auto???????an den ftaiei to agxos tote ti einai???????paliotero eixan ligotero agxos apo emas tis shmerines giati den ikseran na to analeioun k polu...enw emeis shmera lee to ena etsi to allo alliws...den kserw ti na pw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

merykal έγραψε:

trella trella trella me pianei!!!!

anastasia32 thellw polu polu na deiksei to atimo to test thetiko..exw ena hlithio proaisthima..den kserw ti na pw...alliws tha sakolouthisw augousto alla den thellw!!!htan nwris les e?

Ευχομαι μεσα απο τηνη καρδια μου να μην με ακολουθήσεις τον αυγουστο!Νωρις ή αργα θα δειξει τι ειναι.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι το χειρότερο τουλάχιστον για εμένα οι μέρες που κοντεύει η τρελή, τρελή αγωνία !!! κάθε φορά αυτό, ενώ τις υπόλοιπες μέρες είμαι χαλαρή 2-3 μερες πριν απο την περίοδο είμαι άστα να πάνε για να μην αναφέρω το τι πλάθει η φαντασία μου κάθε φορά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημετα κοριτσακια κ απο εμενα. ειχα καιρο να μπω, ομως σας διαβαζω συχνα. να σας πω κ εγω τον πονο μου? ητανε να αδιαθετησω το σαββατο, την παρασκευη ειδα αρκετο ροζ στο σερβιετακι κ ειπα οκ αδιαθετησα. σαββατο κ κυριακη ειχα πολλους πονους κ 2-3 σταγονες καφε. χτες το βραδυ ειδα ελαχιστο κοκκινο μαζι με καφε κ σημερα εχω πονους αλλα τιποτα. τι λετε να συμβαινει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκι!!!!!!!!!!!!!!

Περίμενε ακόμη 2-3 μερούλες κι αν δεν έχει έρθει............ τεστάκι!!!!!!!!!

Ή ακόμη καλύτερα χοριακούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω πάντως................

Πολλές φορές το καλοκαίρι "τρελαίνεται" η περίοδος.................

Λίγο η θάλασσα......... λίγο η ζέστη......... δε θέλει και πολύ........

Τα καλύτερα σου εύχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημέρες!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ, πολυ. ακομα ειμαι στη δουλεια κ ουτε ενα μπανιο δεν εχω κανει κ γενικα τετοια κολπακια δε μου εχει ξανακανει. αν δεν υπηρχαν τα καφε θα πηγαινα κατευθειαν για τεστ, αυτα ομως με προβληματιζουν. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal γλυκια μου σου ευχομαι οτι οτι καλυτερο, κ οσο πιο συντομα γινεται. εγω πλεον ουτε ποναω ουτε τιποτα. τι να πω. θα δειξει. λεω παντως αν μεχρι το απογευμα δεν να κανω ενα τεστακι μπας κ. :):) τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες και πάλι..................

Από εχθές το πρωϊ πονάω πάρα πολύ.............. όχι συνεχόμενα......... σαν σουβλιές............. είμαι στην 26η μέρα σήμερις........ την καρτερώ.........

Άντε......... αν είναι να έρθει η άτιμη.............. μη χάσω το επόμενο ΣΚ τα μπανάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή σου ημέρα Merykal μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaa korisares mou!!!

lollipop pou eisai?exw problhma me to mammy den se blepw sthn sunomilia..sernete to mammy

mariaz perimene k an de kane ena testaki aurio me to kalo

pipitsazouzouna eixes dikio....prin thn kathusterhsh oxi test..egw omws to ekana xtes k den se akousa..ta apotelesmata arnitika...kanonika perimenw aurio...enoxlhseis den exw shmera...xtes to bradu omws ksupnhsa apo ton pono kai den einai fantasia giati ponousa..ti na pw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

lollipop pou eisai?exw problhma me to mammy den se blepw sthn sunomilia..sernete to mammy

Κοριτσαρα μου ουτε εγω σε βλεπω on line στην συνομιλια!!!Μονο αν σε πετυχω σε κανενα θεμα κ δω οτι αναβοσβηνει το on line κατω απο την εικονα σου!

Τι να πω.....συνδεσεις....μπαγλαμας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...ΕΧΩ ΥΠΕΡΥΧΟ ΩΟΡΥΞΙΑΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΗΝΑΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΙΣ ΩΟΘΚΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΥΣΤΕΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΠΟΛΥ...ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΩΟΡΥΞΙΑ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΠΟΛΥ...

ΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΤΑ ΑΝΙΨΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΩΣ ΤΑ ΕΒΛΕΠΑ ΝΑ ΠΛΑΤΣΟΥΡΙΖΟΥΝ ΤΟΣΟ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΑ ΣΚΙΡΤΗΣΕ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡ0ΝΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΠΛΑΤΣΟΥΡΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ!!!! B)B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Ευτυχώς σήμερα ξεσφίξανε κάααπως οι ζέστες!

Εχτές που βγήκαμε για ψαράκι το μεσημέρι και μετά στη μηχανή κάτω από τον ήλιο, πρέπει να έπαθα ηλίαση. Όλο το βράδυ υπέφερα. Και έτσι δεν είχε αγκαλίτσες, παρά το ότι είμαι στο ακριβώς! Αν και κάτι μου λέει ρε κορίτσια πως αυτό τον μήνα δεν κάνω ωορρηξία, ξέρω γω; Εξαφανισμένα τα υγρά...

Αχ Βασιλάκης και εγώ τα ίδια σκέφτομαι όποτε είμαι με παιδιά! Που θα πάει, θα αποκτήσουμε και εμείς!

Αντε, καλή μας επιτυχία και όχι άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημερα κ απο μενα.να θυμησω σε ποια λιστα ειπαμε οτι βρησκομαστε? σε ποια για ν'ακουσω δυνατα....?δεν θελω αγχος κ ανυπομονησια...εχουμε αλλους δυο μηνες μεχρι τον σεπτεμβη...κ τοτε ναι θα γινουμε μανουλες.αλλωστε κ ο αυγουστος ειναι ωραιος μηνας για σπορακια...ολογιομο φεγγαρι,της παναγιας...ειναι κ παχιες οι μυγες!ασχετο!ετσι μπραβο λοιπον,χαρειται την θαλασσα κ τον ηλιο κ φυσικα δεν ξεχναμε το φικιφικι!αυτααααα!για να μην ξεχνιομαστε ειπαμε μεχρι σεπτεμβρη, μετα θα μπουμε στην λιστα με τα δωρα του αη βασιλη...χιχιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

etsi thn lista me ta dwra tou ah basilh na thn ephmelhtheis monh sou emeis den tha erthoume tha to xoume parei to dwraki mas!!!alla giati kati mou leei oti esu feugeis ton augousto apo edw k pas stis gkastroules??????????????exw diaisthish egw k den me gelaei emena tpt!!!

speranza kalws hrthes koritsaki ap ta merh mas....katse se ligo tha se prosthesw k esena sthn lista gia na fugeis to suntomotero apo edw!!!

basilakhs k egw xtes sthn thalassa pou phga to idio epatha...eblepa ta skatoulakia na dexontai thn frontida ths mamas k pathena kati

perimenw aurio na erthei h trellh k den THELLW..makari to test na ekane lathos k na htan nwris..shmera tha steillw ton antroulh mou na mou parei ena diplo etsi gia na mas briskete...pame gia augousto diaforetika pou einai k paxes paxes oi muges opws leei k h sisi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

17)Dreamgirl

18)Patata77

19)xouanitaki

20)stedim

21)pff

22)Stamymamy

nutella

23)Giotatzo

24)Afrodite

25)Voula25

26)Βασιλακης

27)Katia80

28)Speranza

giname 28 k den efuge kamia :angry: mono plithenoume :angry:

kouneitheite :P sas thellw egkues B) sas thellw MANES ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου..εχω καιρο να γραψω..με χει ριξει λιγο απο κατω μετα την βιοχημικη.σημερα εμαθα οτι η κουμπαρα μου ειναι εγκυοσ..και λιγακι..ζηλεψα.με την καλη εννοια!!!βαλτε με και μενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα να δεις merykal τι γινεται...μετα την ακατανομαστη που περιμενω γυρω στις 10/8 παω βουρ για τεστ παπ κ μετα βουρρρρ για μπεμπε.οποτε αν το μαγαζακι μου δουλευει σωστα τοτε ναι η διαισθηση σου να παραμεινει σωστη κ να εχω μωρακι μεχρι το σεπτεμβρη.κ η λιστα του αη βασιλη θα γινει λιστα για τα ψωνια της εβδομαδας.χιχιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕFELOYLA ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ''ΖΗΛΕΨΕΙΣ''ΛΙΓΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΣΕΙΡΑ ΝΑΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑΥΤΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποση πια βασιλακη??η 2η εγκυμοσυνη ηρθε μετα απο 1.5 χρονο!!ποσο θα κανει να ξαναρθει????????????ξενερωνω απλα!!σε ευχαριστω παντως...σμουτσ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

17)Dreamgirl

18)Patata77

19)xouanitaki

20)stedim

21)pff

22)Stamymamy

nutella

23)Giotatzo

24)Afrodite

25)Voula25

26)Βασιλακης

27)Katia80

28)Speranza

29)Nefenoula na sai k esu!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω κ γω θα γινω μανα μεχρι το σεπτεμβριο!!! :woohoo: ναι ναι ναι :woohoo: :woohoo: εγω για τον αντρα μου στεναχωριεμαι καθε φορα που βγαινουμε εξω τον βλεπω να χαζευει τα μικρα κ να βγαζει εναν αναστεναγμο γυρναει με κοιταει κ μου χαμογελαει τοσο γλυκα..θα ρθει αντρακι μου θα ρθει!!! :kiss: merykal βαλε κ μενα στη γουρλιδικη λιστα οχι για μενα για το φουκαριαρικο το αντρακι μου μωρε!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...