Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

17)Dreamgirl

18)Patata77

19)xouanitaki

20)stedim

21)pff

22)Stamymamy

nutella

23)giotatzo

24)Afrodite

25)Voula25

26)Basilakhs KALWS MAS HRTHATE K SYNTOMA MANOULES..NA PATE ALLOU

27)katia80 :P;):lol:

KORITSIA PLHTHENOUME XWRIS NA MEIWNOMASTE OMWS..KANTE KATI..THELLW NA SBHSW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

MALLON THA FUGW K EGW APO THN LISTA..TO NIWTHW..POTE NA EKANA ENA TESTAKI?PERIENW 27/07

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΚΟΜΑ!!! :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΝΩ ΚΙΕΓΩ...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΙΑΥΤΑ...ΖΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑΡΘΕΙ ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ Η ΜΕΡΑ... :unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

basilakh mhn to les auto oles mporoume!!!

pipitsazouzouna trwei o k@@@@@os mou..ti na kanw?shmera to prwi ksupnhsa me ponakia periodou.....ante na doume....na rwthsw k kati allo?ta ygra(sorry kiolas)einai kalos sumaxos???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal καλη ερωτηση!!!!κι εγω εχω μερες πονακια περιοδου και μ'εχει ριξει αρκετα...αλλα, τα υγρα ( με το μπαρδον) δεν εχω καταλαβει αν ειναι καλος η κακος οιωνος...!!!πραγματικα, αν ξερει καποια ας μας πει!!!!

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ξερω πως αισθανεσαι, αλλα καμια φορα ειναι ολα μεσα στο μυαλο μας, και εμεις γινομαστε οι μεγαλυτεροι εχθροι μας!!ειναι πολυ πολυ δυσκολο, αλλα ΜΟΝΟ εμεις μπορουμε πραγματικα να στηριξουμε τον εαυτο μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΜΜΟΝΗ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΡΘΡΕΙ ΠΟΤΕ!!!!ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΩ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΙΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕ ΜΑΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!ΟΛΟΙ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ Η' ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!!ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΟΧΙ ΖΗΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΜΗΠΩΣ ΑΝ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΒΟΗΘΟΥΣΕ!!!!!! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

voola25 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΜΜΟΝΗ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΡΘΡΕΙ ΠΟΤΕ!!!!ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΩ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΙΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕ ΜΑΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!ΟΛΟΙ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ Η' ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!!ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΟΧΙ ΖΗΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΜΗΠΩΣ ΑΝ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΒΟΗΘΟΥΣΕ!!!!!! :S

voola25 νιωθω ακριβως το ιδιο!!!!!!ολοι οι φιλοι μας και τα ξαδερφια μας εχουν η περιμενουν τουλαχιστον ενα παιδακι!!!!χθες το απογευμα πηγαμε για καφε με 2 φιλους και το γιο τους και μετα , στην πεθερα μου οπου ηταν η κουνιαδα μου με τον ανιψιο μου....ενω χαιρομαι να τους βλεπω και περασα καλα, το βραδι δε μπορουσα να κοιμηθω απο το κλαμα, και καποια στιγμη σκεφτηκα πως πρεπει να φυγω απο αυτο το περιβαλλον, γιατι μου δημιουργει μονο αναστατωση.....ημουν πολυ χαλια και σημερα το πρωι αναρωτιομουν αν ειναι σωστο ακομα και να μπω στο μαμιλαντ, γιατι φοβαμαι μη μου γινει ψυχωση....ο αντρας μου ειναι πολυ πολυ καλος και με στηριζει, αλλα δε θελω να αισθανεται πως η δουλεια του ειναι να μου δινει συνεχεια κουραγιο, γιατι κι αυτος ανθρωπος ειναι με τα ιδια συναισθηματα...νομιζω τελικα οτι θα βοηθουσε να αλλαζαμε παρεες η ακομα και περιβαλλον γιατι το ρημαδι το μυαλο δεν ξεκολλαει!!!!!!! :angry::unsure: τωρα περιμενω τις διακοπες , να ξεφυγω απο τα γνωστα , να χαρω με καινουρια πραγματα....δεν ξερω , εσεις πως το αντιμετωπιζετε;;; :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mia ap ta idia k egw koritsia...molis gurhsame apo thn thalassa k den anteksa ekana test...arnitiko fusika alla perimenw stis 27/07..........den mporw allo thellw na eimai egkuos den dinw shmasia sto test den to antexw epesa psuxologika

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

mia ap ta idia k egw koritsia...molis gurhsame apo thn thalassa k den anteksa ekana test...arnitiko fusika alla perimenw stis 27/07..........den mporw allo thellw na eimai egkuos den dinw shmasia sto test den to antexw epesa psuxologika

merykal κοριτσι μου, το οτι ειναι αρνητικο το τεστ δεν λεει κατι....σε πολλες κοπελες εγινε ετσι και τελικα ηταν εγκυουλες....δεν σημαινει ομως πως αν δεν εισαι τωρα θα το βαλεις κατω!Ελα μαζι για τον αλλο μηναααααα να γινουμε μανουλες!!! :P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες!!! Merykal μου ειναι πολυ νωρις, μη δινεις βαση στο τεστ, ευχομαι να μην ερθει ουτε την Τριτη ουτε την Τεταρτη και να εισαι εγκυουλα!

Κοριτσακια μου μην απελπιζεστε, ειναι δυσκολο να βγει απ το μυαλο αυτη η σκεψη το ξερω, και οσο κι αν λεμε οτι το ξεχναμε το οτι μπαινουμε εδω και το συζηταμε σημαινει οτι το χουμε στη σκεψη μας... Τουλαχιστο εδω μεσα τα λεμε με ατομα που καταλαβαινουν. Βαζω και τον εαυτο μου γιατι μεχρι προσφατως με ειχε πιασει και μενα ο πανικος μεχρι που ειπα δεν πολυασχολουμαι και ηρθε!

GOOD LUCK και πολλα φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nutella έγραψε:

Γεια σας κουκλιτσες!!! Merykal μου ειναι πολυ νωρις, μη δινεις βαση στο τεστ, ευχομαι να μην ερθει ουτε την Τριτη ουτε την Τεταρτη και να εισαι εγκυουλα!

Κοριτσακια μου μην απελπιζεστε, ειναι δυσκολο να βγει απ το μυαλο αυτη η σκεψη το ξερω, και οσο κι αν λεμε οτι το ξεχναμε το οτι μπαινουμε εδω και το συζηταμε σημαινει οτι το χουμε στη σκεψη μας... Τουλαχιστο εδω μεσα τα λεμε με ατομα που καταλαβαινουν. Βαζω και τον εαυτο μου γιατι μεχρι προσφατως με ειχε πιασει και μενα ο πανικος μεχρι που ειπα δεν πολυασχολουμαι και ηρθε!

GOOD LUCK και πολλα φιλακια!

nutellitsa να ξερεις πως ολες χαιρομαστε για σενα!!!Εισαι πολυ γλυκια που ακομα μας συμπαραστέκεσαι!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΣ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΟΛΟ ΑΥΤΟ!!!ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕ Μ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΥΜΩΝΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΜΩΡΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ!!!!!ΜΑΘΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΜΥΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΜΕΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΦΤΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΟΛΑ ΟΚ....ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΑΔΕ ΟΡΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ Ή΄ ΧΑΛΑΝE ΤΑ ΑΥΓΑ ΣΟΥ ΤΟ ΡΙΞΑΜΕ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ.....ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΜΕ ΑΣΗΤΙΕΣ ΠΟΛΕΜΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΦΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΥΠΗΡΧΕ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΣΑΝ ΟΠΟΥ EBRIΣKΑΝ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΥΓΙΕΙΝΗΣ!!!!!

ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΣΤΟΝ ΑΡΡΩΣΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ... ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΠΩ ΔΕ Γ.... ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΘΕ ΝΑ ΡΘΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΙ............!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν εχω διαβασει ολα τα προηγουμενα αλλα απλως θελω να μπω στην παρεα σας γιατι πιστευω με τρελα οτι μεχρι τον Σεπτεβριο θα εχω γινει κι εγω μανουλα..

Ελπιζω κι η σαλπιγγογραφια να βοηθησε..

Καλη επιτυχια σε ολες μας..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΘΑ ΘΕΛΑ ΛΙΓΗ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΜΟΥ AFRODITE KAI MERYKAL ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΡΑΒΑΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΟΥΚΙΑ !!!!ΜΗ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΡΑΒΗΞΤΕ ΜΕ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΣΚΕΨΗ!!!!ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΠΑΡΑΛΥΡΩ ΑΠΟ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΑΠΛΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω δεν ημουν στα καλα μου.....δεν πειραζει , τα βγαζουμε απο μεσα μας και ξαλαφρωνουμε!!!!!

το παιδακι μας ειναι καπου εκει εξω και πρεπει να ακουσει το γελιο μας και να'ρθει, οχι τα ουφ και τα κλαψ κλαψ!!!αρχιζω απο σημερα και δημιουργω μια νεα εικονα στο μυαλο μου: εινα χριστουγεννα και στολιζω το δεντρο ενω η κοιλιτσα μου ειναι ΟΛΟΣΤΡΟΓΓΥΛΗ!!!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΡΩΗΣΩ ΚΑΤΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟ??????ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ??ΕΚΑΝΑ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΕΛΕΓΧΟ ΟΡΜΟΝΩΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΜΕ ΤΕΣΤ ΝΑ ΒΡΙΣΚΩ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ....ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΙΣ ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΥΤΟΣ ???? ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΛΑΘΟΣ....????Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΝΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΑΛΛΑ ΟΚ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ? ΛΕΤΕ ΝΑ ΧΩ ΒΟΥΛΩΜΕΝΕΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ Η΄¨ ΩΑΡΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΠΕΡΑΤΟ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ????ΕΙΜΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΑ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αfrodite πολυ καλη εικονα!!και εγω Νοεμβριο γεννησα και Χριστουγεννα στολιζα μαζι με το παιδακι μου...συγκινουμε....μακαρι να δωσει ο θεος να το ξαναζησω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Voola μου μονο σαλπιγγογραφια σου μενει απο οτι καταλαβα!και εγω τα ιδια,μονο αυτη μου μενει την οποια θα την δρομολογησω απο Σεπτεμβρη.Αμ εγω εχω και παιδι και με εχουν φαει να την κανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ????ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΘΑ ΠΗΔΗΧΤΩ ΑΠ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ...ΟΛΑ ΣΕ ΜΑΣ ΓΑΜΩΤΟ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΟΙ ΜΑΝΕΣ ΚΑΝΟΝΟΚΕΣ ΚΑΙ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ...........!!!!!!!!!!!!! :( :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite έγραψε:

merykal καλη ερωτηση!!!!κι εγω εχω μερες πονακια περιοδου και μ'εχει ριξει αρκετα...αλλα, τα υγρα ( με το μπαρδον) δεν εχω καταλαβει αν ειναι καλος η κακος οιωνος...!!!πραγματικα, αν ξερει καποια ας μας πει!!!!

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ξερω πως αισθανεσαι, αλλα καμια φορα ειναι ολα μεσα στο μυαλο μας, και εμεις γινομαστε οι μεγαλυτεροι εχθροι μας!!ειναι πολυ πολυ δυσκολο, αλλα ΜΟΝΟ εμεις μπορουμε πραγματικα να στηριξουμε τον εαυτο μας..

κορίτσια περίοδο περίμενα στης 25-27 και τελικά μου ήρθε στης 23. τώρα όσο για τα υγρά έχω να σας πω απο δική μου εμπειρία οτι εκτός που το στήθος μου ήταν πολύ διαφορετικό απο τις προηγούμενες φορές είχα και πολλά υγρά. Τα υγρά έμοιαζαν σαν αυτά που έχουμε τις γόνιμες μέρες. Αυτός ήταν και ο λόγος που πήραν τα μυαλά μου αέρα... αλλά τελικά για εμένα τουλάχιστον ήταν κακός οιωνός ;

αυτό δεν σημάνει όμως πως το ίδιο μπορεί να συμβεί και σε εσάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...