Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

giotatzo έγραψε:

Kalwshr8esssssssssss

koritsia valte thn sthn lista grhgoraaaaaaaa

p.s perimenw thl. apo thn mikroviologo shmera ekana xoriakh, otan to ma8w isws na eimai kai sto karavi opote den 8a mporw na sas enhmerwsw, 8a sas ta pw next week an eimai se mood vevaia

αααα!!! φιλενάδα μην μας το κάνεις αυτό!! να βρεις ένα τρόπο να μας ενημερώσεις :P

σκέφτομαι να κάνω και εγώ αύριο χοριακή, βασικά όπως προείπα το τρενάρω εδώ και μια εβδομάδα περίπου αλλά αυτή την φορά δεν ξέρω κάτι με τρώει να την κάνω... Περίοδο περιμένω 25 άντε 27. Δεν θέλω να μου έρθει η βρώμα :angry:

και πριν που έπινα καφέ έξω με τις φίλες μου ένιωσα σαν να μου ήρθε και με το που μπήκα στο σπίτι είδα και ευτυχώς ήταν μόνο υγρά :woohoo: :woohoo:

μεγάλη ανακούφιση !! σκεφτόμουν οτι δεν φτάνει που ήρθε, ήρθε και ποιο μπροστά :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

8a prospa8hsw an kai den xerw an 8a ta kataferw, an einai arnhtika ta apotelesmata den 8a exw kai dia8esh opws katalavaineis.

Steile mou to kinhto sou na sou steilw sms na anakoinwseis esy glukia mou merentoula ta 8etika elpizw apotelesmata mou :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΑΙ ΚΑΡΑΜΕΛΩΤΕΣ.......

ΚΑΛΩΣΗΛΘΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΩΝ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩΝ ΜΑΜΑΔΩΝ!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ Η ΑΓΩΝΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΗ!

ΠΟΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΔΗΛΑΔΗ???????ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...ΑΑΑ

ΟΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ!!!!!!!ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΤΑΞΕ Η MERYKAL KAI MERΕNTOULA!

ΔΕΝ ΠΙΣΤΥΩ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ?

ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΤΑΞΕΙΣ..ΚΑΗΚΕΣ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΑΩ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΔΥΝΑΜΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου όλες να έχουμε βγει από την λίστα τον Σεπτέμβριο και να είμαστε επιτέλους έγκυες όλες μαζί η Μεγαλόχαρη που γιορτάζει στης 15 Αύγουστου να μας φώτιση και όλες με το σποράκι μας που τόσο πολύ θέλουμε …… :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giotatzo έγραψε:

Kalwshr8esssssssssss

koritsia valte thn sthn lista grhgoraaaaaaaa

p.s perimenw thl. apo thn mikroviologo shmera ekana xoriakh, otan to ma8w isws na eimai kai sto karavi opote den 8a mporw na sas enhmerwsw, 8a sas ta pw next week an eimai se mood vevaia

κορίτσια με ενημέρωσε η giotatzo για την χοριακή, δυστυχώς δεν... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ!!! ΕΙΠΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!!! :blink::blink::blink::blink::blink::blink:

ΜΕΣΑ ΣΕ 20 ΜΕΡΕΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΤΟΙΝΓΚ ΝΤΟΙΝΓΚ :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

ΜΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΑΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ.......

ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΜΑΣ ΤΗΝ ΣΚΑΣΕΙ Κ ΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΕΤΥΧΕ!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :cheer::cheer::cheer:

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΗΝ ΜΕ ΞΕΧΝΑΤΕ!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

17)Dreamgirl

18)Patata77

19)xouanitaki

20)stedim

21)pff

22)Stamymamy

nutella

23)giotatzo

24)afrodite kalws hrthes kalh mou..k suntoma manoula

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KIΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ 5 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΙΩΝΕΣ ΚΙΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΔΕΙΜΗΟΥΡΓΗΤΕ...ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΓΧΟΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλακη καλως ηρθες!!ευχομαι γρηγορα μανουλα! :kiss: εμενα η δικια μου ταχει παιξει!!πολλες τσιριτζαντζουλες μου κανει αυτον τον μηνα!! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΟΤΑΝ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΥΧΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΤΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΛΑΙΓΑ...ΕΚΛΑΙΓΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΜΟΝΗ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΛΕΓΞΩ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια, τι μου κάνετε ;

πήγα να κάνω σήμερα χοριακή και η μικροβιολόγος μου με έστειλε στο σπίτι..

καλώς τα κορίτσια στην παρέα μας !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sisi2007 έγραψε:

γιατι σε εδιωξε?μαλλον ησουν πολυ βιαστική?

ανυπόμονη ίσως ;; :P αν την έκανα θα έδειχνε 100%. απλά η μικροβιολόγος μου (εδώ και 10 χρόνια) δεν με άφησε να την κάνω γιατί δεν υπάρχει λόγος, να έχω υπομονή λέει και όταν με το καλό θα έχω, αν έχω, καθυστέρηση θα κάνουμε και την χοριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΔΕ ΤΟ ΒΑΖΑ ΚΑΝ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕ ΘΑ ΧΑ ΜΩΡΟ!!!!!ΗΤΑΝ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΑΔΕΡΦΕΣ ΜΟΥ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΠΟΥ ΔΕ Μ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΕ!!!!!ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΑΜΕΣΩΣ!!!!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΡΘΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ :ΚΑΙ ΧΑΝΩ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΜΟΥ!!!!!! line_line_typew8_beg_d_typew11_time_1243656000_text_.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω δει πιο ομορφη λιστα στη ζωη μου :lol: !!! και θελω τοσο πολυ να παρω ενα σφουγγαρι και να σβηνω ονοματα!!!!Λοιπον, μεχρι το Σεπτεμβριο θα εχουμε παρει ολες ποδι!!!αντε, κοριτσια, τωρα οπου να'ναι ερχεται!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

θα μπαινω καθε μερα να μαθαινω τις εξελιξεις... ;) !εγω περιμενω περιοδο την αλλη εβδομαδα, αλλα ηδη νιωθω το πρηξιμο, οποτε με βλεπω απο αυγουστο.. :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

voola25 έγραψε:

ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΔΕ ΤΟ ΒΑΖΑ ΚΑΝ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕ ΘΑ ΧΑ ΜΩΡΟ!!!!!ΗΤΑΝ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΑΔΕΡΦΕΣ ΜΟΥ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΠΟΥ ΔΕ Μ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΕ!!!!!ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΑΜΕΣΩΣ!!!!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΡΘΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ :ΚΑΙ ΧΑΝΩ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΜΟΥ!!!!!! : :unsure:

και ποιος το βάζει στο νου του ;

δεν νομίζω να παίζει ρόλο το ιστορικό σε αυτή την περίπτωση, απλά κάπου τα μωράκια έρχονται αμέσως κάπου μετά απο λίγο, και δυστυχώς σε κάποιες περιπτώσεις το μωρό αργεί πολύ και εκεί που λες οτι ο πελαργός μας ξέχασε τότε τσούπ !!

δεν ξέρω για την πίστη αλλά ξέρω πως αν σε πάρει απο κάτω τότε χάνεις το παιχνίδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ Η ΕΥΧΗ ΣΟΥ ΝΑ ΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΟΛΕΣ ΕΚΕΙ!!!!ΟΝΕΙΡΑ ΘΕΡΙΝΗΣ ΝΥΚΤΟΣ ΤΑ ΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΑΥΤΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αραγε εγω να ανηκω σ'αυτη τη λιστα????αχ μακαρι!!

αλλα τι λεω??εγω ακομα περιμενω περιοδο μετα απο θεραπεια ενδομητριωσης και εχω αρχισει και απελπιζομαι :(:(

νομιζα οτι μου εφυγε το αγχος και το ειχα δει χαλαρα το θεμα αλλα επεσα παλι!!

βλεπω και αλλα κοριτσια στο περιβαλλον μου που μενουν εγκυες οταν δεν το θελουν και δεν μπορω ,λυγιζω..δεν το βγαζω απο το μυαλο μου,προσπαθω αλλα δεν γινεται τελικα :dry:

ευχομαι να πανε ολα καλα γιατι δεν αντεχω αλλα δακρυα.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katia80 να μην απελπίζεσαι, πόσο καιρό προσπαθείς ;

εγώ μόλις βγήκα απο την τουαλέτα και είδα στο σερβιετάκι μου οτι μου σταγόνες αίμα....

τι να κάνουμε, κάποια πράγματα δεν μπορούμε να τα έχουμε απλόχερα να το πω ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου merenta!ωραιο ονομα..

προσπαθουμε πανω απο 1,5 χρονο..απειρα αρνητικα τεστ και χοριακες,απειρες εξετασεις και οι δυο.το αποτελεσμα ειναι να χειρουργηθω απο κυστη ενδομητριωσης,3 μηνες τεχνητη εμμηνοπαυση,μαλλον κλειστες σαλπιγγες(θα δουμε) α!και ο αντρας μου ενα μικρο θεμα με σπερμα,θυρεοειδη και ζαχαρο στα 33 του!!

πω πω τωρα που τα γραφω μου φαινονται χειροτερα!!παναγια μου,δωσ'μου δυναμη!σορρυ για το παραληρημα αλλα δεν αντεχω αλλο! :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχ σκυλάκια!!! Ποσο μα ποσο τα αγαπώ!!! Πριν την εγκυμοσύνη ονειρευόμουν τοσο πολυ ενα σκυλάκι. Αφου στον σύζυγο του το δήλωσα, μολις και το τελευταίο παιδι αρχίσει τις εξόδους με φίλους εγω θα πάρω σκύλο. Εκείνος τα αγαπάει μεν, αλλα δεν τα θελειες το σπίτι... Αλλα θα πατουσα ποδι. Και να σου πω, τι δεν θα εδινα να έχω ενα σκυλάκο τωρα στα δύσκολα. Μεγάλωσα με σκυλιά απο παιδι... Τα παιδια μου σαφως δεν μπορούν να καταλάβουν τι μου συμβαίνει ούτε τους έχω πει κατι. Μονο οτι ειμαι λίγο άρρωστη και θα συνέλθω. Εκανα και το λαθος μια μερα να ξεσπάσω σε κλάματα και ηρθαν ολα και με αγκάλιασαν και ρωτούσαν τι έχω... Τα ζουζουνια ειναι 9 , 4,5 και 2,5. Ταυρακι ζυγακι και παρθενακι αντίστοιχα! Να σας πω κατι κουλό;;; Πρίν 3 μηνες που ήταν έγκυος μια φίλη (που δυστυχώς παλινδρομησε) μου ειχε πει για ντομπλερακι. Της ειπα θα της δωσω το δικο μου. Γυρισα το σπίτι ανάποδα για να να το βρω. Και ορκίζομαι εδωσα τεράστια βάση, σε ένα συρτάρι που ήμουν σίγουρη οτι το ειχα εκει. Ομως δεν το βρηκα. Οποτε θεώρησα πως μαλλον θα το έδωσα στην αδερφή μου. Και καλε κορίτσια.... Χθες βράδυ, πηγα να παρω απο αυτο το συρτάρι ένα τετράδιο, το οποίο ειναι πανω πανω και τσουουουπ να σου το ντομπλερακι!!! Κουλο ε;;; Τα παιδιά αποκλείεται να το είχαν πάρει γιατί δεν το φτάνουν. Το εβαλα για πλακα στην κοιλιά. Ακουσα το εντερακι μου, ακουσα και τους χτύπους της καρδιάς μου. Οκ ζω. Αλλα μου φανηκε τοσο περίεργο.  Έκλεινα τα ματια και ονειρευόμουν τους χτύπους της καρδιάς του. Τι δεν θα έδινα να τους ακουσω... Θεε μου ποσο το θέλω. Ποσο το αγαπώ. Πόσο θα ήθελα σε 7 μήνες να το κρατησω στην αγκαλιά μου . Ποναω τόσο ποτ ξέρω πως δεν... Επίσης υπάρχει μια μικρή ελάττωση στο αιμα. Στην λεκάνη δεν βλέπω η βλέπω ελάχιστο όπου μέχρι εχθές ήταν κατακόκκινο το νερό  στην λεκάνη,στο χάρτη βέβαια βλέπω. Θεωρω ακράδαντα πως θα έπρεπε να παίρνω και ενεσης κορτιζόνης... Και μεγίστη δόση utrogestan  δεν ξερω ποια είναι. Ούτε ο σύζυγος που ειναι φαρμακοποιός.
    • @Mommyel κι εγώ ακόμα είμαι στις πρώτες ετοιμασίες αλλά έχω περίπου 5και βδομάδες μέχρι να μπω στον μήνα μου! Πιστεύω προλαβαίνω!  @nanouko  🤣🤣🤣Εννοείται αν μπορούσαμε όλα θα τα ρυθμιζαμε (υγεία ύψος εμφάνιση χαρακτήρα) !! Για μένα μπορώ να στο εγγυηθώ!😅😅 Θα προσπαθήσουμε για αυτά που περνάνε από το χέρι μας!! 😊😊😊 
    • Σευχαριστω πολύ για την ευχή σου!!! ❤️❤️❤️
    • Αχ Ιωάννα εγώ τη Δευτέρα που μας πέρασε αγοράσαμε τα πρώτα πράγματα του μπέμπη, χθες έκανα παραγγελία το μπανάκι του κ κάτι κάρτες παιχνίδια και στήσαμε το βρεφικό κρεβατάκι που το πήραμε από την αδερφή του άντρα μου κ την Παρασκευή θα πάμε να παραγγείλουμε το καρότσι του κ το στρώμα για το κρεβατάκι!!! Ακόμη κι εγώ δεν ξεκίνησα το πλύσιμο, είναι να ψωνίσω κάποια ρουχαλακια ακόμη, αλλά σκέφτομαι μετά τα μέσα Ιουλίου να τα κάνω, γιατι ξεκίνησα να ξεκαθαριζω πράγματα που χρειαζομαι ή όχι στο σπίτι για να έχω ελεύθερο χώρο. Σήμερα κλείνω την 28η εβδομάδα και αύριο ξεκινάω την 29η. Μήπως σου το πει στο επόμενο ραντεβού για το εμβόλιο, αλλά η αλήθεια είναι ότι δε το ζητάνε όλοι οι γυναικολόγοι. Επίσης το μωρό θα κάνει αυτό το εμβόλιο στο δεύτερο μήνα της ζωής του. Δες αν θα στο πει κι αν δεν αναφέρει κάτι ρώτησε τον τη γνώμη του.. έτσι κι αλλιώς μέχρι την 35η εβδομάδα μπορείς να το κάνεις! Παιδίατρο βρήκατε;; Εμείς τον ρωτήσαμε κ μας είπε να βρούμε κάποιον που να ειδικεύεται στη βρεφική ανάνηψη για να έχουμε μια ασφάλεια παραπάνω. Θέλει σιγά σιγά να πάρουμε να κλείσουμε ένα ραντεβού με τον παιδίατρο για να τον γνωρίσουμε, γιατί καλοκαίρι είναι κι επίσης μάλλον από βδομάδα θα πάμε να ρωτήσουμε στην κλινική. Επίσης, μας είπε κ για αναισθησιολογο ότι πρέπει να κλείσουμε στην κλινική, γενικά έχουμε πολλές εκκρεμότητες που πρέπει να τακτοποιηθούν!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...