Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

Ρε κορίτσια εμένα μου ηρθε η ακατονόμαστη 17 Ιουλίου για βοηθήστε ποτέ είναι η γόνιμες μου γιατί δεν τα πάω καλά τον περασμένο μηνά μου ηρθαν 14 Ιουνίου και τώρα 17 τι να κάνω :unsure::unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

merenta έγραψε:

πάρε τεστ ωορηξίας.

Σου έστειλα ένα πμ

Λες να πάρω τεστ και ποσό έχει ένα τέτοιο τεστ τι είπες ότι μου έστειλες γιατί δεν κατάλαβα ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta έγραψε:

δεν ξέρω πόσο κοστίζει, σου έστειλα προσωπικό μήνυμα

Οκ το πήρα και σε ευχαριστώ σου έστειλα και εγώ ένα μήνυμα να σου πω δεν θέλω να πάρω ακόμα τεστ 3 μήνες προσπαθειών είναι πάμε για 4 μηνά τώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

merenta έγραψε:

Οκ το πήρα και σε ευχαριστώ σου έστειλα και εγώ ένα μήνυμα να σου πω δεν θέλω να πάρω ακόμα τεστ 3 μήνες προσπαθειών είναι πάμε για 4 μηνά τώρα[/quote:h8lwpoz3]

πως κάνω αποδοχή ;

γεια σου PIPITSAZOUZOUNA :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas k apo emena koritsiaaaaaaaaaaaa

prwta apo ola na sas euxaristhsw gia tis euxes sas k na sas antapodwsw me dikes mou legontas sas na eiste panta geres k dunates k na kanete polaaaaaaaaaa polaaaaaaaaaa paidakia!!!

dreamgirl gurw sta 50 euro kostizei apo oti kserw apo filh mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

geia sas k apo emena koritsiaaaaaaaaaaaa

prwta apo ola na sas euxaristhsw gia tis euxes sas k na sas antapodwsw me dikes mou legontas sas na eiste panta geres k dunates k na kanete polaaaaaaaaaa polaaaaaaaaaa paidakia!!!

dreamgirl gurw sta 50 euro kostizei apo oti kserw apo filh mou

Σε ευχαριστώ πολύ ξέχασα και εγώ σου εύχομαι χρονιά πολλά κούκλα μου :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merykal............

Merenta...............

Dreamgirl...................

Καλησπέρα σας καλά μου.......................

Καλά είμαι κι εγώ.............. ΟΚ....................

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Merykal......... γιορτάζεις??????????? Μήπως έχεις τα γενέθλια σου???????? Όπως και να ΄χει............ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ!!!!!!!!!!! Να σε χαιρόμαστε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλες? Τεστακια ωορρηξιας μπορεις να βρεις και στο ιντερνετ σε πολυ πιο χαμηλη τιμη στο hometest. Και στα στελνουν πολυ γρηγορα.

Τι νεα? Εγω γυρισα απο το σουπερμαρκετ και λεω να φτιαξω μουσακα (πρωτη φορα στη ζωη μου!)

Wish me good luck! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merykal ξεχασιαρα

αφησες τα τσιγαρα σου στο σπιτι μου! :kiss:

Δεν ντραπηκες να αφησεις τετοιο πειρασμο στο σπιτι μιας φουσκοκοιλιτσας????

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaxxxxxxxxx kalh mou filenada to thumhthika otan eftasa spiti alla htan arga k meta den hthela na enoxlhsw phga phra allo paketaki...h alhtheia einai oti aisthanomai tupseis alla eimai sigourh oti tha to exeis otan ksanaerthw..to polu polu na lupoun 2-3 tsigara pou tha ta xei kapnisei o stauros

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!!!!! ειναι η πρωτη φορα που συμμετεχω σε ενα σαιτ για μητερες, αλλα μου αρεσε τοσο η αποφασιστηκοτητα και η αισιοδοξια του τιτλου που ενιωσα πως επρεπε οπωςδηποτε να γραφτω!!!!!ειναι περιπου 4 μηνες που προσπαθουμε να κανουμε παιδακι, ενω εχει προηγηθει μια αυτοματη διακοπη κυησης, που μου εκοψε τα φτερα, και η αυτοπεποιθηση μου εφτασε στο ναδιρ....εψαχνα στο ιντερνετ, περισσοτερο, τροπους για να σταματησω να σκεφτομαι ποτε και αν θα μεινω εγκυος , και επεσα πανω στο καταπληκτικο ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!ειναι χαζο, αλλα ενιωσα πως καποιος με καταλαβαινει χωρις να με κρινει η να με λυπαται, αντιθετα με περιμενει για να ξυπνησουμε ολοι μαζι το συμπαν!!

ευχαριστω για το χρονο και το χωρο που μου δωσατε, θα προσευχομαι για ολες μας να βρεθουμε σε εννεα μηνες απο κοντα, στο μαιευτηριο!!!!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπέλα μου σε καλωσορίζουμε στην παρέα μας

Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και εσένα

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalwshr8esssssssssss

koritsia valte thn sthn lista grhgoraaaaaaaa

p.s perimenw thl. apo thn mikroviologo shmera ekana xoriakh, otan to ma8w isws na eimai kai sto karavi opote den 8a mporw na sas enhmerwsw, 8a sas ta pw next week an eimai se mood vevaia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite έγραψε:

Καλημερα σε ολες!!!!! ειναι η πρωτη φορα που συμμετεχω σε ενα σαιτ για μητερες, αλλα μου αρεσε τοσο η αποφασιστηκοτητα και η αισιοδοξια του τιτλου που ενιωσα πως επρεπε οπωςδηποτε να γραφτω!!!!!ειναι περιπου 4 μηνες που προσπαθουμε να κανουμε παιδακι, ενω εχει προηγηθει μια αυτοματη διακοπη κυησης, που μου εκοψε τα φτερα, και η αυτοπεποιθηση μου εφτασε στο ναδιρ....εψαχνα στο ιντερνετ, περισσοτερο, τροπους για να σταματησω να σκεφτομαι ποτε και αν θα μεινω εγκυος , και επεσα πανω στο καταπληκτικο ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!ειναι χαζο, αλλα ενιωσα πως καποιος με καταλαβαινει χωρις να με κρινει η να με λυπαται, αντιθετα με περιμενει για να ξυπνησουμε ολοι μαζι το συμπαν!!

ευχαριστω για το χρονο και το χωρο που μου δωσατε, θα προσευχομαι για ολες μας να βρεθουμε σε εννεα μηνες απο κοντα, στο μαιευτηριο!!!!!! :cheer:

καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας !!

που είσαι αφεντικό, πρόσθεσε ακόμα ένα μέλος :P

εύχομαι να σου φέρει και εσένα γούρι ;)

έχουμε διώξει ήδη δυο κοπέλες και ως τον

Σεπτέμβριο θα έχουμε φύγει όλες !!!! όπως καταλαβαίνεις

είσαι στο σωστό μέρος !! :silly: :silly: :laugh: :laugh:

Hana καλημέρα και σε εσένα, πες μας κάτι

για σένα να σε γνωρίσουμε καλύτερα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Mommyel κι εγώ ακόμα είμαι στις πρώτες ετοιμασίες αλλά έχω περίπου 5και βδομάδες μέχρι να μπω στον μήνα μου! Πιστεύω προλαβαίνω!  @nanouko  🤣🤣🤣Εννοείται αν μπορούσαμε όλα θα τα ρυθμιζαμε (υγεία ύψος εμφάνιση χαρακτήρα) !! Για μένα μπορώ να στο εγγυηθώ!😅😅 Θα προσπαθήσουμε για αυτά που περνάνε από το χέρι μας!! 😊😊😊 
    • Σευχαριστω πολύ για την ευχή σου!!! ❤️❤️❤️
    • Αχ Ιωάννα εγώ τη Δευτέρα που μας πέρασε αγοράσαμε τα πρώτα πράγματα του μπέμπη, χθες έκανα παραγγελία το μπανάκι του κ κάτι κάρτες παιχνίδια και στήσαμε το βρεφικό κρεβατάκι που το πήραμε από την αδερφή του άντρα μου κ την Παρασκευή θα πάμε να παραγγείλουμε το καρότσι του κ το στρώμα για το κρεβατάκι!!! Ακόμη κι εγώ δεν ξεκίνησα το πλύσιμο, είναι να ψωνίσω κάποια ρουχαλακια ακόμη, αλλά σκέφτομαι μετά τα μέσα Ιουλίου να τα κάνω, γιατι ξεκίνησα να ξεκαθαριζω πράγματα που χρειαζομαι ή όχι στο σπίτι για να έχω ελεύθερο χώρο. Σήμερα κλείνω την 28η εβδομάδα και αύριο ξεκινάω την 29η. Μήπως σου το πει στο επόμενο ραντεβού για το εμβόλιο, αλλά η αλήθεια είναι ότι δε το ζητάνε όλοι οι γυναικολόγοι. Επίσης το μωρό θα κάνει αυτό το εμβόλιο στο δεύτερο μήνα της ζωής του. Δες αν θα στο πει κι αν δεν αναφέρει κάτι ρώτησε τον τη γνώμη του.. έτσι κι αλλιώς μέχρι την 35η εβδομάδα μπορείς να το κάνεις! Παιδίατρο βρήκατε;; Εμείς τον ρωτήσαμε κ μας είπε να βρούμε κάποιον που να ειδικεύεται στη βρεφική ανάνηψη για να έχουμε μια ασφάλεια παραπάνω. Θέλει σιγά σιγά να πάρουμε να κλείσουμε ένα ραντεβού με τον παιδίατρο για να τον γνωρίσουμε, γιατί καλοκαίρι είναι κι επίσης μάλλον από βδομάδα θα πάμε να ρωτήσουμε στην κλινική. Επίσης, μας είπε κ για αναισθησιολογο ότι πρέπει να κλείσουμε στην κλινική, γενικά έχουμε πολλές εκκρεμότητες που πρέπει να τακτοποιηθούν!!
    • @Ελενη βιδ και εσύ δεν είχες αυχενική χθες;;;; Που είσαι;;; Πως πήγε;;; Τα νέα σου;!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...