Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απο Παπαγου και πανω???


Recommended Posts

Χμμμμ δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι σωστη η κατηγοριοποιηση ...

τπ... εγω μενω γερακα και κινουμαι ανετα απο παπαγου εως... νεα μακρη για καφεδακι, βολιτσα κλπ!!! :cheer::cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...εγω παπαγου μενω...να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!!!!!!!!και μπραβο που τα κανες τοσο κοντα...χαρας το κουραγιο σου...σου αρεσουν τα καφεδακια πολυ αν κρίνω απο το ψευδωνυμο εεεεεεεε???? :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει!!!!!!!!!!! πως τη βγαλατε???

εγω τον μικρο θα τον βαφτισω τελος ιουλιου!!!!

τη μεγαλη τη βαφτισα περισυ, αρχες αυγουστου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει πλακα που μονο εγω εχω γραψει εδω...με το καλο και τα βαφτίσια του δικου σου...αλλα πως και θα τον βαφτίσεις τόσο μικρούλη?αν και απο τη μια ίσως καλυτερα δεν θα καταλαβει και πολλα οπότε δεν θα κλάψει και τόσο πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρολινακι... τελειο ονομα! τωρα ειδα το ποστ να σου ζησει!

κι ομως 3 μηνων ειναι ιδανικο.. μολις αρχιζει και στεκεται, δεν αντιστεκεται στην κολυμπηθρα, ο παπας το προσεχει περισσοτερο λογω ηλικιας και ολα πανε μια χαρα!

βεβαια ο δικος μου μοιαζει τωρα για 5 μηνων λογω αναπτυξης, αλλα θα θυμηθω να το πω στον παπα να μην εχουμε δραματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joanaki έγραψε:

geia sas koritsakia, egw menw agia paraskeui..

γεια σου και σενα! αγ. παρασκευη εμενα πριν ερθω εδω ... στην ψαρων, εσυ που εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΑΠΑΓΟΥ !!!!FRAPEDIA ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΜΕ ΘΥΜΑΣΕ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙ ΚΕΝΤΡΟ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ!!!!.... ΣΕΡΡΑΙΑ ΕΓΩ ΧΙΧΙ!!! ΤΟΤΕ ΕΙΣΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΒΡΕ!!! ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΟΚ!!!?? ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΒΕΒΑΙΑ!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...