Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ.ΑΠΛΑ ΜΕ ΑΝΧΩΝΕΙ Ο ΑΣΤΑΤΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΟΩΡΗΞΙΑΣ.ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ....ΑΠΛΑ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ. ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΡΑ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΟΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ :):):)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! :)

Σ14dap3.png

y3Hpp3.png

2WOBp3.png :) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΑΣΤΑΤΟΣ ΚΥΚΛΟΣ 35ΗΜΕΡΩΝ ΣΥΝΗΘΩΣ.ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ 20ΙΟΥΝΙΟΥ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ 30ΙΟΥΝΙΟΥ.10ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ.ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ? :)

καλησπέρα.

Ως συνήθως είναι παρόμοια με αυτά της περιόδου,αν & σ'εμένα ήταν εξαρχής ενα αίσθημα αναγούλας.Δεν ξέρω για τα άλλα κορίτσια,αλλά εγώ & στα 2 μωρά μου το έμαθα απο τα test & ποτέ δεν έκανα τη β χοριακή.Πήγαινα απ'ευθείας στο γιατρό & τα άκουγα στον υπέρυχο.

Καλή Επιτυχία & Μην αγχώνεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ο δικός μου γιατρός και σε εμένα και στις δύο κουμπάρες μου που έχει ήδη ξεγεννήσει, δεν μας έβαζε να κάνουμε χοριακή..θεωρούσε αξιόπιστα τα τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koupaki έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ alexandra mammy . ΠΕΣ ΚΑΝΑ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΩΘΗΣΗ ΚΑΙ ΕΡΘΕΙ.....ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ! :)

Ειληκρινα κοριτσια πλεον δεν πιστευω οτι υπαρχει κατι που μπορεις να κανεις για να επισπευσεις μια εγκυμοσυνη.Οσο πιο πολυ το σκεφτεσια τοσο αυτη δεν ερχεται.Ξερω ειναι δυσκολο να μη σκεφτεσαι στο τελος καθε πραξης..βρε λες να εγινε τιποτα αυτη τη φορα?αλλα απο προσωπικη πειρα που οπως προανεφερα προσπαθουσαμε επι 7 μηνες τι με κυκλο ωορηξιας τι με θερμοκρασια και διαφορα τετοια τελικα μονο οταν με επεισε ο γιατρος μου οτι σωματικα μπορω να αποκτησω παιδι οτι ειμαι απολυτος υγειης και το μονο που με εμποδιζει ειναι το αγχος μου μονο τοτε χαλαρωσα και ειπα δεν βαριεται αν ειναι θελημα θεου θα ερθει και ετσι και εγινε μετα απο ενα μηνα ημουν εγκυος.Γι αυτο κοριτσια χαλαρωστε και απολαυστε την καθε στιγμη με τον συντροφο σας,αλλωστε το αγχος μας το μεταφερουμε και στους συντροφους μας,και αυτο ειναι το τελευταιο πραγμα που θελουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexandra mammy simfonw apolita mazi sou,to anxos einai o xiroteros exthros mas apo thn stigmh pou den exei provlima to zevgari...Emeis sthn defterh egkumosunh prospathousame sxedon 3 xronia kai trelenomoun akomi perisotero otan mou elegan pos den exoume provlima alla kathe mhna tpt...Mexri pou kourastika kai eipa os edw htan den einai grafto mas na kanoume alo paidi kai tote emhna egkuos amesos...Vevea ekino to to xasame alla epidi pleon eimoun esiodoksh kai elega "afou egine mia fora tha ksanaginei" kai ton epomeno mhna ksanaemina egkuos kai twra perimenw ton gio mou ton Noemvrio....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αποτελέσματα σου εύχομαι κια εγώ. ελπίζω να βγει καραθετικό και ο γιατρός να σου πει τα καλύτερα. άντε να μας πεις και εμας μετά το μυστικό.... :cheer: περιμένουμε νεά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΑ!!!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!!!!!!!!!!!Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΑΝΧΟΣ!!!!!!!!!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ Η ΓΙΑΤΡΟΙ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ.Κ ΓΩ ΕΤΣΙ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΙΝ ΔΕΥΤΕΡΑ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΧΩ ΑΠΟΒΑΛΕΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΑΝΧΟΣ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ Κ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ.Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε αντε με το καλο να μας πεις καλα νεα.και αν οχι αν ..λεμε τωρα... μη σε παρει απο κατω...παντως ευχομαι 200 και ανω να δειξουν τα αποτελεσματα...φιλακια πολλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΑ.ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΕ ΕΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ Κ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρνητικο? Με τοσες μερες καθυστερηση περιμενα να βγει θετικη η χοριακη σου... Δεν πειραζει, συνεχιζουμε. Ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος σου και να μας ανακοινωσεις ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυσπερα κοριτσια ειμαι καινουργια πριν λιγο γραφτικα και διαβασα ολα αυτα ποθ ειπατε και εχω και εγω να σας πω κατι : εχω 4 μερεσ καθυστερησης εκανα τεστ φαρμακειου την ημερα ποθ περιμενα περιοδο και εδειξε θετικοτατο,εκανα αλλο ενα την επομενη μερα το πρωι και βγηκε αρνητικο :dry: και μετα απο δυο μερες πηγα και εκανα χοριακη και βγηκε και αυτη αρνητικη.μαλλον δεν ειμαι ε?αυριο εκλεισα ραντεβου θα παω στη γυναικολογο.εσεις τη λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΟΡΗΣΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!!!!!!!ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΟΣ.ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ!!!!!!!!!ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ Κ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΙΝ ΕΔΕΙΞΕ.ΡΩΤΑ ΤΙΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω αυριο θα μαθω.ελπιζω και θελω να δει κατι αλλο απο τα αρνητικα.αν παλι οχι δε πειραζει την επομενη φορα γεια ολες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...