Μετάβαση σε περιεχόμενο

να ελπιζω????


Recommended Posts

κοριτσια γεια σας!!

σας διαβαζω καιρο καθως παλευω για την 2η εγκυμοσυνη σχεδον 1,5 χρονο!

τελευταια περιοδος 27.05 με κυκλο 29 ημερων.

την παρασκευη και το σαββατο εκανα 3 τεστ θετικα.

σημερα στην 4η μερα καθυστερησης η χοριακη ειναι 72.ειναι καλη?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 67
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Nefeloula ευχομαι ο,τι καλυτερο! Τα δυο τεστ ειναι θετικα επομενως αυτο ειναι απο μονο του πολυ καλο! Οσο για τη χοριακη τι να σου πω, δεν εχω ξανακανει και δεν εχω ιδεα σε τι τιμες πρεπει να βρισκεται για να ειναι θετικη... Θα σε κατατοπισουν τα υπολοιπα κοριτσια, απλα ειδα το τοπικ σου και ηθελα να σου ευχηθω να ειναι ολα θετικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nutella σε ευχαριστω πολυ!!!μακαρι να πανε ολα καλα..την πεμπτη θα επαναλαβω τη χοριακη..και εχω πολυυυυυυυυυ αγχοσ!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι απ οτι διαβαζω εδω λενε τα κοριτσια οτι καθε δευτερη μερα διπλασιαζεται η τιμη της χοριακης, αρα καλα κανεις να την επαναλαβεις και τοτε θα ξερεις σιγουρα! Φανταζομαι δε θα περνανε οι ωρες μεχρι να σιγουρευτεις αλλα αξιζει η αναμονη! Περιμενουμε τα ευχαριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν περνανε!!!!!!!!!!!!!!πραγματικα!!!μακαρι να ναι φυσιολογικη!!ο γιατρος μου λεει πως αν καθυστερησε η ωορηξια ειναι ενταξει.σημασια εχει να διπλασιαστει!!σας ευχαριστω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νεφελούλα

συγχαρητήρια!

Υπέροχα τα νέα σου...

Καλώς ήρθες κ στο mammy!

Eνημέρωσε μας για την 2ή χοριακή σου...

Ολα καλά σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι βρε κοριτσια!!τι αγχος ειναι αυτο??σημερα η μερα δεν περναει με τιποτα.σας ευχαριστω για τις ευχες!!λογικα ωορηξια ειχα την 17η μερα.για να δουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nefeloula έγραψε:

κοριτσια γεια σας!!

σας διαβαζω καιρο καθως παλευω για την 2η εγκυμοσυνη σχεδον 1,5 χρονο!

τελευταια περιοδος 27.05 με κυκλο 29 ημερων.

την παρασκευη και το σαββατο εκανα 3 τεστ θετικα.

σημερα στην 4η μερα καθυστερησης η χοριακη ειναι 72.ειναι καλη?????????????

nefeloula καλημερα.Επειδη προσφατα ειχα κι εγω μια εγκυμοσυνη αλλα δεν εκατσε, ξερω πως η χοριακη πρεπει να διπλασιαζεται καθε 2 ημερες.Αρα μην δινεις σημασια στο νουμερο αλλα στον διπλασιασμο.Παντως εγκυος εισαι να το ξερεις! :kiss: Ευχομαι ολα να σου πανε καλα!!!! :silly: :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα εγκυος εισαι. Παρακολουθησε τη χοριακη σου και στις 48 ωρες και θα ξερεις πως παει η εγκυμοσυνη. Αλλα εισαι εγκυος με 72 χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια απο τα ιδια και εγω...με μια βδομαδα διαφορα

εκανα 1τεστ βγηκε θετικο.πηρα τη γιατρο τηλεφωνο και μου ειπε οτι ειναι αξιοπιστα τα τεστ για θετικο...

πηγα την ιδια μερα μου εκανε υπερηχο αλλα δεν εβλεπε τιποτα.

με εστειλε για χοριακη 70,9.

μετα απο 2μερες εφτασε 136,7.

σημερα εχω ξανα ραντεβου μηπως και φανει τιποτα.

παντως ηδη μου εχει δωσει σιδηρο.

φυσικα και να ελπιζεις...

και εγω ακομα στην ελπιδα ειμαι γιατι δεν μπορω να το πιστεψω μεχρι και σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιωαννα89 εμενα μου ειπε πως σε 2 μερες να αι κοντα στο διπλασιο αρα εισαι μια χαρα!!μακαρι και μενα αυριο να ναι τοσο!!ειχες αργα ωορηξια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nefeloula έγραψε:

ιωαννα89 εμενα μου ειπε πως σε 2 μερες να αι κοντα στο διπλασιο αρα εισαι μια χαρα!!μακαρι και μενα αυριο να ναι τοσο!!ειχες αργα ωορηξια??

δεν ξερω καθολου και τιποτα σχετικα με την ωορηξια.δεν ειχα ποτε σταθερο κυκλο.δλδ μεσα στο 2010 μου ειχε ερθει μονο 3φορες περιοδος και τωρα του χρονου παλι...

;)

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα και σημερα και βγηκε 131! γιατρος ειναι αισιοδοξος οτι τα πραγματα θα πανε καλα!μου πε να ξανακανω την τεταρτη και μετα θα ξαναβρεθουμε!!αχ..τη χαρα!!ιωαννα 89 εσυ?πως πηγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

βρε nefeloula ΜΠΡΑΒΟ !!!

αντε με το καλό :laugh: !!!!!!

αντε και στις υπόλοιπες !!!

αχ σε ευχαριστω!!!φυσικα και στις υπολοιπες...και γρηγορα!!!χιχι!!

το αγχος φυσικα παραμενει!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια..δεν ειμαι καλα.εκανα παλι χοριακη σημερα και ειναι 310,7.σε 4 μερες.ειναι χαμηλη...και το πρωι ειχα και λιγα καφε..αποβαλλω ε??πονους δεν εχω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

επρεπε να ειναι 260 και ειναι 310 ...μια χαρα ειναι πολυ καλα πας!!!!!!!!Διπλασιαζεται οπως πρεπει!!!

αναστασια μου σε 4 μερες πηγε 311.οχι σε 2.βεβαια διαβασα οτι σε ορισμενες περιπτωσεις δεν διπλασιαζεται ακριβως.μπορει και μονο 60% σε 2 μερες.δεν ξερω..εχω ξενερωσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...