Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια θελω να με βοηθησετε με την εμπειρια σας.διανυω την 33 εβδομαδα και εδω και δυο μερες εχω κατι πονους χαμηλα στην κοιλια(βεβαια καθολι τη διαρκεια ειχα)απλα νομιζω οτι ειναι πιο εντονοι και με πονανε και τα ποδια οπως οταν ειχα περιοδο.αυριο εχω ραντεβου με το γιατρο αλλα αρχιζω να φοβαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apostolia kalispera!sou euxomai me to kalo na pareis to moraki sas agkalitsa!den xero timpori na sou sumvainei gi auto ton logo tha sou proteina na pareis tora to giatro sou til na se sumvoulepsei kai aurio sto pantevou ta lete kai apo konta!stin fasi pou eisai kalo einai oti niotheis na ton enimeroneis!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apostolia10 έγραψε:

καλησπερα κοριτσια θελω να με βοηθησετε με την εμπειρια σας.διανυω την 33 εβδομαδα και εδω και δυο μερες εχω κατι πονους χαμηλα στην κοιλια(βεβαια καθολι τη διαρκεια ειχα)απλα νομιζω οτι ειναι πιο εντονοι και με πονανε και τα ποδια οπως οταν ειχα περιοδο.αυριο εχω ραντεβου με το γιατρο αλλα αρχιζω να φοβαμαι

Καλησπέρα γλυκιά μου.

Μηπως κουράστηκες? Δουλεύεις? Αν δουλεύεις, ισως να παρεις λίγη άδεια να καθήσεις να ξεκουραστείς. Μπορεί να αλλάζεις και μήνα. Ειχα κι εγώ τέτοια πονάκια στο γιο μου, και μου είχε πει ότι γινόταν, όταν αλλαζα μήνα. Αυριο που θα πας, θα σε δει, και πιστεύω ότι δεν θα είναι τίποτα! Μόνο μην αγχώνεσαι, το άγχος είναι ο χειρότερος σύμβουλος! Αν παρόλα αυτά, νιώθεις ότι είναι πιο έντονα τα συμπτώματα και σήμερα, καλό είναι να του τλφ, να τον ρωτήσεις για να σου φύγει η αγωνία.

Με το καλο, σου εύχομαι, με ένα γερό, όμορφο και τυχερό μωράκι!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια ηρεμισα λιγο γιατι ξαπλωσα.δεν νομιζω οτι κουραστηκα ισα ισα που απο σημερα δεν δουλευω βγηκα στην αδεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...