Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ


Recommended Posts

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!Κ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!ΕΓΩ ΣΤΙΣ 24 ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ 25 Η 26 ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΝΩ....ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!Κ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!ΕΓΩ ΣΤΙΣ 24 ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ 25 Η 26 ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΝΩ....ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!

όλα πήγαν καλά !!! δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα όλα ήταν στην θέση τους :lol::lol:

άντε σειρά σου τώρα, μην το αφήνεις κλείσε ραντεβού απο τώρα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!ΠΟΝΕΣΕΣ ΚΛΠ?ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ!!!!!!!!!

να είσαι καλά !! ευχαριστώ πολύ !!

να σου πω την αλήθεια πόνεσα, αλλά μην μασάς να έχεις στο μυαλό σου τον στόχο σου ;)

καλή επιτυχία σου εύχομαι, να με ενημερώσεις !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κι εγω -μεσα σε αλλες πολλες εξετασεις- εκανα σαλπιγγογραφία και η αληθεια ειναι οτι κρατησε πολυ λιγο, αλλα πονεσε..και ο γιατρος δεν με ενημερωσε να παρω το κατι τις μου, αλλα κρατησε τοσο λίγο και ειχα τοση αγωνια για το αποτέλεσμα, που ο πόνος ηταν το λιγότερο που με απασχόλησε!

Α! και μια συμβουλή: Αν η σαλπιγγογραφία βγει καθαρή(που το ευχομαι ολόψυχα!!) μη σας βάλουν στο τριπάκι να κάνετε και λαπαροσκοπική εξέταση της σάλπιγγας!!Εμένα μου το ειχε προτείνει ο "κορυφη" γιατρός που πήγα, μόνο και μόνο για να τσεπώσει τα χρήματα...Οταν ειναι η σαλπιγγογραφία ok ειναι ok τελεία και παυλα...

Ευχές για το καλύτερο αποτέλεσμα σε όλες!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΙΡΗ 1976 ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΜΠΟΥΚΙ ΣΟΥ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΓΩ ΤΥΧΕΡΗ Κ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΑΜΕΣΩΣ....ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!ΜΑΡΙΑ5 ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΑΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΙΝ ΔΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ....ΜΟΛΙΣ ΤΙΝ ΚΑΝΩ ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΙΠΑΜΕ!

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ .... ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ!

ΛΕΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ.... ΑΡΑ ΔΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ Η ΕΞΕΤΑΣΗ;

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου φιλενάδα, καλά αποτελέσματα την Παρασκευή με την σαλπιγγογραφία και μην ξεχάσεις να πιείς κανένα ντεπόν των 1000, ή κανένα buscopan plus μισή ώρα πριν απο την εξέταση, γιατί είναι λίγο επίπονη. Θα σε έχω στις σκέψεις μου...

Σε φιλώ γλυκά και να είσαι δυνατή :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μuriam γερά με τσαμπουκά και μη φοβάσαι τίποτα! Να παρακαλάς μόνο να βγει καθαρή η σαλπιγγογραφία και όλα τα άλλα δεν είναι τίποτα! Και εγώ πόνεσα άλλα ήταν στιγμιαίο και τώρα το έχω ξεχάσει! Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΛΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΟΛΟ ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΕΞΩ,ΜΕ ΕΧΕΙ ΝΕΥΡΙΑΣΕΙ....ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ-Μ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΦΕΡΟΝ ΣΟΥ!!!!!!!!ΤΙΝ ΕΚΑΝΑ ΠΟΝΕΣΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΕΥΤΗΧΩΣ...Κ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ Κ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΤΩΡΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ....ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ Κ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝ.ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΟΚ?ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ME TA XAΠΙΑ ΟΛΑ ΟΚ.... ΤΑ ΣΥΝΗΘΙΣΑ. ΕΠΙΣΗΣ Η ΔΙΑΙΤΑ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ..... ΤΑ ΚΙΛΑ ΦΕΥΓΟΥΝ!

Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ!

ΜΕ ΛΙΓΕΣ ΛΕΞΕΙΣ.... ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΕ!

ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ. ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΠΟΛΛΕΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ, ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ "ΠΑΙΔΙ".

ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΚΟΥΡΑΓΙΑ ΜΟΥ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΗ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ ΠΟΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Χ-Μ ΑΦΟΥ Η ΔΙΑΙΤΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΟΚ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!!!!!!!!ΜΙΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ....ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!!!!!!ΜΙΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΛΕΩ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΟΠΟΤΕ ΤΡΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΕ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΚΛΠ Κ ΛΙΓΟ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...