Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ


Recommended Posts

ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 4 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΝ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΑ ΙΣΩΣ ΤΙΝ ΚΑΝΩ ΣΕΜΠΤΕΒΡΙΟ.ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ?ΑΣ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ Κ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΣΕ ΟΛΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ. ΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ, ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ. ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ. ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΕΙΧΑ ΕΠΑΦΗ, ΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ. ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΤΗΣ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ. ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ. ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΗ.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 months later...

καλησπέρα,

ξετρυπώνω το θέμα γιατί ήρθε η ώρα να κάνω σαλπιγγογραφία και όπως καταλαβαίνετε μια αγωνία την έχω :lol::lol::lol::lol: όχι αν πονάει αλλά για το αποτέλεσμα αυτής... :lol::lol:

το ερώτημά μου είναι οτι διαβάζω πως κάποιες κάναν την εξέταση σε νοσοκομείο ή κλινική κ.ο.κ αλλά καμία δεν ανέφερε σε ακτινολόγο :-?

ο γυναικολόγος μου, μου είπε να την κάνω σε ακτινολόγο ; παράξενο μου φάνηκε, σε ακτινολόγο ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι σε ακτινολόγο θα την κάνεις. Μην αγχώνεσαι καθόλου. Αν χρειαστείς περισσότερες πληροφορίες πες μου. Καλή επιτυχία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta, εγώ και τις δυο φορές που έκανα σαλπιγγογραφία την έκανα σε ακτινολόγο. Αυτός είναι αρμόδιος για αυτην την εξέταση.

την πρώτη φορά πριν 13 χρόνια φρίκαρα με τον πόνο...δεν μπορούσα να περπατήσω μετά. Τώρα όμως που την έκανα στον ίδιο αλλά με την κόρη του, δεν κατάλαβα τίποτα σχεδόν παρόλο που η μια ήταν κλειστή και έπρεπε να την ανοίξουμε και στην ουσία αυτό πονάει. θα αισθανθείς σαν να έχεις έντονο πόνο περιόδου, αλλα μετά όλα καλα. θα πάρεις ένα - δυο παυσίπονα πιο πριν και όλα θα πάνε καλά. μην αγχώνεσαι. εμένα μου κόστισε τώρα 150 ευρώ σε ιδιώτη.

καλή τύχη. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα,

ξετρυπώνω το θέμα γιατί ήρθε η ώρα να κάνω σαλπιγγογραφία και όπως καταλαβαίνετε μια αγωνία την έχω :lol::lol::lol::lol: όχι αν πονάει αλλά για το αποτέλεσμα αυτής... :lol::lol:

το ερώτημά μου είναι οτι διαβάζω πως κάποιες κάναν την εξέταση σε νοσοκομείο ή κλινική κ.ο.κ αλλά καμία δεν ανέφερε σε ακτινολόγο :-?

ο γυναικολόγος μου, μου είπε να την κάνω σε ακτινολόγο ; παράξενο μου φάνηκε, σε ακτινολόγο ;;;

Merentoula,

και εγώ σε ακτινολόγο την έκανα,

τσάκα τσάκα γίνεται και είναι πολύ χρήσιμη εξέταση.

αν χρειαστείς κάποια πληροφορία είμαι εδώ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 4ΜΗΝΕΣ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΕ 20ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΗ ΤΙΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΤΣΑΜΠΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!1

Βρε muriam μου δεν είναι λίγο νωρίς για να σκέφτεσαι τη σαλπιγγογραφία; 4 μήνες δεν είναι πολύ. Οι γιατροί προτείνουν μετά το χρόνο να την κάνεις. Βέβαια είναι δική σου η απόφαση.

Εμένα μου είχαν πει να πάρω ενα υπόθετο buskopan πριν 2 ώρες και ένα χαπι (vibramycin 100mg) το οποίο το συνέχισα για 3 μέρες μετά. Η διαδικασία είναι σαν το τεστ ΠΑΠ μόνο που κρατάει λίγη ώρα παραπάνω (γύρω στα 10 λεπτα). Την εξέταση την κάνεις την 8η-11η μέρα του κύκλου και δεν πρέπει να έχεις μέχρι τότε επαφή. Μετά την εξέταση μου είπαν να μην πλυθώ από κάτω για 2 μέρες για να επανέλθει φυσιολογικά η χλωρίδα του κόλπου και να μην κάνουμε σεξ για 2 μέρες. Εγώ θα σε συμβούλευα να μην πας μόνη σου γιατί μπορεί όταν βγεις να νιώθεις λίγο ζαλισμένη.

Αν το αποφάσισες εύχομαι καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά τώρα μόλις είδα πόσο παλιό ήταν το post. Βιάστηκα να απαντήσω χωρίς να διαβάσω τις απαντήσεις μέχρι τέλος :D

Μerenta μου εγώ είχα σκοπό να την κάνω σε ακτινολόγο αλλά τελικά πήγα σε νοσοκομείο. Απλά μόλις τελειώσει η σαλπιγγογραφία να έχεις δίπλα σου κάποιον δικό σου για να σε βοηθήσει σε περίπτωση που δεν νιώθεις καλά. Εγώ μετά από κανένα τέταρτο έγινα ψιλό χάλια. :cry:

Α και ένα ακόμη που μου είπαν ότι απαγορεύεται μετά, είναι η ασπιρίνη! Depon, panadol μπορείς να πάρεις αλλά όχι ασπιρίνη. Καλά αποτελέσματα merenta!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΤΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΙΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Κ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΓΩ ΣΕ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟ...ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ .ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά τώρα μόλις είδα πόσο παλιό ήταν το post. Βιάστηκα να απαντήσω χωρίς να διαβάσω τις απαντήσεις μέχρι τέλος :D

Μerenta μου εγώ είχα σκοπό να την κάνω σε ακτινολόγο αλλά τελικά πήγα σε νοσοκομείο. Απλά μόλις τελειώσει η σαλπιγγογραφία να έχεις δίπλα σου κάποιον δικό σου για να σε βοηθήσει σε περίπτωση που δεν νιώθεις καλά. Εγώ μετά από κανένα τέταρτο έγινα ψιλό χάλια. :cry:

Α και ένα ακόμη που μου είπαν ότι απαγορεύεται μετά, είναι η ασπιρίνη! Depon, panadol μπορείς να πάρεις αλλά όχι ασπιρίνη. Καλά αποτελέσματα merenta!!

εδώ τα κατάφερα μετά απο κολονοσκόπηση εδώ θα μασήσω ; :lol::lol::lol:

εννοείτε οτι θα έρθει ο άντρας μου καθαρά για ψυχολογικούς λόγους αλλά ξέρω οτι δεν έχω τίποτα :lol::lol: έτσι πιστεύω δλδ :lol::lol::lol:

ασπιρίνη δεν παίρνω έτσι και αλλιώς, την τελευταία φορά που πήρα πριν 15 χρόνια (;) κατέληξα με αλλεργικό σοκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!Κ ΣΤΗΛΕ ΜΑΣ ΜΗΝ.ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΕ....ΕΓΩ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΝΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να είσαι καλά muriam, πότε θα σου έρθει περίοδος ;

υπάρχει κατάλληλη μέρα που πρέπει να γίνει η εξέταση, είσαι ενημερωμένη ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλή επιτυχία στις εξετάσεις σας κορίτσια. Από προσωπική εμπειρία, την έκανα τον προηγούμενο μήνα...σε ιδιωτικό μαιευτήριο την 8η μέρα του κύκλου μου. Την πρώτη μέρα που αδιαθέτησα πήρα τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού και αυτή μου είπαν πότε πρέπει να την κάνω. Ο γιατρός μου μου είπε ότι γίνεται από την 6η έως και τη 10 μέρα του κύκλου. Να σας πω την αλήθεια, εγώ πόνεσα παρόλο που οι σάλπιγγες μου ήταν διαβατές και πεντακάθαρες....Πού να υπήρχε και κάποιο πρόβλημα διαβατότητας..... Τέλος πάντων, με το καλό να την κάνετε την εξέταση και να μας ενημερώσετε για την εμπειρία σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντούλα μου καλή επιτυχία με την σαλπιγγογραφία.

Εγώ την έκανα στην Αμερική μόνη μου και μετά οδήγησα 1.5 ώρα για να επιστρέψω στο σπίτι μου.

Μη μασάς!!! Όλα καλά θα πάνε.

Μόνο να πάρεις οπωσδήποτε ένα depon ή panatol των 1000 μισή ώρα πριν, γιατί η εξέταση πονάει. Και εμένα οι σάλπιγγες ήταν διαβατές, αλλά μόλις μου ζήτησαν να στρίψω λίγο δεξιά και λίγο αριστερά, πόνεσα απίστευτα πολύ!!! Μετά το τέλος της εξέτασης συνήλθα πολύ γρήγορα. Αλλά μην ξεχάσεις τα παυσίπονα μισή ώρα πριν. Είναι απαραίτητο!!!

Με το καλό να την κάνεις Μερεντούλα μου γλυκιά και καλά αποτελέσματα να έχεις.

Πολλά φιλιά :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΙΝ ΚΑΝΩ ΤΙΝ 8Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ.ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΘΑ ΠΑΡΩ 2 ΝΤΕΠΟΝ ΜΑΞΙΜΟΥΜ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΙΝ ΠΟΝΕΣΟΥΜΕ!!!!!!!!Κ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΛΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλά αποτελέσματα να έχετε στην εξέτασή σας!!!! Συμφωνώ απόλυτα με το παυσίπονο πριν τη διαδικασία. Εγώ δεν είχα πάρει και πραγματικά υπέφερα, αν και οι σάλπιγγες ήταν μια χαρά. Για την ακρίβεια ο πόνος κατά τη διάρκεια της εξέτασης ήταν στιγμιαίος, για μερικά μόνο δευτερόλεπτα. Μετά από 2 ώρες όμως, που γύρισα σπίτι, είπα ότι θα πεθάνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστούμε κορίτσια για την ενημέρωση, δεν είχα σκοπό να πάρω κάποιο παυσίπονο αλλά για να το λέτε κάτι θα ξέρετε !!

Μαρικάκι θα κρατήσω την συμβουλή σου και θα πάρω κάτι μισή ώρα πριν :-*

muriam μην σκέφτεσαι καθόλου το αν πονέσεις, είναι για καλό σκοπό !! άντε καλή επιτυχία να έχουμε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημέρα σας μιλάει μια κοπέλα που έχει κάνει τα πάντα!!!!! Μέχρι υστεροσκόπηση χωρις νάρκωση. Η σαλιγγογραφία δεν είναι ΤΙΠΟΤΑ!!!! Απλα θα βοηθήσει πολυ το παυσίπονο και για μένα ακόμα ποιο πολύ να είστε ΧΑΛΑΡΕΣ και να ΜΗΝ σφίγγεστε!!Διαρκεί ελάχιστα.Ωσπου να κάνεις αα!! επειδη ισως λίγο νιωσεις άβολα,τελειώνεις κιόλας!!!! Δυνατά με τσαμπουκά και όλα κάλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou emena gnomi mou mazi me ton ntepon na parete k buscopan gt boithaei stous spasmous .. na min kaneis diladi egw eixa parei lonarid dn ponesa ala ekana spasmoys xixix k mou eipe ogiatros mesa kalytera n eixes parei buscopan!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΤΟΥΛΑΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ!!!!!ΟΤΑΝ ΤΙΝ ΚΑΝΩ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!!!!!!ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΙΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MYRIAM ΣΕ ΥΠΟΘΕΤΟ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΙΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ. ΝΟΜΙΖΩ BOUSCOPAN ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΡΩΤΑ Κ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΟΥ, ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΤΟΥΛΑΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ!!!!!ΟΤΑΝ ΤΙΝ ΚΑΝΩ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!!!!!!ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΙΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ?

αύριο έχω ραντεβού, θα σου πω εντυπώσεις το βραδάκι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια!!!! Μια καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!!! Πάμε ο μήνας έχει μπει υπέροχααααα!
    • Καλημέρα κορίτσι μου!! Μπράβο ο μπεμπούλης!! Λογικά τώρα θα σε βλέπει ανά βδομάδα υποθέτω! 🤗🤗🧿🧿🧸
    • Καλημέρα. Κι εγώ είχα ψάξει το θέμα της φύλαξης των βλαστοκυττάρων, μας είχαν δώσει και έντυπα απ' τον γιατρό, αλλά το είχαν αφήσει εντελώς πάνω μας. Απ' ότι θυμάμαι (γιατί έχουν περάσει κοντά τρία χρόνια) οι ιδιωτικές τράπεζες κρατάνε τα βλαστοκύτταρα για 20 χρόνια και πληρώνεις ένα σημαντικό ποσό τον χρόνο για φύλαξη. Τα βλαστοκύτταρα αυτά μπορεί να χρησιμοποιηθούν σε συγκεκριμένες ασθένειες, σπάνιες, και όπως καταλαβαίνεις αν εμφανιστούν μέσα στα 20 πρώτα χρόνια της ζωής του παιδιού. Η δημόσια τράπεζα απ' την άλλη, ουσιαστικά δέχεται δωρεές και βοηθάει όποιον έχει ανάγκη και απευθυνθεί σε αυτήν. Δηλαδή σε περίπτωση που χρειαστείτε στο μέλλον, ψάχνουν στο παγκόσμιο καταθετήριο να βρουν συμβατά με την περίπτωσή σας (παγκόσμιο, αν θυμάμαι καλά), όχι τα δικά σας. Η διαδικασία της συλλογής- φύλαξης γίνεται εξ ολοκλήρου από εσάς, που πρέπει να επικοινωνήσετε μαζί τους, να πάρετε το κιτ λίγες μέρες πριν τον τοκετό και ο σύζυγος να τρέξει μέσα σε σύντομο διάστημα μετά τον τοκετό να το παραδώσει. Επίσης, απ' ΄ότι θυμάμαι, και στις δύο περιπτώσεις, είναι αυστηρά προσωπική η χρήση για το άτομο. Δεν μπορούν στο μέλλον να χρησιμοποιηθούν από εξ αίματος συγγενή, ούτε καν μεταξύ αδελφών. Με μια επιφύλαξη όλα αυτά, γιατί έχει περάσει καιρός από τότε που τα έψαχνα. Αν θέλεις, μπορώ να σου στείλω το όνομα της ιδιωτικής τράπεζας που είχαν προτείνει σε εμάς και να τους ρωτήσεις. Εγώ είχα πάρει τηλέφωνο και μου είχαν εξηγήσει αναλυτικά.
    • Κοριτσια αρνητική τελικα! 0,1 σημερα 11η μερα, δεν νομιζω μεχρι την Δευτερα να ανεβει. Ο γιατρ΄΄ος ειπε οτι βιαστηκα και να κάνω την Τριτη να δουμε. Εγω ειμαι σιγουρη οτι δεν προκειται να ανεβει. Αν ηταν 4 θα ελεγα οτι εχει μια ελπιδα
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!χτες πρώτος καρδιοτοκογράφος για μας 🍒.. Ο μικρούλης μας μια χαρά 2500 🧿 ετοιμοπόλεμος και σε θέση που ελπίζουμε να μην αλλάξει 🤗🤗..την άλλη εβδομάδα πάλι ραντεβού 💙🧿
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...