Μετάβαση σε περιεχόμενο

ιδες για προσκλησης γενεθλιων


Recommended Posts

κοριτσια σε 1 εβδομαδα την τεταρτη για την ακριβεια εχουμε γεννεθλια και θελω να φτιαξω προσκλησης.πηγα στο γιουτουμπ αλλα δεν βρηκα τιποτα.μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε διευθηνσης για να βρω? αυτα που φτιαχνης μονο σου.ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙΣ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΡΤΥ ΠΑΝΩ.

ΕΛΠΙΖ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΑ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ :P

ΠΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΕΓΑΛΑ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΥΠΩΣΕΙΣ ΚΕΙΜΕΝΑΚΙ.

Η΄ΤΟ ΚΡΕΜΑΣ Ή ΤΟ ΚΟΛΛΑΣ.

Ο ΙΔΙΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΥΛΟΥΣ ΠΛΑΣΙΚΟΥΣ. ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΜΦΘΗΝΟΙ ΣΤΟ ΤΖΑΜΠΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω για την απαντηση σου.κουκλος ο μικρο σου,να σου ζηση. για τα μπαλωνια το σκευτηκα και εγω αλλα δεν ειναι πολυ συνηθησμενο? παντως μου αρεση σαν ιδεα.κληνη τα 4.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι μια εταιρια που αναλαμβανει παιδικα παρτυ με κλοουν κλπ και ετοιμαζουν και προσκλησεις με τον αγαπημενο ηρωα του παιδιου

αν ενδιαφερεσαι πες μου να μαθω το site να στο στειλω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ.και εγω ξερω για ετεριες που αναλαμβανουν παρτυ αλλα ηθελα κατι πιο οικονομηκο αφου δεν κανω μεγαλο παρτυ μονο κοντινα ατομα.ασε που μια κοπελα εκανε παρτη με κλοουν και κοστησε κοντα στης 2000e.den δεν ξερω μπορει να κανω αυτο που μου ειπε η τεο κουλ.ευχαριστω για της ιδεουλες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEO COOL έγραψε:

ΠΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΕΓΑΛΑ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΥΠΩΣΕΙΣ ΚΕΙΜΕΝΑΚΙ.

Η΄ΤΟ ΚΡΕΜΑΣ Ή ΤΟ ΚΟΛΛΑΣ.

Τι ωραια ιδεααααααα!!

Θα την εχω υποψην!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γα@@@@@το δεν ξερω το αυτοκηνητο για να παω στα τζαμπο,αν καταφερω τον αντρα μου θα παρω διαφορα που μου ηρθανε στο μυαλο.π.χ.και μπαλωνια και γλυφιτζουρια και λεω να παρω αφησουλες που λενε χρονια πολλα της πολυ μεγαλες.ξερω να κατεβαζω φωτο στο μαμμυ για να σας δειξω τι θα κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν έχεις τον χρόνο να κάνεις το εξής που το έκανε μια φίλη μου για τα γενέθλια της κόρης της. Εγραψε cd με παιδικά τραγουδάκια και στο εξώφυλλο είχε ένα κειμενάκι για το πάρτυ ξέρεις τόπο, ώρα, ημέρα κτλ με φόντο την μπεμπέ Λιλή. Επίσης το ίδιο μπορείς να κάνεις αντιγράφοντας dvd.

Πάαααααααρα πολύ χρήσιμο εγώ το έχω στο αυτοκίνητο και το ακούει ο μικρός μιας και περιλαμβάνει όλες τις τελευταίες επιτυχίες των ζουζουνιών, mazoo and the zoo και Μπεμπέ Λιλή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορεις να παρεις πουγγακια υφασματινα (οπως αυτα των γαμων)να τυπωσεις σε χρωματιστο χαρτι την προσκληση κ να βαλεις μεσα κ καραμελες.εγω ετσι εκανα τα προσκλητηρια τις βαφτισης. επισης μπορεις να το κανεις με χωνακια για παγωτο,να τα γεμισεις καραμελες κ να τα τυλιξεις με χρωματιστη ζελατινα ή γκοφρε χαρτι κ να βαλεις μεσα κ την προσκληση.

ενας επισης ωραιος τροπος ειναι να τυπωσεις την προσκληση, να την κανεις ρολό κ να την δεσεις μεσα σε χοντρο τουλι ή γκοφρε χαρτι με κορδελακια κ απο τις δυο ακρες σαν καραμελα. ελπιζω να βοηθησα.καλη επιτυχια σε οτι κανεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως δεν ειχα πολυ χρονο για να δω τι θα παρω αλλη μερα δεν μπορουσα να παω εκανε και ο μεγαλος πυρετο και πηγα και ηρθα στο μισαωρο.πηρα μεγαλα μπαλωνια,και πιο μικρα και αφησες που λενε χρονια πολλα στα αγγλικα,θα γραψω το ονομα του και την ημερομινια τραπεζωμαντιλα με καλοκερινα σχεδια και ποτιρια,και πιατα στα ιδια σχεδια με το τραπεζωμαντιλο.ειπα να παρω μπαλονια που τα ενωνης και τα κανεις κλοουν αλλα λεω πιος θα μου τα κανει αυτα? και τα αφησα.θα δουμε πως θα γηνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...