Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπερα μανουλες!

Τωρα που κοιμουνται ολοι ειπα να μπω να δω νεα!

Εμεις χθες καναμε εμβολιο και τον μικρο τον πειραξε.

Ανεβαζει συνεχεια πυρετο και ειμαστε με το ντεπον.

Χτες ξυπνησε στις 2 και μεχρι τις 330 προσπαθουσα να τον κοιμησω,ουτε στηθος δεν ηθελε.

Κατα τα αλλα ειναι 8500 κιλα και 72 ποντους.

Ειδα στο βιβλιαριο τις μετρησεις του Μιχαλη και σε αυτην την ηλικια ηταν 9650!!!

Τοσο χοντρος ηταν δηλαδη!!!!

Καλα Ολια κι εμενα λεει μαμααααα και αμα αρχισει και τον πιασει λεει ολο μπαμπαμπαμπαμπα!!

Ο παλιοπροδοτης τον μπαμπα του φωναζει συνεχεια!!!

Δημητρα μου δεν σε πηρα τηλ γιατι εδω συνεχεια γινεται χαμος με 3 παιδια κι ενα μωρο και το βραδυ δυστυχως δεν θα μπορεσω να μπω στο τσατ.

Ευα ακομα δεν θελει η μικρη θαλασσα;

Εγω δυο φορες τον εχω παει και τρελλαινεται!!

Γλυφεται κιολας με το νερο.

Τον βαζω και στο σωσιβιο και αγναντευει το πελαγος!

Αυτα κοριτσακια μου,παβ να δω φωτο στην ομαδα!

Σας φιλω ολες και μου λειπετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΓΩ ΕΔΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΟ ΓΙΟ ΜΟΥ.. :)

ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΤΙΣ 10.30 ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΜΕΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ Κ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΤΟΥ.ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΝΥΧΤΑ Κ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΕΝΑ ΔΥΩΡΟ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑΤΙ Κ ΟΛΟ ΤΡΕΧΕΙ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ.

ΠΑΣ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΝΝΟΙΑ ΕΧΩ,ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΦΟΡΕΜΑ.. :(

Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ.ΟΛΟ ΜΑΚΡΙΑ ΒΛΕΠΩ ΣΤΙΣ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΜΠΟΕΜΙΚΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΟ ΣΤΥΛ.

ΓΙΩΤΑΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΧΩΡΙΟ 9 ΙΟΥΛΗ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΜΕΧΡΙ 15 ΙΟΥΛΗ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ Κ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΑΠΟ 18 ΕΩΣ ΤΕΛΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ. ;) ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΠΑΛΙ. :) ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ.

ΠΑΤΣΥ ΕΥΑ Κ ΧΡΥΣΑ ΜΠΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα που ειστα ολες;σημερα δεν ειπατε κατι για chat;

μολις τελειωσα σιδερωμα 5 πλυντηρια ειχα ουφ :woohoo: :woohoo: και κοιμηθηκαν και τα τεκνα και τωρα εχω ησυχια,εντωμεταξυ ο μπεμπης εχει τρια βραδια που ξυπναει γυρω στις 12 σημερα ξυπνησε στις 10 αφου εχει κοιμηθει στις οχτω και γκρινιαζει μετα κανει κακα και μετα τον κουναω για να κοιμηθει την τον πιανει μεσα στη νυχτα δεν μπορω να καταλαβω :woohoo:

βικακι και εγω δεν θελω μακρυ φορεμα στην βαφτιση του δευτερου μου του γιωργου μακρυ ειχα παρει και δεν θελω παλι τουλαχιστον εσεις εκει εχετε πιο πολλα μαγαζια εμεις ειναι συγκεκριμενα αυτα που εχουν καλα ρουχα και που να τρεχω θεσσαλονικη δεν εχω καθολου διαθεση

πασχαλακι σου εστειλα αιτηση επαφης εγκρινε με να λεμε καμια κουβεντα ρε κοριτσι μου φαινεται το βραδυ μονο εσυ μπαινεις,το γαλα σου κοπηκε αμεσως ή πηρες χαπια;

καλο βραδυ και φιλια σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες

ελπιζω μαμαδες και μωρακια να ειστε ολοι καλα. να μας ζησουν τα μωρακια που βαπτιστηκαν προσφατα. καλοτυχα να ειναι και καλοι χριστιανοι. εγω τρεχω :S

δεν με φτανουν 24 ωρες. πηζω στην δουλεια , πηζω σπιτι, πηζω γενικοτερα. διακοπες δεν προβλεπονται λογω της δουλειας μου οποτε το μονο που εχω να αναμενω ειναι η βαπτιση του μικρου τον Σεπτεμβρη. και μολις αρχισα να ασχολουμει με την βαπτιση.

μπαινω συχνα και σας διαβαζω αλλα τι να σας πω? οτι πηζει το ταμαρι μου???

φιλια σε ολες :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΠΑΘΑΙΝΕΙ Κ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΩ.ΑΠΟΨΕ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΕΥΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ. :( ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΣ ΗΤΑΝ ΑΛΛΙΩΤΙΚΟΣ,ΤΩΡΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Κ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Κ ΑΛΛΑΖΕΙ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΡΑΔΙΑ ΠΟΥ ΠΑΕΙ 1.30 ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΞΥΠΝΣΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΓΙΑ ΓΑΛΑ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΩΣ ΤΙΣ ΜΠΟΡΕΙ Κ 11 Η 12.ΟΥΤΕ Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ,ΑΝΤΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ Κ ΕΤΣΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΠΟΛΛΑ. :huh:

ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΒΑΡΕΤΗ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΥΧΤΑ Κ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΩΣ ΑΡΓΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΞΥΠΝΣΕ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΕΔΩ ΣΕ ΜΙΑ ΠΛΑΤΕΙΑ Κ ΚΑΤΣΑΜΕ Κ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ.ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ,ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΦΑΕΙ,ΝΑ ΦΑΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ,ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ.ΕΧΕΙ Κ ΜΙΑ ΚΟΥΦΟΒΡΑΣΗ.. :angry: ΑΧ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΧΩΡΙΟ.ΝΑ ΞΕΦΥΓΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ.

ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΣΙΔΕΡΟ,ΕΝΑ ΒΟΥΝΟ,Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ Κ ΩΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ Κ ΑΛΛΑ. :angry:

ΑΧ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ Κ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΟΤΙ ΟΚΤΩΜΒΡΗ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΩ,ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΕΔΩ Κ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ.. :unsure::S

ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ Κ ΕΧΩ ΠΡΩΙΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ. :angry:

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ Κ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ Κ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΣΧΑ.

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ,ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας...

ειχαμε κοσμο και τωρα ξεπεμπερδεψαμε....

κοριτσια εγω το φορεμα το βρηκα αμεσως...μπηκα σε ενα μαγαζι που ειχα σταμπαρει και βρηκα ακριβως αυτο που ηθελα...πολυ καλη ποιοτητα...και καλη τιμη..αλλα πανω απο ολα ειναι τελειο :silly: σας εχω ζαλισει το ξερω... :P

κατα τ'αλλα τα ιδια...ο ταλιμπαν δεν παλευεται απο τοτε που ηρθαμε απο το χωριο...αλλο παιδι...του φταινε ολα...ακομα δεν εχω αποφασισει και ποτε θα φυγω..αλλα λεω για την παρασκευη που μας ερχεται ;)

βικακι εννοειται οτι θα τα πουμε....διπλα θα ειμαστε...βεβαια στη θαλασσα λιγο δυσκολο για μενα με 2 παιδια...αλλα για ενα καφε σιγουρα...θαλασσα πιο μετα οταν θα ερθουν οι γονεις μου ;)

μαρακι δεν πειραζει να μπαινεις να μας λες οτι πηζεις....να μπαινουμε στο κλιμα στο τι μας περιμενει και εμας απο οκτωμβρη :(:angry:

κατερινακι ουτε εγω ηθελα μακρυ θεωρω οτι δεν ειναι βολικο για βαπτιση... ;)

ολια εσυ δεν πηγες διακοπες ακομα;;;η εχεις και εκει ιντερνετ;;; :dry:

χρυσα κριμα που τον πειραξε το εμβολιο...εμας μεχρι στιγμης δεν τον εχει ενοχλησει τιποτα..παλι καλα..ετσι ηταν και ο γιωργακης μου με τα εμβολια..δεν ειχε σηκωσει πυρετο ποτε :)

φιλακια σε ολες :):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε ομορφιές???

Δεν μπόρεσα να διαβάσω τα νέα σας :( γιατι τρέχω.. να είστε όλες καλά!!!!!!!!

Φιλια!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επανέρχμαι γιατί πρόλαβα να διαβάσω λίγα νέα σας τελικά :laugh: :laugh:

Πασχαλάκι σου προτείνω να περάσεις και από PATERONI είναι στο Κολωνάκι και στη Καραγιώργης Σερβίας (Σύνταγμα) Έχει ωραία ρούχα και κομψά αλλα λίγο ακριβα ... νομίζω όμως ότι αξίζουν για τα λεφτά τους!

Ευάκι μου , καλό μου φαίνεται το πρόγραμμα .. αν εξαιρέσεις την φρουτόκρεμα που νομίζω ότι την τρώει νωρίς... ο δικός μου παιδίατρος μου είχε πει κατά τις 10 με 11 να της την δίνω?? τι σου είπε ο παιδίατρος σου???

Γιωτού ,στείλε το νέο νούμερο... Εύχομαι να είναι καλύτερα τα παιδάκια σου!!

Ρενάκι και Σοφάκι με το καλό οι Βαφτίσεις περιμένουμε νέααααα!!!!

Χμαρία χαρηκα που είστε καλά !! Μην νομίζεις και εμείς πήζουμε :angry:

Φιλάκια στον μικρό σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ'ευχαριστω χρυσα μου!και ειχα στο μυαλο μου να παω κολωνακι.

Κατερινα μου εγω συνηθως βραδυ μπαινω που ξεμπερδευω με το μικρο(λεμε τωρα!!!χιχι)Το γαλα μου μειωθηκε σταδιακα, εβγαζα κατα διαστηματα με θηκαστρο οταν με ενοχλουσε και πηρα και τα χαπακια.Τωρα νομιζω δεν εχω καθολου.το στηθος μου το νοιωθω αδειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλημερα

σοφακι και ρενα καλοφωτιστα τα μωρακια σας γερα και ευτυχισμενα να ειναι περιμενουμε νεα και φωτο,αντε σοφακι να τα πουμε και λιγο τωρα που ηρεμησες με την βαφτιση

χθες παλι ξυπνησε στις 4 και δεν κοιμοταν μετα :angry: και σημερα απο το πρωι ολο γκρινια ,μαρεσει που ελεγα να βγουν τα δοντια να ηρεμησουμε λιγο αλλα που, δοντια ειδαμε ησυχια δεν ειδαμε τελοςπαντων

αυτα προς το παρον τα ξαναλεμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες :)

μολις εκατσα απο το πρωι...δουλειες και να εχεις και τα 2 παιδια...τρελο πηξιμο...και δεν εχω τελειωσει ακομη..απλα κοιμηθηκε και ο ταλιμπαν και ετσι ειπα να κατσω και εγω λιγο τωρα γιατι μετα παλι στο τρεξιμο...θα ερθουν και οι δικοι μου το απογευμα...οποτε καταλαβαινετε..πρεπει να εχω τελειωσει :unsure:

κατερινακι δεν νομιζω οτι τελικα ειναι τα δοντια που τους ενοχλουν τοσο πολυ και ξυπνανε...εμενα δεν δειχνει καποια ενοχλησει αλλα το βραδυ ξυπναει τουλαχιστον μια φορα...και με το που τρωει ξανακοιμαται...και δεν ειναι οτι δεν χορταινει....ποσο μουφα τελικα ειναι ολο αυτο :angry::angry::angry: τεσπα...καποια μερα :dry: για την ακριβεια νυχτα θα κοιμηθουν και αυτα....που θα παει... :silly:

χρυσουλινι εννοειται..θα σας παρω ολες τηλεφωνο...να τα πουμε κιολας ;);)

πασχαλακι φιλια στο κουκλο σου :kiss::kiss::kiss:

γεια σας :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ?ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΔΙΔΥΜΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ!ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΡΚΕΤΑ ΗΣΥΧΕΣ!ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΗ.ΟΥΤΕ ΚΛΑΜΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...

ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΛΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΚΑΤΣΑ.ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΙΧΑΜΕ ΒΑΦΤΙΣΗ Κ ΜΕΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙ,ΓΥΡΙΣΑΜΕ 3 Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Κ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ,ΕΙΧΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙ 2 ΩΡΕΣ Κ ΑΥΤΕΣ..ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.Κ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΕΙΤΣΕΣ.ΤΩΡΑ Κ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ.

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΙΟΔΙΑ!! :laugh: :laugh:

ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ Κ ΣΗΜΕΡΑ,Κ ΤΩρα ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ Κ ΤΗΝ ΕΞΩΠΟΡΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΡΕΥΜΑ.

ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΙΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΠΙΝΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ;Α Κ ΚΑΠΝΙΣΕΣ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΑΚΙ;ΧΑΧΑ! :laugh:

ΑΥΤΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ,ΙΣΩΣ ΜΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας κοριτσια μου να ειστε καλα!

λοιπον ολα πηγαν καλα! εκλαψε μονο οταν τον εβαλε στο νερο γιατι δεν του αρεσε ηταν κρυο :P αλλιως πιστευω δεν θα εκλαιγε σχεδον καθολου!

αλλα εριξε αρκετο κλαμα εκει αλλα ολα οκ! ηταν κυριος ο Βασιλης μου! κ πολυ πολυ ομορφος!!!!!!(κουκουβαγια μανουλα :silly: ):P εχω βγαλει καποιες φωτο απο την μηχανη μου οταν μπορεσω θα σας βαλω.

ολα πηγαν καλα αν κ δεν ηρθαν ολοι οσοι περιμεναμε κ λιγο μας πειραξε αυτο αλλα δεν πειραζει...

ειμασταν περιπου 100 ατομα κ μετα στο τραπεζι 50 ολα πηγαν καλα κ με το που τελειωσε το τραπεζι επιασε μια βροχη οπως καθε απογευμα αλλα ευτυχως κρατησε κ δεν εβρεχε στην βαφτιση.

αυριο θα παω στα Γιαννενα να αλλαξω τα ρουχαλακια που μας εφεραν γιατι ειναι ολα για τωρα κ ειναι κριμα θα πανε χαμενα γιατι εχω τοσα ρουχα στο παιδι καλοκαιρινα...πω πω κ ειναι πολλα αυτα που μας εφεραν πρεπει να παμε σε 10 διαφορετικα μαγαζια :angry: να δω αν θα προλαβω...καλε ενα παιχνιδακι κανεις δεν εφερε :( μονο μια ξαδερφη μου ολοι ρουχα! :blink: :laugh:

Παρασκευη φευγω με τον αδερφο μου παω Αλεξανδρουπολη στο σπιτι του για καμια εβδομαδα κ επειδη ο Κωστης δεν μπορει λογω δουλειας θα ερθει η μητερα μου μαζι μου να μην ειμαι μονη μου.ελπιζω να πετυχω καλες μερες να κανει κ κανενα μπανιο το μαναρι μου!

Ρενα μου να σας ζησει κ εσας κοπελα μου κ με το καλο ολες οι υπολοιπες μανουλες!!!

φιλακια πολλα αγαπουλες!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!σοφακι μου πες μου τειλκα οτι τους εψησες να περασετε απο εδω????ο γιος μου ολη μρεα τσιριζει σαν χαζος...σαν κορακι..χαχα..ανακαλυψε την φωνη..εγω σκυλοβαριεμαι..λειπετε κ ολες..επαιζα ολη μερα στο φεις παιχνιδια..τωρα θα κανω μπανιο τα παιδια κ μετα εμενα..φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κλοτουλες μου,τι κανετε????

εμεις ωραια παρολο που εχει σκατοκαιρο.... :angry: ηρθαν οι γονεις μου σημερα και ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!! :woohoo: πηγαμε και σε μια βαφτιση και το μωρακι εκλαψε παρα πολυ..... :( τωρα η μικρη κοιμηθηκε κι ειπα να μπω να δω τα νεα σας!!!!!! ;)

χρυσουλινι,για την φρουτοκρεμα γιατι πρεπει να τη δινω πιο αργα???λες να υπαρχει προβλημα????ξυπναει νωρις η μικρη και μετα θελω να πηγαινουμε βολτες και με βολευει εκεινη η ωρα.ο γιατρος μου ειπε απλα πρωι και η πατσουρου λεει απο τις 9 μεχρι τις 12 οτι ωρα θελουμε....τι να πω....ελπιζω να μην κανω λαθος....τι εκανες εσυ με το θηλασμο????ρωτησες το γιατρο?????

σας φιλω ολες κουκλιτσες!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hellooooooooo!!! B)

πως πανε τα κεφια;;;;

εμεις καλα ειμαστε...απο αυριο ξεκιναει το τρεξιμο...να κλεισουμε τα υπολοιπα βαπτιστικα..να παραγγειλω μπουμπουνιερες και προσκλητηρια...και εχω να βαλω και πλυντηρια και σιδερο...ουφφφφφφ κουραστικα απο τωρα... :silly:

σοφακι χαρηκα πολυ που ολα πηγαν καλα...περιμενουμε φωτο!

ματινακι παω να δω στην ομαδα...

ευακι δεν υπαρχει προβλημα με την φρουτοκρεμα...

βικακι τα λεμε στα διοδια :laugh: :P

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μολις αλλαξε το τικερακι του μικρου...

ο ιασωνας εγινε 7 μηνων....αχ!ποτε περασαν 7 μηνες;;;;σαν χθες μου φαινεται....

θεε μου εχε καλα ολα τα παιδακια του κοσμου!!! :)

χρυσα να τα χαιρομαστε... :cheer:

ΥΓ:ματινακι ειστασαν τελειες και οι δυο σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ή για την ακρίβεια καλό ξημέρωμα!!

Αχ, κοιμήθηκα τόσο νωρίς που ξυπνησα και δεν μπορώ να ξανά κοιμηθώ :angry:

Αφήστε κορίτσια έχω πρόβλημα με την βάφτιση... σας είχα πει ότι ήθελα να την κάνω 4/9 σε μια εκκλησία κοντά στο σπίτι μου και μετά πάρτυ στο σπίτι.... Είναι αδύνατον το σπίτι τελικά να είναι έτοιμο (λόγω εργασιών) και για να μην αναβάλλουμε την βάφτιση , σκεφτόμαστε όλο το concept να γίνει στο εξοχικό μας (κοντά στην Αθήνα είναι) την ίδια ημερομηνία.

Το θέμα είναι ότι μοίρασα ήδη προσκλήσεις σε 10 άτομα :( πριν από 15 ημέρες που είχα παει σε μια βάφτιση και τότε νόμιζα ότι όλα θα πήγαιναν καλά και θα προλαβαίναμε...

Μήπως είναι γρουσουζιά να αλλάξω εκκλησία?? Επίσης πως θα σας φαινόταν εάν σας έδιναν προσκλήσεις και μετά σας δίναν άλλες :blush: .. ???? Επίπλέον πως θα σας φαινόταν να πηγαίνατε σε ένα πάρτυ και να σας περιόριζε ο οικοδεσπότης μόνο στην αυλή και το σπίτι να είναι ερμητικά κλειστό?? Αφήστε που αν βρέξει δεν θα έχω που να βάλω τους καλεσμένους μου... Κορίτσια πείτε μου σας παρακαλώ την γνώμη σας γιατί έμπλεξα ... :blink:

Μάλλον γι' αυτό δεν κοιμάμαι ... αγχώθηκα.. :S

Να αλλάξω θέμα και να πάω στην κουκλάρα μάνα ΜΑΤΙΝΑ με την επίσης κουκλαρα και σοβαρή κόρη της!!

Ματινάκι είστε γλύκες και οι δυο στην φώτο!!!Εσύ ειδικά λάμπεις από περηφάνεια και ευτυχία!!Πάντα έτσι να είσαι!!

Σοφάκι να σου ζήσει ο πανέμορφός σου!!!Δεν πειράζει που έκλαψε ..υγεία.. ε μα κρύο νερό επιτρέπεται :angry: εσύ πες μας πως αντίδρασες τελικά???

Γιωτού και εγώ αναρωτιέμαι πως πέρασαν οι μήνες... αφού λέω ότι είμαι έτοιμη και για το δεύτερο :P αφού γίνει το σπίτι :laugh: αχχχ ... :blink: μου αρέσει που αστειεύομαι ... Αλήθεια θα συναντηθούμε πριν φύγεις?? Ελάτε από την οικοδομή για καφέ να μου πείτε την γνώμη σας :laugh: :laugh: :laugh: σοβαρά να βρεθούμε... :)

Ευάκι μην σε αγχώνει καθόλου αυτό που είπα για την φρουτόκρεμα... από περιέργεια σε ρώτησα γιατί σε εμένα σου είπα τι μου είπε ο παιδίατρος. Ίσα ίσα πολλές φορές αναρωτιόμουν εάν μπορούσα να της δώσω και εγώ νωρίτερα την φρουτόκρεμα γιατί θα με βόλευε και τώρα με την συγκατάθεση της Πατσούρου και του παδιιάτρου σου θα το επιχειρίσω και εγώ .. :)

Αυτά κορίτσια.. πάω μήπως και τα καταφέρω να κοιμηθώ .. ΦΙΛΙΑΑΑΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κουκλιτσες!!!

Χρυσα αυπνιες ειχες?Γιατι αγχωθηκες με τη βαφτιση ?Γιατι δεν κανεις τη βαφτιση εκει που εκλεισες εκκλησια και μετα καπου εξω ?Και στο εξοχικο ομως ειναι καλη ιδεα αλλα αν δεν εχεις χωρο εξω ειναι δυσκολο .Σου το λεω γιατι και γω σκεφτηκα το εξοχικο αλλα η αυλη δεν ειναι και πολυ μεγαλη και δεν ξερω τι νακανω..

Σοφακι και Ρενα να σας ζησουν τα παιδακια σας..Σοφακι ελπιζω να ηρεμησες.

Γιωτα ακομη δεν εφυγα για το εξοχικο λεω να φυγω αυτην την τεταρτη .Αυριο εχω ραντεβου στο κομμωτηριο για ανταυγιες και χτενισμα.

Πατσουλινι ποτε φευγετε για χαλκιδικη?

Βικακι ο ξανθουλης γκρινιαζει το βραδυ?Αυτο με τη δουλεια το σκεφτηκα και γω.Πως θα γυρισουμε ξανα ετσι πως εχουμε μαθει.Και γω τον Οκτωμβριο γυρναω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Όλια μου!!Αυπνίες δε θα πει τίποτα... Ευτυχώς στο εξοχικό ο κήπος είναι λίγο μεγαλούτσιοκος και θα μας χωρέσει άνετα.. Δεν με παίρνει να κάνω έξω τραπέζι γιατί οι καλεσμένοι θα είναι περίπου 300 και δεν μας απίρνει οικονομικάα... δεν θα ήθελα να κάνω διακρίσεις γιατί είναι οι συγγενείς μας (μεγάλο σοι βλέπεις) και οι υπόλοιποι είναι φίλοι μας που θέλουμε πολύ να έρθουν στην βάφτιση..

Πως θα σου φαινόταν εάν σου έδιναν πρόσκληση και μετά σου έδιναν άλλή .. ???? ρεζίλι ?? Επίπλέον πως θα σου φαινόταν να πήγαινες σε ένα πάρτυ και να μην σε άφηναν να μπεις στο σπίτι.. θα εξηγούσα ότι εκτελούνται εργασίες και θα είναι επικύνδυνα αλλα θα το συμμεριζόσουν ή θα πίστευες κάτι άλλο??

αχχχ και πάλι αχ :dry::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα εχετε αρκετα ατομα.Παντως γιατο σπιτι δεν νομιζω να παρεξηγηθει ο κοσμος αν τους πεις οτι κανεις εργασιες και δεν μπορουν να μπουν μεσα.Αν υπαρχουν τεντες σε περιπτωση βροχης δεν υπαρχει προβλημα .Προσφατα πηγα στη βαφτιση της κολλητης μου φιλης που την εκανε στο σπιτι .Ολα ηταν μια χαρα και ολος ο κοσμος εξω αλλα μετα επιασε μια βροχη και αναγκαστικα μπηκαμε μεσα γιατι αυτοι που οργανωσαν το κετερινκ δεν ειχαν βαλει τις τεντες ενω τις πληρωσε η φιλη μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα,εμεις τα ιδια

ρε χρυσουλινι τη βιασυνη και αυτη ρε κοριτσι να δωσεις τοσο νωρις τα προσκλητηρια;εκκλησια γιατι να αλλαξεις;το μονο προβλημα οπως το βλεπω εγω ειναι ο καιρος να μην βρεχει μονο,αν ειχες λιγοτερα ατομα θα μπορουσες να το κανεις σε καποιο μαγαζι αλλα με τοσα πολλα ατομα θα σας βγει ο κουκος αηδονι ουτε γαμο να ειχατε,παντως εμενα δεν θα με πειραζε να μου ελεγαν μονο στην αυλη γιατι τι να πανε να κανουν μεσα;αφου δεν υπαρχει αλλη λυση μπορεις να αγορασεις τεντες μηπως και βρεξει,αν αλλαξεις την ημερομηνια που λες θα αλλαξει κατι στο σπιτι;

την φρουτοκρεμα και εμεις μεχρι τις 12 την τρωμε αναλογα με τον υπνο του μικρου,ρε κοριτσια τωρα που δεν θηλαζει ο μπεμπης οπως πριν οταν τρωει απο το ενα στηθος το αλλο πλυμμυρα σας συμβαινει εσας;

γιωτου μου να χαιρεσαι τον μικρουλη σου,ειδες δεν καταλαβαμε ποτε μεγαλωσαν κιολας

σοφακι ολλα καλα αφου εκλαψε λιγο ετσι κιαλλιως τα περισσοτερα μωρα κλαινει παιζουν πολλα ρολο ο παπας,ο κοσμος το νερο τελος καλο ολα καλα η σειρα μας τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας! :)

σημερα απο το πρωι δεν προλαβαινω...τρεχω...εκλεισα μπουμπουνιερες και προσκλητηρια!και μου εστειλε ηδη την μακετα!ειναι πολυ ομορφο...βασικα το κειμενακι εχει γελιο :laugh: :P

μετα πηγαμε τζαμπο...πηραμε καπελακια για τον ηλιο...εκπαιδευτικο ποτηρακι της νουκ και αλλα διαφορα!

και τωρα κοιμουνται!

το απογευμα θα παμε με τους νονους για τα βαπτιστικα να τελειωνουμε και με αυτα!

χρουσιλινι εγω θα ελεγα να μην αλλαξεις τιποτα απλα να βαλεις τεντες εξω σε περιπτωση βροχης...δεν υπαρχει θεμα παρεξηγησεις απο τους αλλους!

την πεμπτη μπορειτε για καφεδακι;;;θα ειμαι στην μαμα μου :) περιμενω..

κατερινακι εμενα δεν μου εχε συμβει γιατι συνηθως κανει τους ιδιους θηλασμους.αλλα ειναι λογικο για εχει παραπανω γαλα απο αυτο που θελει ο μικρος σου...σε λιγο θα ρυθμιστει και παλι!

ολια αντε καλα να περασετε;;;θα εχεις ιντερνετ;;;;

φιλακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...