Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ?ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΚΑΤΣΕ ΦΡΟΝΙΜΑΑΑΑ.ΜΗΝ ΜΑΛΩΝΕΙΣ.....ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΑΡΡΩΣΤΑΚΙΑ...ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΠΙΑ..ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΛΕΜΟΝΑΚΙΚΑΝΕΝΑ ΤΗΛ ΣΗΜΕΡΑ.ΜΑΓΔΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕΣ ΦΙΛΙΑ.ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΣ.ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΡΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙΙΙΙΙΙ.ΕΛΕΟΣ.ΑΥΤΑ .ΟΠΑΩ ΝΑΝΑΚΙΑ.ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙΟ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κουκλιτσες .Τι κανετε?Εμεις τα ιδια .Ταισα το Νικολακη κατα τις 9 15 και ξανακοιμηθηκε .Εκανα και το φαγητο του και βλεπω λιγο τα νεα σας.Μετα εχει σιδερωμα..

Πατσυ τι θα γινει θα βρεθουμε επιτελους για κανενα καφεδακι?Μπορει να κανουμε μαμαδοσυναντηση αυτη την εβδομαδα ..

Βικακι καλη αρχη στη δουλεια ...

Σοφακι μην χαλιεσαι με τον αντρα σου για τριτους..Δεν αξιζει...

Μαγδουλα φανταζομαι κρυο στη Νορβηγια ..Μπραβο που μπορεις και βγαινεις με τη μικρη ...

Ωχ παω γιατι ξυπνησε ..Αν μπορεσω θα μπω πιο μετα ..Φιλια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΓΔΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕΣ ΦΙΛΙΑ.ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΣ.

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Πάρε τα μαζεμένα, γιατί όλο και θα σε ξαναξεχάσω... να μην ξαναπαραπονιέσαι :lol:

Περαστικά σας - αμάν με τις αρρώστιες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!

ειμαι πολυ κουρασμενη και με τα νευρα κροσια....ενω ο ιασωνας ειναι καλυτερα...σημερα το πρωι ξυπνησε με πυρετο(39,6)ο ταλιμπαν...δεν μπορω πια με τις κωλοιωσεις....εδω και ενα μηνα ειμαστε συνεχεια αρρωστοι...τα εχω δει ολα!γκρινια...γκρινια και παλι γκρινια....

καλα τα περασαμε στο χωριο...

αλλα με εκεινα και με τα αλλα παλι εμεινα πισω στο πλυσιμο..δεν χορανε πια τα απλυτα...\

κλαιει ο ιασωνας...θα τα πουμε μετα :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααα!!!!!!!!!

περαστικά στα αρρωστούλικα μας μωράκια!

Εμείς δόξα το Θεό είμαστε καλύτερα .. το συνάχι μειώθηκε και βήχα έχει αραιά και που.. πάλι καλά !!! Με τον σταθμό, Όλια τα πάει μια χαρά, ευτυχώς !!!

Στο σπίτι μας ακόμα δεν έχουμε μπει ... μάλλον μας βλέπω τα Χριστούγεννα... έχω αρχίζει να απελπίζομαι ... κουράστηκα...

μπήκα να σας πω ένα καλησπέρα και ένα καληνύχτα....

Φιλιά!!!!!!!!!

ααα, Σοφάκι μην χαλιέσαι με τον Κώστα βρε..

Βικάκι αλήθεια πως πήγε η πρώτη ημέρα στη δουλεά???

Χρόνια πολλά καγκουρίδου , να την χαίρεσαι την μικρή σου!! και εμένα σήμερα γίνεται 10 μηνών !! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είστε ρε κορίτσια? Το κλείσαμε το μαγαζί? :-p

Γιωτού περαστικά σας!

Χρυσουλίνι καλησπέρα και καληνύχτα κι από μένα!

Εμείς σήμερα είχαμε κολυμβητήριο και κάναμε και βουτιές! Περίμενα ότι η Μαρκέλλα θα μας βρίσει που τη βουτάμε έτσι στο νερό αλλά τελικά της άρεσε! Τώρα κοιμάται το μωρό μου.

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!

τι μερα και αυτη! :?

ηρθε και ο αντρας μου απο την δουλεια και ειχε και αυτος πυρετο!!!!!!!!!!!!!ελεοοοοςςςςςςςςςςς :twisted::twisted::twisted::twisted: μα τι εχουν παθει ολοι τους!!!!!!!!!!!!!!γκρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!!!

δεν την παλευω αλλο λεμε!!!!!!!!!!!!!!ολη την μερα με ενα θερμομετρο ειμαι και με ενα ντεπον....παλι καλα που προμηθευτικα ενα θερμομετρο μετωπου και βρηκα την ησυχια μου....γρηγορο και δεν χρειαζετε να κανεις ολοκληρη ιστορια για να το βαλει το παιδι!!!

κατα τ'αλλα μια απο τα ιδια!!!

α!!!!!!!!!!τωρα που το θυμηθηκα...οπως σας ειπα μου ηρθε περιοδος(χωρις καθολου πονους)αλλα κρατησε μολις 2 μερες και αυτες τις μερες ειχα κατι καφε...καθολου κοκκινο αιμα....και ελαχιστη ροη....τι να πεις!!! :|

πασχαλακι συγχαρητηρια για την αδελφουλα σου!! :)

κατερινακι ευχομαι να βγεις...ετσι για να τους μπεις στο ματι!χαχαχα!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

βικακι ελπιζω να ειχες μια καλη αρχη στη δουλιτσα σου!!

αγγελικη να ζησετε και καλοφωτιστη η μικρη σου φαιδρα!!

χρυσουλινι μου και καγκουροκατερινακι να σας ζησουν οι κορουλες σας!!!

δεν θυμαμαι κατι αλλο...

φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας... Βλέπω έχουν βαφτιστεί αρκετά μωράκια... (κ νόμιζα ότι έκανα νωρίς την βάφτιση). :)

Κατερίνα, χαίρω πολύ!!!! Να σου ζήσει η μικρή συνονόματη!!! ;)

Ine9, εμένα έχει βγάλει μόνο ένα δοντάκι... και έχει σαλια και γκρίναι εδώ και 8 μήνες (από τον 2ο μήνα). Άσε... τα νεύρα μου...

Εμείς τα πρώτα γεννέθλια θα τα κάνουμε στην μαμά μου, στην Λιβαδειά, οικογενειακά... Θα χαρούνε πολύ, της έχουν μεγάλη αδυναμία... και τρέχουν για τα πάντα, κορίτσια, από το ν πρώτο υπέρηχο, μέχρι κ την βάφτιση, δεν έχω αγοράσει τίποτα της μικρής, αφήστε που έρχονται εναλλάξ και με βοηθάνε (γιατί η πεθερά μου όλο το καλοκαίρι έκανε 2 μπάνια την ημέρα, ένα πρωί, ένα απόγευμα και δεν προλάβαινε... :twisted: )

Από του χρόνου παιδάκια! Φέτος τι να φάνε τα ζουζούνα? Λες να κάνουμε τούρτα φαριν λακτέ? χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!τι κανετε;

σας ευχαριστω πολυ που ολες με σκεφτηκατε κ μου ευχηθηκατε για τη σημερινη πρωτη μου μερα στη δουλεια!

τελικα δεν ηταν κ ασχημα,καλα βασικα οταν εφυγα εκλαιγα σε ολη τη διαδρομη που αφησα πισω τον αντωνακη μου κ τον σκεφτομουν ολη μερα..οσο για τα τηλ καθε μιση ωρα επαιρνα να δω τι κανει απορω πως δε με εβρισαν πεθερα κ μετα μπιλακος που τον ανελαβε για απογευμα! :D

απλα εχω πολυ καλες σχεσεις με τα κοριτσια κ ηταν σαν να πηγα μια βολτα με τις φιλες μου.ε δεν ειχε κ πολυ δουλεια λογω βροχης οποτε καλα περασα.ισως το λεω τωρα που δενε χει μαζευτει κ κουραση κ οταν ηρθα σπιτι ηταν ολα ετοιμα.απο φαι ειχε μαγειρεψει η πεθερα μου,μου εβαλε ο αντρας μου να φαω,μετα μαζεψε πιατα κ δεν εκανα τιποτα.αν ειναι ετσι καθε μερα καλα ειναι! :D:D:D

απλα με στεναχωρησε ο αντωνακης γιατι οταν γυρισα ειχα τοσο λαχταρα να τον δω κ εκεινος δεν με ηθελε κ γυρναγε τα μουτρα του αλλου το παλιοπαιδο!κ επισης νιωθω οτι δεν τον ειδα καθολου γιατι εφτασα 10.15 κ κοιμηθηκε στις 11.

χθες βραδυ ειχαμε παλι τα ιδια,ξυπνησε 2 κ κοιμηθηκε 4.30 εκλαιγα απο τα νευρα μου.μου φαινεται το εχει κανει προγραμμα πια κ δε ξερω ποσο θα τραβηξει..

μαγδουλινι μου κ εγω σε παω τρελα κ παντα μα παντα με διασκεδαζεις με τις ατακες σου,στο εχω ξαναπει!

γιωτακι περαστικα κ παλι..τι να πω πια,τραβας μεγαλο πακετο.

ολια μου κ εσυ κοντευεις ε;;αχ καλη αρχη κ σε σενα..θα συνηθισουμε που θα παει.

χρυσουλινι μου πολλα φιλακια κ σε σενα,τωρα που ειμαι mall ισως καταφερουμε να συναντηθουμε εκει καμια μερα..

πατσουλινι μου,χρυσουλινιλεμονακι μου,γλυκουλινισοφακι μου μου λειψατε φιλες μουυυυυυυ!!!!ποτε θα τσαταρουμε παλι ε;;;;

κατερινακι μου κ ευουλινι φιλακια κ σε σας κοριτσαρες!

οποια κοπελα ξεχασα συγνωμη αλλα στελνω τα φιλια μου σε ολες!!!

ας κατσω κ λιγο με τον αντρα μου γιατι σε λιγο θα κοιμηθω.θα ξαναμπω παλι αυριο βραδακι!φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες,

τί κάνετε? Εμείς είμαστε καλά, παρόλο τον σκατόκαιρο (βρέχει συνέχεια, έχει αέρα και κρύο) είμαστε συνεχώς στις βόλτες. Σήμερα ανανέωσα και τις ανταύγειες μου (είχα κάνει για τον γάμο), τα μαλλιά μου μακραίνουν πάρα πολύ γρήγορα, που να περιμένω 3-4 μήνες για να ξανακάνω...η ρίζα είχε πάει ως τα αυτιά!

Πασχαλάκι τί έγινε με την αδερφούλα σου? Όλα καλά στον υπέρηχο?

Βικάκι μου υπομονή θα συνηθίσετε και συ και ο γιόκας σου στην νέα κατάσταση, σου έκανε μουτράκια το σκατουλάκι ε? Πανέξυπνα είναι τα άτιμα!

Αγγελική να χαίρεσαι την Φαίδρα σου, μου αρέσει πάρα πολύ αυτό το όνομα, όσο για τις πεθερές μας πρέπει να ανταλλάξουμε τις ιστορίες μας γιατί και η δικιά μου είναι μεγάλο...φυντάνι! Τί να σου λέω!

Γιώτα περαστικά στα ζουζουνάκια σου! Υπομονή!

Ine περαστικά και σε σένα! Και μένα η κόρη μου μόνο δύο δοντάκια έχει, περιμένουμε εδώ και πόσο καιρό να σκάσει μύτη κι άλλο αλλά τίποτα ακόμα!

Σοφάκι μου...τί να σου πώ! Ωραία βόλτα! Το έχω απορία, γιατί όταν θέλουμε να αφιερώσουμε λίγο χρόνο στον καλό μας και στον εαυτό μας ΠΑΝΤΑ βρίσκεται κάποιος ενοχλητικός της προσκολλήσεως να μας χαλάσει την βόλτα και την διάθεση?

Έβαλα φωτογραφίες στην ομάδα, από αυτές που τραβήξαμε εμείς γιατί η φωτογράφος δεν μου δίνει το CD.

Κοριτσάκια μου πάω για νανάκια,

καληνύχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeera! thn lew prwth meta apo pollouus mhnes!

x8es bradu sas eixa grajei ena katebato....giati eblepa oti kati den phgaine kala me ton manoulh mou alla ap oti blepw twra pou 3anamphka den to ebgale!grrrr!elega oti phgame mall kai eixe polu gkrinia!ekane ki enan emeto sto ama3i kai 3upnhse kata tis 11 me sparaktika klamata!opws blepete h wra einai 5:30 kai o mpoumpoukos mou mallon kollhse thn brwmo iwsh mou!grrrr!exei 37,7 klaiei 3upnaei koimatai kai den pairnei depon me tipota!exw dokimasei ta panta!den to pairnei!!!!oute to gala tou den pinei....les kai katalabainei oti tou to xw ri3ei mesa!prwth fora mou kanei pureto(oute me thn gastrenteritida den eixe kanei) kai den mporw na koimh8w!aaax!perimenw na 3hmerwsei na parw thn paidiatro!douleia fusika den 8a paw!

kalh arxh bikaki!oi prwtes meres einai duskoles!meta 8a sunh8iseis ki esu kai o 3an8oulhs sou!

patsoulini perastikaaaa!se niww8w!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Βλεπω ολες οι περισσοτερες δηλαδη αρρωστες ε;

Μα τι κωλοκαιρος ειναι αυτος πια;

Εμεις παλι καλα το ξεπερασαμε.

Αυριο εχουμε και παιδιατρο να δουμε και ποσο μεγαλωσε ο Διονυσης μας!

Παντως ρε κοριτσια του φοραω τις φορμες του Μιχαλη στου οποιου τα μπατζακια ηταν τεραστια και τα διπλωνα και σε αυτον ειναι μια χαρα!

Μα τοσο διαφορα εχουν στο υψος;

Εμενα μου ρθε περιοδος χθες και εχω τρομερη ημικρανια...

Βικακι μου δεν μπορεσα να σε παρω την Κυριακη τηλεφωνο γιατι ηρθαμε αργα απο την πεθερα.

Ευχομαι να κρατησει η διαθεση σου για δουλεια.

Να δεις θα ναι ωραιο να ξεφευγεις λιγο.

Ο Αντωνακης σου κραταει μουτρα ε;

Κι εμενα ετσι εκανε ο Μιχαλης.

Ειναι μεχρι να συνηθισουν κι αυτα μωρε.

αληθεια το βραδυ που ξυπναει γκρινιαζει;

Μηπως κανενα δοντι ετοιμαζεται;

Προσπαθησε να του μιλας χαμηλοφωνα και να μην ανοιγεις φωτα γιατι θα νομιζει οτι ξημερωσε..

σου στελνω πολλα πολλα φιλακια!!! :x:x

Μαγδα κουραζεται στο κολυμβητηριο και κοιμαται η Μαρκελλα μετα;

Καλη φαση παντως!

Γιωτα περαστικα σας βρε κοριτσι μου!

Αμαν πια αυτος ο κωλοχειμωνας..

Χρυσουλινι αντε με τον Αγιο Βασιλη μαζι θα μπειτε στο σπιτι σας :lol:

Αυτα κοριτσια μου δεν θυμαμαι αλλα να σχολιασω.

Φιλακια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!Επιτελους ηλιος και ζεστη...

Περαστικα στα αρρωστα μωρακια και απο οτι βλεπω ειναι πολλα ..

Μαγδα και γω σκεφτομουν να ξεκινησουμε κολυμβητηριο το εχουμε και διπλα στο σπιτι αλλα εχουμε το θεμα με την ουρολοιμωξη και φοβαμαι .Θα δω πως θα παει και μπορει να τον ξεκινησω πιο αργα..Πρεπει να ειναι πολυ ωραια..

Βικακι ο Αντωνακης εκανε μουτρα?Θα συνηθησει σιγα σιγα .Ηταν πρωτη μερα..

Νασια ειδα τις φωτο σου στην ομαδα .Πολυ ομορφοι και ταιριαστοι και οι δυο ...

Αυτα κοριτσακια απο μας ..Μακια σε ολες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, κορίτσια!

Και εδώ ήλιο έχουμε σήμερα.... περαστικά στα αρρωστούλικα μωρακια. Εμείς ήμασταν οικογενειακώς άρρωστοι πριν 2 βδομάδες.

Νάσια τι να σου πω για την πεθερά? Το τελευταίο που έκανε είναι να μου πει να μην ξαναπατησω σπιτι της!!!

Για την ακρίβεια είπε στον αντρα μου να παίρνει την μικρή και να ανεβαίνει. Το είχε ξαναπει, αλλά αυτη την φορά το είπε μπροστά μου! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

h paidiatros mas brhke iosh karampinath!ki epeidh exoume polles mu3oules mas eipe oti mporei na mas to gurisei se wtitida h brogxitida!ax kai bax!mexri 38,1 ftasame!gia na doume....duskolh ki h apojinh nuxta!mas edwse kai upo8eta(mias kai den pairnei to depon!) alla o antras mou de 8elei na ta kanoume!xaaxa!fobatai mhn tou meinei kana travma tou paidiou!xaxaxa!patsoulini eseis pws pate???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=love4.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello.gif] .ποναει ο λαιμος μου γι αυτο θα σας τα πω μετα σε εικονες.τωρα παω να παρω νεφ απο σχολειο κ θα ρθω για μονολογο να τα πουμνε.γριπη κακια....κλουψ.περαστικα λενακι κλπ συντροφισες.ερχομαι ε..μην φυγετε
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες!

Περαστικά στα μωρουλίνια που είναι άρρωστα. Τι να κάνουν και αυτά έτσι που ναι ο καιρός έχει πολύ υγρασία αυτές τις μέρες.

Εμείς μεγαλώνουμε και ζωηρεύουμε επικύνδινα....δεν αφήνει τίποτα που να μην πιάσει και να μην δοκιμάσει και άρχισε και κάνει βηματάκια μόνη της με την περπατούρα. Και εμεις έχουμε κατεβάσει το στρώμα στο κρεβάτι της εδώ και πολύ καιρό απο το καλοκαίρι.

Θα στολίσετε δέντρο? Πέρσυ είχα στολίσει με το που μπήκε ο Νοέμβριος φέτος αναρωτιέμαι πόσες φορές τη μέρα θα το κατεβάζει κάτω...

Σας αφήνω για την ώρα, να είστε όλες καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=hello.gif] .TI KANETE?ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ Κ ΠΡΙΝ ΧΑΛΙΑ. [smilie=help.gif] [smilie=icon_puke_r.gif] .ΔΙΝΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ Κ ΑΕΡΟΛΙΝ ΣΤΗΝ ΝΕΦΕΛΗ,ΛΙΓΗ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΣΤΟ ΜΩΡΟ Κ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΥΞΑ ΣΑΝ ΝΕΡΟ ΤΡΕΧΕΙ.ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΛΟΓΩ ΚΡΙΣΗΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΩ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΜΕ ΝΕΡΟ,ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΜΥΞΑ,ΧΑΧΑΧΑ.ΑΗΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ Ε???ΕΧΩ Κ ΑΣΧΗΜΑ ΝΕΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΡΙΞΕΙ.ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΕΓΩ..ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ Κ ΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΘΑ ΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ.....ΜΕ. [smilie=sad4.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=banghead.gif] :ympray::ympray::ympray: ΡΙΞΤΕ ΤΟ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΜΠΑΣ Κ ΑΝΟΙΞΕΙ..ΑΥΤΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΡΟΛΟΙ.ΧΧΑΧΑΧΑ.ΦΙΛΙΑ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!

περαστικα σε ολες τις αρρωστες μανουλες κ ολα τα αρρωστα μωρακια μας!!

εμενα δυστυχως εχει οτιτηδα...(δεν ξερω πως γραφεται η μαλ*κια!!) κ βαζουμε σταγονες στο αυτι...προχτες ολοκληρη την ημερα περασα ενα δραμα! απο το πρωι που ξυπνησε το παιδι μεχρι κ το βραδυ εκλαιγε συνεχεια..αφου ηρθε κ η μαμα μου κ δεν ηξερε κ εκεινη τι να τον κανει κ αργα το βραδυ αφου πλεον ουρλιαζε το παιδι κ του εδωσα κ ντεπον γιατι καπου πονουσε ηταν φανερο τον βαλαμε στο αμαξι κ τον καναμε ποση ωρα βολτα μηπως ηρεμησει κ νανουριστει κ εκει ακομα ουρλιαζε ωσπου τελικα κοιμηθηκε απο την εξαντληση...δεν ηξερα τι να κανω κοριτσια μου κ δεν μπορουσα να παρω κ τον παιδιατρο λογω της καταστασης του κ τελικα μολις ξυπνησε εχτες το πρωι μετα απο ενα επισης υπεροχο βραδυ τον πηραμε κ πηγαμε νοσοκομειο κ μας ειπανε οτιτηδα ''μαλλον'' τι μαλλον δηλαδη?? τεσπα κ μας εδωσε κολλυριο με αντιβιωση...ευτυχως σημερα ειναι καλυτερα..\

Βικακυ μου αγαπουλα μου κ εμενα μου λειπεις...θα χαθουμε κ αλλο τωρα με την δουλειτσα αλλα δεν πειραζει θα εχουμε την ευκαιρια μας παντα να τα λεμε! χαιρομαι παντως που στην δουλεια ειναι καλα τα πραγματα κ εισαι χαρουμενη..οσο για τον Αντονιο...εμεις στεναχωριομαστε οταν φευγουμε νομιζω! αυτα τα ζιζανια μια χαρα περνανε!! προδοτες παιδι μου!!!εγω σημερα ππυ τον αφησα 2 ωρες σχεδον γυρισα κ τον πηρα αγκαλια αμεσως μου ελειψε κ αυτος κοιταγε την μανα μου που τον πηρα απο την αγκαλια της!

ειναι πολυ δυσκολο αυτο που σου κανει μες την νυχτα..τα εχω περασει...μην του μιλας καθολου μα καθολου μην αναβεις κανενα φως κ δοκιμασε αυτο που κανω κ εγω πλεον μηπως κ αλλαξει λιγο,καθε βραδυ πλεον του βαζω στο cd player κ παιζει στο replay ενα cd με παιδικα νανουρισαμα ολοκληρη την νυχτα εχω παρατηρησει αν κ εμενα συνεχιζει να ξυπναει οτι κανει λιιιιιγο πιο ηρεμο υπνο.

Πατσυ εχεις καταντησει μια αηδια κ μιση!

2 εβδομαδες τελικα ρε γαμ*το??? πω πωωωω...

κοριτσια μου σημερα επειδη καθε απογευμα καθεται 2 ωρες χωρις μεμε ο βυζακιας πηγα κομμωτηριο εβαψα μαλλακι!! εκανα λιγο πιο ανοιχτη την βαση αποτι τα ειχα κ αυριο θα παω να κανω ξανθες ανταυγειες αλλες δυο ωρες.παραπανω δεν γινεται της το εχω ξεκαθαρισει!!! :lol: ειπα να τα αλλαξω τελειως αλλα βαψιμο με δοσεις μονο εγω θα μπορουσα να κανω!! :D

Καγκουρουλα κ εγω θελω να στολισω δεντρο αλλα δεν ξερω αν θα ζησει για πανω απο μια μερα..μην πω κ ωρα κ γινω υπερβολικη!!αλλα θα ειναι ομορφα μωρε! τα πρωτα μας Χριστουγεννα με τα παιδακια μας!! πως κ πως τα περιμενω!!

Νασια μου μια κουκλα εγινες ε??

Αγγελικη ειμαι κ εγω πεθεροπληκτη αλλα εσενα παραειναι...τι να πω κουραγιο!!!

Μαγδα ζηλευω..

Ευα μπλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ κ μουατςςςςςς!

Γιωτα μου...χαλια ε?? πω πω τι τραβας κ εσυ...κουραγιο αγαπη μου!

Κατερινα τελικα εβαλε κ η μαμα μου υποψηφια!!χιχι πλακα εχει...καλη σας επιτυχια!!!!

εχω πολλες μερες να μπω κ οπως παντα ειπα πολλα...

στελνω τα φιλακια μου σε οοοοοολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΡΕ....ΑΝΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΧΑΛΙΑ Ε?ΑΡΧΙΣΕ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΒΗΧΕΙ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ.ΕΛΕΟΣ..ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας

ολη μερα σημερα κανω δουλειες,επιτελους αυριο τελειωνω βαρεθηκα,και ο δημητρακης εχει γινει μεγαλο ζιζανιο οταν τον βαζω στην περπατουρα παει και ανοιγει ολα τα ντουλαπια και οτι βρει το ριχνει κατω,ανοιγει την παπουτσοθηκη και σκορπαει τα παπουτσια σε ολο το σπιτι,εχω βαλει μερικες ασφαλειες που βρηκα απο τους αλλους να παω να παρω κι αλλες να βαλω σε ολλα να εχω το κεφαλι μου ησυχο,και πριν επαιζε με τους μεγαλους αυτοι ετρεχαν και το σκατο τους κυνηγουσε με την περπατουρα και ξεκαρδιζοταν στα γελια

περαστικα σε ολλα τα αρρωστουλικα μωρακι και απο οτι ειδα ειναι αρκετα και στιαρρωστες μανουλες επισης,κουραγιο κοριτσια ειμαστε στην αρχη ακομα

σοφακι μου καλη επιτυχια και στην μανουλα σου,πειστηκε τελικα ε;δυναμικα πεστης,μεγεια και το μαλλι σου να βαλεις φωτο να σε καμαρωσουμε κι εμεις

κατερινακι δεν μας βλεπω φετος να στολιζουμε δεντρο με τα ζιζανια σιγουρα θα τους ερθει στο κεφαλι

γιωτακι σε ευχαριστω αν και ειναι πολυ δυσκολο να βγω,θα δειξει

χρυσουλινι πως πατε με τον αποθηλασμο;

χρυσα μου με την εγχειρηση τι εγινε;ποτε θα πατε τελικα

βικακι μου καθε αρχη και δυσκολη θα συνηθισετε σιγα σιγα,ετσι ημουν και εγω στον γιωργο και τοτε δεν ειχε καθιερωθει το εξαμηνο και αναγκαστικα τον αφησα δυο μηνων και πηγα στην δουλεια

ευακι σε πηρα τηλ.χτες κατα τις εφτα παρα αλλα κοιμοσουνα και μετα που ξαναπηρα δεν το σηκωνατε,αντε χαθηκαμε τελειως ποτε θα τσαταρουμε;;

δεν θυμαμαι να σχολιασω κατι αλλο πολλα φιλια σε ολες τα λεμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

olonuxtia mas blepw kai shmera!ax firfiriko mou se katalabainw!!!kouragio 8a tous perasei pou 8a paei???emena molis tou epese me to depon o puretos kai koimatai me diakopes!pws na anapneusei me kleisth muth kai pipila???xaxa!egw pinw kafedaki kai eimai etoimh gia thn nuxta pou erxetai!sth douleia aurio den 3erw ti 8a prepei na piw gia na palejw ta ma8htoudia mou!xaxa!

patsoulini esu ta xeis kai 2 ta arrwstoulia!pwpww!esu eisai gia parashmo!xaxa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Η μικρή κοιμάται κι ο άντρας μου μιλάει στο τηλέφωνο δυνατά κι αν την ξυπνήσει θα τον σκοτώσω :evil: Του'χω κάνει νόημα δυο φορές....

Εδώ κορίτσια σήμερα έριξε και χαλάζι και χιονονεράκι. Μπαίνει ο χειμώνας...

Γιωτού, περαστικά βρε παιδί μου...αμάν... Δε μου λες, αυτά τα θερμόμτρα για το μέτωπο είναι καλά?

Βικάκι σε καλομαθαίνουν πεθερά και άντρας. Μια χαρά σε βρίσκω. Κι ο Αντωνάκης έτσι σου τα κάνει τα μούτρα... Σ'αγαπάει όμως :x Δοντάκι θα είναι που τον ξυπνάει. Υπομονή...

Όλια αφού έχετε ιστορία με τις ουρολημώξεις καλύτερα να την αποφύγετε την πισίνα. Είναι πολύ ωραία ασχολία αλλά έχει αυτό το φόβο... Είναι και το νερό ζεστό και κάνουν πάρτυ τα βακτηρήδια...

Χαμηλοβλεπούσα εμένα αν μου έλεγε να μν ξαναπατήσω σπίτι της καθόυ δε θα με πείραζε :lol: ... Θα έκανα και Χριστούγεννα Ελάδα που τώρα πρέπει να πάω εκεί :-p

Ινε, σιγά τον πυρετό...Εγώ ούτε ντεπόν δεν της δίνω με τόσο λίγο. Πάντως το σιρόπι εμένα το κάνει κατευθείαν εμετό, οπότε μόνο υπόθετα. Δεν είναι τίποτα...χλουτσ! και μέσα στο πωπουδάκι :lol: Δεν το καταλαβαίνουν, ούτε τα πονάει. Απλά μπορεί να σου κάνει κακά μετά.

Πάτσυυυυυ [smilie=icon_puke_l.gif] αηδίαααα :mrgreen:

Σοφία μου περαστικά και σε σας!

Άντε να αναρρώσουν όλα τα μωράκια γρήγορα!

Κα1 κι η δική μου ανοίγει ότι ντουλάπι και συρτάρι βρει μπροστά της. Πότε θα κλείσει κανα δάχτυλο και θα τρέχουμε...

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

auta ta upo8eta ta phra ki egw apotel e?8a to dokimasw!eftase 38,5 to apogeuma ki htan san zalismeno kounoupi gi auto tou edwsa depon!xaxa!mou eipe h paidiatros oti den exei toso shmasia o puretos oso h dia8esh tou!dhladh an me ena 37,7 gkriniazei ki upoferei na tou dwsw,an me ena 38,5 einai kalodia8etos na mhn tou dwsw!ti na pw?genikws ki egw ta apofeugw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα να δω λιγο τα νεα σας και μονο για αρρωστιες διαβαζω..Περαστικα Πατσουλινι ,Σοφακι ,Ινε ,και Γιωτα.. Ο πυρετος ειναι ζορι .Εμενα πριν κανα δυο βδομαδες μου κανε 38,5 και του δινα ντεπον .Η παιδιατρος μου ειπε οτι εφοσον το πινει να αποφυγω τα υποθετα.

Πατσουλινι δυο βδομαδες χωρις δουλεια ο Κωστας?Αμαν ρε γαμωτο τι θα κανετε?

Που μπαινετε και τσαταρετε ?Να μπαινω και γω ..

Αυτα τα ολιγα ..Φιλια και καλο βραδυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...