Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

καλημερα και καλο σαββατοκυριακο!!!!!

η διαθεση μου ειναι λιγο down για διαφορους λογους.....αν τσαταρουμε καποια στιγμη θα σας τα πω.....

αγγελικουλα,να ζησετε και να σας ζησει η κουκλιτσα!!!!!φωτο θα μας βαλεις?????????

δε σχολιαζω αλλο γιατι η ζουζουνα θα με φαει.....

μακια σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλήμερα.τι κανετε?εμεις παλι αρρωστοι.τι πρωτοτυπο πια.μιθα φορα την εβδομαδα αρρωστοι με αυτα τα νηπια που μπλεξαμε.ελεος...κολλησα κλ εγω κ το μωρο...πας συγχαρητηρια,με το καλο κ ολα καλα να πανε!!!!φιλακια σε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου κοίμησα τη ζουζούνα και είπα να δω τα νέα σας

έχετε γράψει πάλι πολλά.

Εμείς καλά έχει και ωραία μέρα σήμερα γιατι δεν την άντεχα άλλο τη συννεφια τόσες μέρες. Να είναι και αύριο έτσι να κάνουμε καμια βόλτα.

Εγώ την Παρασκευή είχα πάλι άδεια λόγω έλλειψης δουλείας τις τελευταίες τρεις βδομάδες μου έχει δώσει 4 μέρες άδεια για τον ίδιο λόγο και έχω αρχίσει και ανησυχώ...δεν είμαστε για τέτοια τώρα. :?

Δεν θυμάμαι και πολλά ...

Πασχαλάκι με το καλό το σποράκι της αδερφής σου,

Κατερίνα τη να πώ άντε και πρόεδρος της Δημοκρατίας κάποτε, χαράς στην όρεξη και στο κουράγιο σου,

Βικάκι καλή αρχή τη Δευτέρα,

Νάσια υπομονή δεν αξίζει να χαλάτε τις καρδιές σας για μικροπράγματα

Αυτά για την ώρα πολλά φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανουλίτσες,

πάλι συννεφιά σήμερα και βροχή, δεν το βλέπω να βγαίνουμε, δεν πειράζει!

Κοιμάται το ζιζανιάκι μου και μπήκα να δώ τί κάνετε.

Όλια δεν είναι τέλεια τώρα που τα μπουμπουκάκια μας αρχίζουν σιγά σιγά και κάνουν τα δικά τους? Λένε λογάκια, μπουσουλάνε, σε λίγο θα αρχίσουν να κάνουν και τα πρώτα βηματάκια...ότι καινούριο κάνουν εμείς καμαρώνουμε λες και ανακάλυψαν την πυρίτιδα! Τέλειο συναίσθημα!!!!!!!!!

Αγγελική να ζήσετε και καλοφώτιστη η μικρούλα σας! Να σας ζήσει! Πώς την είπατε? Πεθερόπληκτη κι εσύ ε?

Ευάκι μου τί έπαθες καλή μου?

Πάτσυ περαστικά για άλλη μια φορά, περαστικά κι αγύριστα πια! Σας τάραξαν οι ιώσεις!

Κανγκουράκι μου μακάρι να στρώσουν τα πράγματα στην δουλειά γιατί όντως με την κρισάρα που περνάμε δεν είναι καιρός για άλλες... περικοπές!

Καλό σαββατοκύριακο κοριτσάκια μου,

φιλάκια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, την είπαμε Φαίδρα (ουτε από την πεθερά μου, ούτε από την μαμά μου). Βέβαια μόνο η πεθερά είχε πρόβλημακαι έκανε φασαρίες όταν το έμαθε...

και γενικά ειμαι πολύ πεθερόπλικτη. Και έχω το χειρότερο είδος πεθεράς: Στον κόσμο το παίζει καλή και θύμα (έχει ζάχαρο) αλλά είναι πολύ ανακατώστρα και κακομαθημένη με αδυναμία στον αλλο της τον γιό και τον άντρα μου τον έχει μονο για εκμετάλευση. Και τώρα που ο αντρούλης μου "ξυπνάει" και βάζει πάνω από όλα εμενα και το μωρό, έχει "σκυλιάσει"... Τεσπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου!τι κανετε;

ωραια μερα σημερα αλλα παλι ο αντρας μου ειναι απογευμα στη δουλεια κ ετσι δε θα παω καπου,εκτος κ αν τον παω αργοτερα καμια βολτα στις κουνιες.

χθες τελειωσα το μηνυμα μου καπως αποτομα γιατι οπως σας ειπα ξυπνησε.ε κ τελικα κοιμηθηκε 4.30 η ωρα το πρωι...αυτο δεν εχει γινει.εχει να το κανει απο νεογενητο.σε μια φαση εκλαιγα απο τα νευρα μου,δεν ηξερα τι αλλο να κανω,μια τον κραταγα εγω μια ο μπιλακος κ δε ξεραμε τι αλλο να κανουμε.στην αρχη δε γκρινιαζε ηθελε παιχνιδια,εν τω μεταξυ πριν κοιμηθει ηπιε 180 μλ γαλα μετα του εδωσα αλλα 100 να νανουριστει κ ηθελε κ αλλο.συνολο ηπιε μεχρι κ που κοιμηθηκε πανω απο 300.αυτη η νυχτα θα μου μεινει αξεχαστη κ λεω αντε να μου τα κανει αυτα απο δευτερα..την εβαψα κανονικα..

πηρα κ στη δουλεια τηλ να μαθω το προγραμμα μου κ ξεκιναω με απογευματινη βαρδεια δηλ 3 με 9.απλα ειναι μεγαλη η αποσταση κ τα τραινα εχουν ανακαινιση σε καποιους σταθμους κ πρεπει να κανω ολοκληρη διαδικασια με αλλαγες τραινο μετρο για να φτασω στον προορισμο μου.αφηστε τα εχω ψυχοπλακωθει τελειως.τουλαχιστον ο αντρας μου οποτε βολευουν τα ωραρια θα ερχεται να με παιρνει η απο καποιο σταθμο η απο τη δουλεια αν κ ειναι μακρια κ παλι.αλλα τον ξερω κ δε με αφηνει ετσι.σας ζαλισα αλλα λεω τον πονο μου.. :ymsigh:

ολια μου εσενα ποιος θα τον κραταει τον νικολακη σου;κ εγω εχω αγχωθει πως θα τα καταφερνω κ γενικα πως θα μπω σε αυτο το καινουργιο προγραμμα.

πατσουλινι μου μιλησαμε κ στο τηλ βεβαια,περαστικα ευχομαι κ παλι.ελεος πια φετος κ ακομα δε χειμωνιασε για τα καλα.

ευακι μου χαθηκαμε τελειως,μπες κανενα βραδυ μσν ισως μας βρεις αν κ τελευταια εχουμε χαθει κ με τις αλλες κλοτες.

νασια μουτου αρεσουν πολυ οι κουνιες το αντωνακη κ εκει που παμε εχει κ ειδικη κουνια για τα μωρακια ου ειναι σαν θηκη καπως κ δεν εχει φοβο να πεσει.κ εχει πλακα το θεαμα,να βλεπεις μια σκατουλα να κρεμεται κ να κουναει τα ποδαρακια του! :-p

κατερινακι καγκουρακι πολυ δυσκολα τα πραγματα κ εγω απο τη μια λεω να μη παραπονιεμαι ας εχουμε τη δουλεια μας να εχουμε μια καλυτερη ζωη κ κυριως για τα παιδια μας κ ολα θα γινουν.

αγγελικη μου να σας ζησει η φαιδρα σας κ εσεις φυσικα να ζησετε κ να ειστε παντα ευτυχισμενοι κ οσο για τη πεθερα τι να πεις..αστην να τρωγεται μονη της,πλαι καλα που σας υποστηριζει ο αντρας σου γιατι ακουω πολυ συχνα το αντιθετο κ αυτο ειναι το χειροτερο.εσενα ποιος θα στη κρταει τη φαιδρα οταν πας δουλεια;αν δε κανω λαθος οι γονεις σου μενουν αθηνα,ετσι;οποτε η αγαπημενη πεθερα;; :))

αυτα κ απο μενα,δε θυμαμαι να σχολιασω κατι αλλο κοριτσακια μου,θα τα πουμε παλι! [smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:twisted::twisted::twisted:

mπου-χαχα Βικάκι!!!

Πιο πιθανό είνει να μου την κρατήσεις εσυ, παρά η πεθερά μου...

Η συμβουλή της όταν της ζήτησα βοήθεια ήταν "να πάρω γυναίκα"!!!

Ευτυχώς ο αντρας μου είναι ελεύθερος επαγγελματίας (ψυκτικός για την ακρίβεια) και θα μείνει εκείνος μαζί της. Το πρόβλημα είνει από τον Απρίλιο μέχρι τόν Ιούνιο που θα έχει κ αυτός πολύ δουλειά. Τότε μάλλος θα έρχοντυαι οι ειδικές δυνάμεις (οι γονείς μου που μένουν στην Λιβαδειά) ή μπορεί να την στέλνω σε αυτούς. Θα δούμε... Εσένα ποιος θα στον κρατάει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε αγγελικη μου...εμενα η πεθερα μου αλλα δεν εχω προβλημα,μονο λιγες φορες με νευριαζει αλλα με λιγο χερι συνερχεται. [smilie=fart.gif][smilie=fart.gif]=)) αλλωστε μενει πολυ κοντα μου κ καποια σαβατα θα ερχεται κ η μαμα μου.επισης κ εμενα του αντρα μου καποις φορες θα βολευουν οποτε ολοι μαζι θα βοηθησουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε αγγελικη μου...εμενα η πεθερα μου αλλα δεν εχω προβλημα,μονο λιγες φορες με νευριαζει αλλα με λιγο χερι συνερχεται. [smilie=fart.gif][smilie=fart.gif]=)) αλλωστε μενει πολυ κοντα μου κ καποια σαβατα θα ερχεται κ η μαμα μου.επισης κ εμενα του αντρα μου καποις φορες θα βολευουν οποτε ολοι μαζι θα βοηθησουν..

ηθελα να πω του αντρα μου τα ωραρια αλλα σημερα κατι εχω παθει κ ολο κανω λαθη.. :-?:))

κοιταζα κ πριν το αλλο μηνυμα μου κ ειμαι για να ξαναπηγαινω στο δημοτικο! =))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικουλα,ωραια φωτο!!!!!!!!!!!! :D

βικακι,να δω ποτε θα μπορεσω να μπω μσν...... :? καλη αρχη στη δουλεια!!!! 8-)

νασια μου,ψυχολογια υπο του μηδενος......οταν σε πετυχω θα τα πουμε..... ;)

κατερινακι,εγινες δημαρχος και μας ξεχασες????? :lol::lol::lol::lol: πολλα φιλια συμπεθερουλα μου!!!!!!!!!! :):):)

πασχαλακι,με το καλο το τριτο ανηψακι σας!!!!!!!!!!!! :D

θελω διακοπεεεεεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :geek::geek::geek::geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες γεια σας

συμπεθερουλα μου δεν σας ξεχασα αντε να δουμε φαγωθηκατε εσυ με ειπες δημαρχο η καγκουριδου προεδρο της δημοκρατιας αντε και πρωθυπουργο θα με πειτε σε λιγο :lol::lol:

το μεσημερι φαγαμε στην πεθερα σημερα και το απογευμα πηγαμε σε παιδοτοπο τα ζουζουνια ξετρελαθηκαν να παιζουν και ο δημητρακης περασε καλα κι αυτος του αρεσε πολυ αν και το μεσημερι δεν ειχε κοιμηθει αλλα παλι καλος ηταν

αγγελικη σε ευχαριστω πολυ να χαιρεσαι την κορουλα σου και την πεθερα σου μην της δινεις πολλη σημασια και χαλιεσαι αδικα δεν αξιζει τον κοπο τα εχω πει καιστην νασια τοσες φορες αμαν πια αυτες οι πεθερες ευτυχως η δικια μου ειναι φοβερη μπροστα σε αυτα που ακουω

δεν θυμαμαι να σχολιασω κατι αλλο πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Χαθηκα παλι...

Πιασαμε χθες με τον αντρα μου και καθαρισαμε επιτελους την αποθηκη μας γιατι ενω ειναι τεραστια δεν χωρουσε τιποτα μεσα γιατι ηταν οπως να ναι μεσα τα πραγματα.

Εμεις ολα καλα κατα τα αλλα.

Εβαλα και το δευτερο καγκελο στην κουνια του μικρου και ευτυχως το δεχτηκε μια χαρα.

Βικακι μου καλη αρχη στην δουλεια σου αυριο.

Θα σε παρω το απογευμα αν μπορεσω γιατι σε λιγο θα παμε στην πεθερα για φαι.

Αγγελικουλα να σου ζησει η Φαιδρα σου!

Αντε να μπαινεις πιο συχνα να μας λες νεα σου!

Εγω κοριτσια εχω να παω για καφε ουτε που θυμαμαι απο ποτε.

Το κακο ειναι οτι και η πεθερα δεν μπορει να τους κρατησει και τους δυο εστω για καμια ωρα να παμε με τον αντρα μου να ηρεμησουμε κι εμεις λιγο.

Αυτα κοριτσακια μου δεν θυμαμαι αλλα!

Φιλακια σε ολες! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα μανουλιτσες..Εχθες το βραδυ εβρεξε παρα πολυ και ειχε εναν αερα σαν ανεμοστροβιλο .Ευτυχως σημερα ειναι καλυτερα και βρηκα ευκαιρια να βαλω πλυντηριο.

Αγγελικη καλωσηρθες και παλι .Καλα οι πεθερες δεν παιζονται ..Και η δικια μου δεν παει πισω..

Ευακι τι εχεις και δεν εισαι καλα?

Βικακι καλη αρχη για αυριο...

Χρυσα και γω ανεβασα τα καγκελα στο κρεβατακι του γιατι αρχισε να σηκωνεται..Ασε και μεις με τον αντρα μου δεν θυμαμαι ποτε βγηκαμε τελευταια φορα εξω..

Καλη κυριακη σε ολες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!

Αγγελικη να σας ζησει η Φαιδρα!! πολυ ομορφο ονομα!!

Βικακυ μου ξεκινας ε?? τωρα θα σε χασουμε πιο πολυ...το κλοτετσι μας θα ειναι πιο φτωχο τωρα φιλη μου..

Ολια μου κ εδω συνεχεια βρεχει κ ολο κεραυνους...αμαν πια!

ο Κωστας σημερα πηγε Βεροια με εναν φιλο του να δει ενα επαγγελματικο αυτοκινητο(ο φιλος) αλλα θα γυρισει μου ειπε νωρις.για να δουμε! του παρηγγειλα κ ενα κομματι ρεβανι αλλα σιγα μην το θυμηθει!

κ ετσι εγω ειμαι μονη μου κυριακη πρωι στο σπιτι με το μαναρι μου που τσιριζει ασταματητα κ καθομαστε!

εχτες το απογευμα μολις τον ταισα ξερω πως ειναι η μοναδικη στιγμη της ημερας που δεν ξανατρωει για 2 ωρες κ πηγαμε με τον Κωστα να πιουμε ενα καφε μετα απο τοοοοοοοσο καιρο κ με το που καθομαστε κ παραγγελνω το ωραιο μου κακαο κ χαζευα την απιστευτη θεα της καφετεριας,παιρνει τηλ ενας φιλος του κ λεει ελα ρε που εισαι? λεει ο Κωστας εξω για καγε στην ταδε καφετερια κ του λεει ελα σε περιμενουμε!! εβγαλα φωτιες απο τα ματια κοριτσια μου...ειναι ο μοναδικος ανθρωπος στον κοσμο που δεν χωνευω κ το ξερει...καθε φορα που βρισκομαστε τσακωνομαστε...εεε ετσι κ εχτες! δεν υπαρχει μεγαλυτερο ψωνιο κ πιο ξεροκεφαλος ανθρωπος στον πλανητη απο αυτον τον ανθρωπο! κ μετα αφου φυγαμε τα εψαλα κ στον Κωστα..καλα του λεω εχω να βγω να πιω εναν καφε σχεδον ενα χρονο κ του ειπες να ερθει ενω ξερεις? απο την μυτη μου βγηκε κοριτσια... κ να σας πω να γελασετε κιολας με τον μαλ*κα αρπαχτηκαμε για γυναικολογο κ τοκετο!!! αν ειναι δυνατον!! του λεω τι μιλας ρε? τι ξερεις? εχεις γεννησει?? επειδη ειναι εγκυος η γυναικα του τωρα ελεγε οτι ναναι....τα νευρα μου...κ στεναχωρηθηκα γιατι ηθελα τοσο πολυ να καθησω ηρεμα με τον Κωστα μου να πιουμε ενα καφεδακι...τεσπα...

κ γενικα δεν ειμαι κ εγω πολυ καλα...πεσμενη διαθεση...

σας φιλω ολες.πολλες καλημερες κ καλη κυριακη κοριτσακια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeera koritsakia!

egw eimai xalia apo gripokatastash kai molis edwsa ton mikroulh mou sthn pe8era mou!den einai anagkh na kollaei ki autos ta kokteil iwn pou fernw apo to sxoleio!opote 3ekourash ki anarrwsh!

re koritsia emena exei bgalei 2 dontia mono kai twra skaei muth ki ena apo panw epitelous!aman!diabazw ta dika sas oti exoun 7-8 kai trelainomai!o dikos mou fafouths 8a meinei?

kalh kuriakh euxomai se oles esas tis ugueis!ki exei kai teleia mera gia na bgeite me ta mpempakia sas!filiaa pollaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Η μικρή παίρνει το πρωινό της υπνάκι, ο άντρας κάνει δουλειές, κι η μαμά χαλαρώνει με καφεδάκι και μάμμυ - πώς μας βρίσκετε? :-p

Χτες είχαμε ανακατατάξεις στο σπίτι... Κάναμε το ένα δωμάτιο οικογενειακό υπνοδωμάτιο 8-) Βάλαμε 1 διπλό στρώμα κι ένα μονό το ένα δίπλα στο άλλο κι έτσι θα κοιμόμαστε όλοι μαζί χωρίς να στριμωξίδια και χωρίς φόβο μη φάει η Μαρκέλλα καμια τούμπα ;) Την κούνια λέω να τη μαζέψω να μη τη βλέπω και συγχίζομαι ...και να ελπίζω ότι το 2ο -αν και όποτε έρθει- θα την τιμήσει, γιατί η Μαρκέλλα ούτε να τη φτύσει...και την είχαμε χρυσοπληρώσει κι όλας....ααααααχχ

Καφεδάκια εμείς πάμε συχνά. Τώρα γίνεται όλο και πιο δύσκολο βέβαια γιατί η Μαρκέλλα δεν κρατιέται αγκαλιά... Θέλει να κόβει βόλτες. Έχουμε σκουπίσει όλες τις καφετέριες του Τρόντχαιμ :lol: Το ξέρω ότι στην Ελλάδα θα μου έριχναν τρελό βρίσιμο που αφήνω το παιδί να μπουσουλάει στη βρωμιά αλλά εδώ όλες τα αφήνουν - τίποτα δεν παθαίνουν.

Λέμον μου κι εμείς πρέπει να το κάνουμε αυτό με τις αποθήκες. Και κυρίως να πετάξουμε ένα σωρό άχρηστα πράγματα που έχει μαζέψει με τα χρόνια ο καλός μου - δεν πετάει τίποτα :!: Βαριέμαι αλλά πρέπει...

Γκρουσίτσα μου :-* τι έχεις καλή μου? Γιατί έπεσες έτσι?

Σοφάκι κι εσύ :-* μην πέφτεις! Εμένα ο δικός μου δεν έχει φίλους εδώ οπότε δεν έχουμε τέτοια θέματα :lol: Με τους δικούς μου κάνουμε παρέα συνέχεια :lol: Θα παραγγείλω σήμερα ένα βιβλίο περί ύπνου μωρού το "the no cry sleep solution". Αν δω φως...θα σε ενηερώσω ;)

Αγγελική να σας ζήσει η Φαίδρα! Πολύ ωραίο όνομα!

Κα Πρόεδρε, ΒΙΚΑΚΙ, Όλια, Νάσια, Παχαλάκι, Ινέ και όποια άλλη ξεχνάω πολλά φιλιά και μια όμορφη Κυριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου και από μένα,

τι ωραία μέρα που έχει σήμερα!

Έχουμε μηνογενέθλια σήμερα πότε πέρασαν 10 μήνες βρε κορίτσια.

Βικάκι να χαίρεσαι και εσυ τον Αντωνάκη σου!

Πήρε ο άντρας μου τη μικρή και πάνε βολτούλα και εγώ κάθησα να κάνω καμια δουλεία...και να δω και τα νέα σας φυσικά.

Αγγελική να ζήσετε και να σας ζήσει η Φαίδρα, εγώ είμαι η Κατερίνα, μπήκα πιο αργά στην παρέα σας και έχω μια ζουζούνα την Αγγελική

Σας φιλώ όλες, πάω να συνεχίσω το μαγείρεμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

blepw shmera pou mphka egw boltarete oles sas!xaxa!kala kanetai!sas zhleuw!

emena to sinaxi olo kai xeirotereuei!grrrr!ftiaxnw goulash(mia tsexikh soupa mouuriliaaa!) kai se ligo 8a paei o antras mou na ferei ton mikro apo thn pe8era mou!egw 8a ton exw apo makria!mexri kai me maska ton taizw!xaxa!

katerinaki kaloo mhna sto mikroulini sou(etsi leme emeis otan allazei mhna o manoulhs mou)!eides pws perasan oi mhnes!?neraki!se ligo 8a xoume genne8lia koritsia!ta prwta mas partu!!xaxa!exete skeftei tipota?apo faghta????

filakiaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια,τι κανετε?Ειχαμε παει Θεσσαλονικη και ημασταν συνεχεια στις βολτες..Πηρα και απο αυτα τα αυτοκολλητα για τον τοιχο και τα κολλησα μετα κοπων και βασσανων,γιατι δεν κολλουσανε..Δεν εχω και κανενα αλλο νεο..Ευτυχως εκανε καλο καιρο για να βαλω πλυντηρια..Σημερα ο Θανος με ταραξε στον εμετο..Πρεπει να κρυωσε..Παω να τον κανω μπανακι..φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!!!!

μολις γυρισαμε απο κατι γενεθλια.ωραια ηταν αλλα η μικρη κοιμηθηκε στην αγκαλια μου!!!!τωρα τρωει μπανανα.... :P:P:P

κανγκουρακι μου,χρονια σας πολλα!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

βικακι,καλη αρχη για αυριο!!!!!θα ερθω mall να σε δω!!!! ;)

μαγδουλα,η πολλη κλεισουρα με πειραξε....δεν μου εκαναν και κατι τζιν..... :?:?:? τωρα ειμαι καλυτερα!!!!!!μια χαρα ειναι εκει με τα μωρα!!!!μ αρεσει που ειναι πιο ανετοι απο εμας.... :roll::roll::roll:

δημητρα,ολο βολτες εισαι!!!!!!!!!!! :D:D:D:D μπραβο!!!!!!!!!!!!!! ;););)

λενακι,περαστικα!!!!!!!! ;)

σοφακι μου,τα ειπαμε εμεις!!!!!! :D:D:D φιλακιααααααα!!!!!!!!!! ;););)

φιλια και στην συμπεθερουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μουατς!!!!!!!!!!!!! :):):)

μακια σε ολεεεεεεεες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!τι κανετε;

σχετικη ησυχια σημερα στο παρεακι μας ε;

εγω ολη μερα δουλειες,να σιδερωσω για να μην τα εχω ολη την εβδομαδα,αλλωστε δε προλαβαινω ε κ ειχα το παιδακι μου στη πεθερα μου.ευτυχως πηγα κ τον πηρα πριν ξεκινησει η βροχη,τωρα βρεχει πολυ εξω.

απλα παλι χθες ξυπνησε 2 κ κοιμηθηκε 4.30...κ λεω τωρα βρηκε να τα κανει αυτα;τωρα που θα ξεκινησω δουλεια;ηθελα να βαραω το κεφαλι μου στον τοιχο χθες...κ σημερα το μεσημερι εχει κοιμηθει 10 λεπτα..να δω παλι αποψε τι θα γινει.

σοφακι μου τα ενα τα σκορδοψωμα κ εγιναν τελεια,ο μπιλακος τρελαθηκε!κ εγω το επαθα μια φρα αυτο που επαθες με τον κωστα σου απλα οταν ηταν ανοιξη που με το μωρο ημουν πολυ κλεισμενη κ ειχαμε καιρο να βγουμε.απλα η διαφορα ηταν εγω δεν τον ηξερα τον φιλο του,αλλα σπαστηκα γιατι ηθελα να θυμηθουμε τα παλια!τελικα ηταν καλο παιδακι αλλα ξενερωσα.ευτυχως μετα πηγαμε για σουβλακια θυμαμαι κ μου περασε!χαχαχα!!!

κοριτσακια μου σας αφηνω,εχει γινει πολυ ανταρτης κ ολο σηκωνεται τωρα στον καναπε κ φοβαμαι μνη μου πεσει.κ εγω κατεβασα κουνια γιατι πλεον παντα σηκωνεται οταν ξυπναει.

πολλα φιλακια κ θα ισως μπω αυριο βραδυ να σας πω για τη δουλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μενα

και εμεις σε γενεθλια ημασταν το απογευμα αλλα ο δημητρακης με τον μπαμπα του στο σπιτι,ηπια εναν καφε με ησυχια και εγω,και συναντησα και μια παλια φιλη και συμμαθητρια μου και τα ειπαμε και χαρηκα πολυ,και ο δικος μου ειναι ανυσηχος αυτες τις μερες κοιμαται με πολυ δυσκολια μια ωρα κουναμε και σημερα το μεσημερι κοιμηθηκε μιση ωρα με το ζορι μαλλον ετοιμαζεται το 8ο δοντακι να ξεπροβαλει και εγω εχω πολυ καιρο που εχω ανεβασει τα καγκελα,σημερα τον ειχα κατω και ενω ηταν στα τεσσερα σηκωσε τον ποπο του πανω σαν να προσπαθουσε να σηκωθει και επεσε στο πλαι αλλα ευτυχως τον προλαβα και δεν χτυπησε για πουθενα δεν ειμαστε αυτο το διαστημα παντως

μαγδουλα καλα κανεις και την βαζεις κατω παιρνει αντισωματα οσο πιο πολυ τα προσεχουμε χειροτερα ειναι,στο δουλεμα κι εσυ ε;;;καλα θα τα πουμε [smilie=tongue1.gif]

βικακι μου καλη αρχη στην δουλεια σου μην στεναχωριεσαι μωρε θα μπειτε σε σειρα ολα καλα θα πανε

ευακι μου εγω που δεν χωραω σε κανενα παλιο μου τζιν τι πρεπει να κανω να κοψω τις φλεβες μου :(( αντε να δουμε ποτε θα σε παρω τηλ η γαιδουρα !!!!

σοφακι μου μην συγχηζεσαι ,παλι καλα που τα καταφερατε και βγηκατε οι δυο σας,εμεις παλι τον καφε τον κοιταμε με τα κυαλια μονο με τα παιδια παμε βολτιτσα ολος ο λοχος ,εχουμε να πιουμε καφε οι δυο μας κατι χρονια

κατερινακι να χαιρεσαι την μικρουλα σου ειδες πως περναει ο καιρος

αυτα απο μενα πολλα τα λεμε παλι φιλιαααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

!τελικα ηταν καλο παιδακι αλλα ξενερωσα.ευτυχως μετα πηγαμε για σουβλακια θυμαμαι κ μου περασε!χαχαχα!!!

:)):)):))

Πολύ σε πάω φαγανούλα :D

Ευάκι κι εγώ δεν είμαι για να μένω πολύ μέσα... Κι εδώ με αυτόν τον κωλοκαιρο είναι πολύ εύκολο να παραιτηθείς και να μένεις σπίτι συνέχεια. 'Ομως πιέζω τον εαυτό μου να παίρνω τη μικρή και να βγαίνω κάθε μέρα αλλιώς θα τρελλαθώ.

Η Μαρκέλλα κοιμάται από τις 8 σήμερα και προς το παρόν έχει ξυπνήσει μόνο 1 φορά. Για να δούμε πώς θα πάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...