Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπερα!!!!

Πατσυ μου καινουριο λουκ ακουω!!!!!Περιμενουμε με ανυπομονησια φωτο!Κουκλα θα σαι αντε! Ολα καλα να πανε αυριο!πως ειπαμε θα τον πειτε τον μικρο;

Νασια συμπεθερουλα μου ολα καλα με τα νυχακια του ευτυχως!αρχιζουν και βγαινουν προς τα εξω οι μυτουλες χωρις προβλημα!παει και αυτο!Αν παντως συμπεθερεψουμε υποσχομαι να μαι καλη πεθερουλα για την κουκλιτσα σου!χαχα!πλακα πλακα τον περναει το δικο μου λιγες μερες!κατα μανα κατα κυρη!!χιχι!σορρυ αλλα μου φαινεται πολυ αστειο αυτο που ειπε η πεθερα σου!ελεος πια!

ο μικρουκης μου ειναι απυρετος απο εχθες το μεσημερι αλλα μου κανει κατι βηχακια ρε γαμωτο ειδικα μεσα στον υπνο του.η γιατρος ειπε δεν εχει ακροαστικα και σκεφτομαι μηπως ειναι απο τα πολλα σαλια

Εμεις εχουμε 5 δοντια συνολο δυο πανω και 3 κατω!Εντωμεταξυ ρε παιδια τα πανω δοντια του μου φαινεται οτι θα εχουν κενο....πωπω δεν μ'αρεσουν καθολου αυτα τα δοντια!Εχει κμιας το παιδακι δοντακια με κενο;;;;εντωμεταξυ μονο η μαμα μου εχει τετοια δοντια, λετε να το πηρε απο κει;;;;

και κατι αλλο το ενα δοντακι απο τα τρια κατω(διπλα στα μεσσαια)μου φαινεται πως βγαινει λιγο στραβα...ε μα δεν ειναι κατασταση αυτη, θα του βαλω σιδερακια απο τωρα!μαλλον θα φταιει που αντι για πιπιλα πιπιλαει το δαχτυλο ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πασχαλάκι 3 κάτω 2 πάνω? Και νόμιζα ότι στάνταρ βγαίνουν πρώτα τα 4 πάνω και μετά το 3ο κάτω :? Εμείς έχουμε τα 4 πάνω και 2 κάτω. Κενό έχει και μένα μεγάλο μου φαίνεται....Και η πεθερά μου έχει τόσο μεγάλο κενό που χωράει κι ε΄να τρίτο δοντάκι στη μέση :lol:

Και πίστεψε με....καλύτερα να σου θυμίζει τη μαμά σου παρά την πεθερά σου :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα!

Αστα εγω παρηγοριεμαι και σκεφτομαι μηπως βγαινουν ετσι σε ολα τα παιδακια στην αρχη και μετα φτιαχνουν;;;χαχα....φρουδες ελπιδες!

εμας βγηκαν πρωτα τα 2 κατω (σχεδον ταυτοχρονα) και μετα το ενα πανω .Υστερα απο λιγες μερς εσκασε το 2ο πανω μαζι με το τριτο κατω!Μαλλον δεν υπαρχει σειρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην βγαζεται απο τωρα συμπερασματα για το πως θα ειναι τα δοντακια τους θα βγουν ολα και θα κλεισουν τα κενα και εξαλλου αυτα τα δοντια θα τα αλλαξουν μετα γιαυτο πασχαλια μου μην σκας,ο μεγαλος μου ηδη εχει αλλαξει τα 5,τοσος κοπος και γκρινια για να βγουν και μετα ξανα απο την αρχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κατερινα μου με ανακουφισες!κλεινουν τα κενα ε;;;;ευτυχως!γιατι τις προαλλες τον ειδε η μαμα μου και κοκορευοτανε οτι θα μοιασει της γιαγιας του!!!!χαχα!να μοιασει αλλα οχι στε δοντια! :lol::-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχώνεστε για τα δοντάκια τους κορίτσια, έτσι κι αλλιώς αυτά θα τα αλλάξουν αργότερα! Νομίζω πάντως ότι τα περισσότερα παιδάκια έχουν κενό στα δύο επάνω δοντάκια ( γνωρίζω αρκετά παιδάκια που είχαν το ίδιο θέμα - και η βαφτισιμιά μου) και όταν άλλαξαν τα δόντια έκλεισε το κενό. Ξέρετε τί λένε???? Πως αν έχεις τέτοιο κενό στα δόντια κάνεις πλούσιο γάμο...χαχαχα :)):)):))

Εμείς προς το παρόν έχουμε μόνο δύο δοντάκια (τα κάτω) οπότε δεν ξέρω πως θα βγούν τα επάνω αλλά ακόμα κι έτσι να είναι δεν χαλιέμαι!!!!

Συμπεθερούλα μου Πασχαλάκι εύχομαι να είσαι καλή πεθερά στο κοριτσάκι μου, εγώ πάντως δεν θέλω να είμαι με τίποτα σαν την πεθερά μου (για τα πετροκάραβα δηλαδή) ή σαν την ακόμα χειρότερη πρώην πεθερά μου (καλά αυτή ήταν για σκότωμα αλλά την "φορτώθηκε" άλλη τώρα =))=))=))=))=)) ) Δεν φαντάζομαι να σας πειράζει η.....διαφορά ηλικίας!!!!! Αλήθεια πότε γέννησες? Εμ, το μήλο κάτω από τη μηλιά θα πέσει, στην οικογένεια του άντρα μου έχουν αρκετά ζευγάρια με διαφορά ηλικίας, σόι πάει το βασίλειο!!!! Εμείς πάντως έχουμε καλό DNA, δεν γερνάμε εύκολα!!!!! ;;) Χαίρομαι που ξεμπερδέψατε με τα νυχάκια του, όσο για το βηχαλάκι μην στεναχωριέσαι αφού δεν έχει ακροαστικά...κι η δικιά μου καμιά φορά βήχει μεσ'τον ύπνο της. Λες να είναι όντως από τα πολλά σάλια?

Και πίστεψε με....καλύτερα να σου θυμίζει τη μαμά σου παρά την πεθερά σου

χαχαχα ΟΝΤΩΣ!!!!!!!!!!

Κατερινούλα1 εσύ ξεκουράζεσαι ποτέ? Παντζούρια, πλυντήρια, σιδέρωμα, γενέθλια ακούω και τόσα άλλα... συν τρία παιδιά (γερά να'ναι τα πουλάκια μου) χαρά στο κουράγιο σου βρε κορίτσι μου. Δεν λέω όλες πάνω κάτω κουραζόμαστε το ίδιο αλλά εσύ τα έχεις όλα εις τριπλούν! Εις τριπλούν και οι χαρές όμως, εεε???????? [smilie=icon_flower.gif]

Γιώτα καφέ (και ροζ) στην μέση του κύκλου είχα καναδυό φορές παλιότερα όμως πριν κάνω την μικρή και από όσο ξέρω ήταν από την ωορηξία, κάνε όμως κι ένα τεστάκι για να σιγουρευτείς, εσύ γνωρίζεις καλύτερα τον εαυτό σου.

Άφησα τον άντρα μου να βγεί μόνος απόψε κι αυτός ξέχασε να γυρίσει στο σπίτι...τί να πώ πια!

Πάω για νάνι κοριτσάκια μου, θα τα πούμε αύριο!

Φιλιά!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες,ειμαι κομματια...... :oops:

δεν προλαβαινω να γραψω πολλα.....

κατερινακι,ειμαι αμοργο!!!!!οποτε μπορεσεις παρε τηλ!!!!!το νυφικο θα το βαλω να το δειτε οταν παω για προβα να το δειτε φορεμενο!!!!!!

γιωτου μου,παρε με κανενα τηλ.γιατι η μικρη μου χαλασε το κινητο και δεν εχω το καινουριο σου νουμερο!!!!!!

σοφακι,κι εμενα εχει πεσει απο το κρεβατι.... :oops: συμβαινουν αυτα δυστυχως..... :roll:

πατσουλινι,με το καλο αυριο!!!!!!!!!!!!!!!!!περιμενουμε φωτο!!!!!!!!!! :mrgreen:

χρυσουλινι,9500 κιλα ειναι!!!!απο τη νυστα μου σας εγραψα παραπανω!!!!! :lol:

νασια,εχεις βαλει φωτο απο τη γαμοβαφτιση???????? :?:

εμεις γυρισαμε αμοργο....εχω κουραστει απο τα πολλα ταξιδια.... :shock: η μικρη εχει αρχισει να εχει ολιγον δυσκοιλιοτητα.....πριν τις στερεες τα εκανε 10 φορες τη μερα....τωρα μια στις 2 με 3 μερες.... :? εσας????????? :?:

goodnight!!!!!!!!!! :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια,εχεις βαλει φωτο απο τη γαμοβαφτιση????????

Ευάκι μου δεν τις έχω πάρει ακόμα τις φωτογραφίες, όταν τις πάρω να μου πείτε πως να τις βάλω στην ομάδα. Πάντως στην βάφτιση δεν φαινόμαστε πουθενά ο άντρας μου κι εγώ γιατί ο παπάς μας άφησε σε μια άκρη με τα στέφανα στο κεφάλι μέχρι να τελειώσει και το δεύτερο μυστήριο κι έτσι δεν μπορέσαμε να κάνουμε ρούπι μην τυχόν και πέσουν τα στέφανα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλημερα..ευχαριστω πολυ.πετρο θα τον λεμε...αχχ.πολυ αγχος.ειμαι με 3 μιση ωρες υπνο μονο.....εκανα καφε ζεστο.κ παλευω να ριξω τις μπουκλες.κανονικα δεν μου κραταει κανενα χτενισμα...αλλα αυτην την φορα χαμος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δοντακια εχουμε 7 κ βγαινει κ 8...τι αλλοκρυο κανει.....αχ γιατι να με πιασει αγχος τωρα?αχχχ.φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε και συ ρε Μαγδα μινι.....ακους την χαζοφιρφιρικο?μεχρι το γονατο ειναι το φορεμα.σαν καωλογρια θα μαι.... :twisted: ε....καλα...πολυ αγχος...κ δεν με πιανει κ κανενα κοψιμο μπας κ χασω κανα κιλο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλιτσες..

Πατσυ μου με το καλο η βαφτιση σας..Εχει πολυ κρυο σημερα αλλα ευτυχως εχει ηλιο.Δεν θα μπορεσω να ερθω γιατι ο Γιωργος δουλευει.

Γιωτου πολυ χαρηκα που επανηλθες..Αντε κανε κανα τεστακι .Μην μας κρατας σε αγωνια.

Σοφακι μου γλυκο μην κατηγορεις τον εαυτο σου.Εμενα το καλοκαιρι επεσε με το καροτσι το καλοκαιρινο και ηταν και δεμενος..Εγειρε το καροτσι και επεσε στο πλαι..

Κατερινακι 1 χαρα στο κουραγιο σου με τρια παιδια...Εγω χθες επιτελους εστρωσα τα χαλια..Οι κουρτινες θα ερθουν σε δυο εβδομαδες περιπου.Εχω ομως να σιδερωσω περιπου πεντε πλυντηρια ..

Καλα Μαγδα η πεθερα σου δεν παιζεται.Αρρωστη με συναχι ηρθε να δει το μωρο?

Νασια και η δικια σου απο οτι διαβαζω ειναι περιπτωση..Εμενα ευτυχως ειναι στο χωριο και ερχεται πολυ σπανια αλλα οποτε βρισκομαστε ολο με νευριαζει..

Πασχαλακι περαστικα σας .Ευχομαι να ναι καλυτερα ο μικρος...

Εμεις εχουμε 8 δοντακια .4 πανω και 4 κατω..

Παω να μαγειρεψω τωρα που ξαπλωνει στο κρεβατακι του γιατι μετα δυσκολο ...

Φιλακια πολλα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ..ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΤΡΕΧΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ..ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΒΡΕΧΕ..ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΒΓΗΚΕ Ο ΗΛΙΟΣ,ΤΙ ΚΑΛΑ!!ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΜΕ ΤΙΣ ΒΡΟΧΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΠΟΥ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ..

ΠΑΤΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ,ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ..

ΝΑΣΙΑ ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΗΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ?ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΣΩ,ΝΑ ΤΙΣ ΟΡΓΑΝΩΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΕΚΤΥΠΩΣΩ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΑΔΕΙΑΖΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ..ANYWAY ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ..

ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ,ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΑΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ,ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΚΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΑ :mrgreen: ΚΑΙ ΕΤΣΙ..ΜΗΝ ΣΑΣ ΣΚΟΤΙΖΕΙ ΑΥΤΟ,ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ!!

ΕΜΕΝΑ Ο ΘΑΝΟΣ ΕΒΓΑΛΕ ΚΟΚΚΙΝΙΛΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΟΥ,ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕ..ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ,ΤΟΣΑ ΧΕΡΙΑ,ΟΛΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥ,ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ,ΒΑΣΙΚΑ ΤΟΝ ΠΗΡΕ,ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ Ο ΘΑΝΟΣ,ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΣ'ΤΟΝ,ΘΑ ΤΟΝ ΗΣΥΧΑΣΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΔΙΝΕ,ΤΟΝ ΕΣΦΙΓΓΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ!!ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 3 ΧΡΟΝΩΝ ΤΩΡΑ,Ε?ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΑΙ?ΔΕΝ ΜΟΥ'ΦΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ,ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΩ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΞΑΦΝΙΚΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ..ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΟΙ ΚΟΚΚΙΝΟΙΛΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ANYWAY AYTA EINAI TA NEA MAS ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Χαθηκα λιγο..

Δυστυχως αρρωστησε και ο μικρος και χθες δεν κλεισαμε ματι.

Δεν μπορουσε να καταπιει και γκρινιαζε.

Τωρα το πρωι αρχισε να φταρνιζεται και να τρεχουν μυξες!

Μα ειναι δυνατον με 3 μερες που πηγε ο Μιχαλης παιδικο;

Δηλαδη ολο το χειμωνα ετσι θα μαστε;

Αααααααααααααααααααααα!!!

Δεν μπορω!

Γιωτα καλως μας ηρθες παλι!

Τα νευρα υπαρχουν παντου...

Για τις ζηλιες ασε τα ξερω απο πρωτο χερι!

Προχτες πηγε και τον χτυπησε στην τσουτσου ο Μιχαλης τον μικρο και εκλαιγε ποση ωρα ο καημενος.

Σοφακι τι χαζα ειναι αυτα που λες;

Εμενα μου χει πεσει 3 φορες μεχρι τωρα τι σημαινει δηλαδη οτι ειμαι κακια μανα;

Βλακειες!

Ανθρωποι ειμαστε οχι σουπερμαν!

Πασχαλια κι εμενα και οι δυο εχουν αραια δοντια πανω αλλα και εγω ξερω οτι αυτο θα αλλαξει.

Κι ο μπαμπας μου παντως εχει κενο οποτε μπορει να μεινει κι ετσι λογω γονιδιων.

Εμεις εχουμε 3 δοντακια μονο 2 κατω κι ενα πανω αλλα ολα τα ουλα του ειναι κατακοκκινα.

Παντως κι αυτον τον βλεπω να μην τα βγαζει ολα λογο χωρου οπως τον Μιχαλη που του λειπει το διπλανο απο τα μπροστα κατω γιατι εχει μεγαλο κυνοδοντα και δεν εχει χωρο να βγει το αλλο.

Γενικα πολλα παιδακια εχω ακουσει με αυτο το προβλημα.

Μαγδα καλα η πεθερα πολυ στοκος ε;

Βρισε την στα ελληνικα οπως ειπε και η Γιωτα νομιζω!!!

Νασια τεκνατζου χρονια σας πολλα!

Κι εμεις κλεισαμε πριον λιγο τους 10!

Βικακι χαθηκαμε...

Κι εγω εστρωσα χθες το μισο σπιτι γιατι περιμενω ακομα να μου φερουν 2 χαλια.

Σημερα εχει και κρυο αρκετο και βρεχει κιολας!

Και τελος να ευχηθω στην φιλη μου την τρελογκα να της ζησει ο Πετρος!

Να ναι παντα γερος καλοτυχος και να κανει υπομονη με αυτη την τρελη μανα που χει!!!

Καλα ε που να δειτε το καινουργιο της λουκ!!

Θεα εγινε παλι η φιλη μας!!!

Αυτα κοριτσακια μου.

Συγνωμη αν ξεχασα καμια!

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!!!

ΣΑΣ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!!

ειμαστε ολοι αρρωστοι..εγω με το ζορι αναπνεω..πολυ χαλια..μονο ο Βασιλης το περναει πολυ ελαφρια,ευτυχως το μαναρι μου...ο Κωστας εχει τρελαθει στον βηχα.εμενα με πονανε μεχρι κ τα πλευρα μου..αμαν..τι αλλο πια??

αφηστε την τρελη να λεει εγω η χαζοφιρφιρικος σας το λεω! ξεκ*λιδι εντελως θα ειναι!! σα δεν ντρεπεσαι μαρη μες στην εκκλησια!!

να ζησει ο Πετρακης κοπελα μου!!! να ειναι παντα καλα το αγορι μου κ αυτος κ η Νεφελιτσα! κ οπως ειπε κ η φιλη μας η χρυσα ας εχουν υπομονη τα ζουζουνια μπας κ καταφερουν να επιβιωσουν κ δεν τρελαθουν κ αυτα μαζι με σενα!!να τα βοηθησει ο Θεος να ειναι λογικα κ σωστα!! καμια σχεση με σενα δηλαδη!!! αι λοβ γιου!! κ ετοιμαζω βαλιτσες για λευκο πυργο!!! ε να μην σε κανω πλουσια????

καλως ηρθες Γιωτου αν κ θα σε μαλωσω...μπαινεις μια μερα ξαφνικα λες δεν ειμαι καλα χανω κιλα κλπ παω να κανω εξετασεις κ τσουπ! εξαφανιζεσαι!! γαιδουρα!! πηγε η ψυχη μας στην κουλουρη!!! ξυλο θα φας!!! αλλα αφου εισαι καλα αντε χαλαλι!!!!

κοριτσια μου καποιες μιλησατε με φοβερα λογια κ ειληκρινα με συγκινησατε...σας ευχαριστω παρα πολυ,αληθεια! :x κ γενικα σες ευχαριστω ξανα ολες παρα παρα πολυ...ημουν πολυ χαλια ψυχολογικα κ καπως ηρεμησα οταν σας διαβασα...

Χρυσακο μου θα αρρωσταινει συχνα τωρα ο Μιχαλης κοπελα μου γιατι μερικες μαμαδες δυστηχως ενω ειναι αρρωστα τα παιδια τα στελνουνε χωρις να τις νοιαζει κ ετσι κολανε κ αλλα κ παει λεγοντας..ολος ο χειμωνας ετσι θα σας παει...ρωτα τον παιδιατρο για βιταμινες,τα προστατευουν καλυτερα κ πολυ βιταμινη c να δινεις,στηβε πορτοκαλια σαγκουινια κ τετοια καθε μερα..

η συνταγη για τα μασητικα δεν ειναι τιποτα κοριτσια μου,αλευρι ολικης η κανονικο οτι θελετε λιγο χλιαρο νερακι κ λιγο λαδι ολα με το ματι τα βαζω τα κανω μια ωραια ζυμη τα πλαθω μπαστουνακια καπως χοντουτσικα να μην σπασουν κιολας στο στομα του κ τα ψηνω μεχρι να στεγνωσουν τελειως,ουσιαστικα ζημαρακι ειναι πολυ καλα ψημενο.κ καθε φορα κανω 4-5 κομματια κ κρατανε πααααρα πολυ καιρο...αν δεν του πεσουν καπου κατω που να πρεπει αναγκαστικα να τα πεταξω κρατανε ουυυυυ πολυ δεν εχουν κ υγρασια καθολου μεσα οποτε δεν παθαινουν τιποτα.αν θελετε βαζετε κ μια κουταλια ριζαλευρο η φαριν λακτε,εγω προσωπικα δεν βαζω.

μας χαλασε ο καυστηρας τωρα κ περιμενουμε τον υδραυλικο...κ εν τω μεταξυ δεν αφηνω να πατανε με παππουτσια μες στο σπιτι γιατι αφηνω συνεχως τον Βασιλη κατω οποτε πρεπει να σηκωσω κ χαλια απο οπου θα περασει τωρα αυτος...ειμαι σπαστικια λετε?? εσεις αφηνετε??

εμενα δοντακι κανενα ακομα...

πηγαμε κοινωνησαμε κιολας το πρωι εγω στο ενα χερι το μωρο κ στο αλλο το χαρτομαντιλο..χαλια να με πονανε ολα τα κοκκαλα κ καθησαμε σε μια καρεκλα που ηταν οι συγγενεις καποιας κυριας που ειχανε το μνημοσυνο κ εκει που οι μισες κλαιγανε τις εκανε ο Βασιλης ολες κ γελαγανε!!ειχε πλακα...

θα ξαναμπω αγαπες..παλι πολλα ειπα...φιλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλες μου!τι κανετε;

πολλα νεα βλεπω,μια μερα δε μπηκα κ εγινε χαμος!κ γελασα πολυ με καποιες,ειχατε πολυ πλακα!

καταρχην να ευχηθω στη τρελοφιλη μου πατσυ να της ζησει ο παιδαρος πετρακης,να ειναι παντα καλα κ γερος κ τυχερος κ θα συμφωνησω με τη χρυσα οτι η εγινε θεα το πατσουλινακι μας,την ειδα σε φωτο κ μου αρεσε παρα πολυ!θα τη δειτε κ εσεις οταν βαλει φωτο.

εμενα ο αντωνακης εχει 4 δοντακια,δυο κατω κ δυο πανω,επισης κ εμας ειναι αραια τα πανω κ οσες με ξερετε η οσες με εχετε δει σε φωτο,ειμαι κ εγω ετσι.ο αντρας μου λεει μακαρι να μη παρει απο μενα κ εχει ενα δικιο εδω που τα λεμε.. :)) αλλα κ εγω γνωριζω οτι αλλαζουν κ δε μπορει να μην μου κληρονομησει αυτο μου το ελαττωμα.

σοφακι μου αν εσυ δεν εισαι καλη μανουλα,τοτε ποια ειναι;;αυτο συμβαινει σε παρα πολλες μανουλες αλλα κ μπαμπαδες οπως εμενα μια φορα που τον πηρε ο μπιλακος διπλα του ενα μεσημερι κ τον πηρε ο υπνος κ το παιδι επεσε κατω με το κεφαλι.κ εμενα πηγε φυσικα η καρδια μου στη κουλουρη αλλα ευτυχως ολα καλα!εισαι προτυπο μανουλας κ δε το λεω ετσι για παρηγορια,το εννοω πραγματικα..

πασχαλια μου κ εσεις τη πατησατε ε;περαστικα κ στο μακουλη σου κ εμενα ενω ειχε ηρεμησει παλι σημερα μυξες κ γκρινια παλι.

κ εμεις χθες ειχαμε παει σε εναν γαμο κ τον αφησα στη πεθερα μου.σημερα ηταν κ η τριτη φορα που επρεπε να παμε να κοινωνησει κ σηκωθηκα πρωι να παω να τον παρω,να τον ντυσω ηρθε κ ο μπιλακος κ ενω η εκκλησια ειναι δυο στενα πιο πανω τον πηγαμε με το αμαξι γιατι εχει κρυο.οταν γυρισαμε του εδωσα τη φρουτοκρεμα κ τωρα κοιμαται οπως επισης κ ο αντρας μου ο οποιος ενιωθε κρυαδες.κ τωρα λεω ποτε να ερθει το βραδυ να κοιμηθω κ εγω γιατι ειμαι με 5 ωρες υπνο.

αυτη η εβδομαδα που μπαινει ειναι η τελευταια μου στο σπιτακι μου.ξεκιναει η δουλεια κ μου φαινεται τοσο περιεργο που θα ξαναπαω παλι. :( τωρα επιασε κ το κρυο κ θελω να καθομαι να χουχουλιαζω κ οχι να με τρωνε οι δρομοι..

κατερινακι μου πολυ κρυο κ εσεις ε;μιλησα κ με τον αδελφο μου χθες κ μου τα ειπε..

τωρα πρεπει να τους ξυπνησω σιγα σιγα γιατι θα παμε στους γονεις μου για φαγητο.πολλα φιλακια κ θα τα πουμε παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας...

πατσουλινι να χαιρεσαι τον πετραν σου...καλοφωτιστος και τυχερος να ειναι!

μην αγχωνεστε για τα δοντακια ετσι ειναι στην αρχη...μετα κλεινουν....

εμεις τα ιδια!δουλειες σημερα...εφτιαχνα ντουλαπες...ο ιασονας εχει ακομα πυρετο..μια απο τα ιδια λοιπον...παλι καλα λειπει ο ταλιμπαν μου..εχει παει στο μοναστηρακι με τον πατερα του...και εχω λιγη ησυχια...

αυριο λεω να κανω ενα τεστακι!

σοφακι εχω κανει αιτηση στην ομαδα!γιατι συμβαινει αυτο;;; :o

βικακι οντως χαλια ειναι που πρεπει να γυρισεις στην δουλεια...αλλα καλυτερα τωρα παρα καλοκαιρι... ;)

φιλιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες μου!!!

Τι κάνουν τα αρρωστούλικα μωρά σας και μη??

Εμένα έχει ακόμα πολλές μυξούλες και βήχα... σήμερα θα την ξανά πάω στο γιατρό.... ίδομεν ...

Έχω μια απορία..... όσες κόψατε τον θηλασμό τον κόψατε με φυσικό τρόπο ή με χαπάκι??? Μάλλον ήρθε η ώρα να τον κόψω γμτ.... αρχίζουν να με γρατζουνάνε τα δοντάκια της μικρής μου και έχω κάνει στο ένα στήθος πληγή .... προσπαθώ να της δίνει και από αυτό το στήθος αλλα πονάω ... αν δω ότι δεν μπορώ άλλο θα ήθελα αρχικά να το κόψω με φυσικό τρόπο ... πως γίνεται??? ποιος είναι αρμόδιος να μου πει ο γυναικολόγος ή ο παιδίατρος... μάλλον ο πρώτος , ε??

Γιωτού μου εύχομαι σήμερα που θα κάνει το τεστ να έχεις τα επιθυμητά αποτελέσματα ... !!!!!!! και να μας πεις βεβαίως γιατί έχουμε αγωνία!!! :D

Σας φιλώ γλυκά !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης κορίτσια με ενδιαφέρει να μάθω ως το πήραν τα μωράκια σας?? Δεχτήκανε εύκολα το ξένο γάλα??

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων ,φίλες μου!!

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

τι μερα κι αυτη χθες,πολυ τρεξιμο παλι,το πρωι πηγαμε εκκλησια,κοινωνησαν τα παιδια μετα σιδερο 6 πληντυρια ειχα,διακοπη για μαγειρεμα εφτιαξα ενα τελειο ψαρονεφρι με μελι μουσταρδα και θυμαρι μιαμ...μετα παλι σιδερο ,συμαζεμα τα ρουχα,διαβασμα με τον νικο,το απογευμα φτιαξαμε μπισκοτακια μαζι με τα παιδια σοφακι ζηλεψαμε,ο χαμος μαλωνανε ποιος θα ριξει τα περισσοτερα υλικα,μετα τους εκανα ολους μπανιο τους εβαλα για υπνο και εφτιαξα τις τσαντες τους για σημερα ουφ κουραστηκα μονο που τα εγραψα και μετα επιτελους υπνο και εκτος απο ολα αυτα με επιασε και ενα συναχι και τον δημητρακη το ιδιο τρεχει η μυτουλα του συνεχεια ρουφαμε και μου ηρθε και περιοδος ολα μαζι

κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τα καλα σας λογια και που καποιες ειχαν γραψει πιο πριν οτι με θαυμαζουν ευχαριστω πολυ τι να κανω προσπαθω να τα προλαβαινω ολλα και να μην στερω τιποτα απο τα παιδια,και οταν τα ακους να λενε μετα μανουλα μου σαγαπω και μαμα εισαι η πιο γλυκια μανουλα του κοσμου τα ξεχνας ολα και παλι απο την αρχη

πατσυ να σου ζησει ο πετρακης σου να ειναι καλοφωτιστος γερος και ευτυχισμενος να τον χαιρεσαι κοπελα μου,πως πηγε η βαφτιση εκλαψε;

δημητρα η μαμα της μικρης που ηταν να την μαζεψει μαλλον απο εκει θα ηταν οι κοκκινιλες αν τον φιλουσε και τον επιανε συνεχεια λογικο ειναι να ερεθιστει το πρωσοπακι του

χρυσα μου θα τα εχετε αυτα φετος υπομονη την πρωτη φορα που πηγαινουν παιδικο αυτα γινονται ωσπου να αποκτησουν αντισωματα,τουλαχιστον να τελειωνεται με την εγχειρηση

ευακι μου θα σε παρω τηλ καποια στιγμη το εχω στο νου μου

χρυσουλινι εγω και απο οτι θυμαμαι και η χρυσα και η πασχαλι νομιζω δεν πηραμε χαπια απλα ελλατωνεις τα γευματα και δινεις μπουκαλι και ετσι ελλατωνεται και το γαλα σου

περαστικα σε ολα τα μωρακια μας δεν θυμαμαι να σχολιασω κατι αλλο

πολλα φιλια σε ολες μακιαααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλημερα και απο μας!!!Εμεις τα ιδια εδω στο σπιτι .Σημερα λεω να βγουμε καμια βολτιτσα αν δεν βρεξει..

Πατσυ καλοφωτιστος ο Πετρακης .Περιμενουμε νεα.

Γιωτα μην μας κρατας σε αγωνια..

Χρυσουλινι εγω πηρα χαπια για να σταματησω το θηλασμο.Καλυτερα να ρωτησεις το γυναικολογο σου.

Σοφακι περαστικα σας .Ολοι αρρωστοι ?Δυσκολο .Δεν εχεις καμια βοηθεια?

Κατερινακι καλα τα μπισκοτακια ?

Αυτα απο μας μανουλιτσες ..Θα τα πουμε και πιο μετα..Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!

τι κανετε???

καταρχην να ευχηθω κ απο εδω ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΜΑΣ!!!!να εισαι παντα καλα κοπελα μου γερη δυνατη κ ευτυχισμενη με την ομορφη οικογενεια σου!!! κ με το καλο κοπελα μου κ το δευτερο λουλουδι σας κ συντομα να εχει παρεα η νεραιδα σας!!! :ymparty: [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif]

Κατερινα μου στο εχω πει πολλες φορες αγαπη..εισαι προτυπο!! τα κανεις ολα κ συμφερεις!!! =)) για να μην πω κ ποσο ομορφη εισαι..ειναι περιττο...

(ετσι φτιαχνω κ εγω το χοιρινο παντα) για πες? περασατε ωραια με τα κουλουρακια??? εμενα σχεδον τα εφαγε ολα ο Κωστης του αρεσαν παρα πολυ κ ειμαστε για να φτιαχνουμε αλλα...

Ολια μου ερχεται η μητερα μου το απογευμα συνηθως κ καθεται λιγο με τον Βασιλη να κανω εγω δουλειες...αλλα μην φανταστεις οτι καθεται πολλες ωρες αντε κανα δυωρο αλλα κατι ειναι κ αυτο!!

Πασχαλιτσα μου κ εσεις αρρωστοι αγαπουλα??? περαστικα πολλα!!!

καλε κουκλες δεν μου ειπατε...εσεις αφηνετε να πατανε πανω στα χαλια κ γενικα μεσα στο σπιτι με τα παππουτσια??

αναψαμε κ τζακι σημερα! τα βαλαμε μεσα μεσα τα ξυλα μη τυχον κ καπνισει κ εισπνευσει το παιδι αν κ μεχρι τωρα δεν εχει καπνισει ποτε κ ειναι πολυ ομορφα κ οικογενειακα!! θα ηθελα ομως να πιω κ ενα κρασακι οπως παλια μπροστα στην φωτια...

Χρυσουλινι θα σου πουν η Χρυσα κ η Κατερινα για ομαλο αποθηλασμο κοπελα μου που το εκαναν.το πιο σωστο ειναι να αρχισεις να εισαγεις το ξενο κ να μειωνεις δικα σου γευματα,μην παρεις χαπια κ δωσε οσο χρονο χρειαστει στο λουλουδι σου να αποθηλασει κ αυτη οσο γινεται πιο ομαλα!!

καλε ολες θα αποθηλασετε??? ποιες μειναμε τελικα??

Πατσυ-Ευα-Κατερινα/καγκουρουλα-Γιωτα-Μαγδα κ εγω??? διορθωστε με αν ξεχναω καποια...

ειδατε φωτο της Πατσυ στο φατσομπουκι??? ειναι μια κουκλα η κοπελα μας!!!

σημερα τρωμε ωραιοτατη κοτοσουπα!!!

ρε κοριτσια θελω να βαψω μαλλια..βοηθηστε να τα κανω μαυρα η σοκολατι οπως τα ειχα τοσα χρονια η καταξανθα??? δεν ξερω...

φιλακια πολλα ρουφηχτα στα πατουσακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!!!!!!!!!!!!!

Χρυσουλινι χρονια πολλα και καλα!!!!!!!!να σε χαιρονται ολοι και συ την ομορφη οικογενεια σου!

Σχετικα με τον αποθηλασμο και γω ειχα ξεκινησει την πρωτη εβδομαδα να το κοβω μον μου σιγα σιγα.Δηλαδη αντι να την θηλασεις πχ το πρωι θα της δωσεις μπιμπερο.και σιγα σιγα θα αντικαταστσεις και το βραδυνο με ξενο γαλα.Εγω οταν ενοιωθα να μαζευεται πολυ γαλα εβγαζα λιγο με το θηλαστρο για να αποσυμφορηθει το στηθος.Μετα την εβδομαδα πηρα το γυναικολογο μου τηλ ο οποποιος ηταν κατηγορηματικος πως πρεπει να παρω και χαπακια για να μη μεινουν υπολειμματα στο στηθος(αυτο ειναι καθαρα θεμα γιατρου).dostinex λεγονται αν θυμαμαι καλα ειναι δυο χαπακια και πηρα απο μισο πρωι βραδυ για δυο ημερες.Απο τη στιγμη που πηρα τα χαπια δεν τον ξαναεβαλα στο στηυοςΔηλ του εδινα πρωι γαλα μετα φρουτο μετα κρεατοσουπα μετα κρεμα και μετα γαλα το βραδυ.

Ο δικος μου οταν πρωτοδοκιμασε το ξενο αηδιασε δεν ηπιε παρα μονο 20μλ και αυτα με το ζορι...τη δευτερη ημερα του καλοαρεσε και ηπιε 200 μλ αν θυμαμαι καλα.παντως ο δικος μου ειχε και αυτος ψιλοκουραστει ηταν τοτε οι καυσωνες και δυσανασχετουσε καθε τρεις και λιγο στο στηθος και το πηρε πολυ καλα (εγω πιο πολυ ειχα θεμα οχι αυτος)!ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟς ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΠΙΠΙΛΑ (ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΠΑΙΡΝΕΙ) ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΝΑΝουριζοταν ειτε με το μπιμπερο ειτε με το καροτσι ειτε με αγκαλιτσα!αυτα οτι αλλο θες πες μου

ρε κοριτσια κατι αλλο πως τα σκεπαζετε ;;;

ο δικος μου δεν κραταει τιποτα πανω του πολεμος γινεται...οσο για υπνοσακο (με ποδαρακια εννοειται)δοκιμασα να του βαλω και εκλαιγε συνεχως...προσπαθω να χω ζεστη στο σπιτι αλλα συνεχεια ξεσκεπαστος θα ναι;;;ασε που αμα παω να τον ξεμπουρδουκλωσω και να τον ξανασκεπασω ξυπναει και κλαιει...για πειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας! [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

τελικα δεν εκανα τεστ...ο μικρος χθες εκανε 39,9....χαλια...σημερα θα τον παω στη γιατρο να τον δει...και την πεμπτη εκλεισα ραντεβου με τον ομοιοπαθητικο για να του δωσει μια θεραπεια για το ανασοποιητικο για να μην αρρωστενει τοσο πολυ πια :(

ειμαι κομματια και αυπνη...θελω να κοιμηθωωωωωωωωωωωω [smilie=sleepy1.gif]

χρυσουλινι και μενα με δαγκωνει αλλα τον μαλωνω...και καπως εχει φτιαξει...βγαλε ενα θεμα για να σε βοηθησουν τα κοριτσια που θηλαζουν...δεν ειναι λογος για να κοψεις τον θηλασμο...εκτος βεβαια αν δεν θες να θηλαζεις πια που ειναι απολυτα σεβαστο...για τον φυσικο αποθηλασμο σιγα σιγα κοβεις γευματα...δεν υπαρχει λογος να παρεις χαπι...επισης να μην πιεζεις απο μονη σου την θηλη...δεν θυμαμαι κατι αλλο...

κατερινακι....θελω και εγω κουλουρακια....χαρας το κουραγιο σου...εγω εφτιαξα ενα κεικ και πολυ ειναι...μετα απο τοσες μερες ξενυχτι :cry::cry::cry:

φιλιααααααααααααααααα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ..ΤΙ ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΑΛΙ?ΣΚΕΤΗ ΜΟΥΧΛΑ..ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ..ΟΙ ΚΟΚΚΙΝΙΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΚΑΛΑ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΗΤΑΝΕ..ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΝ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ,Μ'ΑΡΕΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗ!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ Μ΄ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΥΤΑ,ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ..ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ,ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΕΛΑΤΤΩΘΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΔΙΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕΤΑ,ΕΙΧΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟ ΧΑΠΑΚΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ..ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...