Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσια γεια σας

μπηκα λιγο στα γρηγορα,βαζω φωτο στην ομαδα το φορεμα και τα παπουτσια που θα φορεσω στην βαφτιση και δεν φαινονται δεν ξερω γιατι,ολλα ετοιμα για αυριο δεν προλαβαινω να σχολιασω τιποτα πολλα φιλια σε ολλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσακια ολα καλά?

Από το πρωί προσπαθώ να μπω και τώρα τα κατάφερα.

Εμείς ειμαστε μια χαρά συμαζεύω τα δώρα από τη βάπτιση, πολύ ρούχο μάζεψα βρε κορίτσια και αλλάζω μερικά για το χειμώνα και μερικά για του χρόνου, γιατι πόσα θα φορέσει πια φέτος...

Πήγαμε και παιδίατρο την Πέμπτη, κάναμε το εμβόλιο μας, είμαστε 69 πόντους και 7560. Μου είπε λόγώ της αλλεργίας και επειδή δε μπορεί να φάει κρέμες του εμπορίου να της δίνω το απόγευμα μακαρόνια με λαχανικά για να πέρνει τα δημητριακά.Θα δοκιμάσει σήμερα άντε να δώ αν θα της αρέσει.

Ευα εγώ μπορώ για αύριο, θα σου στείλω το κινητό μου, ποιες άλλες μανούλες θα είναι?

Θα διαβάσω τώρα τα νέα σας και θα τα πούμε και αργότερα.

Φιλάκια πολλά σε όλες και όλα τα μωράκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου,μονο το μαρακι απ οτι καταλαβα μπορει αλλα δεν εχουμε πει που και ωρα.....παντως εγω ειμαι μεσα!!!!

συμπεθερουλα,με το καλο η βαφτιση σας!!!!!!ελπιζω να μην κλαψει ο μικρος πολυ!!!!!!! ;) περιμενουμε φωτο!!!!!!φιλακιαααα!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευα 6:00 είναι καλά

ποια περιοχή σε βολεύει,έγω μένω καλλιθέα αλλα ειμαι με αυτοκινητο οποτε παω παντου

μπορουμε να πάμε mall ή golden hall αν θέλουμε μέσα

μπορούμε να πάμε μαρίνα φλοισβου ή στο ΣΕΦ αν θέλουμε πιο θαλασσα μερια

οτι θές μιλησε και με το μαρακι και μου λέτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΑΝ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΠΩΣ ΔΡΟΣΙΣΕ,ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Κ ΘΕΛΟΥΜΕ Κ ΦΩΤΟ ΑΝ Κ ΕΓΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩ ΑΠΟ ΕΔΩ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Κ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΑΣ!!ΔΕΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ Κ ΚΑΛΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ!

ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ,ΒΑΣΙΚΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΑΠΟ ΧΘΕΣ Κ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟΥΣ Κ ΠΟΝΑΓΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΤΗΣ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΝΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κι εγω....τζα....τι κανετε?κατερινακι καλη μπανιο τον γιο στην κολυμπηθρα..η δικια μας βουτια ακομα αργει..κι ελεγα να γινει γρηγορα η βαφτιση μπας κ ξεβρωμισει αλλα τελικα αργει οποτε θα τον κανω εδω μπανιο...αναγκαστικα...μπουχαχα.ολια καλο καλοκαιρι.ειμαι πολυ χαρουμενη αλλα βαριεμαι τωρα να γραφω.ειδατε ειλικρινια?σοφακι χρονια σας πολλα.λεω να σε παρω κανενα τηλ τυωρα...αντε φιλία ολες.ματσα μουτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!! ;)

ειμαστε αθηνα και λιωνουμε απο τη ζεστη.... :angry: συναντηθηκαμε με μαρακι και κανγκουρακι!!!!!!η μικρη μου και η μικρη της κατερινας ηταν ολιγον ανησυχες.... :P ομως η μικρη της μαριας ηταν κυρια!!!!!!! :laugh: φωτο δε βγαλαμε.... :dry: εγω το ξεχασα αν και ειχα μηχανη μαζι μου.... :S χαρηκα που σας γνωρισα κουκλες!!!!!!!! ;)

κατερινακι,να σας ζησει ο μικρουλης!!!!!!περιμενουμε φωτο!!!!αν μπουν δηλαδη γιατι κατι εχει γινει στην ομαδα.... :unsure:

βικακι,τι κανεις βρε??????να δω ποτε θα συναντηθουμε εμεις!!!!! :)

μακιαααα σε ολες!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!

Τι κανετε;

Εμεις δεν κοιμηθηκαμε καθολου καλα χθες..

Ο μικρος ειχε ανησυχιες.

Μαλλον βγαινουν και τα πανω δοντια.

Και οταν επιτελους κοιμηθηκε κατα τις 630 ξυπνησε ο Μιχαλης!

Ελεος!!!

Φιλακια σε ολες!

Παω να χουζουρεψω λιγο στον καναπε με τον Μιχαλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα

πρωτα απο ολλα να ευχαριστησω ολλα τα κοριτσια για τις ευχες που γραψατε με το καλο και οι δικες σας βαφτισεις σε οσες δεν βαφτισαν,εμεις ολλα καλα ο δημητρακης εκλαψε αρκετα απο την ωρα που του εβαλε το λαδι μεχρι το τελος δεν σταματησε αλλα μαθημενοι ημαστε και απο τα αλλα ετσι κι αλλιως,και ειχε και μια ζεστη μουσκεμα γιναμε κι εγω και το μωρο κατα τα αλλα περασαμε πολυ ωραια,θα βαλω φωτο οταν ξεκολλησει γιατι τα ρουχα που εβαλα δεν φαινονται,αυτα τα νεα μας πολλα φιλια σε ολλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΕΣ!!

ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΡΕ @#$%&* ΕΧΟΥΜΕ ΣΚΑΣΕΙ...Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΙΡ ΚΟΝΤΙΣΙΟΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΜΑ :angry::angry: ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΛΛΑΩ ΠΑΛΙ...

ΑΠΟ ΦΑΓΑΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ, ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΕΚΠΕΥΔΕΥΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΠΟΛΥ Κ ΠΙΝΕΙ ΓΟΥΛΙΤΣΑ Κ ΟΤΑΝ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ Κ ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΜΕΜΕΔΟΓΑΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ...ΤΙ ΑΡΝΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΙΑ?? ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΔΩ Κ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙ ΕΣΤΩ ΕΝΑ ΓΕΥΜΑ ΑΥΤΟΣ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ ΘΕΛΕΙ Ο ΤΡΥΦΕΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ..

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ,ΚΑΛΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ Κ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!

ΠΑΤΣΥ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΗΡΕΣ ΕΧΤΕΣ? ΔΟΥΛΕΙΤΣΑ??

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΧΑΛΙΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΚΟΜΑ...ΑΛΛΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ...

ΚΑΛΕ ΕΧΟΥΝ ΧΑΘΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΟΙ ΣΕΞ ΕΝΤ ΤΗΕ ΜΑΜΜΥ Κ ΛΙΓΕΣ ΚΛΟΤΕΣ ΑΚΟΜΑ :woohoo: ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ! ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ Κ ΚΟΛΛΑΕΙ? Η ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ...

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΚΑΤΙ ΜΑΜΑΔΗΣΤΙΚΟ?? ΠΡΕΠΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΜΕ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΓΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ? ΕΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ? ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΚΑΘΗΣΑΝΕ????ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :P :laugh: :P:P :laugh:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕΟΛΕΣ Κ ΣΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες!

τι κανετε;

Κατερινα να σας ζησει και παλι!

Σοφακι μου χαθηκαμε!!!

Ναι δεν ξερω τι εγινε με τις φωτο.

Θα δουμε τι θα γινει οταν γυρισει η Γιωτα σαν συντακτης που ειναι.

Αρνηση με το φαι ε;

Εμενα ολα τα καταβροχθιζει!!!!

Καλο ειναι να τον βαζεις σιγα σιγα Σοφακι μου.

Μπορεις να τον βαζεις στο καρεκλακι φαγητου αν θελεις η με τα μαξιλαρια.

Εμενα καθεται να φανταστεις τωρα μονος του κι αυτο οχι οτι δεν πεφτει παλι.

Παντως εμεις δεν βλεπω να μπουσουλαμε.

Σαν τον Μιχαλη μου σε 2 μηνες μας βλεπω να ποδαρευουμαι!!!

Οσο για την ζεστη κι εμεις καιγομαστε αλλα παλι καλα που βαλαμε αιρκοντισιον και κοιμομαστε μια χαρα τουλαχιστον.

Αυτα...

Τα φιλακια μου σε ολες!

Το Βικακι δεν εδωσε παρρον σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!Σα να δρόσισε λιγάκι σήμερα,ευτυχώς.

Κατερινάκι καλοφώτιστος ο μικρός σου Δημητράκης, γερός και ευτυχισμένος πάντα.

Στη συνάντηση περάσαμε ωραία, όντως η δικιά μου ήταν λίγο ανήσυχη δεν είχε κοιμηθεί και γκρίνιαζε λιγάκι.

Σοφάκι να τον βάζεις λίγο σε καθιστή θέση, αν και κάθε παιδι έχει τους δικούς του ρυθμούς μπορούμε να τα βοήθησουμε λίγο.Εγώ αρχικά την στήριζα στο μαξιλάρι θηλασμού.

Στους 6μιση μήνες καθόταν μόνη της στο πωπό της, τώρα μου πιάνεται απο την κούνια και είναι συνέχεια όρθια.

αυτά τα νέα μας πολλά φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!

ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ?

ΕΜΑΣ ΕΔΩ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΕΧΕΙ ΖΕΣΤΗ ΠΟΛΥ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΜΕΤΑ ΧΑΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ,ΒΡΟΧΗ ΑΣΤΡΑΠΕΣ ΚΕΡΑΥΝΟΥΣ ΧΑΜΟΣ...ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ...ΤΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΦΕΤΟΣ??ΔΕΝ ΞΕΡΩ Κ ΠΩΣ ΝΑ ΝΤΥΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΖΩ ΡΟΥΧΑ ΜΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ..ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΜΙΑ ΚΡΥΟ ΑΜΑΝ ΠΙΑ!

ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ Κ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΘΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΒΑΖΕΙ ΔΥΜΑΝΗ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ Κ ΞΑΠΛΩΝΕΙ. ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΧΤΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΠΟΛΥ ΑΥΣΤΗΡΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΑ..ΛΕΩ ΡΕ ΜΠΑΣ Κ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η $%#*&^ . :laugh: :laugh:

ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΠΑΛΙ :angry: ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΘΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ..

ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΓΑΜΕ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΑ ΜΗΛΟ!!!!! ΤΟΥ ΤΟ ΕΒΑΛΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΣΤΟΝ ΑΤΜΟ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ Κ ΝΑ ΖΕΣΤΑΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ Κ ΕΤΣΙ Κ ΕΦΑΓΕ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΑΝΤΕΛΗ ΣΗΜΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΜΟΥ!!

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΑΛΙ ΟΛΕΣ??????????????????????????????????? ΒΑΖΩ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ!

ΑΝΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HALLO.ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΛΣ ΚΑΛΑ?ΣΟΦΑΚΙ ΔΕΝ ΣΕ ΠΗΡΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΞΕΧΑΣΑ...ΓΙΑ ΤΟ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΒΑΖΕ ΤΟΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ.Κ;Ι ΠΕΡΣΙ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΕΡΑΥΝΟΥΣ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑ Κ ΟΛΟ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ Κ ΤΗΝ ΥΓΡΑΣΙΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΣΟΦΑΚΙ ΤΟΥ ΔΩΣΑ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΜΗΛΟ Κ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΓΗΘΟΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΜΗΛΟ ΜΟ ΒΓΑΖΕ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ..ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΟ ΚΑΚΟ..ΟΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΩ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΟΛΟΓΟ Κ ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟ ΣΤΟ ΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΙΣΕΙ...ΦΙΟΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κλοτομανουλες!!!!!!

σοφακι,εμενα ακομα δεν καθεται...τη βαζω σε μαξιλαρια αλλα αυτη πεφτει και κανει βαρελακια.... :laugh:

κατερινακι,μια χαρα ειναι εσενα!!!!!εκει που την ειδα και πιαστηκε απο το καροτσι ειχε πολλη πλακα!!!!!!σε λιγο θα τρεχεις να τη μαζευεις!!!!!να δω εμενα ποτε θα αρχισει να στεκεται??????? ;)

συμπεθερααααααααααααααααα????????????????ελα για καφε!!!!!!!!! :P

εγω ψαχνω για γαμοβαφτιση....χαμος!!!!!!!!!!!!!!και πολλα λεφταααααααααααααααααααααααααααα :blink::blink::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

ΕΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ ΕΔΩ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΥΛΟ Κ ΗΡΘΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΥΝ.ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ,ΕΙΧΑΝ ΕΠΙΘΥΜΗΣΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ Κ ΤΟΝ ΜΟΥΡΛΑΝΑΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!ΧΑΧΑ!!!ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΦΥΓΑΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ.ΑΥΡΙΟ ΦΕΥΓΕΙ Κ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΙ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΕΣ ΜΟΥ.

ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΒΡΑΧΝΙΑΣΜΕΝΟΣ Κ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΒΗΧΑ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ.ΜΠΑΝΙΟ ΔΕ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΕΔΩ Κ 3 ΜΕΡΕΣ,ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΦΥΣΙΚΑ..ΧΑΧΑ!!

ΣΟΦΑΚΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ Κ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟ ΚΟΡΜΑΚΙ ΤΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ.Κ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΝ ΠΟΥΣΑΠΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ Κ ΚΑΝΕΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΜΑΤΟΣ.ΠΑΝΤΩΣ Κ ΕΓΩ ΤΟΝ ΒΑΖΩ Κ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΤΟΥ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΚΑΝΑΠΕ Ε ΔΕ ΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΠΕΦΤΕΙ.ΑΝΑΛΟΓΑ ΛΟΙΠΟΝ.ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗ.

ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΠΟΛΛΑ ''ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΑΛΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΣΒΗΝΩ Κ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ..ΟΠΟΤΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ Κ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα

και εδω ο καιρος χαλια το μεσημερι ζεστη και το βραδυ κρυο,μακαρι να φτιαξει απο βδομαδα γιατι λεμε να παμε διακοπες και εμεις

σοφακι μου και οδικος μου που περναει ενα μηνα τον δικο σου δεν καθεται ακομη καλα,καθεται λιγο και μετα μπουμ κατω τα περισσοτερα καθονται καλα στον 8ο περιπου εχεις ακομα

χρυσα και πατσυ σας ευχαριστω με το καλο και η δικη σας βαφτιση πατσυ

συμπεθερουλα μου ευα πολα φιλιαααααααααααααααααα :kiss::kiss:

συμπεθερα ματινουλα που εισαι χαμενη παλι ακομη δεν γυρισατε;

πολλα φιλια σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!!

τι κανετε κ σημερα? ειστε καλα?

εμεις ειχαμε παιδιατρο,ο κυριος πηγε 9,420 κ 71 ποντους! γιγαντακι το μαναρι μου! καναμε κ το εμβολιο κ ηταν κυριος οπως παντα!

μου ειπε παλι οτι ειναι πολυ καλος κ απο τα πιο χαρουμενα μωρα που εχει δει! χαρηκα πολυ! ολο φωνες εκανε μεσα στο ιατρειο κ γελαγε συνεχεια,αυτο που κανει δηλαδη καθε φορα που ειμαστε εξω..οταν μπουμε στο σπιτι μεταμορφωνετε!! :laugh:

μου ειπε να συνεχιζω καθε μερα να προσπαθω να φαει γιατι ετσι πρεπει μεχρι να τα καταφερουμε κ του αγορασα κ απο τα βιολογικα κρεμα με ριζαλευρο κινοα κ καρπο βανιλιας χωρις ζαχαρη κ γλουτενη κ τωρα θα τον δοκιμασω να δω αν θελει κατι να τρωει γιατι καπως πρεπει να συνηθησει κ αυτην την διαδικασια...ειδωμεν...θα σας πω αν εφαγε αυριο...

αυτα τα νεα μας!

θα πω κ στην Λενα για τις φωτο στην ομαδα μας μηπως κ τακτοποιηθει το θεμα.

παω να φτιαξω κρεμουλα! καλη μου επιτυχια!!

φιλακια πολλα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!

ΕΜΕΙΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΕΙΝΑΜΕ Ε;ΚΑΛΑ Κ ΕΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΧΑ ΧΑΘΕΙ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΥΓΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ Κ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ.ΑΛΛΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΟΞΥΓΟΝΟ.Ε ΣΕ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ,ΕΧΟΥΜΕ ΨΙΛΟΞΕΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟ ΒΕΝΖΙΝΗ Κ ΔΕ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ,ΤΗ ΚΡΑΤΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΥΜΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΑΓΚΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μας!!!

ειχαμε κι εμεις παιδιατρο σημερα!!!8.800 και 68εκ.!!!! :laugh: καλα τι λεω εγω λουκουμαδιτσα!!!!!! :P

σοφακι,το ειπα κι εγω στη λενα για τις φωτο...ελπιζω να φτιαχτει για να βαλουμε κι αλλες φωτο!!!!! :laugh:

κατερινακι,φιλακια!!!!!! :kiss: τι κανει ο γαμπρος μας??????????? :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλες μου και απο μενα !!!Χαθηκα λιγο αλλα αποφασισα επιτελους για βαφτιση και τρεχω για να τα προλαβω ολα.Τελικα εκλεισα για 5 σεπτεμβρη στο χωριο του αντρα μου.Ειναι 15 λεπτα απο θεσσαλονικη.

Τελικα ενω στην αρχη λεγαμε για κλειστη βαφτιση θα κανουμε τραπεζι για 150 ατομα.Εκλεισα επισης τα βαπτιστικα και τις μπομπονιερες.Τα ρουχαλακια μου αρεσαν παρα πολυ και το κουτι,η λαμπαδα και οι μπομπονιερες εχουν θεμα το μικρο πριγκηπα .Σημερα θελω να κλεισω προσκλητηρια και φωτογραφο γιατι σαββατο πρωι φευγουμε χαλκιδικη για διακοπες.

Κατερινακι 1 να σου ζησει ο Δημητρακης .

Σοφακι και μενα δεν πολυκαθεται .Του βαζω μαξιλαρια μεσα στο παρκο για να καθησει καθεται για λιγο και μετα πεφτει.Στο καροτσι ομως τον εχω συνεχεια καθιστο για να μαθει.

Εμενα απο φρουτα τρωει μπανανα μηλο αχλαδι.Το φαγητο του αρεσει παρα πολυ .Επισης και την κρεμα που στην αρχη δεν την ηθελε τωρα την τρωει.Γενικα τα τρωμε ολα ..

Ευακι μια χαρα η "λουκουμαδιτσα " σου..

Χθες περασα και απο τη δουλεια .Το εξαμηνο ληγει στις 28 σεπτεμβρη αλλα ευτυχως μετα θα παρω την αδεια μου οποτε γυρναω στις 22 οκτωβρη..

Φιλακια πολλα σε ολες !!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τις μανουλες

εμεις ειμαστε μια χαρα ετοιμαζομαστε για βουτιες,ο δημητρακης μου τρωει μια χαρα,φαγαμε και μοσχαρι και στη φρουτοκρεμα τρωμε μηλο,μπανανα,ροδακινο η νεκταρινι,βερυκοκο,πεπονι η καρπουζι και δαμασκηνο γενικως τρωει απο ολλα φτου φτου το μαναρακι μου

ολια μου σε ευχαριστω με το καλο και η δικη σας βαφτιση

συμπεθερουλα μου σε πεθυμησα χαθηκαμε να ρουφηξεις λιγο την λουκουμαδιτσα σου απο μενα μια χαρα ειναι η μπουμπου,για φαγωμααααααα :P

σοφακι μου γιγαντακος ο πριγκηπας,θαυματουργα τα μεμε σου :P:P ,χαζος ειναι να φαει τα ανοστα φαγητα ξερει τι κανει αυτος

αχ ρε κοριτσια ξεχασα να βγαλω φωτο το τραπεζι της βαφτισης για να δειτε τις μπομπονιερες τελοσπαντων,για τους μεγαλους οι μπομπονιερες μας ηταν απο σχολειο με ειδικες αναγκες οπου τις φτιαχνουν τα παιδια εκει εικονιτσες του αγ.δημητριου και μαγνητακια σε σχημα καρδιας και για τα παιδια μολυβια και γλειφτζουρια και τις καραμελες και τα γλυκα μας ηταν τουλουμπιτσες και κουρκουμπινια σε κουτακι ντισνει,

αυτα τα δικα μας πολλα φιλια σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Maria98 θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Elk να κάνει εξετάσεις αλλά Σ εξειδικευμένο κέντρο. Το σπερμοδιαγραμμα σ ένα απλό μικροβιολογικό δεν το βγάζουν σωστά. Από τη στιγμή που θέλει ο άνθρωπος να ελεγχθεί γιατί να μην το κάνει;;; Μόνο καλό είναι!!!    Πως είστε κορίτσια μου; Εγώ ακόμα παιδεύομαι με τη γαστρεντερίτιδα κ περιμένω να βγει η καλλιέργεια αύριο. Έχω ανακτήσει δυνάμεις αλλά οι διάρροιες συνεχίζονται😢😢😢. Μη σου τύχει… Τεσπα… Στα δικά μας τώρα, σήμερα θετικό τεστακι ωορρηξίας δε νομίζω να κοκκινίσει περισσότερο.. Είχαμε κ μια επαφή πριν λίγο άντε να δούμε… Για κάτι παραπάνω δε με βλέπω στην κατάσταση που είμαι😞😞😞   
    • Χμ.. είχατε πολύ καλές βλαστοκύστες και τώρα και την πρώτη φορά. Όχι ότι και στις ενδιάμεσες προσπάθειες δεν υπήρχαν καλές προοπτικές. Φαίνεται ότι σε κάθε προσπάθειά σου, κάτι άλλο ευθύνεται. Γιατί και κύηση είχες, και βιοχημικές και μηδενικές χοριακές. Ίσως πράγματι να υπάρχει κάτι στα ωάρια, που οδηγησε στις παλίνδρομες. Άρα, προεμφυτευτικός. Ίσως δεν έγινε σωστά η ΕΤ. Ή μήπως σου δίνει κάποιο φάρμακο που δρα ανασταλτικά στην ετ; Κάποιες φορές τα αιμοδιαλυτικά που δίνουν προληπτικά προκαλούν αποβολές. Δεν ξέρω αν σου έδωσε κάτι τέτοιο, το λέω γιατί μπορεί να υπάρχουν παράγοντες στο αίμα που δεν έχουν ελεγχθεί. Ή κάποιο σύνδρομο; Πού έκανες προσπάθεια; Στο Έλενα; Φαίνεται ότι σε παρακολουθεί καλο τιμ γιατρών και πράγματι τα έχετε ψάξει όλα. Είχα κι εγώ δύο αποτυχημένες ετ στα 41, με άριστες βλαστοκύστες, πέντε συνολικά, όλες 4ΑΑ, 4ΑΒ και 5ΑΒ. Η μία έδωσε βιοχημική με χοριακή στο 45 και η άλλη στη γκριζα ζώνη, ούτε θετική ούτε αρνητική. Καμία δεν προχώρησε. Σ' εμένα το έριξε στην ποιότητα των ωαρίων μου. Παρόλο που αυτά τα ωάρια πάντα φτιάχνουν βλαστοκύστες με πολύ καλές διαιρέσεις. Τι να πω... ότι δεν πιστεύω πια σε ποιότητα βλαστοκύστεων; Είναι να σε θέλει η προσπάθεια... Εύχομαι να γυρίσει και σε σένα και να πετύχεις με τις υπόλοιπες που έχεις!❤️
    • Ναι αυτά τα τεστ με τον σταυρό είναι για να γίνουν με καθυστέρηση. Γιαυτό έκανα σήμερα αυτό που δείχνει 6 ημέρες νωρίτερα. Σκέφτηκα ότι κάτι θα έδειχνε 🤔
    • Θα προσπαθήσω να κρατηθώ μέχρι την Τρίτη 😉 Αντε να δούμε τι θα δούμε 👀
    • Γενικά ναι. Αλλά φέτος που είναι σε έξαρση είναι επικίνδυνο για τα νεογέννητα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...