Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Εγώ είχε τύχει να πάρω γιατί είχα αρρωστήσει πριν μάθω ότι είμαι έγκυος που όμως είχα ρωτήσει τον γυναικολόγο γιατί είχα κάνει σπερματεγχυση! Με ειχε αφήσει να παίρνω ντεπον αλλά για να πέφτει ο πυρετός που ανέβαζα και που γενικά δεν είναι καλό να έχεις! Τώρα για τον πονοκέφαλο δεν ξέρω τι θα μου έλεγε !  Πλέον θα πρέπει να αποδεχτείς ότι θα επικοινωνείς πιο συχνά με τον γιατρό σου γιατί θα προκύπτουν καταστάσεις που θα θέλεις καθοδήγηση για να μην κάνεις κάτι που δεν επιτρέπεται λιγψ εγκυμοσύνης 😊😊😊
    • Το καλοκαίρι πέφτει η πίεση μας γιαυτο να πίνεις πολύ νερό..ισως κ από τη ζέστη αλλά ισως κ η πίεση να έπεσε! Πολύ νερό κορίτσι μου 
    • Μέχρι και την 7η πήγαινα κάθε βδομάδα μετά πήγα ξανά στις 9 και τώρα θα πάω στη 12η για την αυχενική αλλά αν ανησυχώ θα μου βάλει κι άλλο ενδιάμεσα,θα προσπαθήσω να το τηρήσω γιατί έρχεται κι ο Αύγουστος που εκεί θα μεσολαβήσει μεγάλο διάστημα λόγω διακοπών, οπότε πρέπει να "εκπαιδευτώ"😛.Θα καταλάβει σίγουρα,εμένα μου το πρότεινε ο ίδιος να το πάμε έτσι για να είμαι ήρεμη και πραγματικά ήταν πολύ βοηθητικό!!  
    • Αν δεν έπαθαν τίποτα εντάξει..Κι εγώ όπως η @Elk στους 40 έβαλα όσα έχω πλύνει ως τωρα..
    • Εγω κορίτσι μου δεν παίρνω τίποτα απλά κάνω υπομονή αποφεύγω φάρμακα.. μόνο μια φορά που μπούκωσα εβαλα λίγο σπρέι μόνο το βράδυ για να μπορω να κοιμηθώ γιατί δεν μπορούσα να παρω ανάσα την υπόλοιπη μέρα ήμουν με το μπούκωμα 🤷‍♀️ αλλα καλά είναι να ρωτας τον γιατρό σου πριν πάρεις το οτιδήποτε γιατί κάθε περίπτωση είναι διαφορετική, καλά είναι να ενημερώνεις ☺️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...