Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Φτάσαμε νωρίτερα και όλα καλά. Κοιμήθηκα κιόλας λίγο και στο ταξίδι και στο σπίτι. Μόλις σηκώθηκα. 
    • Κορίτσια μου, εγώ δεν έχω πλύνει τπτ. Αρχικά τώρα μου δώσανε τα πρώτα δώρα και τα πρώτα δανεικά ρούχα (μέσα στη βδομάδα θα πάμε να ψωνίσουμε ότι άλλο χρειάζεται από φορμακια πετσέτες κτλ κτλ) και επίσης επειδή δεν έχω βάλει έπιπλα στο παιδικό είπα να αρχίσω να πλένω όταν θα πάρουμε και θα στήσουμε τη συρταριερα!  @nanouko αν τα έπλυνες στους 90 και είναι οκ αρχικά να ξέρουμε από πού παίρνεις φορμακια κι αντέχουν! Κατά δεύτερον νομίζω είναι ήδη αποστειρωμενα!! Δλδ το σίδερο θα το κάνεις για το τυπικό! 😅 Κορίτσια εσείς πάνω από τη συρταριερα βάλατε αυτές τις πλαστικές αλλαξιερες έτσι σκέτες (φωτο 1) ή πήρατε και προέκταση που μπαίνει στη συρταριερα για να έχει προστατευτικά η πλαστική αλλαξιερα(φωτό 2 3); 
    • Εγώ είχε τύχει να πάρω γιατί είχα αρρωστήσει πριν μάθω ότι είμαι έγκυος που όμως είχα ρωτήσει τον γυναικολόγο γιατί είχα κάνει σπερματεγχυση! Με ειχε αφήσει να παίρνω ντεπον αλλά για να πέφτει ο πυρετός που ανέβαζα και που γενικά δεν είναι καλό να έχεις! Τώρα για τον πονοκέφαλο δεν ξέρω τι θα μου έλεγε !  Πλέον θα πρέπει να αποδεχτείς ότι θα επικοινωνείς πιο συχνά με τον γιατρό σου γιατί θα προκύπτουν καταστάσεις που θα θέλεις καθοδήγηση για να μην κάνεις κάτι που δεν επιτρέπεται λιγψ εγκυμοσύνης 😊😊😊
    • Το καλοκαίρι πέφτει η πίεση μας γιαυτο να πίνεις πολύ νερό..ισως κ από τη ζέστη αλλά ισως κ η πίεση να έπεσε! Πολύ νερό κορίτσι μου 
    • Μέχρι και την 7η πήγαινα κάθε βδομάδα μετά πήγα ξανά στις 9 και τώρα θα πάω στη 12η για την αυχενική αλλά αν ανησυχώ θα μου βάλει κι άλλο ενδιάμεσα,θα προσπαθήσω να το τηρήσω γιατί έρχεται κι ο Αύγουστος που εκεί θα μεσολαβήσει μεγάλο διάστημα λόγω διακοπών, οπότε πρέπει να "εκπαιδευτώ"😛.Θα καταλάβει σίγουρα,εμένα μου το πρότεινε ο ίδιος να το πάμε έτσι για να είμαι ήρεμη και πραγματικά ήταν πολύ βοηθητικό!!  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...