Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 11!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσαρες καλησπερα!

Ηρθε η παιδίατρος σημερα, ευτυχως μου εφυγε ενα αγχος γιατι το χαμε καθηστερησει και με το ταξιδι θα καθυστερουσε κι αλλο.Ειμαστε 9.650γρ.και 75 πόντους.80η εκατοστιαια θεση σε βαρος και σε υψος.Πεσαμε!Ημασταν 92η εκατοστιαια θεση.Δε με νοιαζει!Ημασταν και θα ειμαστε ψηλοι και κανεις δε θα μας το παρει αυτο!!!Κεραταδες!Εκανε εμβολιο πρεβεναλ,δε θυμαμαι τι ακριβως ειναι αυτο,μου ειπε το 10ο μηνα ξεκινω αυγο, τωρα στον 9ο θα ξεκινησω οσπρια.Φακες,1κ.σουπ.στην αρχη και καθε φορα θα αυξανω,ρεβίθια με ρυζι,λαχανικα τα παντα.Αρνακι που μου εχει επιτρεψει απο τον προηγ.μηνα δεν ετυχε να του δωσω,εσεις;Το αυγό τη ρωτησα πώς να του το δινω και μου ειπε τον κροκο με λαδακι και ψωμακι.Οταν της ειπα μια φιλη του το βαζει στη φρουτοκρεμα μου ειπε εσας θα σας αρεσε να το τρωγατε ετσι; :S Χαρα μην ξερασεις! :P

Αυτος εχει λυσσαξει,δε λεει να κοιμηθει με τιποτα.Τι διαολο,καφεινη ειχε το εμβολιο,και μου ειπε να μην του δωσω ντεπον,δε χρειαζεται λεει :angry:

Αύριο φευγω λοιπον το πρωι μολις πιει το γαλα του και θα σας χασω για 10 μερες :(:(:(:(

Νανουκα νομιζω ειναι γενικο οταν βλεπουν τους πατεραδες τους να τρελαινονται,εμενα ο δικος μου οταν γυριζει ο αντρας απο τη δουλεια κοντευει να πέσει απο την αγκαλια μου.

Κοριτσαρες :kiss: :kiss: :kiss:

Υ.Σ.Σωσω θα ψαχνω απομερες παραλιες να κανω μπανιο :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

hello κοριτσαρες

ντομινικ καλο ταξιδι αν και δεν διαβασα που πας

ελπιζω να ειστε ολες καλα

εμεις καλα περναμε

εφερε και ο αντρας μου εναν φιλο του δημητρη για παρεα και θα τον γυρισει την δευτερα

χθες ηρθε και η γομενιτσα με τους δικους της και φυγαν το απογευμα

καλα ειναι

ειδικα οταν κοιμουνται ολα χεχεχχεχεχχε

επιτελους αρχισα να διαβαζω και κανα βιβλιο τα βραδυα

μου χε λειψει

περαστικα στην αρρωστουλικη φροσωοικογενεια ( η σωσω μου το ειπε)

και εγω ανασκελα την πλενω και ουτε χρησιμοποιω μωρομαντηλα παρα μονο αν ειμαστε εξω

οσον αφορα τα μπανακια ακομα δεν αξιωθηκα

περιοδευω απο χθες οποτε....

απο δευτερα τωρα

σωσω home sweet home

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κοριτσια ειμαι πτωμα...το μωρο πριν δεκα λεπτα κοιμηθηκε και εγω πριν λιγο εκατσα πολυυυυυυυυυυυυ μουρμουρα....σε καταλαβαινω απολυτα τρισευτυχισμενη...εμενα ειναι τα πανω ουλα πολυ πρισμενα και δεν ξερω ποσα θα βγαλει....μου φαινεται πως θα ξυπνησει ενα πρωι και θα εχει μια μασελα γεματη δοντια ....χαχαχαχαχχααχχαχαχα :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα..εγω παλι δε βλεπω αλλα δοντια στον οριζοντα...

τρις δε καταλαβα τι ρωτας..οτνα κανεις τσατ κατω δε ξια αν πατησεις πανω στο ονομα σου βγαζει την συζητηση..εκτος και αν ε ρωτας αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: Εμας εχουνε σκασει απο λιγο.... Τρωει οτι βρει μπροστα του...ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΝΤΕΠΟΝ... :( τι να κανω ομως? Δεν κοιματε που δεν κοιματε αν ποναει κι ολας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεχομαι και νεες προτασεις απο γαμπρους

η μαμακουκουβαουυυυυυυυυυυυυυυ

χμμμμμμ τρις μια χαρα κουκλια σας βρισκω

χαρα που ειναι το καμαρι σου, ο στεφανακος μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω αλεκακι και ολα τα κοριτσια!Περαστικα στην οικογενεια της Φροσως!Μαρκερ το φ)θ που να καταλαβω οτι ειναι φυσιοθεραπευτηριο κι οχι φθινοπωρο ή φουσκοθαλασσια ή φρεσκα θραψαλα; :P Φυσιοθεραπευτρια εισαι;Ξερεις απο μασαζ που να αδυνατιζει; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε ντομ..προσκυναω λεμε..

αλεκα ειναι και γαμω τα κομματια η κορη σου..

τρις...ομορφο το αντρακι σου...

νιου μαμα..που εισαι;;ερχεσαι,φευγεις,ρωτας ,εξαφανζεσαι..ολα καλα;;

μαρκερ εχει δικιο η ντομμ...φθ..και αν εννοουσε τον φουρθιωτη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...