Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι μπορει να δειξει ενα τεστ Παπ?


Recommended Posts

Απο τις 08/06 ειμαι σα χαμενη! Προσπαθω να το συνηδητοποιησω αλλα ειναι δυσκολο. Φοβαμαι. Φοβαμαι οτι θα ξυπνησω και ολα αυτα θα ειναι ενα ονειρο....... Ειμαι εγκυος :woohoo: Εγω, ειμαι εγκυος. Δε το πιστευω.

Ευχαριστω Παναγια μου που ακουσες τις προσευχες μου. Βοηθησε με να κρατησω αγκαλιτσα αυτο το μικρουλι σπορακι. Σε παρακαλω, μη με αφησεις τωρα που σε εχω τοσο αναγκη...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

patata77 έγραψε:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!

Καλή εγκυμοσύνη και ενα γερό μωράκι!!

Σ' ευχαριστω πολλη. Ακομα δε το πιστευω, εχω κανει τρεις χοριακες, η πρωτη ηταν 2900 η δευτερη 5700 και η τριτη 34500......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κουκλίτσα μου!!!

Συγχαρητήρια!!!

Το ήθελες τόσο πολύ!!!!!!!!!

Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα ζουμπουρλούδικο μωρό!!!!!!!!

Και φυσικά σε περιμένουμε στο θέμα μας με τις φρεσκογκαστρούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοριτσάκι!

Κοίτα να απολαύσεις αυτές τις όμορφες στιγμές και με το καλό να έρθει το μωράκι σου σε 9 μήνες! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo έγραψε:

patata77 έγραψε:

Σ' ευχαριστω πολλη. Ακομα δε το πιστευω, εχω κανει τρεις χοριακες, η πρωτη ηταν 2900 η δευτερη 5700 και η τριτη 34500......[/quote:2jzyq0xx]

ρε μπιμπιμποοοοοοοοοοοο (ονομα και πραμα...στην ομορφια καλε)

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

τι χαρα θα εχετεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ρε συυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

χαρηκα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :):):):)

ρε συ τι νουμερα ειναι αυτααααααααα?????

εσυ θα πας για β επιπεδου κατευθειαν!!!! :woohoo: :woohoo:

με το καλο γερο μωρακι (ή μωρακια) !!!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!

Τις θερμότες ευχές μου για μια τέλεια εγκυμοσύνη

και για ένα γερό μωράκι!!!

...Αν και με τέτοια νούμερα χοριακής...ευχές για γερά μωρά :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσακι!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!!! :woohoo: στο ασχετο πηγες για τεστ παπ και στο ειπαν???? :silly: το καλυτερο δωρο ε????? ;) φιλακια στην κοιλιτσα!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά..........

Οι χοριακούλες σου τέλειες κοριτσάρα μου.........

Μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Την τελειότερη εγκυμοσύνη να έχεις!!!!!!!!!!

Με το καλό!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο κοριτσάκι μου!!συγχαρητήρια!!!να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα γερό μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας! Νανα2 το τεστ παπ δεν εχει καμια σχεση, αλλα οταν πηγα να κανω το τεστ παπ και αφου μου ειχε παρει δειγμα η γυναικολογος, μετα μου εκανε υπερηχο γιατι της ειπα οτι αυτο το μηνα ειχα δυο μερες καφε σκουρο αιματακι. Και στον υπερηχο ειδαμε ενα μικρουτσικο σπορακι.....................

Δε θελω να σας κουρασω αλλο, δε ξερω αν επρεπε να σας το πω κιολας, αν και ακουσα και καρδουλα, αλλα προσπαθω να το πιστεψω κι εγω! Ειναι αληθεια τελικα? Θα γινω δευτερομανουλα επιτελους?

Παναγια μου βοηθησε με!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo έγραψε:

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας! Νανα2 το τεστ παπ δεν εχει καμια σχεση, αλλα οταν πηγα να κανω το τεστ παπ και αφου μου ειχε παρει δειγμα η γυναικολογος, μετα μου εκανε υπερηχο γιατι της ειπα οτι αυτο το μηνα ειχα δυο μερες καφε σκουρο αιματακι. Και στον υπερηχο ειδαμε ενα μικρουτσικο σπορακι.....................

Δε θελω να σας κουρασω αλλο, δε ξερω αν επρεπε να σας το πω κιολας, αν και ακουσα και καρδουλα, αλλα προσπαθω να το πιστεψω κι εγω! Ειναι αληθεια τελικα? Θα γινω δευτερομανουλα επιτελους?

Παναγια μου βοηθησε με!

Κοριτσια μη με παρεξηγησετε που ειπα οτι δεν ξερω αν επρεπε να σας το πω, αλλα πιστευω να με καταλαβαινετε. Οταν ειχα την αποβολη το 2008 υποσχεθηκα στον εαυτο μου οτι αν ξαναμεινω εγκυος δε θα το μαθει κανεις μεχρι να φαινεται η κοιλια μου αλλα δεν αντεξα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε αλλαξε τιτλο!! Βγες φωναξε "ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ" Μην πιστευεις στις προληψεις! Εγω μονο στον Ευαγγελατο δεν βγηκα και να που το σπορακι μου εχει γινει Ντενις τρομερος!! Πολλα πολλα συγχαρητηρια! Ειχα πολυ αναγκη να ακουσω κατι ευχαριστο σημερα! Να εισαι καλα!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...