Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ μου σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου

ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ

θα σου πω κάτι αλλά μην γελάσεις ;);)

πριν 2 μήνες είχα και γω κάτι ενοχλήσεις (τσούξιμο)

και πήρα νερό με όζων και πλύθηκα και ως δια μαγείας πέρασε

αλήθεια σου λέω δεν το πίστευα και το κορόιδευα αλλά εμένα πάντως με γλύτωσε από ακόμα μια φορά αντιβίωση

έχω γενικά θέμα με ουρολοιμώξεις

είμαι ευαισθητούλα

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ηλιαχτιδα28 έγραψε:

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ μου σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου

ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ

θα σου πω κάτι αλλά μην γελάσεις ;);)

πριν 2 μήνες είχα και γω κάτι ενοχλήσεις (τσούξιμο)

και πήρα νερό με όζων και πλύθηκα και ως δια μαγείας πέρασε

αλήθεια σου λέω δεν το πίστευα και το κορόιδευα αλλά εμένα πάντως με γλύτωσε από ακόμα μια φορά αντιβίωση

έχω γενικά θέμα με ουρολοιμώξεις

είμαι ευαισθητούλα

:kiss::kiss::kiss:

βρε ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΥΛΙ....ασε κι εγω!!!!

Που το βρηκες μαρη το οζον???

εχει εδω ενα μαγαζι...με ρουχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΑΚΟΥΩ...ΟΖΩΝ...ΠΑΣΤΕΛΙΑ...ΟΛΟ ΜΕΣΑ?ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ Ε?ΧΑΧΑΧΑ.

ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΧΩΡΙΑΚΗ ΤΕΛΕΙΑ!!ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ.ΕΓΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΩΩΩΩΩ!!ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΑΜΕ!!ΩΣΤΟΣΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΝΑΚΟΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ Η ΓΛΥΚΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonita έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΑΚΟΥΩ...ΟΖΩΝ...ΠΑΣΤΕΛΙΑ...ΟΛΟ ΜΕΣΑ?ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ Ε?ΧΑΧΑΧΑ.

ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΧΩΡΙΑΚΗ ΤΕΛΕΙΑ!!ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ.ΕΓΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΩΩΩΩΩ!!ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΑΜΕ!!ΩΣΤΟΣΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΝΑΚΟΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ Η ΓΛΥΚΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!!

καλη αρχη ''κοριτσι με τον γκότσο (χαχα)''

και πολυ καλη 9μηνη συνεχειααααααα !!!!

αρχιζουμε απο ΡΟΥΚ - ΖΟΥΚ (αν με ρωτησει καμμια

τι ειναι το ρουκ-ζουκ θα φαει ΦΑΠΑ σας το λεω!!!! ΠΙΠΙΝΙΑ!!) :woohoo:

ΜΠΑΡΤΣΕΛΛΟΝΑ κατι ειπες για παναααααακοοοοτααααααααα???

Μενανδρου 67565645 μενω....ευχαριστω πολυ, γεια σας!!!!!

:woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΝ ΣΤΕΡΝΩ ΑΜΕΣΩΣ........ΜΕ ΤΙ ΣΙΡΟΠΙ ΘΕΛΕΙΣ?ΕΧΩ ΒΥΣΣΙΝΟ -ΦΡΑΟΥΛΑ-ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΔΙΑΛΕΞΕ ΓΡΗΓΟΡΑ, ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΡΕΛΗΖΑΛΗ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!ΡΟΥΚ ΖΟΥΚ?ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΠΕΜΠΕΚΑ,ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ?ΣΟΡΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγώωωωωωω!

Ηλιαχτιδα μου Super η χοριακή!!!!! Μπραβο κοριτσαρα μου. Ε και κοιτω τωρα που εισαι εγγυουλα μη μας ξεχασεις ε? Μην κανεις παρεα μονο με εγγυουλες γιατι απο Σεπτεμβρη πολλές θα χρειαζόμαστε υποστηριξη και θετική ενεργεια :)

Βρε συ Barcelonita μα καλα εσυ όλο μαγειρευεις? Μια γεμιστα, μια πανακοτα. Ααααα μας βαζεις σε πειρασμο. Και εγώ προσπαθω τόσο καιρο να χάσω κανενα κιλο απο αυτα που φορτωθηκα απο τις ορμονες αλλα μπαααα τιποτα. Στην αρχή ελεγα ότι αν δεν αδυνατισω δεν βγαινω σε παραλία. Αλλα τελικα το ξεπερασα. Και διαιτα δεν κανω και για μπανιο πηγαινω! Ας το καλό λέω που θα σκασω για τα κιλα!

Αυτα....

Οι υπολοιπες που ειστε? Κοιμηθηκατε ήδη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Here i am!!!!!!!

Ηλιαχτιδαααααααααααα μπραβοοοοοοο!!!!!! Αντε κ καλα χοριακοανεβασματα (τι εγραψα παλι :blink: ).

Ρε barcelonita με τις μυρωδιες χορταινεις εσυ???? Ολο μαγειρευεις αλλα στην φωτο σε βλεπω κορμι θανατηφορο ;) .Καλη αρχη κοριτσαρα μου,ολα να πανε καλα :kiss:

Ρε Ζαχα κλεισε το χρονοντουλαπο!!!!!! Που το θυμηθηκες το Ρρρρρρρουκ Ζουυυυυυυυυυκ (Μηλιαρεση ε?) :laugh: :laugh: :laugh:

Ααααααχ εχω και πονοκεφαλο :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣ ΜΙΛΗΣΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...

για να φτασουμε εστω στις 50 σελιδες...

εχουμε γινει ΡΕΖΙΛΙ...ολα τα ποστα προχωρανε και

το δικο μας σερνεται...!!!! :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι αγχωμενη,ειμαι 6 μερα με 300μοναδες πουρεγκον και εχω οιστραδιολη 10,7 πολυ χαμηλη, ο οργανισμοσ μου δεν πηρε ακομη μπρος και η γιατρος λεει οτι συμβαινει αυτο, ελπιζω την Τριτη που θα ξαναπαω να φτιαξω πολλα αυγουλακια μπας και δω και εγω ασπρη μερα. :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

ειμαι αγχωμενη,ειμαι 6 μερα με 300μοναδες πουρεγκον και εχω οιστραδιολη 10,7 πολυ χαμηλη, ο οργανισμοσ μου δεν πηρε ακομη μπρος και η γιατρος λεει οτι συμβαινει αυτο, ελπιζω την Τριτη που θα ξαναπαω να φτιαξω πολλα αυγουλακια μπας και δω και εγω ασπρη μερα. :(:(

ρε συννεφακι γιατι συννεφιασες???

ΜΗΝ παρακαλουθεις τα νουμερα βρε νουμερο (με την καλη εννοια :woohoo: )

ΔΕΙΞΕ εμπιστοσυνη στον εαυτο σου, στον Θεο σου και στον γιατρο σου

και συνεχισε τον αγωνα σου αισιοδοξα!!!! :kiss:

αντε τωρα γραψε εσυ τιποτα....να γεμισουν οι σελιδες γιατι

οπως προειπα εχουμε γινει ρομπα...μας συζητουν σε αλλα ποστ οτι

εχουμε μεινει πισω...και δεν εχουμε πλακα πια...και δεν μιλαμε καθολου

κλπ κλπ..ασε σου λεω πανικος!!!

για αυτο γραφε γραφε...και ανεκδοτα αμα θες!!! γουατ εβερ!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Here i am!!!!!!!

Ηλιαχτιδαααααααααααα μπραβοοοοοοο!!!!!! Αντε κ καλα χοριακοανεβασματα (τι εγραψα παλι :blink: ).

Ρε barcelonita με τις μυρωδιες χορταινεις εσυ???? Ολο μαγειρευεις αλλα στην φωτο σε βλεπω κορμι θανατηφορο ;) .Καλη αρχη κοριτσαρα μου,ολα να πανε καλα :kiss:

Ρε Ζαχα κλεισε το χρονοντουλαπο!!!!!! Που το θυμηθηκες το Ρρρρρρρουκ Ζουυυυυυυυυυκ (Μηλιαρεση ε?) :laugh: :laugh: :laugh:

Ααααααχ εχω και πονοκεφαλο :S

λολι που εισαι μαρη????

s0116.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Ζαχαρενια μου! Τι κοριτσι εισαι εσυ?

ΘΕΑ ΘΕΑ!!!

Δεν καταλαβα δηλαδη. Σοβαρα μας κουτσομπολευουνε στα αλλα ποστ????

Μμμμ ζηλευουνε καλε! Ζηλευουνε!

Το Lollipopaki που είναι σημερα παρακαλώ?

Συννεφακι μην αγχωνεσαι καλε. Θα δεις που όλα καλα θα πανε. Μη ρωτας καλε για τα νουμερα!!!!

Ρε γαμωτο πειναωωωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα είμαι βρε Ζαχαριτσα μου Εσυ????

Ναι μωρε πειναω πολυ. Λοιπόν εγώ είμαι εύκολο κοριτσι!

Φτιαξε μου δυο αυγα τηγανιτα και μερικες πατατουλες!

Και αν δε θελεις να βαλεις τηγανι για ναμη μυρισει το σπιτι σου φτιαξε μου μια μακαροναδα με κυμα μωρε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι Οχι Ζαχαρενια μου αλλαξα γνωμη. Λοιπον ακου τι θελώ να μου ετοιμασεις:

Σολωμο στη σχαρα

Ψητά λαχανικά

Ριζοτο με μανιταρια και σαλτσα τρουφας

Α και κανενα καναπεδακι με χαβιαρι για την αρχή μωρε!

Επίσης θα ήθελα το γευμα μου να το συνοδευσω με κοκκινο Γαλλικό κρασι ποικιλιας Merlot αι χρονιας 1995. Ηταν καλή εκείνη η χρονια θυμαμαι!

Αυτα....

Α και για επιδορπιο λίγο προφιτερολ ή κανενα σουφλε σοκολατας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

t10415.gif οχι ενταξει

εβαλα τηγανι...θα αυτοσχεδιασω.....!!!

ωχ τρομαξες??? ελα ρε ειμαι καληηηηηηηηηηηη!!!!!!!!

καλα ειμαι κι εγω...εδω στον κοσμο μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

Οχι Οχι Ζαχαρενια μου αλλαξα γνωμη. Λοιπον ακου τι θελώ να μου ετοιμασεις:

Σολωμο στη σχαρα

Ψητά λαχανικά

Ριζοτο με μανιταρια και σαλτσα τρουφας

Α και κανενα καναπεδακι με χαβιαρι για την αρχή μωρε!

Επίσης θα ήθελα το γευμα μου να το συνοδευσω με κοκκινο Γαλλικό κρασι ποικιλιας Merlot αι χρονιας 1995. Ηταν καλή εκείνη η χρονια θυμαμαι!

Αυτα....

Α και για επιδορπιο λίγο προφιτερολ ή κανενα σουφλε σοκολατας!

m0315.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μισο θα σου γιατι εχω ενα θεματακι :

t9722.gif

(πατα σε ενα απο τα εικονιδιακια μου και θα σε βγαλει στο

σαιτ- εγω τα πηρα απο το εικονιδιο της λολι στο προφιλ της)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eγω κοριτσακια μου σημερα σας διαβαζω αλλα ειμαι λιγο νταουν και δεν θελω να σχολιάζω. Ολο κλαιω και δεν ξερω γιατι με εχει πάρει απο κατω. Εχω και εντονα πονάκια και πονάκια περιοδου και γενικά σημερα δεν ειμαι στις γκουντ ημερες μου :(

Ζαχουλα μου ουτε να γλασω δεν εχω κουράγιο σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
    • Κορίτσια μου σας χιλιοευχαριστω για τις απαντήσεις σας. @Rena92 δεν ήξερα ότι είχα την επιλογή να πάω σε αυτή την κλινική κ να ζητήσω στο άσχετο να μου κάνουν υπέρηχο!!! Αν αύριο ξανασηκωθω έτσι θα πάω εκεί.. σήμερα δυστυχώς πρέπει να φύγουμε εκτός Θεσσαλονίκης για μια υποχρέωση κ θα γυρίσουμε αργά το απόγευμα...μπορώ κ τότε να πάω?? Με εχει φάει η αγωνία αν κ βαθιά μέσα μου λέω ότι όλα είναι καλά... Όμως επειδή στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα σύμπτωμα ούτε καν στήθος ,δεν μπορώ να συγκρίνω... Τώρα εκτός από το στήθος δεν έχω τίποτα άλλο. Τώρα που έχασα κ αυτό πανικοβλήθηκα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...