Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO EXPRESS TOY ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ VOL 14 KAI ΤΥΧΕΡΟ!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ένα διπλό Famous με πάγο παρακαλώ!!!!!!!

Τί κάνετε;;;;;;

Φτάσαμε στο 14ο;;;

Εύγε!!!! Άντε και καλούς ύπνους!

Μόλις γυρίσαμε από την παιδίατρο!!!!!

Επιτέλους σπάσαμε το φράγμα των 9 κιλών!!! 9200 είμαστε και 78 ποντάκια όρθιες! Κάναμε και το mantoux. Το ΜΜR και της ανεμοβλογιάς δεν θα τα κάνουμε σίγουρα μέχρι να γεννήσω γιατί ίσως με κολλήσει. Μετά βλέπουμε.

Είναι και κρυωμένη η καημένη. Έχει κόκκινο λαιμό και έναν ψιλοβήχα.

Λέγαμε να φύγουμε Χαλκιδική το απόγευμα αλλά το αναβάλαμε. Αν είναι καλύτερα αύριο θα την κάνουμε το πρωί!

Πάω να διαβάσω το προηγούμενο τρενάκι και επανέρχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε κορίτσια..Μήπως πρέπει να ανησυχώ;;;;Τι γίνεται εδώ;;;;

Όλα τα μωράκια σας πάνε για μοντέλα;;;Όλα 9 κιλά;;;;;

Εμενα η κόρη μου δηλαδή θα πάει σε καλλιστεία για χοντρές;;;; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Τι τα ταίζετε δηλαδή;;;;Εμένα το κορίτσι μου τίποτα παχυτικό δεν τρώει και είναι 11.400 :dry::dry::blink::blink::S:S

Λέτε να κατέβω από το τρενάκι;;;Μα κανένα κοινό δεν έχουμε πια;;;;

Εσείς θηλάζετε, εγώ όχι...Τα παιδιά σας είναι αδύνατα, εμένα όχι...Οι περισσότερες είστε Θεσσαλονίκη, εγώ Αθήνα....Μάλλον δε με χωράει η παρέα σας!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Η Lovie η πλούσια έχει και εξοχικό στη Χαλκιδική, εγώ όχι... :laugh: :laugh: :laugh:

Θούλη, Παναγιώτα, Νατάσα, Αθηνά, Εύα, ποντικάκι είναι έγκυες..Εγώ όχι...Βασικά δεν έχω προσπαθήσει για 2ο..δε θέλω ακόμα :laugh: :laugh: :laugh:

Τι άλλο να πω δηλαδή;;;;

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα μπεμπουλα με εκανες και γελασαααα...πολυ πλακα εχεις!

Παντως και η δικια μου χοντρουλα ειναι...πριν μια εβδομαδα που κλεισαμε τους δυο μηνες ηταν 6200!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε γωγω..και ο δικος μου ειναι 10350..μια χαρα θρεφταρακι!!!!!!

Τοτε θα επρεπε οχι μονο να μην ανοιξω..αλλα να ξεκουμπιστω απο το τρενακη καθως ξεκινησα αποθηλασμο

εδω ολοι οι καλοι χωρανε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπράβο ρε Ιζάκι...Είναι παχουλούλα και η δικιά σου...Εμένα 2 μηνών ήταν 4 και κάτι... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Χρύσα μου σας ρίχνουμε και πάλι..Και είναι και αγόρι ο δικός σου!!!!!Καλέ έχει κλείσει χρόνο...Σιγά..Πόσο να θηλάσεις πια;;;; :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω...αλλα δεν ειναι και πολυ διατεθημενος να εγκαταλειψει το αθλημα!!!!!

χαχαχα

Κοριτσια διαβαζω καποια πραγματα στο μαμι..αμα σας πω οτι υπαρχουν μερες που απογοητευομαι τοσο μα τοσο πολυ....

δεν θελλω να επεκταθω..ουτε να επικεντροσω..αλλ η αληθει αειναι οτι βαρεθηκα...μη σας πω οτι δεν με ναιαζει αμα θα φτιαξει ο αντρας μου την γραμη στο σπιτι!!!

Το θεμ αειναι οτι μεσα εδω γνωρισα και πολλα αξιολογα ατομα, και προσωπικα και ηλεκτρονικα...και δεν θα ηθελα να χασω επαφη μαζη τους..

αμα με δειτε να αποστασιοποιουμαι μη με παρεξηγησετε...

σας αγαπαω ολες πολυ..απλα ειμαι ανθρωπος που δεν μου αρεσει να πρεπει να δικαιολογουμε και να αντιπαραβαλλω επιχειρηματα...ειδικα σε ατομα που επιμενουν σε μια αποψη και αρνουνται να δεχτουν οποιαδηποτε αλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 έγραψε:

Οι υπόλοιπες θηλάζουσες μην πέσετε να με φάτε για το σχόλιο που έκανα στη Χρύσα.... :laugh: :laugh: :laugh: :blush::blush::blush:

χαχαΧΑ

ΕΓΩ ΘΑ ΠΕΣΩ ΜΑΡΙ ΝΑ ΣΕ ΦΑΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!

χαχαχα

αχ σε καλο μας!!!

ρε σεις ειχε ανοιξει και η Ευη δρομολογιο..πωπω..και δεν ειναι και μεσα να της ζητησω συγνωμη..δεν το ειχα δει πριν και σας εβαλα να γραφετε στο δικο μου....

οχι τιποτε αλλο αλλα ειχαμε πει πως καποια στιγμη θα ανοιγε ευτη τρενακη....

αχ!!!παλη γκαφα εκανα η πρωην ξανθια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παολίνα (Γωγώ) μη νομίζεις...

Είχαμε καταλάβει όλες οι βραζιλιάνες εδώ μέσα πόσο παρακατιανή είσαι....

Μα να μην έχεις ένα εξοχικό στη Χαλκιδική;;;;;;;;;

Έλεος.......

:P:P:P

Καλέ τί λες;;;;;

Μια χαρά μπουτάκια έχει η Ιωάννα.... Για ζούληγμα!!!!

Χρύσα σα δε ντρέπεσαι που άνοιξες τρενάκι,....

Φτου σου καλέ!!!! :laugh: :angry::angry:

Ιζάκι 6200 ήταν η Ειρήνη μου 6 Μηνών!!!!

Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 έγραψε:

Καλά ρε κορίτσια..Μήπως πρέπει να ανησυχώ;;;;Τι γίνεται εδώ;;;;

Όλα τα μωράκια σας πάνε για μοντέλα;;;Όλα 9 κιλά;;;;;

Εμενα η κόρη μου δηλαδή θα πάει σε καλλιστεία για χοντρές;;;; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Τι τα ταίζετε δηλαδή;;;;Εμένα το κορίτσι μου τίποτα παχυτικό δεν τρώει και είναι 11.400 :dry::dry::blink::blink::S:S

Λέτε να κατέβω από το τρενάκι;;;Μα κανένα κοινό δεν έχουμε πια;;;;

Εσείς θηλάζετε, εγώ όχι...Τα παιδιά σας είναι αδύνατα, εμένα όχι...Οι περισσότερες είστε Θεσσαλονίκη, εγώ Αθήνα....Μάλλον δε με χωράει η παρέα σας!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Η Lovie η πλούσια έχει και εξοχικό στη Χαλκιδική, εγώ όχι... :laugh: :laugh: :laugh:

Θούλη, Παναγιώτα, Νατάσα, Αθηνά, Εύα, ποντικάκι είναι έγκυες..Εγώ όχι...Βασικά δεν έχω προσπαθήσει για 2ο..δε θέλω ακόμα :laugh: :laugh: :laugh:

Τι άλλο να πω δηλαδή;;;;

ela paraponiara 11.800 emeis kaimenw athhna .....den eisai monh exoume kina simia !!! :laugh: :laugh: :laugh:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιζάκη δικό μας είναι το σπίτι, βέβαια πληρώνουμε δάνειο αλλά κάποια στιγμή θα μας μείνει ;)

Νατάσα μια χαρά η Ειρήνη μοντέλο :)

Γωγώ είσαι τρελή :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Χρύσα απλά σταμάτα να μπαίνεις σε άλλα θέματα

Εγώ αυτό κάνω

Εύη τι καλά που τελειώσατε με την μετακόμιση

Ελπίζω να μην κουράστηκες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωριστε !!!και ειπα...δεν θα με βρισει κανεις!!!!

χαχαχα

νατασα ολο ηθελα να ρωτισω κατι..και ολο ξεχναω τι!!!

οταν θυμηθω θα σου στειλω πμ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα και εμεις μια απο τα ιδια....δικο μας με δανειο.

Οποτε...γειτονισσες για παντα!

Σεσιλ ...οπως ειπε η νατασσα...μην μπαινεις σε αλλα θεματα. Εγω αυτο που συμβαινει εδω μεσα το παρατηρησα απο την πρωτη στιγμη που εγινα μελος. Το μονο που κανω ειναι να γελαω με μερικες και την ξεροκεφαλια τους. Σιγα μην χαλαστω και απο πανω! Εχεις τις φιλες σου που αγαπας και εκτιμας...μιλα μονο με αυτες και αν θελησεις να δωσεις συμβουλη σε καποιο νεο μελος, πες αυτο που θες και μεχρι εκει. Εγραψα και εγω στο θεμα της ρουμπελας. Ειπα αυτο που βιωνω και μου την ειπε καποια απο κει μεσα. Δεν εδωσα σημασια ουτε δευτερη απαντηση. Αφου ξερω την καταληξη...παντα τσακωμοι. Και εγω δεν εχω διαθεση για τσακωμους. Εχουμε τα δικα μας...θα χαλιομαστε και απο ξενους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
    • Ειναι λογικο να υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα. Ολοι αισθανομαστε καπως οταν ανακαλυπτουμε οτι υπαρχει καποιο θεμα. Προσωπικα περασα δυσκολα αλλα το πιο σημαντικο ηταν να στηριξω τον συζυγο ωστε να μην νιωσει ουτε στιγμη ασχημα. Ολοι θελουν τον χρονο τους. Τωρα για τις θεραπειες θα συμφωνησω με την κοπελα παραπανω που σου εγραψε να δωσεις το τριμηνο να δειτε πως θα παει αλλα παραλληλα μπορεις να δεις τα χαρτια που χρειαζεται να συγκεντρωσεις για να περασεις απο επιτροπη εξωσωματικης γιατι θα χασεις κι εκει αρκετο χρονο αν χρειαστει τελικα να το κανεις. Εμεις καταφυγαμε σε αυτην την επιλογη γιατι η αληθεια ειναι οτι ειδαμε μια μικρη βελτιωση με τη θεραπεια αλλα οχι κατι θεαματικο ωστε να μας δινει σοβαρες πιθανοτητες να συλλαβω κανονικα. Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος οποτε ποτε δεν ξερεις. Παντως οπως γραφτηκε με την εξωσωματικη παρακαμπτονται αυτες οι δυσκολιες με το σπερμα οποτε στο τελος θα πανε ολα καλα και θα πετυχετε τον στοχο σας. Ευχομαι κοριτσι μου το καλυτερο να εχετε δυναμη και να αποκτησετε το θαυματακι σας!
    • Εχω παρει εγω, σιγουρα χρειαζεται για μεγαλες αποστασεις , τωρα αν εισαι κοντα στο μαιευτηριο δεν εγινε και κατι λογικα θα βαλεις τη ζωνη και θα εισαι οκ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...