Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σκέφτηκα κάτι και φρίκαρα!


Recommended Posts

Eko έγραψε:

Ζαχαρένια, το άλλο το ξές?

λέει: "Φύσηξ' αήρ' απ'το Ζαϊρ και μπήκαν στα μάτιαμ' μπάμπαλα"

(το κανα και ροζ που είναι και πιό μπρουτάλ...)

:P:P:P

xμμμμμμμμ κατι μου θυμιζει το παραπανω.....μηπως μενουμε κοντα? ;)

Τι θα γινει τσουπρες,θα παμε για υπνο?Παλι τελευταια θα ξυπνησω αυριο κ θα τρεχω με την τσιμπλα στο ματι να κανω μποοοοοοομπα καφε και θα ψαχνω μπουγατσα για την Ζαχα :silly: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:laugh: :laugh:

μπον νουιτττττττττ καληνυχτα ελληνιστι

λολι ξυπνα το πρωι ετοιμασε τα μου και ξανα πεσε για νανι!!

αααααααχαχχαχαχ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

Eko έγραψε:

ΧΑΧΑΧΑ :laugh: ΟΧΙΙΙΙΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩΩΩΩΩ

:laugh: :laugh: :laugh:

εσυ ξερεις το ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΣΟΊ ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΣΤΟ ΜΠΟΛΣΟΙ?????

ΡΕ ΣΥ ΓΚΑΡΙ ΞΑΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΚΟΛΛΗΣΑ?

ΟΧΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΦΡΙΚΑΡΕΣ...ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ!!! :woohoo:

ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΧΝΑ ΑΥΤΟ????????

:woohoo: :woohoo:

πιστευω τωρα δεν θα ξανα κανει τετοια απορια!!!!! :woohoo: :woohoo:

:kiss::kiss:[/quote:35o32nqs] :laugh:

Καλά, βρε, δεν πρόλαβα να λείψω δύο ώρες αό το φόρουμ και λυσσάξατε!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Το τι γέλιο έχω ρίξει, τόση ώρα...

Εκο, Ζαχαρένια, είστε απίστευτες!!! :woohoo: :woohoo:

Εyeoraki :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γέλασα πολύ βρε νούμερα. Καλά δεν φάνταζεστε πόσο φίλες σας νιώθω.Έχω μια σοβαρή ερώτηση, θέλω τα φώτα σας.Εκανα μακρύ πρωτόκολλο, ξεκίνησα 21 μέρα του κύκλου μου. Τις πρώτες 19 ήμουν σε καταστολή με Arvekap μετά άρχισε διέγερση η πρώτη μέρα διέγερσης ήταν 26 Μαίου. Εγώ από πότε μετράω κύκλο από τις 26 Μαίου που άρχισε η διέγερση; Δεν ξέρω κάν αν έχω καθυστέρηση, δεν ξέρω τίποτα έμενα ο κανονικός μου κύκλος ήταν 26-27 μέρες το πολύ.Τώρα από πότε θα μετρήσω μπας και καταλαβω τι μου γίνεται;

Φοβάμαι,σοβαρολογώ, τρέμω την χοριακή αύριο! :(

Συγνώμη για το πρήξιμο! Η λόλιποπ φοβήθηκε μη μπώ στο τρυπάκι των συμπτωμάτων και τα δικά μου είναι στην αντίθετη άκρη με παραπέμπουν σταθερά σε περίοδο, που ακόμη τουλάχιστον δεν έχει φανεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Ειμαι χάλια Ζαχαρένια!!! :(:(:(

Να κλαίω θέλω...Πρέπει να πάω σχολείο και δεν εχω καταφέρει ούτε να ντυθώ.

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Eyeoraki μου, κάνε λίγη υπομονή, μία μέρα έμεινε! Θα δεις, όλα θα γίνουν. Ο γιατρός τι σου έχει πει?

Να σου πω κάτι? Ότι έχει γίνει, έχει γίνει. Προσπάθησε όμως να το δεις λίγο διαφορετικά, να μην σε παίρνει από κάτω, το ξέρω είναι δύσκολο, αλλά όσο μπορείς! Πάρε μία βαθιά ανάσα και όλα θα πάνε καλά!

Φιλιά καλό μου... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Ειμαι χάλια Ζαχαρένια!!! :(:(:(

Να κλαίω θέλω...Πρέπει να πάω σχολείο και δεν εχω καταφέρει ούτε να ντυθώ.

ΕΛΑ ΜΩΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΚΑΡΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΛΙΙΙΙΙΙΙΙ.... :(:(:(

1 ΜΕΡΑ ΕΜΕΙΝΕ (for the record κι εγω χαλια ημουν)

Να σου πω κατι και ελπιζω να σου αλλαξει πορεια....

Αυριο ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ.....

αυριο και αρνητικο να ειναι το αποτελεσμα ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ απολυτως...θα παραμεινεις ΥΓΙΗΣ!!!

ΑΛΛΟΙ περιμενουν αποτελεσματα ΣΟΒΑΡΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ και οχι χοριακης

και θα βλεπουν εμας να χτυπιομαστε γιατι αποτυχαμε σε μια ΑΠΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ

και θα μας ΛΕΝΕ ΑΧΑΡΙΣΤΕΣ και μακαρι να ειχαν κι αυτοι ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΕΜΑΤΑ με εμας!!!! (μου το ειπαν..και συνηλθα για αυτο στο λεω και μου πεσαν τα μουτρα)

ΡΕ ΣΥ δειξε ΣΘΕΝΟΣ...δειξε δυναμη...τι ειναι αυτα??? ΕΤΣΙ παραδιδεσαι στο αγχος?

ξερεις οτι εχω φαει τα μουτρα μου 2 φορες και δεν τα λεω εκ του ασφαλους!!!

ΑΝ μαλακ...εισαι εγκυος θα φας πολυ ΞΥΛΟ...ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ομως!!!!

:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για αυτα που ρωτησες πιο πανω...ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ!!!

Μην ασχολεισαι...απο την ημερα που αδιαθετησα επιασα ξανα μανα τον κυκλο μου...μην αγχωνεσαι!!!!

ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΡΑΚΙ μην μασας!!! ΝΤΟΝ τσιου που λετε κι εσεις οι ΔΑΣΚΑΛΟΙ!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και σκεψου και το ΑΛΛΟ...υπαρχουν και χειροτερα...

ο αλλος αλλαξε το ανεμος σε ανεμουλις...ΕΕΕΕΕ τι μου λες τωρα???????

χαχαχα :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

Eyeore71 έγραψε:

ΕΛΑ ΜΩΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΚΑΡΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΛΙΙΙΙΙΙΙΙ.... :(:(:(

1 ΜΕΡΑ ΕΜΕΙΝΕ (for the record κι εγω χαλια ημουν)

Να σου πω κατι και ελπιζω να σου αλλαξει πορεια....

Αυριο ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ.....

αυριο και αρνητικο να ειναι το αποτελεσμα ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ απολυτως...θα παραμεινεις ΥΓΙΗΣ!!!

ΑΛΛΟΙ περιμενουν αποτελεσματα ΣΟΒΑΡΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ και οχι χοριακης

και θα βλεπουν εμας να χτυπιομαστε γιατι αποτυχαμε σε μια ΑΠΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ

και θα μας ΛΕΝΕ ΑΧΑΡΙΣΤΕΣ και μακαρι να ειχαν κι αυτοι ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΕΜΑΤΑ με εμας!!!! (μου το ειπαν..και συνηλθα για αυτο στο λεω και μου πεσαν τα μουτρα)

ΡΕ ΣΥ δειξε ΣΘΕΝΟΣ...δειξε δυναμη...τι ειναι αυτα??? ΕΤΣΙ παραδιδεσαι στο αγχος?

ξερεις οτι εχω φαει τα μουτρα μου 2 φορες και δεν τα λεω εκ του ασφαλους!!!

ΑΝ μαλακ...εισαι εγκυος θα φας πολυ ΞΥΛΟ...ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ομως!!!!

:woohoo: :woohoo:[/quote:uz197xbv]

Ζαχαρωτούλι, οταν δεν κάνεις πλάκα πολυ σοφή γίνεσαι....είμαι σε αυτη την κατευθυνση σκέψης καιρό τώρα ....κ είναι το μόνο που με κρατάει όρθια............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμενα ρε νικοΛΛΛΛακι μονο αυτο!!!

Ε πρωτα πιανεις πατο...και μετα συνερχεσαι....

ΑΝΤΕ τωρα θα πεσω ψυχολογικα και αντε να με μαζευετε!!! Θα παω να κατσω στον γκαρι να βλεπει τα μουτρα μετα να μαθει!!!!! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου τ'@@@@@@δι@@ του μου έχει πει...ο γιατρός... Άμα μου είχε πει θα ρώταγα δεν θα ρώταγα...

Και είπα και σε αυτό τον άνεμο ή ανεμούλι να φυσήξει λίγο μπας και δούμε καμιά άσπρη μέρα και αυτός το έχει ρίξει στην μπεμπόσκονη...Τι να πω!

Τώρα είμαι σχολείο και δεν έχω και μπατονέτα γμτ να ελέγξω το περιβάλλον. :side:

Μη μου πηδηχτεί και καμιά άλλη από το παράθυρο.

Έχεις δώσει ρεστιτάλ ζαχαρωτούλι μου,άλλα είσαι και σοφή και αξιολάτρευτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπέλα μου δεν έχουμε ξαναμιλήσει...

παρακολουθώ από χτες τη συζήτηση μου κ να ξέρεις ότι σε καταλαβαίνω...

πέρυσι περίμενα 10 μέρες ενώ ήξερα ότι ήμουν έγκυος (είχα κάνει τεστ) να επιβεβαιώσω ότι η εγκυμοσύνη ήταν φυσιολογική διότι είχα προηγούμενη εξωμήτρια εγκυμοσύνη....θυμάμαι ήμουν όπως εσύ..αγωνία κ οι μέρες να μην περνάνε...πήγαν όλα καλά κ το ίδιο σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου κ όλα αυτά να σου φαίνονται πολύ μακρινά του χρόνου που θα είσαι αγκαλιά με το νινί σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι για την ψυχολογια σου δεν λεω τπτ σου εχω πει πολλες φορες. τα ουτροτζεσταν δεν εχουν να κανουν με καθυστεριση...θα μετρησεις 2 εβδομαδες απο την ημερα που εκανες την pregnyl.απο τοτε ξεκιναει η καθυστεριση σου. οσο αναφορα σε συμπτωματα δεν υπαρχει κατι συγκεκριμενο για ολες ειναι πανω κατω διαφορετικα αλλα πονους περιοδους ειχα και εγω οταν περιμενα να κανω την χοριακη και απο πολυ πιο πριν. το ειχα πει στον γιατρο και μου ειχε πει να μην δινω σημασια ειναι οι αλλαγες που γινονται στην μητρα..τα πονακια περιοδου υπαρχουν πολυ στο πρωτο τριμηνο της εγκυμοσυνης γενικα δεν εχουν μονο σχεση με την περιοδο....οποτε.....αυριο θα διξει η χοριακη που ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι θετικη και μολις μας το πεις θα σου στελνω τα μνμτα σου που ελεγες οτι τσαμπα κανεις την σπερματεγχυση και για τρυπες στο νερο..P)P)P)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω ΝΑΝΙΝΑ...πες τα πες τα χρυσοστομη...

αυριο γκαρι θα φας ΦΑΠΕΣ...γιου νοου ΦΑΠΕΣ????

ε αυτες!!!

ετοιμασου...στησε σβερκακι....

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Χριστινάκι μου τ'@@@@@@δι@@ του μου έχει πει...ο γιατρός... Άμα μου είχε πει θα ρώταγα δεν θα ρώταγα...

Και είπα και σε αυτό τον άνεμο ή ανεμούλι να φυσήξει λίγο μπας και δούμε καμιά άσπρη μέρα και αυτός το έχει ρίξει στην μπεμπόσκονη...Τι να πω!

Τώρα είμαι σχολείο και δεν έχω και μπατονέτα γμτ να ελέγξω το περιβάλλον. :side:

Μη μου πηδηχτεί και καμιά άλλη από το παράθυρο.

Έχεις δώσει ρεστιτάλ ζαχαρωτούλι μου,άλλα είσαι και σοφή και αξιολάτρευτη.

Παιδάκι μου ξεκόλλα με τις μπατονέτες έλεος!!!

Ησαστε απίστευτες όμως το άγχος άγχος αλλά και ο χαβαλές χαβαλές!!

Αντε τρέχα αύριο πρωϊ πρωϊ και πες μας!!!

Σου στέλνω όση θετική ενέργεια έχω και χρειάζεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:dry:nanina έγραψε:

κοριτσι για την ψυχολογια σου δεν λεω τπτ σου εχω πει πολλες φορες. τα ουτροτζεσταν δεν εχουν να κανουν με καθυστεριση...θα μετρησεις 2 εβδομαδες απο την ημερα που εκανες την pregnyl.απο τοτε ξεκιναει η καθυστεριση σου. οσο αναφορα σε συμπτωματα δεν υπαρχει κατι συγκεκριμενο για ολες ειναι πανω κατω διαφορετικα αλλα πονους περιοδους ειχα και εγω οταν περιμενα να κανω την χοριακη και απο πολυ πιο πριν. το ειχα πει στον γιατρο και μου ειχε πει να μην δινω σημασια ειναι οι αλλαγες που γινονται στην μητρα..τα πονακια περιοδου υπαρχουν πολυ στο πρωτο τριμηνο της εγκυμοσυνης γενικα δεν εχουν μονο σχεση με την περιοδο....οποτε.....αυριο θα διξει η χοριακη που ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι θετικη και μολις μας το πεις θα σου στελνω τα μνμτα σου που ελεγες οτι τσαμπα κανεις την σπερματεγχυση και για τρυπες στο νερο..P)P)P)

Τι να πεις για την ψυχολογία μου και εσύ! Εδώ επιστήμονες και έχουν σηκώσει τα χέρια ψηλά.... :dry::dry: Νανινάκι μου μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες,έλα που δε θα'ναι και έχουν να διαβάσουν τα ματάκια σου...ώρε μάνα μου, τύφλα να'χει η Μάρθα Βούρτση... :dry: Αν και το περιμένω και θα είμαι κυρία λέμε τώρα.

Σε ευχαριστώ πολύ πάντως να είσαι καλά...

Ζαχαρούλα βρήκες φάπα και είπες να ρίξεις καμιά, αλλά δεν θα σου κάνω τη χάρη λυπάμαι....

Ελεναλντάκι μου πως τα πας;

Κόννα ευχαριστώ πάρα πολύ και σε σένα εύχομαι ό,τι επιθυμείς από την καρδιά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου γλυκο δεν σε ξερω αλλα θελω να σου ευχηθω τα καλητερα αποτελεσματα του κοσμου και να εχει η χοριακη μεχρη τον ουρανο. μην ανχωνεσαι καθωλου να προσευχηθης για το καλητερο,θα το κανω και εγω για εσενα.

καλα ζαχαρενια εισαι τελια.μακαρι να σε ειχα εδω να ξεχναω τα προβληματα μου.φιλακια σε ολες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...