Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο11


Recommended Posts

πωπω...η Ροζι, τον εφαγε το γαιδαρο!!σε λιγες μερες μονο θα εχει το μωρακι της!οπως και η Κατρινα(Κυο)!!!κοριτσια τωρα αρχισα να αγχωνομαι!

λετε κι ο δικος μου να μου κανει κανενα ντου πολυ πριν την ωρα του? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

YELIZ..φανταζομαι θα εισαι και ψηλη κοπελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Αγγελικουλα δεν εχει αρωματα ειναι φυσικη μυρωδια και ειναι για το κωλαρακι!αν θες μπορεις να ριξεις και λιγες σταγονιτσες αιθεριο λεβαντα ή χαμομηλι!Yeliz πλακα μου κανεις;;οχι κοντη εισαι!!!!αχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

mk23 έγραψε:

Αν την τρόμαξα λέει... ακόμα και τώρα μετά απο 32 χρόνια, αυτή αγχονόταν περισσότερο απο μένα και στην δικιά μου εγκυμοσύνη...και ειδικά μετά απόσα έγιναν τώρα?? την έχω ικανή να μου πεί να μην ξαναμείνω έγκυος... να πάμε κατευθείαν για υιοθεσία!! :laugh: :laugh:

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ με γεια τα νυχάκια!![/quote:15e27wbi]

ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΚΑΛΗ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΘΙΣΤΗ!

I'LL BE BACK!!!!!ΜΗΝ ΓΡΑΨΕΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΕΥΤΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ,ΝΑΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

mpella mou emeis kai i kuo tha xoume ta mwrakia miniatoures :P

1638gr itan xtes :S alla eipame paizei rolo to poso gennithikame kai meis, egw gennithika opws exw ksana pei stin 39 evdomada 2700-2750

Βρε Αγγελικούλα είχες πει 2638 και με μπέρδεψες... :blink:

Και πάλι μια χαρά είναι το μωράκι σου....

Απο τώρα και στο εξής παίρνουν πολύ γρήγορα βάρος τα μωράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

και εγω..εκει στο 1,68!ο Ηλιας ειναι 1,85!

εσυ..1,77????τι ταπα θεε μου! :S

μη με δουλεύετε βρεε!!! :P:P απλά έκανα μια σύγκριση η γυναίκα και με φάγατε!! δεν λέω οτι είμαι κοντή απλά διευκρινίζω οτι υπάρχουν και ψηλότερες!! (Ρε λες να έχω θέματα αυτοεκτίμησης επειδή με κρύβανε απο τον κόσμο όταν ήμουν μωρό!!! και κατά βάθος να νομίζω ΄το είμαι κοντή!!?? :silly: :silly: :laugh: :laugh: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Κατρινα έγραψε:

μη με δουλεύετε βρεε!!! :P:P απλά έκανα μια σύγκριση η γυναίκα και με φάγατε!! δεν λέω οτι είμαι κοντή απλά διευκρινίζω οτι υπάρχουν και ψηλότερες!! (Ρε λες να έχω θέματα αυτοεκτίμησης επειδή με κρύβανε απο τον κόσμο όταν ήμουν μωρό!!! και κατά βάθος να νομίζω ΄το είμαι κοντή!!?? :silly: :silly: :laugh: :laugh: )[/quote:241rvbnq]

πλακα θα εχει!!!

Καλως τη Βασουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

για εσας δεν ξερω,εγω παντως ειμαι τιγρης νανος!αχαχαχαχαχα! :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :woohoo:

Αχ σωστάαααα τώρα θυμήθηκα έτσι σε λέει ο άνδρας σου... το είχα ξαναπεί πολύ διπλωμάτη τον βρίσκω!!! Εύγε!!! :P:P

Αχ κορίτσια όπως καταλάβατε ξεμπέρδεψα με αυτά που είχα να κάνω στο γραφείο.. (είμαι πολύ γρήγορη!!) και τώρα κόλλησα εδώ με το γρήγορο Internet και δε θέλω να πάω σπίτι!!! Χεχε Βαριέμαιιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις μιλησαμε με το συνεργειο που θα ερθει να βαψει ..θα βρεχει μου ειπαν οποτε το πανε για Δευτερα!να ρωτησω κατι ασχετο?

που θα βρω κουτες για μετακομιση?εχω ενα σωρο πραγματα μεσα στις ντουλαπες..καπου πρεπει να τα βαλω..μεχρι να αλλαξουν τα δυο δωματια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γυρίσαμε απο θάλασσα,αγόρασα κι ένα φουσκωτο η μπέμπα και την καταβρήκα σήμερα! Μολις έφαγα μια μπουκιά κοτόπουλο με πατάτες,κι αυτό γτ είχα όρεξη για γλυκό πάλι....τσάκισα 2 φέτες ψωμί με μαρμελάδα :blush: έχει και συνέχεια....μετά πήρα τη Νουτέλα και βούτηξα μέσα πουράκια... :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Κοριτσάκια γυρίσαμε απο θάλασσα,αγόρασα κι ένα φουσκωτο η μπέμπα και την καταβρήκα σήμερα! Μολις έφαγα μια μπουκιά κοτόπουλο με πατάτες,κι αυτό γτ είχα όρεξη για γλυκό πάλι....τσάκισα 2 φέτες ψωμί με μαρμελάδα :blush: έχει και συνέχεια....μετά πήρα τη Νουτέλα και βούτηξα μέσα πουράκια... :blush::blush::blush:

:blink::blink::blink::blink::S:S:dry::dry: :woohoo: :woohoo: :x:x:x:x:dry::huh::ohmy::unsure::x:angry::P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατα τ΄άλλα να σας ευχαριστήσω για τα καλά σας λογάκια,Βασουλα κι εσύ με το καλό...και Diosa μου,εσένα ειδικά σου εύχομαι με το καλό να έρθουν όλα όπως πρέπει! Μπήκαμε στον 8ο και δεν μπορώ να το πιστέψω..Μόλις μπούμε στο μήνα μας όλα είναι πιθανά για τοκετό,έτσι δεν είναι? Κοντεύουμε κορίτσιααα~!

Aναστασία κι εγώ οδηγάω ακόμα άλλα επειδή εδώ οι οδηγοί όπως θα ξέρεις δεν είναι καθόλου ήρεμοι και προσεκτικοί,έχω τα μάτια μου 14!

Ροζυ μου ο αγόραρος θα λες απο εδώ και πέρα!!! Εγινε ολόκληρος άντρας!!!Αντε με το καλό κοριτσάκι,να είσαι η πρωτη που θα φέρει τα ευχάριστα!!!

Από κιλά εγώ 3.200 γεννήθηκα κ ο άντρας μου 3.600,και ύψος 1,65(στις μύτες :P ) και 1,87 αντίστοιχα. Την τελευταία φορά που είδαμε τη μπέμπα λέει ο γιατρός ψηλούλα είναι,και γυριζω στον άντρα μου και λέω "ουφφφ...ευτυχώς που πήρε από εμένα το παιδί!!" Γέλαγε μαζί με το γιατρό..... γιατί όμως??? :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολες μιλάτε για ντόπλερ κι εμένα ο γιατρός μου ακόμη δεν μου έχει πει τίποτα!! :S την Πέμπτη έχουμε ραντεβού,λέτε να μου το αναφέρει τότε?

Αλήθεια το ντόπλερ το κάνουμε στο ΙΚΑ? ή θα τα στάξουμε πάλι? και πόσο κοστίζει :huh::huh:

rozi1 έγραψε:

HR8AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!

o mpempoylis mas einai 2300,megalwse to mwraki moy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!koritsakia 8a eimai apo tis protes 28/07 malon 8a kanoyme tin kaisariki!!! :woohoo: :blink: :woohoo:

gia to stroma 2 meroyles giati ti pempti/paraskevi pame na ta paroyme ola,exw kanei ti lista moy!!!ax anxo8ika!!!!

Καλέ εσύ είσαι ετοιμόγεννη! :P

Παρεμπιπτόντως η πατουσίτσα σου τα σπάει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

ολες μιλάτε για ντόπλερ κι εμένα ο γιατρός μου ακόμη δεν μου έχει πει τίποτα!! :S την Πέμπτη έχουμε ραντεβού,λέτε να μου το αναφέρει τότε?

Αλήθεια το ντόπλερ το κάνουμε στο ΙΚΑ? ή θα τα στάξουμε πάλι? και πόσο κοστίζει :huh::huh:

rozi1 έγραψε:

Καλέ εσύ είσαι ετοιμόγεννη! :P

Παρεμπιπτόντως η πατουσίτσα σου τα σπάει!!![/quote:2osfntym]

Καλέ ναι,αφού μετά την 31η το κάνουν το ντόπλερ θα στο πει μεθαύριο! Αν και παίζει να είναι απ τους γιατρούς που δεν το ζητάνε!

Δεν ξέρω για ΙΚΑ,αλλά εμείς θα το κάνουμε εκεί που κάναμε αυχενική και Β που σημαίνει οτι όχι απλά θα τα στάξουμε.....νερό θα κυλάνε!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που σαι καλε Θεκλα μου!!!εμεις παντως θα τους πληρωσουμε τους ντομπλερ 150 νομιζω την φορα...ασχετο ,η κοιλια σας ειναι μαλακη;;;εμενα ειναι σκληρη,τουρνα ειναι αφου γυαλιζει απο το τεντωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Aναστασία κι εγώ οδηγάω ακόμα άλλα επειδή εδώ οι οδηγοί όπως θα ξέρεις δεν είναι καθόλου ήρεμοι και προσεκτικοί,έχω τα μάτια μου 14!

Αλήθεια κορίτσια,επειδή συνεχίζω κι εγώ να οδηγώ, Ζώνη ασφαλείας φοράτε??? εγώ την έχω καταργήσει, φοβάμαι τα απότομα φρεναρίσματα!! δεν ξέρεις καμιά φορά! Τώρα θα μου πείτε τι είναι καλύτερο σε μια τέτοια περίπτωση,να φοράς ή όχι! :huh::huh: ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανονικά μόνο με ζώνη πρέπει να οδηγάμε.Αλλά κι εγώ την έχω καταργήσει,ιδιαιτερα μέσα στη πόλη που πηγαίνω πολύ σιγά φοβάμαι μη φρενάρω απότομα και πιέσω τη κοιλιά μου χωρίς λόγο.Σε πιο μεγάλες αποστάσεις φοράω...και σε ταξίδια,οταν ανεβαίνω αθήνα πχ που δεν οδηγάω εγώ φοράω και την κρατάω με το χέρι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ πως τα καταφέρνω και μπένω όταν είστε όλες εκτός;;;

Λοιπόν, ότι θυμάμαι απ'όσα διάβασα.

Ρόζη, τέλεια αποτελέσματα!!! Θρεφταράκι κι εσείς όπως κι εμείς!

Βασούλα (Wendy) Πήγαμε στο σεμινάριο (έγραψε και η Γιούλη επ'αυτού). Ήταν πολύ καλό, αν και το πρώτο μέρος που δυστυχώς το χάσαμε ήταν μάλλον ακόμα πιο χρήσιμο. Θα σας γράψω προσεχώς λεπτομέρειες.

Μπέλλα, και η δική μου η κοιλιά πέτρα είναι. Αλλά δεν νομίζω να διαφέρει καμιά μας, νομίζω;

Κατρίνα μου, εκτός από κούκλα η Έλενα ήταν και θηριάκι, ε;Είδα τη φωτογραφία της από τις φωτο που έβαλες με το δωμάτιο και έπαθα πλάκα!!! Για διαφήμιση είναι το παιδί σου!

Κι εγώ έχω αρχίσει κι εχω θέμα με την οδήγηση. Με φοβίζει η πιθανότητα απότομης κίνησης ή φρεναρίσματος. Και με φοβίζουν και οι άλλοι... Αλλά τι να κάνω που είμαστε εκτός πόλης και χρειάζεται το αυτοκίνητο :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

Καλέ πως τα καταφέρνω και μπένω όταν είστε όλες εκτός;;;

Λοιπόν, ότι θυμάμαι απ'όσα διάβασα.

Ρόζη, τέλεια αποτελέσματα!!! Θρεφταράκι κι εσείς όπως κι εμείς!

Βασούλα (Wendy) Πήγαμε στο σεμινάριο (έγραψε και η Γιούλη επ'αυτού). Ήταν πολύ καλό, αν και το πρώτο μέρος που δυστυχώς το χάσαμε ήταν μάλλον ακόμα πιο χρήσιμο. Θα σας γράψω προσεχώς λεπτομέρειες.

Μπέλλα, και η δική μου η κοιλιά πέτρα είναι. Αλλά δεν νομίζω να διαφέρει καμιά μας, νομίζω;

Κατρίνα μου, εκτός από κούκλα η Έλενα ήταν και θηριάκι, ε;Είδα τη φωτογραφία της από τις φωτο που έβαλες με το δωμάτιο και έπαθα πλάκα!!! Για διαφήμιση είναι το παιδί σου!

Κι εγώ έχω αρχίσει κι εχω θέμα με την οδήγηση. Με φοβίζει η πιθανότητα απότομης κίνησης ή φρεναρίσματος. Και με φοβίζουν και οι άλλοι... Αλλά τι να κάνω που είμαστε εκτός πόλης και χρειάζεται το αυτοκίνητο :blink:

ναι ε;επειδη προχθες ηρθε μια πελατισσα μου που εχει 2 μωρα και μου πε πως ειναι σκληρη η κοιλια μου,δλδ δεν θα επρεπε;με τοσο τεντωμα σκληρη θα ειναι τι θα ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!!ΕΙΠΑ ΘΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ..!! :blush: ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΠΟΤΕ...!!!

ΚΑΤΡΙΝΑ,ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΓΑΛΕΣ.ΕΝΑ ΦΕΓΓΑΡΙ ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΜΑΣ ΖΗΤΟΥΣΑΝ!

ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ DOPPLER.

ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΖΩΝΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΕΦΟΣΟΝ ΚΑΘΟΜΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΚΑΙ ΤΗ ΦΟΡΑΩ!!ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ!!!

ΚUO,ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ????

ΑΧ,ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΒΑΛΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ.ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΤΟΥ.. :cheer:

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΩΡΕΣ-ΩΡΕΣ ΣΚΛΗΡΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΕΙ 'Η ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ.ΕΤΣΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΥ,ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...