Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο11


Recommended Posts

aggelike. έγραψε:

geia sas ksana koritsakia mou :)

sas euxaristw polu polu oles pou me iremite :) kai gw pisteuw oti tha paei toulaxiston 2.700 san emena toulaxiston alla mallon tzampa anxonomai ef' oson kai o giatros ta vriskei ola ok :)

[b]yeliz mou mas elleipses :) kalos mas irthes kai pali, kai sena tha figei o antras sou :dry: telika tha moirazomaste tis anisixies mas ti kanoun makria mas ta kamaria mas xaxaxa :P:P:P

anastasia mou kalitera na mi kikloforeis me to autokinito pia, kai gw pou nomiza oti stin ellada mono exoume ta prwtia kakis odigisis :angry:

vasiliki esas kale ta apotelesmata sas einai teleia :woohoo:

koritsia ama thimithw tpt allo epanerxomai ;)

Καλώς σας βρηκάαα... εμένα έφυγε ήδη.. αλλά είναι κοντά και θα πηγαίνω συνέχεια να τον βλέπω.. χεχε (όχι θα τον άφηνα :P ) και θα κάνω και τα μπανάκια μου μιάς και είναι παραθαλλάσια!!! το μόνο κακό είναι ΄τι δεν έχει Internet :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

rozi1 έγραψε:

HR8AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!

o mpempoylis mas einai 2300,megalwse to mwraki moy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!koritsakia 8a eimai apo tis protes 28/07 malon 8a kanoyme tin kaisariki!!! :woohoo: :blink: :woohoo:

gia to stroma 2 meroyles giati ti pempti/paraskevi pame na ta paroyme ola,exw kanei ti lista moy!!!ax anxo8ika!!!!

καλεεεε και αλλο θρεφταρακι!!!το δικο μου θα ναι το πιο μινιον μου φαινεται!!αντε με το καλο!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΛΑΔΗ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ 2 ΚΑΙ...Ε????ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΗΤΑΝ 1800Kg!!!KAI ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΣΤΙΣ 16/7..ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΑΣ...!!!!!ΕΦΤΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,ΥΠΟΜΟΝΟΥΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΑΣ...ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΑΣ!!!!!!!ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΤΩΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ..ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΕ ΕΣΥ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ Ο ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΕΧΕΙ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΟΔΗΓΩ!

VASTER,ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΝΙΟΝ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω να το μετρησουνε απο την 22η που εκανα β επιπεδου και ηταν 500γρ.και μου πε η γιατρος μου οτι ειναι μικρουλης!τωρα Πεμπτη θα τον δω!ενταξει δεν περιμενω να γινει μεγαλο μωρο,εγω εγινα 3 κιλα,ο αδερφος μου 3100 και η αδερφη μου 2900.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ!!!!ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ?????? 5 ΚΑΙ...ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 6Κg!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ..ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ???ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ 'Η ΜΠΕΡΔΡΕΥΟΜΑΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγα στην γιατρο μου στην 29η εβδομαδα αλλα ποτε δεν μου τον βγαζει ποσο ειναι ,μετραει μονο κεφαλι και μηριαιο για να δει αν αντιστοιχουν στην εβδομαδα που ειμαι,και εφοσον ειναικαλα δεν την νοιαζει ποσα κιλα ειναι,5 κιλα ε;;πωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλα Αγγελικουλα το μωρακι σου ειναι στον μεσο ορο,οπως και ο δικος μου!καλα και ο αντρας μου ειναι διδυμος και γεννηθηκε 38η νομιζω 2400 αν θυμαμαι καλα,αλλα διδυμακι ενταξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ γεννήθηκα 4,450 και η μανούλα μου έσπρωχνε 6 ώρες για να με βγάλει... ήταν και μικρούλα η καημένη, 19 ετων, και τα είδε όλα και δεν ξανάκανε άλλο παιδάκι!! Και εμένα το άγχος μου πάντα ήταν αυτό (γιατί λένε τα κορίτισια σε αυτά τα θέματα μοιάζουν στη μαμά) αλλά τώρα πια με την καισαρική δεν έχω λόγω να ανησυχώ μήπως δεν καταφέρω να το βγάλω!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://beautyelixirs.blogspot.com/2006/ ... -baby.html

εδω οι συνταγουλες και εδω τα προιονταhttp://www.donkeyisland.gr/

και εδω καλο βουτυρο καριτε και αλλα φυτικα προιονταhttp://www.bacchia.gr/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Κορίτσια εγώ γεννήθηκα 4,450 και η μανούλα μου έσπρωχνε 6 ώρες για να με βγάλει... ήταν και μικρούλα η καημένη, 19 ετων, και τα είδε όλα και δεν ξανάκανε άλλο παιδάκι!! Και εμένα το άγχος μου πάντα ήταν αυτό (γιατί λένε τα κορίτισια σε αυτά τα θέματα μοιάζουν στη μαμά) αλλά τώρα πια με την καισαρική δεν έχω λόγω να ανησυχώ μήπως δεν καταφέρω να το βγάλω!! :laugh: :laugh:

πωπωωωω!προχθες εβλεπα Μακεδονια μια γεννησε ενα μωρακι 4500,φυσιολογικα εννοω,και το μωρο ηταν τοσο παχουλακι!!!χαχαχαχα! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα μανουλες γλυκες!!!

Σημερα ειχαμε απεργια οποτε ημουν στο σπιτι. Ηρθε μια κοπελα και μου εκανε μανικιουρ,πεντικιουρ. Τελεια εγιναν τα νυχακια μου!!! Σημερα εκλεισα ραντεβου για ντοπλερ στις 15 Ιουλιου. Ο αντρας μου εχει υπηρεσια σημερα οποτε σε λιγο θα παω σε μια φιλη μου που εχει ενα κοριτσακι 4 μηνων.

Τα νινακια σας μεγαλωσαν παρα πολυ,μπραβο στα κουκλακια σας να τα χαιρεστε :):):)

Ροζυ μου μαλλον θα εισαι η πρωτη απο το παρεακι μας που θα παρεις αγκαλιτσα το ζουζουνακι σου,με το καλο να ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

DIOSA έγραψε:

πωπωωωω!προχθες εβλεπα Μακεδονια μια γεννησε ενα μωρακι 4500,φυσιολογικα εννοω,και το μωρο ηταν τοσο παχουλακι!!!χαχαχαχα! :woohoo:[/quote:2ocw34n1]

Μήπως ήταν μία βραζιλιάνα που ζούσε στη ζούγκλα? γιατί ένα τέτοιο ντοκυμαντέρ είχα δει και εγώ και το μωρό ήταν τόσο... τεράστιο ήταν... και γώ τεράστια ήμουν :laugh: :laugh: η μανούλα μου δεν ήθελε να δείχνει τα πόδια μου στον κόσμο γιατί νόμιζε ότι δεν ήταν φυσιολογικό να έχει τέτοια πατούσα το μωρό!!! επίσης το κεφάλι μου ήταν σαν πεπόνι και μου το έδενε η γιαγιά μου γύρω γύρω σφιχτά για να στρογγυλέψει!!! και ούτε και αυτή δεν ήθελε να με δείχνουν στον κόσμο!!!

Τώρα εγώ μετά απο όοολα αυτα πείτε μου τι ψυχολογικά πρέπει να έχω??? :laugh: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ..ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΟΙΤΑΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ!!!ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ 3.100-3.300!!!ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ 4 ΚΙΛΑ!!!ΑΛΛΑ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ...ΙΣΩΣ ΣΤΑΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΑΚΙ ΤΥΧΕΡΗ!!!!Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΝΕΣ!!!ΣΕ ΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΚΛΥΣΜΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΝΕ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΟΥΝΕ!!!ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΕΣΑ ΣΕ 6 ΩΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΙΟ!

DIOSA,ΤΗΝ ΤΡΟΜΑΞΕΣ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ,Ε??????!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισε ο αντρας απο τη δουλεια φαγαμε και ειδαμε το τελευταιο επεισοδιο του LOST!!!!και κλααμα η δικια σου..το δκτυ ισα που το κραταγα!!Τι μαλακια τελος..

Τι λετε ?για τα κιλα μας ως μωρα και των μωρων?

εγω γεννηθηκα 3700 και ο αντρας μου 5,5κιλα

Η Ελενα ηταν 4 κιλα παρα 20 γραμ.58 ποντους!Θηριο!!!αλλα ειχα μπει στο 10ο μιαμιση εβδομαδα..ΤΥΧΑΙΟΟΟΟΟ?...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!!που να βγει τετοιο παιδι..γιαυτο παλευα 17 ολοκληρες ωρες! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχαχα!Yeliz!εισαι ψηλη ομως απ'οτι θυμαμαι ε;γι'αυτο και η πατουσα!!!οχι Αγγλια πρεπει να ηταν αυτη που ειδα σε κεντρο φυσιολογικου τοκετου μαλιστα!!δεν το γεννησε ξαπλα αλλα καθιστη,ετσι πιο ευκολα βγενουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 έγραψε:

ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ..ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΟΙΤΑΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ!!!ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ 3.100-3.300!!!ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ 4 ΚΙΛΑ!!!ΑΛΛΑ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ...ΙΣΩΣ ΣΤΑΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΑΚΙ ΤΥΧΕΡΗ!!!!Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΝΕΣ!!!ΣΕ ΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΚΛΥΣΜΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΝΕ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΟΥΝΕ!!!ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΕΣΑ ΣΕ 6 ΩΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΙΟ!

DIOSA,ΤΗΝ ΤΡΟΜΑΞΕΣ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ,Ε??????!!!!!!!

Αν την τρόμαξα λέει... ακόμα και τώρα μετά απο 32 χρόνια, αυτή αγχονόταν περισσότερο απο μένα και στην δικιά μου εγκυμοσύνη...και ειδικά μετά απόσα έγιναν τώρα?? την έχω ικανή να μου πεί να μην ξαναμείνω έγκυος... να πάμε κατευθείαν για υιοθεσία!! :laugh: :laugh:

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ με γεια τα νυχάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpella mou to karrite fantazomai kanei kai gia ta sigamata twn mwrwn mas e?? apo mirodia ti leei? elpizw na min einai polu entoni :blink: eida stin perigrafi oti exei to fisiko tou arwma

asxeto twra milame olo to dwmatio pou tha valoume ti mikri mirizei arkadi, teleio mwroudila olo mirizw ta rouxakia tis :P

en to metaxi einai polu malaka de to perimena xwris malaktiko :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

αχαχαχαχαχα!Yeliz!εισαι ψηλη ομως απ'οτι θυμαμαι ε;γι'αυτο και η πατουσα!!!οχι Αγγλια πρεπει να ηταν αυτη που ειδα σε κεντρο φυσιολογικου τοκετου μαλιστα!!δεν το γεννησε ξαπλα αλλα καθιστη,ετσι πιο ευκολα βγενουν!!!

αν το 1,77 θεωρείται ψηλή...μάλλον ναι αλλά έχω μια φίλη που είναι 1,82... και εγώ θεωρώ αυτήν ψηλή!!!

Άσε Αγγελικούλα μεγάλο ήμουν και ζόρισα τη μανούλα μου.. μακάρι και εσύ να έχεις μοιάσει στη μαμά σου και να την ξεπετάξεις τη μπουμπού!!

Κατρίνα μου εσύ παιδί μου γεννάς όντως θηρία μπράβο!! (Εσύ πόσο είσαι?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Έτσι είναι! Εμένα η μεγάλη τη βρώμη δεν την ήθελε. Δοκίμασα μια δυο τρεις, Ε μετά τα παράτησα 😂😂 ναι τραχανά λαχανικών! Η μεγάλη τον έτρωγε με κλειστά τα μάτια! Να δούμε η μικρή!
    • Πώς είστε γενικά κορίτσια;  Εγώ σήμερα είμαι σαν να με πατησε τρένο. Απίστευτος πονοκέφαλος όλη μέρα σχεδόν, δεν έχω καθόλου όρεξη, κοιμήθηκα 10 ώρες το βράδυ + 3 για μεσημέρι 🤣🤣 είμαι ένα ζόμπι πραγματικά, ούτε να περπατήσω δε βγήκα σήμερα και νιώθω λίγο τύψεις που είμαι σα τη χλαπατσα όλη μέρα...  Επίσης το άλλο το καινούργιο!!! Νομίζω έχω απέχθεια στη φέτα/μυζήθρα 😱😱😱 Το πρωί έφαγα μια μπουγάτσα με τυρί που είναι η αγαπημένη μου και μου φάνηκε τόσο απαίσια που νομίζα ότι έφταιγε που ήταν κατεψυγμένη. Τώρα το απόγευμα λιγουρευτηκα καρπούζι με τυρί (δε ξέρω αν το τρώτε κι εσείς, αλλά στη βόρεια Ελλάδα νομίζω είναι must συνδυασμός 😅) και η φέτα με αηδιασε άσχημα! Νόμιζα ότι ήταν ξινισμενη, ληγμένη, δε ξέρω. Ο σύζυγος ο καημένος έτρεξε να δει ημερομηνία και ήταν κομπλέ και μάλιστα μόλις την ανοίξαμε. Τι να πω, στεναχωρέθηκα, προσπάθησα να φάω 3-4 κομμάτια με το ζόρι μπας και, άλλα μου φαινόταν λες και έτρωγα κέρματα ένα πράγμα. Πολύ απαίσια γεύση 🥴
    • Η αλήθεια είναι ότι με έβαλες σε σκέψεις τώρα 😅 λοιπόν ο γυναικολόγος στην Ελλάδα όταν του έδειξα τα περιεχόμενα της πολυβιταμινης μου είπε συγκεκριμένα ότι το σίδηρο είναι σε χαμηλή περιεκτικότητα κι ίσως να κοιτάξω για κάποιο έξτρα συμπληρώματα. Μετά όταν πήγα στην αιματολογο στο εξωτερικό συμφώνησε και μου είπε να πάρω το σίδηρο όπως έπαιρνα και προ εγκυμοσύνης γιατί λέει οι ανάγκες σε σίδηρο πολλαπλασιάζονται στη εγκυμοσύνη. Έπειτα όταν είδα και τη γυναικολόγο μου την περασμένη εβδομάδα μου είπε κι αυτή ναι και μου έγραψε και το συμπλήρωμα. Να σημειωθεί ότι απ' τις τελευταίες μου εξετάσεις (7η εν) που της είδε η γυναικολόγος, ο αιματοκρίτης μου είναι μια χαρά (42.4). Δε ξέρω τι να πω, αφού 3 γιατροί είπαν να πάρω ξέρω γω... Θα τη ρωτήσω αύριο και θα πάρω και τον Έλληνα γυναικολόγο να διασταυρώσω πληροφορίες.
    • Τραχανά λαχανικών Ε;; Έδινα και εγώ στην πρώτη μου τώρα θυμήθηκα που το πες και μετά αλλάξαμε σε κατσικίσιο που τρώει μέχρι σήμερα..όχι δίκιο έχεις η καθεμία κάνει αυτό που νιώθει καλύτερο!! Εγώ είχα δώσει κρέμα με βρώμη και φαγοπυρο δεν ξέρω αν γνωρίζετε αλλά λένε ότι είναι πολυ δυναμωτικο και έχει βιταμίνες τώρα τι να πεις κάνουμε ότι μπορούμε όλες καλύτερο για τα ζουζούνια μας..αλλά να ακούγοντας άλλες μαμάδες παίρνουμε και ιδέες 🤪
    • Εγώ μόνο φυλλικό οξύ και D3 που έχω χαμηλη. Στην κόρη μου πιο αργά πήρα b comblex και ασβέστιο. Οι υπόλοιπες εξετάσεις μου είναι μια χαρά οπότε προς ώρας μόνο αυτά τα δύο 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...