Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο11


Recommended Posts

Οοουυυφφφφ... Με τρέχουν απ'το πρωί στο γραφείο και δεν πρόλαβα να τα διαβάσω όλα. Άφησα μερικές σελίδες για το βραδάκι. Θα προσπαθήσω να κάνω catch up με όσα πρόλαβα να διαβάσω.

Αννούλα, είναι καλύτερα ο Γιωργάκης;

Κατρίνα, εμάς οι άντρες μας ανήκουν μάλλον δτην ίδια συνομοταξία :P

Μπέλλα μου, τέλειο το φωτιστικούλι. Ρε τι κορίτσι είσαι εσύ!!!!Την Πέμπτη έχουμε κι εμείς ραντεβου και η Γιούλη!

Ρόζη, κι εμείς κοκοφοίνικα πήραμε.

Yeliz, καλώς μας ήρθες.

Kuo, η κρέμα που σου έλεγε η Γιούλη για τις θηλές είναι από λανολίνη της Medella ή της Λασινόλ (αυτή η τελευταία δεν ξέρω πως γράφεται με λατινικούς χαρακτήρες)

Αγγελική μου, μην στεναχωριέσαι καθόλου για το μωράκι σου. Μια χαρά θα είναι. Όσον αφορά στο γιατρό, κι εγώ τα ίδια τραβάω. ΚΑθηγητής και γνωστός του πεθερού και δεν μπορώ να πω κουβέντα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Επίσης να σας πω ότι τις επόμενες μέρες ίσως χαθώ. Από αύριο ξεκινάμε να βάψουμε κι εμείς. Θα μένω στους γονείς μου, που ευτυχώς είναι δίπλα και ΣΚ θα πάμε Χαλκιδική μέχρι να ξεθυμάνουν τα χρώματα.

Αύριο βγάζω μάλλον και τα ράμματα :):):):) Άντε να κάνω μπάνιο σαν άνθρωπος! και την παρασκευή βγαίνω σε άδεια!!!!!!

Θα σας αφήσω τώρα γιατί πάλι θα βγώ για ψώνια (φωτιστικά, κουρτίνες κτλ)

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsakia moy!!ekana to mpanaki moy,efaga kai tora perimenw ton androyli moy na pame se giatro!!!!!!!!!!!o mpempis les kai to kserei-olo klwtsaei!!!!poy sini8os klwstaei mono vradi!!!! :silly: :silly:

gia to stromataki wso vlepw i perisoteres lete kokofinika e B) malon ekei 8a kataliksw kai egw!!!exw akwma 2 meroyles na to psaxsw!!!!

eneseis!!!!pios eipe gia eneseis???emena twra kai 9 mines einai ka8imerinotita moy!!!kafe mera kai mia sti koilitsa ti kanw moni moy!!! :huh: sini8isa!!!!oti einai gia to mwro kalo den meniazi!!!edw twsa kai twsa erasame-ayto den einai tpt!!!!!

koritsakia pawwwwwwww :woohoo: :laugh: :woohoo: filakiaaaa!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

Επίσης να σας πω ότι τις επόμενες μέρες ίσως χαθώ. Από αύριο ξεκινάμε να βάψουμε κι εμείς. Θα μένω στους γονείς μου, που ευτυχώς είναι δίπλα και ΣΚ θα πάμε Χαλκιδική μέχρι να ξεθυμάνουν τα χρώματα.

Αύριο βγάζω μάλλον και τα ράμματα :):):):) Άντε να κάνω μπάνιο σαν άνθρωπος! και την παρασκευή βγαίνω σε άδεια!!!!!!

Θα σας αφήσω τώρα γιατί πάλι θα βγώ για ψώνια (φωτιστικά, κουρτίνες κτλ)

Φιλάκια πολλά

καλά ψώνια αννα μου.υπομονή με τη ζέστη ... και την κίνηση βέβαια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα κοριτσακια ..

τι κανετε ????

εγω κοιταζω στο net παιδικα φορμακια ..ειδα μια τελεια σελιδα σε καποιες κοπελες μπορει να αρεσουν δειτε ..(ειναι λιγο περιεργα τα ρουχαλακια)

http://rockyourbaby.com/bsuits.shtml

Αννουλα τι καλα που θα πατε χαλκιδικη για μπανακι...

με το σεμνιαριο στο ιπποκρατειο τι εγινε τελικα πηγατε ????

ηταν ωραια ???? και κατι ακομη ...που θα γεννησεις?????

Αγγελικη μου η μπεμπα σου μου φενεται μια χαρα στα κιλακια,σκεψου οτι μεχρι να γεννησεις θα βαλει κι αλλα..

Ροζι κι εμεις κοκοφοινικα απο στρωμα!!!!!!!!!

Κατρινακι πολυ ομορφο το δωματιο της Ελενας

Ελπιδακι μου μπηκες στο 8??????? αντε με το καλο και στο 9ο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ???ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ..(ΚΡΙΜΑ....)ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ...ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ 11!!!!!!!ΘΑ ΔΙΑ ΒΑΣΩ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ..KUO,ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ???ΕΤΟΙΜΑΣΕΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΟΥ????

ROZI,ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ..ΑΠΟ ΤΗΝ 1η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ 1 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ..ΜΟΝΟ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρήκα anna μου..

elpidaki άντε με το καλό και ο 9ος..

Wendy μου SUPER τα φορμάκια και εγώ συνέχεια κάτι τέτοια κοιτούσα.... βλέπω έχουμε τα ίδια γούστα... η μάνα μου βέβαια δεν συμφωνούσε πολύ και όλο κάτι γαλάζια μου έδειχνε χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμενα μου αρεσαν πολυ vasteraki και diosa μου ..

εχει μαγαζι στην Αθηνα θα παρω τηλ να ρωτησω ...

και η μαμαδες μας εχουν τα ιδια γουστα diosa μου ολο σιελ

της αρεσουν και της δικιας μου ..

diosa ακομα διακοπουλες ειστε η γυρισατε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρίσαμε απο τις διακοπούλες μας...του χρόνου πάλι τώρα...

Πω πω θα με βρίσει ο άνθρωπος στο συνεργείο, 1:30 μου είπε να πάω να πάρω το αυτοκίνητο... :dry::blush: και εγώ ξεχάστηκα... λοιπόν κούκλες πάω!!! και μετά θα πάω πάλι στη δουλειά για 4 ωρίτσες και τέρμα φτάνει τόσο...2 μέρες είπαμε θα πάω να βοηθήσω... αν και θα τελείωνα από χθες ακόμα... αλλά προέκυψαν κάποιες εκκρεμότητες και θα πάω και σήμερα... λοιπόν θα συνδεθώ και απο το γραφείο... αν και δεν προλαβαίνω να γράφω θα σας διαβάζω... τα λέμε μετά φιλάκιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΝΤΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΕ ΧΑΛΑΝΕ ΛΙΓΟ...SORRY,ΚΙΟΛΑΣ!!!

ΑΧ,ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ....ΠΟΣΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΟΥΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και που ειστε ακομηηη..εχουμε να γεμισουμε σελιδες...ναααα..ζωη να εχουμε!!αχ σκεφτομαι θα ειμαστε τοσο θερμες..οταν θα περασει ενα 6μηνο απο τωρα?που θα τρεχουμε και δε θα φτανουμε?καλα αν γυρισω και στη δουλεια καθε βδομαδα θα σας βλεπω .. :S

βρε καλως τα τα κοριτσιααα..

που ειχατε εξαφανιστει ολες?εε?χτες π ημουν ετοιμη να παρω παρουσιες..αλλα τη γλυτωσατε!

Βασουλι ..τι cool φορμακια ηταν αυτα?τα εκανα Like...!!!αυτο με τον.. TSE!!!

YELIZ...kisses..see ya..tonight!

annoula..esu με νοιωθεις..μονο..μπουχουυμπουχουυ..κλαψ.. :( με το καλο να βγαλεις και τα ραμματα..και να χαρεις τα μπανακια σου!Καλα ψωνια!

ροζι..αμε στο καλο..και περιμενουμε τα νεακια σας!Για το στρωμα γιατι μοο 2 μερες ακομη?

μαρακι..εσυ γιατι κανεις τοσες ενεσεις?σορρυ που ρωταω..

Μερες εχεις να φανεις κι εσυ..τωρα που θα εισαι μοναχουλα κατσε στη παρεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εσενα αυτο με τον che σου αρεσε???

πολυ επιτυχια ο che τελικα ..θα το προτιμουσα σε κοκκινο χρωμα ομως ...

αχ Κατερινακι μου ας ειναι γερα τα μωρακια μας κι ας μην γραφομε τοσο συχνα δεν πειραζει ..

τωρα ειμαστε τοοοοοοοοοοοοοοσες ωρες στο σπιτι ..τι αλλο να κανουμε ????

πηρες τιποτα ρουχαλακια για τον μπεμπη σου ????

εγω το Σαββατο που μας περασε του πηρα δυο φορμακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου τι κάνετε?

κάθησα και σας διάβασα,φτου φτου πολυλογούδες, να φανταστείτε ότι νύ΄σταξα από το πολύ διάβασμα :unsure:

vasiliki76 έγραψε:

καλημερα κοριτσαρες!!!!

κι εγω πηγα χθες μαγκυ για δευτερη καμπυλη :P

αλλα τα πηρα τα αποτελεσματα και παλι υπογλυκαιμια!!!

0΄ 56

60΄ 100

120'΄ 55

μετα εφαγα για πρωινο μερεντα :P:P:P:P:P

η γουρουνα.....

Βρε συ τι τιμές είναι αυτές??? απ΄όλα όσα διάβασα αυτό μου έμεινε!!! απαπαπα, υπογλυκαιμίες!!! Τι καλά....που τέτοια τύχη εμείς :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

κορίτσια μου τι κάνετε?

κάθησα και σας διάβασα,φτου φτου πολυλογούδες, να φανταστείτε ότι νύ΄σταξα από το πολύ διάβασμα :unsure:

vasiliki76 έγραψε:

Βρε συ τι τιμές είναι αυτές??? απ΄όλα όσα διάβασα αυτό μου έμεινε!!! απαπαπα, υπογλυκαιμίες!!! Τι καλά....που τέτοια τύχη εμείς :([/quote:uhtwl8ct]

αχ τι να πω!!!!

μακαρι να ειχατε ολες τα ιδια αποτελεσματα ;)

εχω καταχαρει...

θα τσακσω παγωτα.... :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη τα λες έτσι....με πληγώνεις!

έχω τσακίσει κι εγώ τώρα τετευταία αρκετά και πρέπει να κρατηθώ :side: οουφ!

κααλέ τι μουντός καιρός είναι αυ΄τός? απαπαπαπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεε υπογλυκαιμια εχεις ???????

θα μας τρελανεις ???????

ποσα γραμμαρια γλυκοζης ηπιες ?????

τι καλα να ειχα κι εγω τοσο χαμηλο ζαχαρο ...

γλυκο τρωω ενα καθε δυο εβδομαδες ...!!!!

τα υπολοιπα ειναι με φρουκτοζη !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΒΡΕ,ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ!!!!ΚΑΙ ΑΝ ΡΩΤΑΣ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΩ ΤΟΣΕΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ 2 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΘΕΩΡΗΣΕ ΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΟΡΕΥΤΩ..ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΙ 3 UTROGESTAN ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΟΨΑΜΕ ΓΥΡΩ ΣΤΟΝ 3ο..ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ.

ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ,ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΑΠΛΑ ΙΣΩΣ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΣΥΧΝΑ!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

καλεεεεεεε υπογλυκαιμια εχεις ???????

θα μας τρελανεις ???????

ποσα γραμμαρια γλυκοζης ηπιες ?????

τι καλα να ειχα κι εγω τοσο χαμηλο ζαχαρο ...

γλυκο τρωω ενα καθε δυο εβδομαδες ...!!!!

τα υπολοιπα ειναι με φρουκτοζη !!!!!

:P:P:P:P:P:P

των 75 γρ εκανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas ksana koritsakia mou :)

sas euxaristw polu polu oles pou me iremite :) kai gw pisteuw oti tha paei toulaxiston 2.700 san emena toulaxiston alla mallon tzampa anxonomai ef' oson kai o giatros ta vriskei ola ok :)

yeliz mou mas elleipses :) kalos mas irthes kai pali, kai sena tha figei o antras sou :dry: telika tha moirazomaste tis anisixies mas ti kanoun makria mas ta kamaria mas xaxaxa :P:P:P

anastasia mou kalitera na mi kikloforeis me to autokinito pia, kai gw pou nomiza oti stin ellada mono exoume ta prwtia kakis odigisis :angry:

vasiliki esas kale ta apotelesmata sas einai teleia :woohoo:

koritsia ama thimithw tpt allo epanerxomai ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelikh mou h sugkekrimenh htan polu mpazo.. eida oti h8ele na stripsei kai ksafnika akouw ena frenarisma sta 2 metra apo mena..sok!!!!ta podia mou kophkan.oxi mono gia thn ugeia ths karamelitsas mou kai th dikh mou alla kai gia to amaksaki mas to opoio to exoume 2 mhnes.genika einai polu prosextikoi edw,den kornaroun,exoun upomonh,den vrizoun alla h sugkekrimenh an thn petuxaina 8a thn ederna. :D

yeliz kairo eixame na akousoume neakia sou!!!upomonh se oles tis kopelitses pou menoun mones tous...elpizw na kanoume kalh parea kai na perasei o kairos sas grhgora mexri na sunanthsete pali ta antrakia sas!

vasilikh ola souper!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HR8AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!

o mpempoylis mas einai 2300,megalwse to mwraki moy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!koritsakia 8a eimai apo tis protes 28/07 malon 8a kanoyme tin kaisariki!!! :woohoo: :blink: :woohoo:

gia to stroma 2 meroyles giati ti pempti/paraskevi pame na ta paroyme ola,exw kanei ti lista moy!!!ax anxo8ika!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozi1 έγραψε:

HR8AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!

o mpempoylis mas einai 2300,megalwse to mwraki moy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!koritsakia 8a eimai apo tis protes 28/07 malon 8a kanoyme tin kaisariki!!! :woohoo: :blink: :woohoo:

gia to stroma 2 meroyles giati ti pempti/paraskevi pame na ta paroyme ola,exw kanei ti lista moy!!!ax anxo8ika!!!!

ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozi1 έγραψε:

HR8AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!

o mpempoylis mas einai 2300,megalwse to mwraki moy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!koritsakia 8a eimai apo tis protes 28/07 malon 8a kanoyme tin kaisariki!!! :woohoo: :blink: :woohoo:

gia to stroma 2 meroyles giati ti pempti/paraskevi pame na ta paroyme ola,exw kanei ti lista moy!!!ax anxo8ika!!!!

Μπράβο rozi !!! Με το καλό κοπέλα μου να το πάρεις αγκαλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...