Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κατρινα έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

που ειπαμε οτι μενεις Βασιλικη?? ;););)[/quote:2tr3li5w]

ιλιον!!!

αλλα τι ειναι για σενα τωρα λιγα χλμ παραπανω ;)

αφου ειπαμε ... εισαι το καλο παραδειγμα της παρεας που δεν το ακολουθει ομως καμμια.. :P:P:P

Η Πευκη πεφτει κοντα σου?!!!!!!!!!

Αν ξεκινησω τωρα για ΙΛΙΟΝ θα φτασω..για βραδυνο!!20 -30 λεπτα μεχρι το μΕΤΡΟ..20 λεπτα μεχρι ΑΤΤΙΚΗ..και μετα αλλο τοσο με το Γ12!!!!!Σωστηηη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

theh mou eisai kai esu tuxerh me ton antroulh sou!!!emena o antroulhs mou den einai toso pseiras me th ka8ariothta alla epeidh eimai egw prospa8ei na mhn lerwnei kai me voh8aei panta.oxi mono twra.

filia ston paidaro sou!!!!!etsw kai eks'apostasews!!!

katrina sthn arxh htan etsi o antras mou alla eutuxws afou eide kai apoeide me mena pou exei mpleksei(eimai oso den pairnei idiotroph)apofasise na summetexei energa.xixixixixixi!

shmera kaname to prwto mas ma8hma toketou!!!htan polu endiaferon!!!!oses mporeite na pate mhn to xasete!lene polu endiaferonta pragmata!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα κατεβει να κανω παρεα στον αντρα που γυρισε και ετρωγε ;)

εφαγα κι εγω το καρπουζακι μου...

κατερινα αν δουλευες και τωρα θα ερχομουν αεροδρομιο για σοκολατες :P:P:P:P:P

το κανω συχνα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να παω στη φιλεναδα μου κανω αυτο το δρομολογιο που σου εγραψΑ!κι εγω εφαγα καρπουζι,ροδακινο,πατατακια,αγγουρακι..και τωρα εχω τα νευρα μου..θα φαω και παγωτο!χμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

Για να παω στη φιλεναδα μου κανω αυτο το δρομολογιο που σου εγραψΑ!κι εγω εφαγα καρπουζι,ροδακινο,πατατακια,αγγουρακι..και τωρα εχω τα νευρα μου..θα φαω και παγωτο!χμμμ

χαχαχαχαχα

τα ανακατεψες ολα μαζι... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

Κατρινα έγραψε:

χαχαχαχαχα

τα ανακατεψες ολα μαζι... :P[/quote:2ifj032d]

τι με επιασε θεε μου?....πολυ καιρο εχει να μου συμβει αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

thank you An-n...krima omws prepei na to alla3oume!gia kalo logo vevaia!

H filh moy sto Ilion menei tvra pou akrivws mi perimeneis..kanw me kleista matia tin idia diadromi..den gnwrizw ti perioxi!

αν ερθεις προς τα εδω, εχεις ανοιχτη προσκληση για καφε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες, όλα καλά;

Άννα ο μικρός σου είναι καλύτερα; Από σήμερα ελεύθερη ε; Άντε καλή ξεκούραση - το ίδιο και στην nanna που μετράει ώρες. Τώρα αρχίζουν τα ψώνια στο άνετο και οι τελικές προετοιμασίες :)

Μπέλλα μου τι όμορφο φωτιστικό είναι αυτό; Αυτά είναι τα ωραία: να πιάνουν τα χέρια σου και να έχεις το μεράκι και το γούστο να κάνεις ό,τι πιο όμορφο για το παιδάκι σου!

Αγγελικούλα τελειώνετε με το πακετάρισμα; Νόμιζα ότι σήμερα ήταν να φύγετε, όχι; Εύχομαι να μην έχεις ξεθεωθεί.

Βασούλα, να χαίρεσαι την αδελφούλα σου! Άντε, περιμένουμε νέα από τα μπεμπάκια, το δικό σου, της Θέης και της Αγγελικής! Λογικά θα πρέπει να έχουν πάρει και κάμποσο βάρος. Διάβαζα χθες ότι τώρα μπορούν να πάρουν ακόμη και μισό κιλό/εβδομάδα (αν και μου ακούγεται πολύ) :blink:

Αναστασία, άρχισες να ετοιμάζεσαι για τα καλά ε; Κι εγώ έλεγα να αρχίσω αυτήν την εβδομάδα. Πήγα και πήρα ειδικές σερβιέτες τώρα. Συμβουλεύεσαι κάποια συγκεκριμένη λίστα να πάρουμε καμια ιδέα κι εμείς; Το μαθηματάκι καλό; Καλή αρχή!

Κατερινάκι, καλά κουράγια με τις... εσωτερικές μετακομίσεις. Πάντως μια αλλαγή πάντα είναι ευχάριστη στο τέλος. Άσε που και θα ανανεωθούν οι χώροι με το βάψιμο και εσείς θα τα ξαναφτιάξετε όπως θέλετε (αν και το δωμάτιο της μικρής είναι σούπερ) ;) Καλά, είσαι αστέρι. Τι κεράκια όμορφα είναι αυτά! Φουλ δημιουργικές οι μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου!

Α, στρώμα... εμείς είχαμε πάρει το Prestige -δε θυμάμαι πόσο- και κάνουμε ονειρεμένους ύπνους. Εξαρτάται τι προτιμάτε όμως. Αυτό δεν είναι μαλακό αλλά ούτε και πολύ σκληρό.

Ρόζη, στρωματάκι εμείς πήραμε αυτό το ψιλοκλασικό από Coco-mat, αν και μας είπε εκεί ο άνθρωπος ότι τους πρώτους μήνες κοιμούνται στη σκληρή πλευρά :dry: Τώρα δεν ξέρω ακριβώς ακριβώς τι παίζει, αλλά τον τελευταίο λόγο έχει ο παιδίατρος (ελπίζω να μην πει κάτι τελείως αντίθετο). Είχε γίνει κι εδώ παλαιότερα μια ερώτηση στον παιδίατρο του forum και είχε προτείνει τέτοιο στρώμα. Σίγουρα θα έχουν κι άλλοι εκτός από Coco.

Μαζί μας βλέπω να γεννάμε! Σε ποιο είσαι;

Γιούλη, πώς είσαι; Την παλεύεις ακόμη καλό μου; :huh:

Γελίιιζ, επιτέλους! Μπανάκια ακούω, τι τέλεια. Ξεκούραστη και ήρεμη; Εύχομαι να είναι όσο πιο ανώδυνη γίνεται η φάση με τη δουλειά :kiss:

Βασιλική μου, πικρό ποτήρι σε κέρασαν πάλι οι παλιάνθρωποι. Καλά αποτελέσματα να έχεις.

Κατερινάκι, εσύ τσίμπι τσίμπι; Ελπίζω να μην είναι τόσο χάλια βρε γλυκούλα. Είναι όμως σίγουρα για καλό σκοπό :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα τωρα που ειπες για το στρωμα..το PRESTIGE της MEDIA STROM..μας το αφηνουν..788 ευρω για διασταση 1.80χ200!!ειναι καλη η τιμη νομιζω!το θεμα ειναι..εσυ εισαι ευχαριστημενη .απο αυτο τωρα στην εγκυμοσυνη!και για το προβλημα της μεσης σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Ουφ, συγγνώμη για το post-τέρας (είναι όμως οργανωμένο, δεν μπορείτε να πείτε), αλλά είχα να σας γράψω από χθες :blush:

πως καταφερνεις βρε θηριο και οταν γραφεις θυμασαι ολα οσα διαβασες???

μηπως κρατας σημειωσεις :P

τι να πω! εχεις την καλυτερη μνημη της παρεας :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

kuo28 έγραψε:

πως καταφερνεις βρε θηριο και οταν γραφεις θυμασαι ολα οσα διαβασες???

μηπως κρατας σημειωσεις :P

τι να πω! εχεις την καλυτερη μνημη της παρεας :P[/quote:idap1emo]

Έχω ανοιχτή μια σελίδα για να σας γράφω και σε ένα δεύτερο tab διαβάζω όσα γράψατε. Γιατί από μνήμη... χρυσόψαρο.

http://www.mammyland.com/index.php?opti ... &id=329204

Αυτή είναι η γνώμη του παιδίατρου του forum για το στρώμα του μωρού που λέγαμε πιο πριν.

Κατερινάκι, είμαι πολύ ευχαριστημένη από το στρώμα μας. Τη μέση μου την ανακουφίζει πολύ, πράγματι. Το θέμα είναι τι προτιμάτε εσείς. Μπορεί να είστε συνηθισμένοι σε πολύ σκληρό ή σε πολύ μαλακό στρώμα. Ξέρω ανθρώπους που λένε ότι τους βολεύει στρώμα νερού :dry: Αν δεν πάτε και οι δύο να ξαπλώσετε, να δείτε τι παίζει, μπορεί κάποιος από τους δύο να δεινοπαθήσει!

Κι όμως χάθηκα... Πολύ κακή διάθεση σήμερα, αλλά θα φτιάξει, πού θα πάει. Πήγα σούπερ μάρκετ και ενώ περίμενα ανάμεσα στα δυο ταμεία, περνάει μια ηλίθια πίσω μου τρέχοντας με καρότσι και μου... συμπιέζει την κοιλιά μεταξύ καροτσιού και ταμείου :S Η μπέμπα θα βγει έξω και θα μου χώσει κλωτσιά με αυτά που της έχω κάνει... Αυτά σκέφτομαι και έχω ξενερώσει τελείως :(

Πείτε τίποτα ευχάριστο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia m geia sas

elpizo oles na eiste kala.Egw kala k o mpempis kala.shmera piga gia aima k eho gynaikologo thn pempti k iperiho tn paraskevi na doume pos pane oi arthries.ehw poli aghos alla ok...To mono p me eyharistei einai oti den ehw pahinei ka8olou , mono 2-3 kila ehw parei.ehw meinei sta8eri...opou nanai 8a paroume k ta pragmatakia gt mehri stigmis pirame mono mia kounia teleia ksilo skouro me zwgrafia epanw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marietta2010 έγραψε:

Koritsakia m geia sas

elpizo oles na eiste kala.Egw kala k o mpempis kala.shmera piga gia aima k eho gynaikologo thn pempti k iperiho tn paraskevi na doume pos pane oi arthries.ehw poli aghos alla ok...To mono p me eyharistei einai oti den ehw pahinei ka8olou , mono 2-3 kila ehw parei.ehw meinei sta8eri...opou nanai 8a paroume k ta pragmatakia gt mehri stigmis pirame mono mia kounia teleia ksilo skouro me zwgrafia epanw

Πού είσαι εσύ βρε;! Σε αναζητούσαμε! Παραμένει το θέμα με το ίντερνετ; Ευτυχώς είστε και οι δύο καλά. Μακάρι να τα βρει όλα όλα καλά ο γιατρός σας! Μας έλειψες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είπα να κάτσω να σας διαβάσω (οτι γράψατε όσο έλειπα )αλλά με την ταχύτητα που έχει το mobile internet χλωμό... αφού να φανταστείτε μέχρι να πάει απο τη μία σελίδα στην άλλη άπλωσα ένα πλυντήριο ρούχα!!! :angry: Υπομονή μέχρι να έχω επιτέλους σύνδεση της προκοπής!!! Μέχρι τότε θα δανείζομαι όσα λέει η Κατερίνα (kuo28), που τα λέει και οργανωμένα , αν μου το επιτρέπει βέβαια!!! :P:P

Κατερινάκι μου γιατί πεσμένη διάθεση?? Μην ακούω τέτοια!!! Είπαμε ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ!! ;) Εγώ χαλάρωσα αρκετά αυτές τις μέρες και ένιωσα καλύτερα... και στη δουλειά όλα καλά...

Κατρίνα μου παθαίνεις και εσύ κρίσεις λαιμαργίας? Εγώ είχα να το πάθω πάνω απο 2 χρόνια και τις τελευταίες μέρες όλο κάτι ψάχνω να τσιμπίσω, μάλλον φταίει ο καιρός... δεν εξηγείται αλλιώς!!! και τώρα ακόμα σκέφτομαι να είχα ένα ΝIRVANA με καρύδια!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...