Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο11


Recommended Posts

Πηγαίνοντας να πάρω γλυκά για το συνάδελφο (είπα να πάω με τα πόδια να ξεπιαστώ) με έπιασε μια βροχή-έγινα λούτσα!!!Μα τι καιρός είναι αυτός, πότε ήλιος και πότε βροχή :blink:

Και η δικιά μου γνώμη είναι ότι δεν χρειάζονται πολλά λεφτά για στρώμα. Και εμείς κάναμε το λάθος να αγοράσουμε πριν ένα χρόνο ένα πανάκριβο της Coco-Mat (€1200 αν θυμάμαι καλά). Ε... δε νομίζω ότι τελικά αξίζει τόσο πολύ τα λεφτά του. Από τη μια πλευρά είναι αρκετά μαλακό και δεν μας βολεύει, από είναι οκ.. Του μικρού του πήραμε στρώμα λάτεξ από την ΙΚΕΑ €80 και φαίνεται μια χαρά (να δούμε αν θα του αρέσει και του ίδιου :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Τι ωραίο δωματιάκι που έχει η Έλενα!Όλα τα λεφτά βέβαια είναι η κρυψώνα κάτω από την κουκέτα!

Για τη συνάντηση σας στέλνω στο fb μήνυμα για να συντονιστούμε οι Αθηναίες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Έλενα θέλει να αλλάξει δωμάτιο????

Βρε Κατρίνα, πού τη βρίσκεις τόση ενέργεια?? Οι περισσότερες από εμάς είμαστε λιώμα και σερνόμαστε και εσύ κάθε μέρα κάνεις του κόσμου τα πράγματα (γυρίζεις τη μισή Αθήνα με τα ΜΜΜ, έχεις φτιάξει όλο σου το σπίτι, κάνεις κατασκευές,...). Πες μας το μυστικό σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε Θεη μου,χαιρετισμους κι απο μας χεχεχε..περιμενουμε νεα!

Κατερινακι τι επαθες..παιδι μου?σε φανταζομαι..παπι με κοιλιτσα..μια γλυκα!!Πηγες να κανεις το καλο..

Και τελικα τι γλυκα πηρες?μια μιαμ..ανοιξε μου την ορεξη!

Τι σας ελεγα πριν..ο αντρουλης θα με αφησει μονη παλι σημερα..θα παει στη Πευκη σε συναδελφους του!ΜΟναξια μου ολααα..Μοναξια μου τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

Αντε βρε Θεη μου,χαιρετισμους κι απο μας χεχεχε..περιμενουμε νεα!

Κατερινακι τι επαθες..παιδι μου?σε φανταζομαι..παπι με κοιλιτσα..μια γλυκα!!Πηγες να κανεις το καλο..

Και τελικα τι γλυκα πηρες?μια μιαμ..ανοιξε μου την ορεξη!

Τι σας ελεγα πριν..ο αντρουλης θα με αφησει μονη παλι σημερα..θα παει στη Πευκη σε συναδελφους του!ΜΟναξια μου ολααα..Μοναξια μου τιποτα...

ελα απο εδω!!

κερναω κορμο (τον ζηλεψα προχθες που τον συζητουσαν :P )

και οχι μονο.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia 24 έγραψε:

κοριτσάκια μου σας αφήνω σιγά σιγά να ετοιμαστώ για το "ραντεβου" με τον μπέμπη μου!!!!

θα μπω μετά να σας πω τα νέα!!φιλάκια!!!

το πιο ωραιο ραντεβου εχεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Του πήρα ένα μεγάλο προφιτερόλ (στην παρούσα φάση δεν με τρελαίνει, όχι φυσικά ότι δεν θα το έτρωγα :P )

Βασιλική, λατρεύω τον κορμό! Θα ερχόμουν για κέρασμα αλλά περιμένω τη φίλη μου τη νοσοκόμα να μου κάνει την πρώτη μου ενεσούλα!!!Θα σας γράψω την εμπειρία μου μετά :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Η Έλενα θέλει να αλλάξει δωμάτιο????

Βρε Κατρίνα, πού τη βρίσκεις τόση ενέργεια?? Οι περισσότερες από εμάς είμαστε λιώμα και σερνόμαστε και εσύ κάθε μέρα κάνεις του κόσμου τα πράγματα (γυρίζεις τη μισή Αθήνα με τα ΜΜΜ, έχεις φτιάξει όλο σου το σπίτι, κάνεις κατασκευές,...). Πες μας το μυστικό σου!!!

η αληθεια ειναι οτι εχω πααρα πολυ ενεργεια..γενικα ειμαι πολυ δραστηρια..Η καθημερινοτητα μου οταν δουλευω..απαιτει πολυ ενεργεια αλλιως αστα και βραστα!Ετσι συνηθισα..λοιπον!εχω στερηθει πολλα πραγματα με το προγραμμα της δουλειας μου και νομιζω οτι ψαχνω ευκαιριες να καλυψω αρκετα κενα που μου εχει αφησει!

Μου αρεσει πααρα πολυ η διακοσμηση και τη βρισκω να κανω συνεχεια αλλαγες..(πολλες κοπελες μου ζητανε συμβουλες για το σπιτι τους)αν θες θα σου δειξω την ανακαινηση που εκανα σπιτι μου..με λιγα χρηματα,να δεις τη διαφορα πριν και μετα!

Βαριεμαι πολυ γρηγορα..και δεν ειαναι τυχαιο..μιας και ειμαι ..Τοξοτινα!γιαυτο πλακωνομαι με το δικο μου..γιατι αυτος βαριεται!χχαχαχα

και ξερεις τα κανω ολα τωρα που μπορω..γιατι νοιωθω οτι ο χρονος μειωνεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεη περιμένουμε νέα απ τον μπέμπαροοοο.....

:laugh: :laugh: :laugh: σουπίτσα κι εγώ την έχω αυτή την απορία,μερικές κοπέλες είναι πιο δραστήριες απ οτι ήμουν εγώ πριν μείνω έγκυος!!!Δωστε κι εμένα ενα τέτοιο χάπιιιιι.....!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Η Έλενα θέλει να αλλάξει δωμάτιο????

Βρε Κατρίνα, πού τη βρίσκεις τόση ενέργεια?? Οι περισσότερες από εμάς είμαστε λιώμα και σερνόμαστε και εσύ κάθε μέρα κάνεις του κόσμου τα πράγματα (γυρίζεις τη μισή Αθήνα με τα ΜΜΜ, έχεις φτιάξει όλο σου το σπίτι, κάνεις κατασκευές,...). Πες μας το μυστικό σου!!!

ελα ντε!!! κι εγω απορω!!! μη ν την ματιασουμε κιολας την κοπελα :P

φτου φτου :P:P:P:P:P

ωστοσο ειδικα εγω που ειμαι το αλλο ακρο!!!!! απορω...

εδω στο τοπικ με τις διδυμομανουλες που μπαινω και βλεπω αλλες στον 8ο και πανε για μπανιο, τρεχουν μονες για ψωνια...

ειμαι τελικα μουχλα... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

Κατρινα έγραψε:

ελα απο εδω!!

κερναω κορμο (τον ζηλεψα προχθες που τον συζητουσαν :P )

και οχι μονο.... ;)[/quote:1o0mw6wt]

που ειπαμε οτι μενεις Βασιλικη?? ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Του πήρα ένα μεγάλο προφιτερόλ (στην παρούσα φάση δεν με τρελαίνει, όχι φυσικά ότι δεν θα το έτρωγα :P )

Βασιλική, λατρεύω τον κορμό! Θα ερχόμουν για κέρασμα αλλά περιμένω τη φίλη μου τη νοσοκόμα να μου κάνει την πρώτη μου ενεσούλα!!!Θα σας γράψω την εμπειρία μου μετά :huh:

ελα αυριο, θα σου φυλαξω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Του πήρα ένα μεγάλο προφιτερόλ (στην παρούσα φάση δεν με τρελαίνει, όχι φυσικά ότι δεν θα το έτρωγα :P )

Βασιλική, λατρεύω τον κορμό! Θα ερχόμουν για κέρασμα αλλά περιμένω τη φίλη μου τη νοσοκόμα να μου κάνει την πρώτη μου ενεσούλα!!!Θα σας γράψω την εμπειρία μου μετά :huh:

Για να την αποκαλείς "ενεσούλα" σημαίνει οτι δεν φοβάσαι και πολύ! Μια χαρά!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://http://www.youtube.com/watch?v=Gcg__eDktgY

Καλεεεε...που πηγατε ολεεεεες!!!!!????

Τωρα που με αφησε ο αθεοφοβος κι εφυγε....???

Με αφησατε και εσεις???? :S:S:S:S

βρεε αν δε σας αρεσει ο SHAGGY..να μου το πειτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...