Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο10


Recommended Posts

aggelike. έγραψε:

anna mou mi stenaxoriesai ama einai kokkini mporei na figei vale tis kremoula ;)

oi upolipes exete kanei kamia ragada vre koritsia??? egw eutixos mexri twra kamia sti koilia na sas pw to stithos fovamai poio polu :dry:

uparxei periptwsi na kanoume ston teleutaio mina? :blink:

foto mou tha psaxw meta giati prepei na sindesw to skliro mou

ραγαδες εκανα εγω στο στηθος :( αν και δεν μεγαλωσε ιδιαιτερα..

στην κοιλια παρολο που ειμαι αεροστατο :P δεν εκανα, τουλαχιστον οχι ακομη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κορίτσια δεν το πιστεύω,επιτέλους μπορώ να σας γράψω!!!! και δεν το εννοώ μεταφορικά :P

από το Σάββάτο προσπαθώ να συνδεθώ και δεν μπορώ :huh:

τελικά πριν λίγο άλλαξα πασγουορντ και επιτέλους μπήκα!!!

Ποιος ξέρει τι σκ@#$ έγινε :blush::blush:

είμαι καλά ,πονάει ο αφαλός μου,η κοιλιτσα μου μεγαλώνει, έχω πολύ δουλειά αλλά από την Παρασκευή είμαι φριιιιιιι!!!

Αυτά είναι τα νέα μου εν τάχυ!!!!

Σας φιλώ γλυκά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέκλα, ανησυχήσαμε!!!!

Τι όμορφες φωτογραφίες είναι αυτές!!Σας έκανα και εγώ φιλενάδες μου στο fb :)

Πάω στο γιατρό να δω το μωράκι μου! Έχω πάνω από μήνα να το απολαύσω! Ο αιματοκρίτης μου έπεσε πάλι στο 27 και στενοχωρήθηκα λιγουλάκι γιατί είχα κάνει αρκετή προσπάθεια να ανέβει-να δω τι θα μου πει και ο γιατρός...

Θα σας γράψω το βραδάκι περισσότερα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου βρε crazy mummy εχουμε πολυ καιρο να τα πουμε χαθηκες ...

αφου εισαι καλα ομως δεν πειραζει ..

κοριτσια εγω εχω κανει μεχρι σημερα 3 ραγαδες στο στηθος ..στην κοιλια τιποτα ..οση κρεμα και να βαλουμε Αναστασια μου αυτες αν θελουν να βγουν θα βγουν !! εχει να κανει με την ελαστικοτητα του δερματος μας ...

Αννα μολις γυρισεις απο τα μαθηματα περιμενουμε νεα ...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια νομιζω πως ο ομφαλος μου γυρω γυρω εχει μελανιασει..απο το ζορι μαλλον ειναι γιατι εχει πεταχτει κιολας...καλα τι κουκλακια εισαστε ολες;;;μπραβο!ραγαδες εβγαλα οχι στην κοιλια,αλλα πλαγια στην μεση!κουφο;;μικρουλες ειναι κοκκινες,τωρα ,οταν ασπρισουν δεν θα φαινονται τοσο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerina mou(soupitsa)kai esu mia kouklitsa eisai!!!vre koritsia polu omorfes eiste oles!!!!!mhn anhsuxeis me ton aimatokrith sou 8a anevei!perimenoume nea!!

grazy mammy 8etikotata ta neakia sou!!mpravo!!

wendy mou egw den exw kanei kamia ragada sto sth8os.isws epeidh den megalwse ka8olou.oute ena noumero.poios kserei ti mou epifulassei?olo thn koilia mou koitaw gia na dw an megalwse.einai 1cm alla fovamai oti 8a ginei 10!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω,επιτέλους μπορώ να σας γράψω!!!! και δεν το εννοώ μεταφορικά :P

από το Σάββάτο προσπαθώ να συνδεθώ και δεν μπορώ :huh:

τελικά πριν λίγο άλλαξα πασγουορντ και επιτέλους μπήκα!!!

Ποιος ξέρει τι σκ@#$ έγινε :blush::blush:

είμαι καλά ,πονάει ο αφαλός μου,η κοιλιτσα μου μεγαλώνει, έχω πολύ δουλειά αλλά από την Παρασκευή είμαι φριιιιιιι!!!

Αυτά είναι τα νέα μου εν τάχυ!!!!

Σας φιλώ γλυκά!!!

ΘΕΚΛΑΑΑ!!που εισαι καλε;;ολα καλα βλεπω μπραβο!!φιλακια στην κοιλιτσα!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας βρήκα φεις,Αναστασία και Αννα!Είστε ΚΟΥΚΛΕΣ!

Οπως και η Βάσω μας εδώ!Αποκλείεται να είσαι όπως τα λες,υπερβάλεις.... Τι να πω κι εγώ που πέρυσι στο γάμο μου,29 Αυγ,ήμουν 53 κιλά κ τώρα έχω φτάσει τα 75!!!!! Νομίζω οτι έχω πάρει τα περισσοτερα κιλά απο όοοολες εδώ μέσα! Δεν ανησυχώ όμως,θα τα χάσω κ είμαι σίγουρη γι'αυτό!

Ραγάδες έχω δει λίγες μόνο στο στήθος αλλά απ'την κάτω μεριά κι έτσι δεν θα φαίνονται...

Κατερινάκι μου,να απολαύσεις τον αγόραρο σου σήμερα και μην ανησυχείς για τον αιμ/τη,σίγουρα ο γιατρός θα βρεί λύση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας θεές! Τι κουκλάρες είστε εσείς; Την Αναστασία βέβαια την είχα δει κι από κοντά και είναι μια γλύκα :)Βασούλα, εσύ θέλεις τώρα να μας πείσεις ότι με +10 κιλά είσαι κάτι άλλο από λεπτή; Ίλεος - ίιιιλεος :P Καλά, η Άννα θεά και η φωτογραφία με το Γιωργάκη... απίστευτα τρυφερή. Λάμπεις!

Τι πράγμα είναι αυτό με το μάμι, την πίστη μου έβγαλε και πριν και τώρα, αλλά τι να πει και η Θέκλα! Καλά είσαι εσύ βρε χαμένο; Καλή ξεκούραση!

Μπέλλα μου, κι εσύ έχεις κάνει αυτή τη σκιά γύρω από τον αφαλό απ' ό,τι κατάλαβα; Κι εγώ! Δεν έχω τη γραμμή, αλλά αυτή τη σκιά που φεύγει λένε μετά... Από ραγάδες ευτυχώς τίποτα αν και -επειδή ρωτούσες Αγγελικούλα- μπορούν να εμφανιστούν και μετά τη γέννα καθώς το σώμα (και το δέρμα) επανέρχονται. Θέλει κρέμες για κανα τρίμηνο και πάλι είναι θέμα δέρματος και... τύχης!

Κατερινάκι, συμβαίνει ρε γαμώτο αυτό σε κάποιες κοπέλες, ακόμη κι αν προσπαθούν να τον ανεβάσουν. Το πολύ πολύ να σου δώσει κάτι πιο δραστικό; Καλό ραντεβού με τον μικρούλη ;)

Βασιλική, μας κατέστρεψες με το χαρτί harti ή όπως λέγεται! Έδειχνα στον άντρα μου τι τέλεια πραγματάκια έχει και σηκώθηκε ο τρελός επί τόπου και πήγε εκεί πάνω :laugh: Επέστρεψε με ένα φανταστικό φωτιστικό για το δωματιάκι της μπέμπας :woohoo:

Άννα, σε ποιο Prenatal θα πας; Μου είπαν ότι τον άλλο μήνα σε αυτό του Συντάγματος θα έχει για θηλασμό και έλεγα αν έχω ξεμπερδέψει με δουλειά να πάω. Έχεις ξαναπάει;

Φεύγω τρέχοντας και τα λέμε μετά πάλι :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

sas vazw mia foto me to pws eimai twra me ta kilakia pou phra ... P6160519.JPG

Καλησπέρα... Μια χαρά είσαι κουκλίτσα...δεν φαίνεται να χεις κ πολλά κιλά, μόνο το μωράκι. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιά μιλάει!!! Θεά η Αναστασία!

Κι όμως δεν είμαι υπερβολική,η ζυγαριά το λέει όχι εγώ! Δεν πειράζει η μπέμπα μου να είναι καλά κι εγώ θα επανέλθω,όπως όλες μας κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω An-n μου μέχρι πριν κανά 2 βδομάδες ήμουν στα +9...μετά η διαβητολόγος με έβαλε σε δίαιτα και έχω χάσει περίπου 2,5 μέχρι ώρας...και ακόμα συνεχίζω μέχρι της 20-22 Αυγούστου που θα γεννήσω με το καλό.

Για όποια από τις κουκλίτσες θέλει να την κάνω add στο facebook ας μου στείλει pm. Αλλιώς το όνομα είναι LabriniB Απλά... Σας περιμένω κ εκεί... Φιλάκια προς το παρόν, πάω να δω το ΚΑΡΜΑ (πω πωωωω έριξα κλάμα χθες! συγκινούμαι με το παραμικρό, αμάν πια.....) χχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpida ase!den pianw mia mprosta sou...kouklara leme!!!!aporw gia ta kila..pws mporei ena tetoio kormi na xalasei..den paizei me tpt..

liana mou dn hksera oti mporeis na xaseis kila sthn egkumosunh me diatrofh..oti epitrepetai ennow.wraia!!mia xara eisai..gia ta kila egw den agxwnomai!mono gia tis ragades.den 8elw na kanw re gmt!liana se kanw add.pisteuw na me anagnwriseis.aa!vlepw kai gw karma apo thn arxh giati gnwrizw thn mirela(eleonwra antwniadou).eimaste apo thn idia polh(edessa).uposthrizw patrida..xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κοριτσάκια!!!σας έστειλα και εγώ πμ για να με κάνετε add στο fb!!!

καλά κορίτσια έχω πάθει πλάκα με όλες!!!είστε κουκλάρες και όσο για τα κιλά μην ξανακόυσω...που είναι καλέ τα κιλά σας;;;Αναστασία, Άννα και Βάσω(εσένα σε είδα και πό κοντα)...θα σας μαλώσω μια χαρά κορμάρες!!!!

Αννούλα μου σε έστησαν από τα έπιπλα τελικά;;τους βλάκες!!μην ανησυχείς κοπέλα μου θα έρθουν και θα έχεις άπλετο χρόνο να τα χαρείς και εσύ και ο Γιώργος σου ο οποίος είναι ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!!

κορίτσια και εγώ στο +10 είμαι...έχει να πέσει τρελή δίαιτα μετά τη γέννα!!!και εμένα ο αφαλός μου έχει μαυρίσει κάπως γύρω γύρω(μάλλον θα πεταχτεί κατά έξω και μου κάνει εντύπωση γιατί ήταν πολύ βαθύς) και έχω κάνει και τη γραμμή δεν θυμάμαι πως τη λένε....

είδα εμφανίστηκε και ηΘέκλα μας!!χάθηκες βρε κορίτσι...αλλά αμα κολλήσει το μαμμυ άντε να βγάλεις άκρη!!!

Κατερινάκι-σουπίτσα μην στεναχωριέσαι βρε..θα σου αυξήσει μάλλον το σίδηρο ο γιατρός σου και θα ανέβει ο αιματοκρίτης που θα του πάει...στο χέρι του είναι;;;;;τυχερούλα σε ζηλεύω που θα δεις τον μπεμπάκο σου σήμερα!!περιμένουμε νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα κοριτσακια μου. Αυτες τις μερες χαθηκα αλλα διαβαζω τα νεα σας. Χαιρομαι που εισαστε ολες καλα και πανω απο ολα ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ!!!

Εγω ακομα δουλευω αλλα ευτυχως σε χαμηλοτερους ρυθμους.Γυρω στις 13 Ιουλιου θα βγω σε αδεια. Σημερα βαψαμε το δωματιο του πριγκιππα μας,φυστικι με ροδακινι. Πολυ ωραιο εγινε. Την πρωτη εβδομαδα του Ιουλιου θα ερθουν και τα επιπλακια μας. Ανυπομονω να ετοιμαστουν ολα για τον ερχομο του σημαντικοτερου πλασματος της ζωης μας,του γιοκα μας!!!

Αυριο θα παω στο ΙΚΑ για εξετασεις. Ελπιζω να ειναι ολα καλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!

Μολις γυρισαμε απο το γιατρο, ειμαστε πολυ καλα, 1658 γρ. και εχουμε παρει ηδη θεση με το κεφαλακι προς τα κατω. 3 Ιουλιου θα κανουμε και το ντοπλερ. Ολα καλα! Βγαλαμε και 3d!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κατερινα σουπιτσα και εσεις εχετε ραντεβου με το γιατρο σας, ε? Μπραβο θα τον δειτε και εσεις!

Eλενακι με γεια το δωματιο και με το καλο τα επιπλακια σας! Καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις σου. Αντε να βγουμε και εμεις με αδεια, λιγο εμεινε!

Θεη, και εμενα ο αφαλος μου ειναι λιγο σαν μελανιασμενος, αλλα δεν εχει πεταχτει εξω.

Κουακο ειστε φοβεροι!Πηγατε και πηρατε φωτιστικο στο αψε-σβησε? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula mou synxaritiria gia ton paidaro :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: megalwse more to kalo mou :)

anastasia mou esena eipa anna, mperdeutika :laugh: :blush:

elenaki mou ti wraia pou etoimazeste siga siga, theloume foto e mi mas ksexaseis ;)

koritsia sorry pou de polimilaw alla mazeuw kai pragmatakia metakomizoume i kiriaki i deutera kai sto spiti ginete xamos :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα μια χαρα το μωρακι σου!!!!

kuo ξεκινησε απο αμπελοκηπους για το φωτιστικο???

εχει φοβερα πραγματα!!! ποιο πηρατε????

εμενα ηρθαν δυο φιλες για καφε το απογευμα και περασε ευχαριστα η ωρα...

αυριο πρεπει να ξεσπιτωθω κιολας με την απολυμανση...

αντε με το καλο και οι υπολοιπες να βγητε σε αδεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...