Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο10


Recommended Posts

nanna80 έγραψε:

ta pio omorfa mosxarakia eimaste!kai meta opos kapoia proelalhse tha liosoume!!!ektos an kanoume hrema mora kai koimomaste...alla :silly: :silly: :silly: :silly: den nomizo....

εγω με δυο δεν εχω και πολλες ελπιδες για υπνο.. :P:P:P:P

το μοσχαρακι για μενα το ειπα που συνεχιζω να ανεβαινω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΩΡΑ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Ο ΓΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟ.

ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΑ ΔΙΠΛΟ.

ΤΟΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΑ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΝΑΜΕ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟ 1 ΛΕΠΤΟ.

ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΑ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΑ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΣΧΕΣΗ..

ΤΕΛΙΚΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΕΓΙΝΕ...

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣΑ ΑΛΛΩΣΤΕ ΗΞΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 1 ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΓΕ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΟΥΝ!!!!!!!!!!!

ΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΕ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ..

ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΛΤΙΚΟ ΓΑΜΟ.

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΑΣΤΕ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΑΣ,

ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΗΣΗ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ...

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ...

ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ ΧΩΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΚΟΜΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΦΙΛΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΣ...

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΛΕΨΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΘΟΤΙ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣΜΕΝΩΝ ΓΩΝΙΩΝ.....ΘΕΛΩ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΧΕΙ ΜΙΑ ΑΛΗΘΙΝΗ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΟΙΟΓΕΝΕΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magykal έγραψε:

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΩΡΑ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Ο ΓΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟ.

ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΑ ΔΙΠΛΟ.

ΤΟΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΑ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΝΑΜΕ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟ 1 ΛΕΠΤΟ.

ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΑ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΑ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΣΧΕΣΗ..

ΤΕΛΙΚΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΕΓΙΝΕ...

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣΑ ΑΛΛΩΣΤΕ ΗΞΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 1 ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΓΕ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΟΥΝ!!!!!!!!!!!

ΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΕ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ..

ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΛΤΙΚΟ ΓΑΜΟ.

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΑΣΤΕ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΑΣ,

ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΗΣΗ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ...

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ...

ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ ΧΩΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΚΟΜΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΦΙΛΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΣ...

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΛΕΨΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΘΟΤΙ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣΜΕΝΩΝ ΓΩΝΙΩΝ.....ΘΕΛΩ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΧΕΙ ΜΙΑ ΑΛΗΘΙΝΗ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΟΙΟΓΕΝΕΙΑ!!!

:):):);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Ρε κοριτσια ουτε μια καλημερα??

Και να πω οτι δεν ειδατε το μηνυμα μου? Ολοκληρο κατεβατο εγραψα... :dry:

παραπονιαρα αννουλα ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P

απλα διαβαζαμε τοση ωρα που ξεχασαμε πως ξεκινησες και τι να σου απαντησουμε :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mperdepsame ta mpoutia mas me tis kalhmeres...

emeis prin ena xrono kai den ton ithela kiolas ekana th dyskolh kai stous tessereis mhnes eipame menoume mazi... :blink: kai fili kalhnyxtas kai kalhmeras...kai olo glykes de mporo na po...den exoume malosei pote alla kai ego tsitono alla kano to blaka ... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera omorfes koilitses :):):)

egw simera ksipnisa kai ksana koimithika treis fores :blink: tha ftaiei mallon o vroxeros kairos :blush:

:blush:

annoula me to kalo na sas erthoun ta epiplakia tou mikrouli sas :):):):):)

siaki mou mia xara me ti kampili twra trwge osa pagwtakia theleis xwris tipseis ;)

megikal kala apotelesmata na exeis kai sy aurio glikia mou

athinoula mou mia xara se vriskw makari na mporousa na kanw kai gw dieta

anastasia exeis face? steile mou pm an thes na se kanw add de nomizw na se exw fili :dry:

koritsia sorry ama ksexnaw kamia de ta tkimamai ola :blush:

oson afora ta kila ponemeni istoria :dry: egw eixa paxinei prin tin egkimwsini kata pente kila :woohoo: eixa katathlipsi, kaati i alagi tis polis kati i monaxia sto spiti kati pou den eixa ksana zisei koritsia eixa pesei se katathlipsei kai to xeirrotero to evlepe o giatros :dry: oli mera etrwga sokolates kai eklaiga, elpizw oti molis gennisw kai meta tha einai ola kala kai de tha ksana perasw ola auta :( pragmatika itan mia apo tis xeirroteres faseis tis zwis mou :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας βρε κοριτσακια...

Συγγνωμη αν ημουν λιγο αποτομη... :blush: αλλα μολις με πηραν τηλ. και μου ειπαν οτι τελικα δεν θα φερουν σημερα τα επιπλα...και τα πηρα μαζι τους! Ο καθενας τελικα κοιταει την παρτη του, δεν τον νοιαζει το προγραμμα του αλλου... :angry: Ειναι και το σπιτι στα χαλια του...απο δω τα ρουχα...απο κει τα παιχνιδια... :woohoo:

Τωρα ουρλιαζει και ο γιος μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και στην Αγγελικουλα,

και εγω σημερα ξυπνησα χαλια. Η καλη η ημερα απο το πρωι φαινεται...Κατα τις 3 εκανε θορυβο το αιρ κοντισιον και ξυπνησα και μετα δεν μπορουσα να κοιμηθω...Κατα τις 6 ανοιξε και η μυτη μου! Το πρωι ημουν σαν ναρκωμενη, ευτυχως κρατησε η μαμα μου τον Γιωργο και κοιμηθηκα λιγο...

Καλα αποτελεσματα στις καμπυλες σας κοριτσακια μου!

Κατι πηρε το ματι μου για face, Aναστασια και Βασιλικη δε ννομιζω να σας εχω, αν θελετε στειλτε μου και εμενα pm να σας βρω! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ase anna mou emas ena trakter ksexortasriaxze exw apo to parathiro, zoume stin eksoxi kai ginotan trellos samatas

anastasia mou vgazei polles kopeles pws tha se vrw kane mou mia perigrafi tis fotos giati allios pali asxeti tha kanw add xaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια και Αγγελικη κορμαρες, ε??? :woohoo: ;)

Βασιλικη πως τα καταφερες και πηρες μονο τοσα λιγα κιλα και με διδυμακια?

Νανα, μας κανεις και ζηλευουμε...ακου εχασες κιολας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου ...

siaki μπραβο για την καμπυλη τα αποτελεσματα ειναι τελεια ..εγω μετα απο 120 λεπτα ειχα 123 και ο γιατρος μου ειπε οτι ειμαι ακριβως στο οριο!!!!εσυ ομως εισαι μια χαρουλα ..φαε κανενα γλυκακι και για μενα !!!!

magycal τελειωσε η καμπυλη ,σου φανηκε ευκολη ε ????? χμμμμμ μηπως να πιεις ακομα ενα ποτηρακι γλυκοζης ?????

ΜΑΝΝΟΥΛΑ μην εκνευριζεσαι κοριτσακι μου στην κατασταση μας πρεπει να ειμαστε λιγο( εως πολυ ) αναισθητες! σου ειπαν τουλαχιστον ποτε θα σου τα φερουν ????

an-n Περιμενουμε τις φωτο που μας εταξες!!!!!

Μαρακι μου δεν πιστευω να εχεις προβλημα με την Ελλη ???ειναι πολυ ησυχο παιδακι παρτην αγγαλιτσα και κοιμηθητε παρεουλα !!!!!

Αγγελικη μου κι εγω ξεκινησα την εγκυμοσυνη μου με αρκετα κιλα μην χαλιεσαι μαζι θα τα χασουμε ! ....αν σκεφτεις οτι παντρευτικα 52Kg και μετα απο 2,5 χρονια ημουν 59Kg!!!!!!τωρα ειμαι +10!!!!!!!!!!!

συγνωμη αν ξεχασα καποια κοπελα αλλα δεν διαβασα ολες τις σελιδες .....

ααααααααααα αυριο εχω γεννεθλιααααααααα μην το ξεχασετε !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Αναστασια και Αγγελικη κορμαρες, ε??? :woohoo: ;)

Βασιλικη πως τα καταφερες και πηρες μονο τοσα λιγα κιλα και με διδυμακια?

Νανα, μας κανεις και ζηλευουμε...ακου εχασες κιολας!

ποσα να επαιρνα η μοσχαριτσα?????

το νοεμβριο εκοψα το τσιγαρο και πηρα 5 κιλα σε 3 εβδομαδες :P

ετσι εφτασα τα 80!!!! πρωτη φορα στη ζωη μου....

τωρα πηρα μονο 5 γιατι στην αρχη τους 4 πρωτους μηνες δεν ηθελα τιποτα.. ολα μου βρωμαγαν..

εκτος απο τις τηγανιτες πατατες :blush: απο οταν εμεινα εγκυος ειναι το μονο που γουσταρω με τρελα να τρωω...

γενικα σε σχση με το τι ετρωγα πριν, τωρα τρεφομαι πιο υγειηνα και λιγοτερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...