Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο10


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια μου!

πρωινες, πρωινες εισαστε!!!!

τι καλα που ειναι τωρα που δροσισε...

καλα βρε θηριο μια πιτσα νυχτιατικα!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

εγω με δυο κομματια και δεν μπορω να κοιμηθω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Βάσούλα εμένα τα ζόρια μου ήταν μέχρι τον πέμπτο. Από εκεί και πέρα τα βρήκαμε με την κόρη μου. Η μεριά της και η μεριά μου. Έτσι μπήκαν 15 ένδοξα κιλάκια :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

Βάσούλα εμένα τα ζόρια μου ήταν μέχρι τον πέμπτο. Από εκεί και πέρα τα βρήκαμε με την κόρη μου. Η μεριά της και η μεριά μου. Έτσι μπήκαν 15 ένδοξα κιλάκια :silly:

χαχαχαχαχα

αφου μπορεις καλα κανεις!!!!

εγω πειναω και δεν μπορω να φαω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

anna10019 έγραψε:

χαχαχαχαχα

αφου μπορεις καλα κανεις!!!!

εγω πειναω και δεν μπορω να φαω!!![/quote:3b2duxop]

Μακάρι να μπορούσα να πω το ίδιο :blush: Τώρα ΟΚ, αλλά πιο πολύ μετανιώνω για τα κιλά που πήρα εντελώς τζάμπα τους πρώτους μήνες. Ευτυχώς ήμουν αδύνατη και κάπως θα σωθεί πιστεύω. Εμείς χτες χτυπήσαμε αυτές τις επικές λαχανομπουκίτσες που δεν είναι τόσο αθώες όσο ακούγονται. Μπύρα μια στο τόσο "κλέβω" καμια γουλίτσα!

Άννα, όταν πας για αποστειρωτή, ζήτα τους να σου τον ανοίξουν να δεις αν χωράει τα μπιμπερό που έχεις/θέλεις. Εγώ είχα διαβάσει π.χ. ότι της Avent δε χωράει τα ψηλά, αλλά δεν ισχύει.

Νανά, συμφωνώ απόλυτα για H&M. Έχει κάποια πολύ καλά πραγματάκια. Οι δε υπνόσακοι είναι όλα τα $$! Με γεια τα ρουχαλάκια του μπέμπη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα σου λεει κατερινα!!! :P

εσυ πηρες τοσα κιλα και παραμενεις αδυνατη....

τι να πουμε κι εμεις???

ωστοσο κοριτσια ανρωτιεμαι η κοιλια μου που θα φτασει οεο????

:silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ptino0107.gif

WENDY τέλειο κρεβατάκι και προίκα!!! Με γεια σας, καλούς ύπνους στο bebe

:cheer:

χαχαχα Κατρίνα μου πολύ μου άρεσε η φατσοκοιλιά :lol::lol: έχουμε και την ίδια κρέμα την οποία έχω να βάλωωωωω ουυυυ όλο λέω σήμερα θα βάλω και όλο δεν :blush:

an-n σκέτη γλύκα η κοιλίτσα!!! :P

vasiliki76 Τέλειο τέλειο τέλειο το φωτιστικό. Από τι υλικό είναι?

sia 24 μια χαρά τα αποτελέσματα! Μπορείς να συνεχίσεις να τρως ότι θέλεις :P :laugh:

nanna ο μικρός souperman θα κλέψει καρδιές!!!

Κορίτσια το πως το σκέφτομαι μετά την γέννα το θέμα με τα κιλά δεν φαντάζετστε. Έχει να πέσει πολύ δίαιτα. Τώρα κάνω ατασταλίες αλλά μετά έχει να μπει μεγάλο φερμουάρ :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EXO XASEI 10 KILA APO THN ARXH THS EGKYMPSUNHS , DEN EXO PAREI GRAMMARIO ALLA EXO PETHANEI STA LAXANIKA KAI PSHTA...KANA PAGOTO POU KAI POU ...ALLA MIA KOILITSA TOSH DA ...H GIAGIA MOU MOU LEEI OTI THA BGALO GATI ..O GIATROS TI KORMARA THA EIMAI META TH GENNA LEEI STON KALO MOU.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: XRONIA PALEYO NA XASO KAI NA MHN PERNO KILA ..TELIKA O MPEMPAKOS ME SYNEFERE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanna80 έγραψε:

EXO XASEI 10 KILA APO THN ARXH THS EGKYMPSUNHS , DEN EXO PAREI GRAMMARIO ALLA EXO PETHANEI STA LAXANIKA KAI PSHTA...KANA PAGOTO POU KAI POU ...ALLA MIA KOILITSA TOSH DA ...H GIAGIA MOU MOU LEEI OTI THA BGALO GATI ..O GIATROS TI KORMARA THA EIMAI META TH GENNA LEEI STON KALO MOU.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: XRONIA PALEYO NA XASO KAI NA MHN PERNO KILA ..TELIKA O MPEMPAKOS ME SYNEFERE

Ναννά μου, χωρίς να θέλω να γίνω αδιακριτη, πόσα κιλά ήσουν πριν την εγκυμοσύνη; Απλά μου κάνει εντύπωση που έχασες τόσα πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια... μακάρι να χανα κ γω απ την αρχή κάποια κιλά! Είχα πάρει σχεδόν 9 κιλά μέχρι την 26-27 εβδομάδα και τώρα που μ έβαλε η διαβητολόγος σε δίαιτα, έχω χάσει 2,5 και είμαι στην 29 εβδομάδα.Ας ελπίσω ότι θα μπορέσω να χάσω κ άλλα... καλό θα μου κάνει !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, αυτό με τα κιλά είναι τόοοοσο σχετικό. Όπως το βλέπω, έχει περισσότερο να κάνει με το πώς έχει συνηθίσει και τι εικόνα έχει ο καθένας για τον εαυτό του (περισσότερο δηλαδή με την αυτοεκτίμηση) παρά με το πόσα κιλά θα πάρει/χάσει.

Βασιλικούλα εσύ μόνο κοιλίτσα έχεις καλό μου και είναι ό,τι πιο λογικό με τα διδυμάκια!

Σίγουρα πάντως θα τα χάσουμε μετά και θα γίνουμε και καλύτερες από πριν! Hot mamas ;)

Λοιπόν, μια ερώτηση κρίσεως και πάω για διάβασμα. Το θέμα έχει ως εξής: αύριο επιστρέφω δουλειά από άδεια γάμου. Σε περιγεννητική βγαίνω 11/07 ("κλέβω" 3 εβδομάδες), αλλά δεν την παλεύω πια με τα πήγαινε-έλα ειδικά. Είναι πολύ πολύ καφρίλα να δουλέψω μέχρι και σ/κ και μετά να πάρω αναρρωτική μέχρι την άδεια; :unsure: Κι αν πάρω, τι να επικαλεστώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Κορίτσια μου, αυτό με τα κιλά είναι τόοοοσο σχετικό. Όπως το βλέπω, έχει περισσότερο να κάνει με το πώς έχει συνηθίσει και τι εικόνα έχει ο καθένας για τον εαυτό του (περισσότερο δηλαδή με την αυτοεκτίμηση) παρά με το πόσα κιλά θα πάρει/χάσει.

Βασιλικούλα εσύ μόνο κοιλίτσα έχεις καλό μου και είναι ό,τι πιο λογικό με τα διδυμάκια!

Σίγουρα πάντως θα τα χάσουμε μετά και θα γίνουμε και καλύτερες από πριν! Hot mamas ;)

Λοιπόν, μια ερώτηση κρίσεως και πάω για διάβασμα. Το θέμα έχει ως εξής: αύριο επιστρέφω δουλειά από άδεια γάμου. Σε περιγεννητική βγαίνω 11/07 ("κλέβω" 3 εβδομάδες), αλλά δεν την παλεύω πια με τα πήγαινε-έλα ειδικά. Είναι πολύ πολύ καφρίλα να δουλέψω μέχρι και σ/κ και μετά να πάρω αναρρωτική μέχρι την άδεια; :unsure: Κι αν πάρω, τι να επικαλεστώ;

Τι να σου πω ρε κοριτσάκι, όλα είναι σχετικά. Εξαρτάται από τις εργασιακές σχέσεις (δεν ξέρω και τι ακριβώς κάνεις και ποιος είναι ο εργοδότης σου). Άδεια από ποιον φορέα παίρνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!τι μου κανετε ομορφοκοιλιτσες μου?παλι για κιλα μιλαμε??ooohh nooooo...δεν θα μπω σε αυτο το τρυπακι τωρα γιατι ξερω οτι θα το παλεψω μετα τη γεννα...ειδα κατι πολυ ωραιες ασκησεις στο youtube..(για εγκυους)και μου ανοιξε η ορεξη για λιγη γυμναστικουλα!δεν εχω πολυ χρονο να διαβασω τι αλλο εχετε πει..γιατι τοση ωρα προσπαθω να διαβασω μια σελιδα και με πεταει εξω..

Anyway...πριν 10 λεπτα χτυπησε το κουδουνι...ειχα πακετο!!!!!μου ηρθε το λικνο AQUARIUM της FISHER PRICE!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ειμαι πολυ ενθουσιασμενη ...αλλα πρεπει να κατεβω πλατεια να παρω ενα φορεματακιπου εχω κλεισει και δωρακια για τη βαπτιση της Κυριακης..και ετσι οταν γυρισω θα το δω..και θα σας πω..θα βαλω και φωτο!!!ΟΚ????

Σας φιλω προς το παρων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερουδιααααααα!!!

Δεν θα μπορουσα να ξεκινησω με τιποτα αλλο παρα μονο με κοιλιτσες Κατερινας-Αγγελικης! Καλε χαζεψα, τα σπανε οι κοιλιτσες σας! :woohoo:

Παλι ειχα καιρο να μπω, και παλι εμεινα πισω στις εξελιξεις...Να σας πω τα δικα μου πρωτα. Χθες πηγα mothercare. Απο τωρα 50% σε ορισμενα ειδη (ρουχισμου μονο), ψωνισα και για τον Γιωργο και για τον μπεμπη και ρωτησα την πωλητρια, 15 Ιουλιου οι εκπτωσεις. Σημερα ειναι μεγαλη μερα.

1. Θα μου φερουν επιτελους τα επιπλα για το δωματιο του Γιωργου! :P Ο μικρος εχει ξεσηκωθει :woohoo: και επιτελους να συμμαζευτει λιγο και το σπιτι που τα πραγματα ειναι απο εδω και απο εκει...

2. Εχουμε ραντεβου με τον γιατρο σημερα για υπερηχο και ανυπομονω τρελα να δω τον μπουλουκο μου, εχει περασει και ενας μηνας. Αυτο που δεν ανυπομονω παντως ειναι να αρχισει ο γιατρος να μου την λεει για τα κιλα μου (στα +12 ειμαι η γουρουνα, ντροπη μου :blush: )...

3. Κατα τα αλλα, ειμαι πολυ χαλια γιατι πηγε ο πατερας μου σημερα στο ΙΚΑ για να του δωσουν εγκριση για καποια φαρμακα που πρεπει να παρω αμεσως μετα τη γεννα (εχω μια χρονια παθηση και πρεπει να αποφυγουμε τυχον επιπλοκες) και η απαντηση ηταν ΑΝ δωσουν την εγκριση, μετα τις 2 Ιουλιου... :angry::angry::angry: Τι παει να πει ΑΝ??? Κοριτσια, αν δεν τα εγκρινουν, θα με δειτε σιγουρα στα καναλια, αυτη τη φορα δεν παει αλλο...

Στα δικα σας τωρα.

Koυο με γεια τα πραγματακια σας.

Κατρινα πολυ γελασα με τους καβγαδες με τον αντρα σου...Καλα, πανω-κατω και εμεις ετσι ειμαστε με τον δικο μου!

Βασουλα ωραια η κουνια σου!

Βασιλικη, γιατι εγω δεν μπορω να δω το φωτιστικο σου?

Νανα με το καλο ο γαμος σας! Αλλα γιατι βρε κοριτσακι μου μας το κανεις αυτο με τα κιλα? Καθολου δεν μας λυπασαι??? :blush:

Αν ξεχασα καποια τωρα.... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια το φωτιστικο ειναι απο πεπιεσμενο χαρτι και ειναι χειροποιητο!

απο ενα καταστημα με τετοια πραγματα και διακοσμητικα, ολα χειροποιητα.

kuo μου γιατι πηγες τοσο πισω την αδεια??? δεν θα παρεις το εξαμηνο μετα???

αν δεν μπορεις φυσικα και να παρεις αδεια, για συσπασεις.. ;)

τελικα επειδη η ψυχικη μου υγεια ειναι σημαντικη, θα κανω απολυμανση για τα μυρμηγκια και θα φυγω 1-2 μερες απο το σπιτι...

δεν γινεται αλλιως, δεν μπορω να το περιγραψω κοριτσια...

μου εχουν τσακισει τα νευρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κατερινάκι! Με γεια το λίκνο σας και καλοφόρετο το φορεματάκι ;)

Άννα, σχεδόν 10 χρόνια δουλεύω εκεί. Πάντα τυπικότατη και όλα καλά με εργοδότη. Άδεια παίρνω από το ταμείο μας (των δημοσιογράφων), όπου δεν μας βγάζουν την πίστη όπως στο ΙΚΑ. Το θέμα μου είναι μήπως δεν είναι σωστό απέναντι στους συναδέλφους. Τέλος πάντων, θα πάω και όσο αντέξω μάλλον.

:kiss:

EDIT: Βασιλική μου δεν έχουμε εξάμηνο εμείς μετά. Έχουμε δηλαδή θεωρητικά, αλλά πρακτικά κανείς δεν το δίνει. 2 μήνες πριν και 2 μετά είναι, αλλά θέλω να μείνω με την μπέμπα λίγο ακόμα.

Κωλομυρμήγκια. Τόσο χάλια γαμώτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsomanoules kai agoromanoules!!!

anna kai maraki mou euxaristw polu gia ta kala sas logia..hmoun monh otan to ekana kai vghke kapws periergo..xixixixi!h epomenh foto 8a einai me kragion!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

8eh mou sugxarhthria gia ta apotelesmata!!!!

kuo mou an exeis diko sou giatro mporeis mexri kai thn alh8eia na peis kai autos 8a vrei kati na sou grapsei logw empeirias.

oso gia ta kilakia egkuoules mou mhn anhsuxeite...ta fugoun ola meta th genna..ta ksenuxtia pou 8a kanoume 8a mas liwsoun sthn kurioleksia!8a "stegnwsoume" opws leei kai h mama mou!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

egw exw parei 10 kila.alla autes tis meres parathrhsa pws exasa ena.kai tis 3 prohgoumenes evdomades den phra grammario.to eida stis eksetaseis pou mou ekane h maia.h koilia mou megalwnei omws.ti na pw..koufa pragmata.na trws kai na mhn vazeis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

nanna80 έγραψε:

Ναννά μου, χωρίς να θέλω να γίνω αδιακριτη, πόσα κιλά ήσουν πριν την εγκυμοσύνη; Απλά μου κάνει εντύπωση που έχασες τόσα πολλά.[/quote:1eni10wa]

eimouna 80 oloklhra kila...sthn arxh logo diaforon problhmaton kai stenaxorias katebhka..pleon eimai 69 alla me prosoxh bebaia kai eytyxos o mikros einai mia xara ,,o giatros mou de triseytyxismenos :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Καλημέρα Κατερινάκι! Με γεια το λίκνο σας και καλοφόρετο το φορεματάκι ;)

Άννα, σχεδόν 10 χρόνια δουλεύω εκεί. Πάντα τυπικότατη και όλα καλά με εργοδότη. Άδεια παίρνω από το ταμείο μας (των δημοσιογράφων), όπου δεν μας βγάζουν την πίστη όπως στο ΙΚΑ. Το θέμα μου είναι μήπως δεν είναι σωστό απέναντι στους συναδέλφους. Τέλος πάντων, θα πάω και όσο αντέξω μάλλον.

:kiss:

EDIT: Βασιλική μου δεν έχουμε εξάμηνο εμείς μετά. Έχουμε δηλαδή θεωρητικά, αλλά πρακτικά κανείς δεν το δίνει. 2 μήνες πριν και 2 μετά είναι, αλλά θέλω να μείνω με την μπέμπα λίγο ακόμα.

Κωλομυρμήγκια. Τόσο χάλια γαμώτο;

εεεεεε οχι ρε κοριτσι!!!

δεν σας δινουν το εξαμηνο που δικαιουστε και εσυ το σκεφτεσαι αν θα παρεις αδεια????

αυριο κιολας πηγαινε στο ικα και παρε αδεια!!!μην πας καθολου!!!

ολα δικα τους τα θελουν μερικοι!!! :angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΙΛΟΥΜΠΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΥΡΓΗΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΟΗΤΗ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΧΑΡΟΥ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΗΓΑ ΝΗΣΤΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝ 50ML AHΔΙΑΣ ΑΡΙΑΩΜΕΝΑ ΜΕ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΧΕΡΙ.

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΑΓΑΠΕΣ ΕΓΩ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΣΙΡΟΠΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΤΟ ΗΠΙΑ ΑΝΕΤΑ.

ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΡΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΓΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΣΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΤΗΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΖΑΧΑΡΟΝΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΟΣΠΟΥ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΑ.

ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΠΩΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ..

ΠΡΙΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΟΤΕ ΣΤΑ 18 PART TIME

ENA ΩΡΑΙΟ ΠΡΩΙ ΗΡΘΕ Ο ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΨΙΛΟ ΠΡΑΣΙΝΟΜΑΤΗ ΜΕ ΛΑΚΑΚΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΤΟΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΕ.

ΟΛΕΣ ΛΥΣΑΞΑΝΕ ΚΑΙ ΠΡΟΘΥΜΟΠΟΙΗΙΗΚΑΝΕ ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...