Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο10


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

aggelike. έγραψε:

vasiliki teleio fotistiko :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

kale exeis facebook??? na se kanoume add????

ναι αλλα μην νομιζεις οτι ασχολουμαι κιολας...

αληθεια τωρα που εβαλα αυτη τη φωτο μπορεις να δεις και τις υπολοιπες που εχω στο φεις???

επειδη ειμαι ασχετη δηλαδη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Βασιλική είναι τέλειο το φωτιστικό! Ειδική παραγγελία αν κατάλαβα καλά; Πολύ πολύ cute :)

Αναστασία, έτσι μου είπε η κυρία στο M/care. Θα ψάξω κιόλας αν ισχύει, αλλά λέει ότι αφού τα αποστειρώσεις μπορείς να τα κλείσεις σε τάπερ στο ψυγείο για κάμποσες ώρες... Ξέρεις κάτι διαφορετικό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει φοβερα πραγματα αυτο το μαγαζι!!!

μπητε στο facebook στο harti χαρτι να δειτε...

κι εγω ξερω οτι μπορεις να τα φυλαξεις στο ψτγειο αποστειρωμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

geia sas egkuoules mou ti kanete????kairo exw na mpw!eida 2 fotos mono kai mou aresan polu!!!to krevataki kai ths katrinas h foto me th koilitsa teleies.shmera ema8a na vazw kai gw foto kai 8a sas valw mia dikh mou me th koilitsa kai th kallitexnikh mou idiothta...xixiixixi!uliko??h santigu! P6160520.JPG

MONO APO AYTO POY GRAFEI SOYRXETAI NA TH FAS!!!ΤΙ ΓΛΥΚΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΠΙΟ ΠΡΟΣΦΑΤΗ..ΦΩΤΟ !ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ!!ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα Βασουλα το φωτιστικο ειναι φοβερο ...τι ομορφα χρωματα και το σχεδιο πολυ προτοτυπο,χειροποιητο πρεπει να ειναι ...

Κατερινακι μου απο 15 ιουλιου θα με πετυχουν στις διακοπουλες μας..αλλα δεν πειραζει θα παρω τα πραγματακια που θελω οταν γυρισω ..αν υπαρχουν !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

εχει φοβερα πραγματα αυτο το μαγαζι!!!

μπητε στο facebook στο harti χαρτι να δειτε...

κι εγω ξερω οτι μπορεις να τα φυλαξεις στο ψτγειο αποστειρωμενα

Ti teleioooooo φωτιστικοοοο!!!!!!!μπραβο ρεεε...τα καταφερες με τη φωτο!εχεις φεις ???σε κανω αντττττ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

Ti teleioooooo φωτιστικοοοο!!!!!!!μπραβο ρεεε...τα καταφερες με τη φωτο!εχεις φεις ???σε κανω αντττττ!!![/quote:3gzxvg6i]

δεν τα καταφερα...

γι αυτο αναγκαστικα και το εβαλα μεσω φεις... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα είσαι πολύ τυχερή! Θα προλάβεις και διακοπές και σίγουρα και εκπτώσεις ;)

Ξέχασα να σας πω το εξής: εάν πάρετε κρεβατάκι από m/care θα σας το δώσουν με στρώμα cocomat. Μόνο που το στρώμα θα το πληρώσετε ως και 50 ευρώ περισσότερο απ´ ό,τι αν το πάρετε κατευθείαν από coco. Πήραμε τέτοιο στρώμα και μετά στα m/care ρωτήσαμε από περιέργεια... 50 ευρώ πάνω ακριβώς το ίδιο

μοντέλο στις ίδιες διαστάσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

koritsia asxeto alla simera mpika ston ogdoo :woohoo: :woohoo: :woohoo:

na rwtisw kati asxeto? ston ennato mpainoume afou kleisoume tin 36 evdomada? apo tin 36 thewreite teleiomini kiisi?

http://www.iatronet.gr/article.asp?art_id=958 :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo mou den exw akousei tpt.gi'auto rwthsa, mou ekane entupwsh.mallon h kurioula pou sto eipe exei dikio xwris na mporw na to ekshghsw.8a rwthsw omws kai 8a sou pw.

katrina mou euxaristw polu!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: perimenoume prosfath foto!!!!!

vasilikh na se kanw k gw add sto fb?

aggelikh mou ante me to kalo kopela mou!!!egw kserw pws ston 9o mpaineis apo thn 36h evdomada kai o 9os oloklhrwnetai sth 40h.oi apopseis diaferoun.. :silly: :silly: :lol::lol::lol::lol::lol: auto pou evale h rozi einai polu analutiko kai polu enhmerwtiko!

kalhnuxta egkuoulitses mou!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!τι κάνετε;;;πρώτη πρωινή σήμερα!!!

πήρα εχθές τα αποτελέσματα της καμπύλης μου καιο ήταν πολύ καλά!!!

1η μέτρηση(νηστεία):90

2η μέτρηση(60λεπτά):157

3η μέτρηση(120 λεπτά): 92

η παθολόγος ππου πηγα μετά για κάτι εξετάσεις του άντρα μου (γιατί στη γιατρό μου θα πάω Δευτέρα) μου είπε οτι ήταν τέλειες!!!

kuo μου μεγειά τα ψώνια σας1!!!Σχεδόν τελειώνεις!!!όσο για μένα δεν έχω ψωνίσει σχεδόν τπτ ακόμη γιατί τα περισσότερα τα έχω από την ανηψιά μου!!!από χοντρά έπιπα έχ μόνο συρταριέρα να πάρω μάλλοναπό τα ΙΚΕΑ καιμετά μου μένουν τα πιο ψηλά πράγματα που λέω να τα πάρτω στις εκπ΄τωσεις...παρεπιμπτώντος αυτό το μπανάκι θα παραγγείλω και εγώ!!!

Βασούλα μου πολύ όμορφη η κούνια σας!!!άντε να έρθει με το καλό και ο μπέμπης να την γεμίσει!!!

καλά δεν το συζητώ οτι οι κοιλίτσες του Group είναι οι πιο τέλειες!!!!!φτου φτου κοριτσάκια μου!!!!

Αγγελικούλα και εγώ νομίζω οτι από την 36 και μετά θεωρείται τελειόμηνη εγκυμοσήνη..αλλά δες και τι λέει το άρθρο..

magyukal μου καλή επιτυχία με τη καμπύλη σημερα!!!

Βασιλικούλα μου που το έβαλες το φωτιστικό;;;δεν μπορώ να το δω..ξαναβάλ'το αν μπορείς να το δω και εγώ που είναι τόσο τέλειο όπως λένε τα κορίτσια!!!!

άντε ξυπνήστε να κουσκουσάρουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

σημερα απογευμα ποια μπορει??????????????????????

kalhmera koritsakia!

xtes katrina paleya na sou grapso na pame mias kai o syzhgos eixe douleia alla to mummy efage skaloma...mia fora me bolepse kai efage frikh!telika phgate?giati mexri na diabaso oles tis selides tha sxolaso pali :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Νανά, όχι δεν πήγαμε. Για Πέμπτη λέει η Κατερίνα.

Θέη συγχαρητήρια -πάει, πέρασε κι αυτό- και καλά αποτελέσματα στην magy. Είσαι από τις τυχερές κι εσύ με τα επιπλάκια. Για συρταριέρα... σίγουρα θα βρεις κάτι στα ΙΚΕΑ. Κι εμείς πήραμε μία από εκεί κι ενώ δεν είναι τεράστια είναι πολύ ευρύχωρα τα συρτάρια και το στρωματάκι της αλλαξιέρας χωράει λες και φτιάχτηκε γι' αυτήν. Το Flexi ανυπομονώ να το φέρουν... σε ροζ :blush: Τι έχω πάθει γμτ; Ποτέ δεν είχα τίποτα ροζ. Λέτε να βγαίνουν απωθημένα; :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι απωθημένα να βγαίνουν βρε;;;απλά όλες οι μανούλες με κοριτσάκια παθαίνουν κάτι με το ροζ..και εγώ αν είχα κορίτσι όλα ροζ θα τα έκανα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an einai gia pempth ok....emena einai poli mikrh h koilitsa mou....den mporo na anebaso foto apo th douleia na th deite....alla einai 1470 gr o paidaros mou ...mia koilia gemath antraki!

telika kounia tha mou dosei mia gnosth h opoia einai axrhsimopoihth..proika omos tha tou paro ego ...kai ola ta ypoloipa..brasthra tha mou dosei mia allh filh kareklaki faghtou kai perpatoura!ara ego prepei na tou paro karotsi kai rilaks oposdhpote ths chicco ena pou mou arese kai bebaia sobrakakia kai omorfa rouxalakia! :woohoo: :woohoo: :woohoo: mpimpero kai ola ta sxetika apo mothercare kai jumpo tha peksei poli.epishs phga sta h&m sto avenue kai eixe kataplhktika paidika..hdh otan tha bgoume apo to nosokomeio phrame kapri tzin kai mplouzaki me to shma tou souperman!theos o bebakos mou???

mhpos egina mia mama koukoubagia hdh!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα. Εχθές είχαμε κόσμο στο σπίτι λόγω ποδοσφαίρου και δεν κατάφερα να μπω το βράδυ. Πήραμε πίτσες και έφαγα μία ολόκληρη μόνη μου, ήπια και μία μπύρα :P

Kou μου, με γεια τα πραγματακια σας. Επίσης πολύ χρήσιμη η συζήτηση με την Αγγελική για τους αποστειρωτές γιατί κι εγώ θα έτρωγα πρόλογο και θα έπαιρνα τον ακριβό. Συμφωνώ απόλυτα για την εξυπηρέτηση στα Mothercare. Είναι επαγγελματίες οι άνθρωποι.

Βασούλα, το κρεβάτι τέλειο!!!!

Αγγελική, από τερματοφύλακες στην εθνική, δεν πρέπει να έχουμε παράπονο ;)

Κατρινάκι και Αn-n, για τις φωτο ένα μόνο σχόλιο. ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!Ρε κορίτσια κι εγώ έχω face, πως θα γίνει να σας ενημερώσω για να με κάνετε add; Με pm;

Ναννά μην μασάς, όλες κουκουβάγιες είμαστε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Το έχω ζήσει , ένιωθα κενή , ξέρω όλες σου τις σκέψεις. Ξέρω πως νιώθεις το ουράνιο τόξο όμως δεν θα αργήσει να έρθει . Πάρε οοοοολλλλοοο το χρόνο σου και ψυχολογικά αλλά και σωματικά θέλεις ηρεμία και χρόνο . Να θυμάσαι όμως ότι θα έρθει και θα σε γεμίσει όλο χαρά. Καλή δύναμη κοπέλα μου 
    • Έτσι είναι! Εμένα η μεγάλη τη βρώμη δεν την ήθελε. Δοκίμασα μια δυο τρεις, Ε μετά τα παράτησα 😂😂 ναι τραχανά λαχανικών! Η μεγάλη τον έτρωγε με κλειστά τα μάτια! Να δούμε η μικρή!
    • Πώς είστε γενικά κορίτσια;  Εγώ σήμερα είμαι σαν να με πατησε τρένο. Απίστευτος πονοκέφαλος όλη μέρα σχεδόν, δεν έχω καθόλου όρεξη, κοιμήθηκα 10 ώρες το βράδυ + 3 για μεσημέρι 🤣🤣 είμαι ένα ζόμπι πραγματικά, ούτε να περπατήσω δε βγήκα σήμερα και νιώθω λίγο τύψεις που είμαι σα τη χλαπατσα όλη μέρα...  Επίσης το άλλο το καινούργιο!!! Νομίζω έχω απέχθεια στη φέτα/μυζήθρα 😱😱😱 Το πρωί έφαγα μια μπουγάτσα με τυρί που είναι η αγαπημένη μου και μου φάνηκε τόσο απαίσια που νομίζα ότι έφταιγε που ήταν κατεψυγμένη. Τώρα το απόγευμα λιγουρευτηκα καρπούζι με τυρί (δε ξέρω αν το τρώτε κι εσείς, αλλά στη βόρεια Ελλάδα νομίζω είναι must συνδυασμός 😅) και η φέτα με αηδιασε άσχημα! Νόμιζα ότι ήταν ξινισμενη, ληγμένη, δε ξέρω. Ο σύζυγος ο καημένος έτρεξε να δει ημερομηνία και ήταν κομπλέ και μάλιστα μόλις την ανοίξαμε. Τι να πω, στεναχωρέθηκα, προσπάθησα να φάω 3-4 κομμάτια με το ζόρι μπας και, άλλα μου φαινόταν λες και έτρωγα κέρματα ένα πράγμα. Πολύ απαίσια γεύση 🥴
    • Η αλήθεια είναι ότι με έβαλες σε σκέψεις τώρα 😅 λοιπόν ο γυναικολόγος στην Ελλάδα όταν του έδειξα τα περιεχόμενα της πολυβιταμινης μου είπε συγκεκριμένα ότι το σίδηρο είναι σε χαμηλή περιεκτικότητα κι ίσως να κοιτάξω για κάποιο έξτρα συμπληρώματα. Μετά όταν πήγα στην αιματολογο στο εξωτερικό συμφώνησε και μου είπε να πάρω το σίδηρο όπως έπαιρνα και προ εγκυμοσύνης γιατί λέει οι ανάγκες σε σίδηρο πολλαπλασιάζονται στη εγκυμοσύνη. Έπειτα όταν είδα και τη γυναικολόγο μου την περασμένη εβδομάδα μου είπε κι αυτή ναι και μου έγραψε και το συμπλήρωμα. Να σημειωθεί ότι απ' τις τελευταίες μου εξετάσεις (7η εν) που της είδε η γυναικολόγος, ο αιματοκρίτης μου είναι μια χαρά (42.4). Δε ξέρω τι να πω, αφού 3 γιατροί είπαν να πάρω ξέρω γω... Θα τη ρωτήσω αύριο και θα πάρω και τον Έλληνα γυναικολόγο να διασταυρώσω πληροφορίες.
    • Τραχανά λαχανικών Ε;; Έδινα και εγώ στην πρώτη μου τώρα θυμήθηκα που το πες και μετά αλλάξαμε σε κατσικίσιο που τρώει μέχρι σήμερα..όχι δίκιο έχεις η καθεμία κάνει αυτό που νιώθει καλύτερο!! Εγώ είχα δώσει κρέμα με βρώμη και φαγοπυρο δεν ξέρω αν γνωρίζετε αλλά λένε ότι είναι πολυ δυναμωτικο και έχει βιταμίνες τώρα τι να πεις κάνουμε ότι μπορούμε όλες καλύτερο για τα ζουζούνια μας..αλλά να ακούγοντας άλλες μαμάδες παίρνουμε και ιδέες 🤪
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...