Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο10


Recommended Posts

katrina mou grapse ton den eipame esy mi skas ennoia sou kai o gios meta tha sou ton sigirisei ;) siga pou tha mporei meta na vlepei tv :evil:

poio karotsi tis perego pou girna i lavi mipws to skate??? kala emena olo lew mou aresei auto alla de to xw dei pote apo konta oute kai kserw kanena pou na to xei :whistle: ston kosmo mou etsi :blush:

asxeto tha prepei na agorasw kai thermantira??? endoepeikinonia de pairnw dioti to mikro tha nai konta mas stin arxi

oson afora to mpanaki emena mou piran mpanaki allaxiera, lete na voleuei kalitera sketo mpanaki???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

kuo28 έγραψε:

Νανάαααα η ώρα η καλή! Ωραίες αυτές οι εκπληξούλες ε; Είδες που έλεγες για τον καφέ με την πεθερούλα; Ήθελε να σε ξενερώσει για να είναι καλύτερη η έκπληξη :P

Κατερινάκι πειράζει πολύ που γελάω με το σκηνικό που περιγράφεις; Χαχαχ κι εμένα με εκνευρίζει ο δικός μου με το ποδόσφαιρο και τις επιδρομές στο ψυγείο αλλά ειδικά το τελευταίο δεν περίμενα ότι το έχει κι άλλος :laugh:

Καλημέρα και στις υπόλοιπες! Αγγελικούλα δεν κατάλαβα καλά μάλλον. Θα πας νωρίτερα Κρήτη δηλαδή; Χανιά πάντως κλάσεις ανώτερα από οτιδήποτε. Κι εμείς το σκεφτόμαστε για πολύ αργότερα μια και είναι ο καλός μου από εκεί :)

Λέμε να πάμε για ριλάξ και αλλαξιέρα. Καμιά καλή πρόταση για το τι άλλο χρειάζεται από ψιλοβασικά; Αποστειρωτή... what else?

nai nai ayth h pethera pia...xtes phre ..akouste na deite@@@ggggrrrr

dantela galazia me anthakia kai blakeioules...sa mpomponieras na to rapsi pano se monoxromh pike kouberta gia na ton paro apo to nosokomeio...kai ti gala tha piei bebaia...kai ti tha foraei...

ta neyra mou!!

ayth tha erthei na mou ta kanei ola molis gennithei,me dyo metakomiseis os tora me thn kilia pera kai na douleyo kai de mou eipe na boithisei,,tora einai arga!

monh mou me ton antroulh mou kai osa mporo..alios tha fero guynaika na mou katharisei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγάπες!

Ταλαιπωρία κ σήμερα,ξύπνησα 6 πάλι κ κοιμήθηκα 8.30 με 10,έξω έκανε κατακλυσμό ωστόσο!!!

Κυάκι ξέχασα να σ πω ότι κ ο γάτος είναι τέλειος! Μου θύμισε τη Νέλυ μου,μαλτεζάκι,όταν κάνει ζέστη έτσι την κουτσοκουρεύουμε κι εμείς αλλά γουστάρει!! :laugh:

Τώρα που λέω για ζωάκια,ο πεθερός μου αγόρασε ένα πουλάρι που είναι κουκλίιιιι.....

Νανούκο η ώρα η καλή γλυκιά μου!

Κι εμένα δαχτυλίδι μετά το γάμο μου πήρε,στο ταξίδι του μέλιτος τον νοέμβρη,Μαυρίκιο έιχαμε πάει κ Ντουμπάι.Τότε ήταν κ η τελευταία μου περίοδος,3 μέρες πριν την επιστροφή!Αν κ κατα τη διάρκεια ήμουν σίγουρη οτι ήμουν έγκυος,το στήθος μου δεν μπορούσα να το αγγίξω απ΄τον πόνο κ ήμουν πρισμένη απίστευτα...1 μέρα πριν μου έρθει πήγαμε και παίζαμε τένις κ κοπανιόμουν,σκέφτηκα μήπως το έχασα τότε...παίζει κάτι τέτοιο?

Κατρινάκι μου έγω πάντως βρήκα άλλη λύση με το θέμα ποδοσφαίρου...πριν τον γνωρίσω δεν ήξερα αν η μπάλα είναι στρογγυλή ή τετράγωνη...Τώρα κάθομαι κ παρακολουθώ κ μ'αρέσει κιόλας!!!Τον χειμώνα κάθε Κυριακή είμαι στο γήπεδο για να τον δώ κ μετά τα συζητάμε....μαζόχας ε? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικη νομιζω ενδοεπικοινωνια θα χρειαστεις απο την αρχη, μπορει να βγεις λιγο στο μπαλκονι να κατσεις οταν θα κοιμαται...

να μπορεις να ακουσεις ;)

οσο για αλαξιερα - μπανιο νομιζω δεν βολευει γιατι στην αλαξιερα θα εχεις στα ραφια απο κατω και τα διαφορα αξεσουαρ (πανες, κρεμες, μωρομαντηλα...) οποτε οταν ειναι το κανεις μπανακι σε αυτο θα πρεπει να το αδειαζεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

τι εγινε βρε κοριτσια, θα βρεξει?????

εδω νομιζω προς τα εκει το παει...

τι εγινε κανονιζουμε συναντηση???

Κι εγώ θέλω συνάντησηηηη....Ζηλεύω!! Να γνωρίσω και τη Βασιλική από κοντά που δεν την ξέρω...12 Ιουλίου που θα ανέβω θα κανονίσουμε πάλι οκ? Αν μπορούμε να πάρουμε τα πόδια μας μέχρι τότε... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ????ΒΛΕΠΩ ΧΘΕΣ ΘΥΜΗΘΗΚΑΤΕ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ,Ε?ΟΜΟΡΦΕΣ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΕΣ....ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΠΡΙΝ 11 ΧΡΟΝΙΑ,ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΡΤΥ ΠΟΥ ΓΙΝΟΤΑΝ..ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΣΗΜΑΣΙΑ..ΜΗΝ ΠΩ ΚΑΜΙΑ!ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΒΡΑΔΙΑΣ ΒΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΑ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕΙ...ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΤΥΧΑΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ,ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΤΟ ΤΗΛ.ΜΟΥ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΟ 1ο ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΣΤΙΓΜΗ...ΩΡΑΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ,ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ...ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ..ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ,ΟΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΡΕΛΑ..ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΥΤΕ Η ΜΠΑΛΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΙΣΑ-ΙΣΑ ΒΛΕΠΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ...ΣΟΡΥ,ΑΠΛΑ ΝΙΩΘΩ ΛΙΓΑΚΙ...

ΝΑΝΑ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!

ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΠΛΕΝΩ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΥΡΙΖΕΙ ΜΩΡΟΥΔΙΛΑ...!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΕΔΩ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ...

ΤΙ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ???ΕΓΩ ΜΠΙΦΤΕΚΙΑ ΜΕ...ΘΑ ΔΩ!!!!!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΝ ΒΡΕΘΕΙΤΕ!!!!!!!ΣΟΡΥ,ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχ κοριτσια μου..το να λες γραψτον..ειναι ευκολο θα το κανεις μια δυο πεντε δεκα..μετα θα την ακουσεις απο πανω..

με το περασμα των χρονων..γιατι καθως ξερετε ειμαστε 15 χρονια μαζι..ολα αυτα γινονται ρουτινιασμα..και φτανεις στο σημειο να ξενερωνεις απο τη ζωη σου...λεγοντας..'ετσι ειναι ο γαμος?'"'εγω δεν το ειχα φανταστει ετσι?"..μηπως κανω κατι λαθος και με βαριεται..?"και μετα φρικαρεις στην ιδεα..μηπως αρχισει και ξενοκοιταει..και προσπαθεις συνεχεια να κανεις κατι .ν ατον ευχαριστεις..και μια στο τοσο τρωει κατι φλασιες..οτι...."αφου ξερεις οτι σε αγαπαω..γιατι σκας?"και μετα σε πιανει το παραπονο..και λες εγω θελω να ειμαστε μαζι..αλλα.. ουσιαστικα..να κανουμε πραγματα..να περναμε ομορφες στιγμες να τις θυμομαστε μεθαυριο στα γεραματα..να μας βλεπουν και να μας θαυμαζουν σαν ζευγαρι!!!και μετα για 2-3 μερες ολα καλα..μελι γαλα...και μετα παλι η ρουτινα..και..ουφφ τι σας λεω πρωι πρωι...?αν αρχισω δε θα τελειωνω..

αντε παμε για κανενα καφε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μπεμπες!!

σας ψιλοδιαβαζω,προσπαθω τουλαχιστον!!!

ναννα τελεια ε???μαρεσε αυτο που εμαθα,με το καλο!! το εζησα 2 μηνες πριν με θρησκευτικο!

κατρινα ακουσες??2 μηνες πριν κ ομως ο νιοπατρος μου κανει τα ιδια σχεδον!!θα ερθει για υπνο ωρες μετα αφου λιωσει σε ντοκιμαντερ,βιντεοπαιχνιδια,κ ιντερνετ θα ερθει.αν ειχε κατι πιο ενδιφερον απτον υπνο να κανει στο κρεββατι,θαρχοταν πριν απο μενα!!!! :P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό το τραγουδάκι ακούγαμε όταν γνωριστήκαμε...πιτσιρίκια 19 χρονών!

http://http://www.youtube.com/watch?v=kRVzWr8tiCM&playnext_from=TL&videos=Gi500tkR8Nk&feature=grec_index

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!!!μόλις γύρισα από την καμπύλη..τι μαρτύριο ήταν αυτό;;αυτά τα 10 δευτερόλεπτα μέχρι να πιω το στουπέτσι ήταν μπλιάχ!!!!τέλοσπάντων πέρασε και αυτό..το απόγευμα θα παρω τα αποτελέσματα...

Νανά μου τέλειος ο αντρούλης σου!!!μπράβο του!!με το καλό κοπέλα μου και να με το καλό να έρθει και ο μπέμπης σας!!!

εμένα το δαχτυλίδι μου το έδωσε στο αρραβώνα μας!!ο γλυκός μου!!

Κατρινάκι μπου μην στεναχωριέσαι βρε...δεν αξίζει τώρα να χαλίεσαι...καλά έκανες και του τα έχωσες όμως να την παίρνει γραμμή....

εμένα δεν βλέπει καθόλου μπάλα, μην σας πω οτι εγώ βλέπω πολύ περισσότερο από αυτόν...αλλά τσακωνόμαστε όταν έχει ταυτόχρονα κάποιο ματσ με μπάσκετ που του αρέσει για το ποιο θα δούμε..αφασία!!!!!

Κατερινάκι-kuo σε ζηλέυω θέλω και εγώ ψώνια!!!!είπαμε με τον αντρούλη μου την άλλη εβδομάδα να ξεκινησουμε σιγά σιγά!!!!γιούπι!!!!!

καλά Βασούλα τρελάθηκα με το μπάνιο σου εχθές!!θέλω και εγώ ένα τέτοιο!!!φανταστικά πλακακια!!!

mk μου αφού ρώτησεςνα σου πω οτι εγώ θα κάνω ρεβύθια σήμερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με καθε χρονο που περνα στη τη ζωη μου πειθομαι ολο και περισσοτερο οτι αυτο που παει χαμενο στη Ζωη ειναι η αγαπη που δε προσφεραμε,οι δυναμεις που εμειναν σε αχρησια,η εγωιστικη φρονιμαδα που δεν ρισκαρει τιποτα...

:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

εγω λεω να κανω φασολακια με πατατουλες στη χυτρα..κοκκινιστο!

κι εγω φασολακια εχω και θα κανω και μια μπριζολιτσα.. ο αιματοκριτης βλεπεις...

μου εχουν πιει το αιμα τα μωρακια μου!!! :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

Κι εγώ θέλω συνάντησηηηη....Ζηλεύω!! Να γνωρίσω και τη Βασιλική από κοντά που δεν την ξέρω...12 Ιουλίου που θα ανέβω θα κανονίσουμε πάλι οκ? Αν μπορούμε να πάρουμε τα πόδια μας μέχρι τότε... :P:P:P[/quote:ww1kg78f]

κι εγω θελω να σας γνωρισω ολες αλλα δεν ξερω ακομη αν θα μπορω να παρω τα ποδια μου τον αλλο μηνα :P

ηδη σερνομαι....

και η κοιλια.. αφηστε το καλυτερα :silly: :silly: :silly:

ειναι ετοιμο το φωτιστικο μας!!!!

αλλα πρεπει να περιμενω μεχρι το απογευμα να παμε με τον αντρα μου να το παρω.... αχ δεν μπορω, ανυπομονω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

Με καθε χρονο που περνα στη τη ζωη μου πειθομαι ολο και περισσοτερο οτι αυτο που παει χαμενο στη Ζωη ειναι η αγαπη που δε προσφεραμε,οι δυναμεις που εμειναν σε αχρησια,η εγωιστικη φρονιμαδα που δεν ρισκαρει τιποτα...

:huh:[/quot

ποσες αληθειες περιλαμβανει αυτο???

στοχαστικο κ ευστοχο συναμα :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα.... Μπερδεμένα τα συναισθήματα από το πρωί βλέπω. Θυμός και ρομάντζα... Αλλά μήπως έτσι δεν είναι οι σχέσεις και οι γάμοι; Θυμάμαι να παρατηρώ, πολύ πριν παντρευτώ τους γονείς μου να τρώγονται κατ'επαναληψιν για τα ίδια και τα ίδια και πάντα ασήμαντα πράγματα και απορούσα. Και μου εξηγούσαν ότι ανεξάρτητα από την ηλικία ή την διάρκεια των σχέσεων τα ζευγάρια κάνουν πάντα τους ίδιους ανούσιους καυγάδες και γκρινιάζουν για καταστάσεις που έχουν παγιωθεί. Είναι γεγονός πάντως ότι οι σχέσεις δεν πρέπει να εγκαταλείπονται. Θέλουν διαρκή προσπάθεια. Και αυτά τα γλυκανάλατα που βλέπουμε στις ταινίες, απλά δεν υπάρχουν. Τουλάχιστον όχι για πάντα. Οπότε κοριτσάρες μου, υπομονή και επιμονή και λίγη καλή προαίρεση και όλα θα πάνε καλά.

Ναννά μου με το καλό.

Βάσω, το σχόλιο για το κρέας παλιό αλλά καλό! :P

Αγγελικούλα, θερμαντήρα μου είπαν ότι δε χρειάζεται. Μπορούμε αντ'αυτού να έχουμε ένα θερμός όπου θα κρατάμε ζεστό το νεράκι

mk, να σε ρωτήσω κάτι ακόμα για την άδεια. Αυτό το χαρτί που πήρες από τις παροχές του ΙΚΑ τι είναι; Οι παροχές φαντάζομαι θα είναι στο ίδιο κτίριο με τους γιατρούς ή μπορεί και όχι;Είμαι πολύ άσχετη :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia deite ena dwmatiaki teleio!!! auti ti kounia tha parw apo ikea kai psaxnw kai auti ti panta sta premaman ma exoun kanei polu kali douleia :):):) auto tha einai to deutero dwmatiaki mas, oudetero etsi ama kanoume meta agoraki na teriazei ;)

elpizw na min uparxei provlima me to link pou vazw kai einai apo allo forum :blush: an uparxei lena mou svise to mnm euxaristw :blush:

http://www.parents.gr/forum/showthread. ... 94&page=29

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημέρα.Με το καλό όλες να γεννήσουμε. Συνήθως η καισαρική γίνεται 2 βδομάδες νωρίτερα από την πιθανή ημερομηνία τοκετού. Εγώ και στο 1ο παιδάκι μου κ τώρα (βέβαια) 2 βδομάδες νωρίτερα θα πάω, δηλ. γύρω στις 20-22 Αυγούστου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LianaB έγραψε:

κορίτσια καλημέρα.Με το καλό όλες να γεννήσουμε. Συνήθως η καισαρική γίνεται 2 βδομάδες νωρίτερα από την πιθανή ημερομηνία τοκετού. Εγώ και στο 1ο παιδάκι μου κ τώρα (βέβαια) 2 βδομάδες νωρίτερα θα πάω, δηλ. γύρω στις 20-22 Αυγούστου.

γεια σου Λιανα..χαθηκες εσυ!καιρο εχεις να φανεις?τι κανει το αγορακι σου?το 2ο εμαθες τελικα τι ειναι?δεν ειδα στη λιστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

vaster έγραψε:

Μωρέ σίγουρα!! Πανω απ όλα να ναι καλά!Ουτε κι εμένα μου τα καλύπτει το ταμείο μου αυτά!Αλλά μου τη δίνει που με στέλνει εκεί συγκεκριμένα ο γιατρός που είναι και καλά απ τα καλύτερα και στην ουσία σε ξεπετάνε για να τους προλάβουν όλους και σκας και 200![/quote:3dlcsrm6]

Εγώ μέχρι πρόσφατα πήγαινα στο "ΜΗΤΕΡΑ" (όπου γέννησα το γιο μου). Τώρα στη δεύτερη εγκυμοσύνη αποφάσισα να γεννήσω στο "ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ".Ρώτησα για το Dopler τι χρεώνουν με ασφάλεια ΙΚΑ κ μου είπαν 45,00 ευρώ.Στο ιδιωτικό θα ήθελα πάνω από 150,00, κ όντως σε ξεπετάνε πολύ γρήγορα... Καλύτερα με τη διαφορά να αγοράσω πραγματάκια για τη μπεμπούλα... ΣΩΣΤΑ ? Φιλάκια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσιαααα!!!

Κατρινάκι μου γλυκο τα ίδια πάνω κάτω τραβάμε όλες μας με τους κανακάρηδες μας...

Κι ο δικός μου το βράδυ θα κάνει μια ώρα να βολευτεί στην πολυθρόνα του υπολογιστή που τρίζει, θα πάει στο ψυγείο να φάει, θα βγει έξω να καπνίσει, θα ανεβοκατεβάσει το παντζούρι κτλ...

Απο την αρχή μαλώναμε πάρα πολυ γιατί δούλευα κιόλας και δεν μπορούσα να κλείσω μάτι...

Απο τότε ειλικρινά ενώ τα κάνει όλα αυτά τα κάνει τοοοοοοοοσο αθορυβα που λες οτι δεν υπάρχει άλλος άνθρωπος μέσα στο σπίτι...

Προσέχει πολύ ο καλός μου...

Ενώ εγώ, αντιθέτως, είμαι πολύ αγαρμπη και όταν κοιμάται κάνω θόρυβο χωρίς να το θέλω.. :blush::blush:

Κανονίζετε καφεδάκι;;;Καλά να περάσετε κοριτσάρες εκ Αθηνών!!!

Νανά μου με το καλό!!!Η ώρα η καλη!!!

Θεη μου ωραία η γλυκόζη,ε;;; :S

Αντε πάει τελείωσε και αυτό το μαρτύριο!!!

Και ο δικός μου δεν βλέπει καθόλου ποδόσφαιρο...Μόνο τώρα με το μουντιάλ λιγάκι αλλα και αυτό έτσι για να λεει οτι κάτι είδε και αυτός :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

LianaB έγραψε:

γεια σου Λιανα..χαθηκες εσυ!καιρο εχεις να φανεις?τι κανει το αγορακι σου?το 2ο εμαθες τελικα τι ειναι?δεν ειδα στη λιστα![/quote:sov2z76z]

Καλημέρα Κατερίνα μου. Εχω μπλέξει με εξετάσεις...λόγω ζακχάρου... το δεύτερο είναι κοριτσάκι....... :):):) Όλα καλά πάνε.με λίγη δίαιτα... έχασα κιόλας 2,5 κιλά για αρχή! Εκεί που έπαιρνα...τώρα χάνω!Καλό αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...