Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010..


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalisperaaaa!! Mariakriti stin auxeniki mou dosane PHT 18/12. Vasi periodou itan 20/12, opote an mporeis allaxe ti. Crazy, ekmetalleusou ton ypno oso mporeis kai..tora pou mporeis. Ta xenyxtia erxontai. ;);)

Ego tha kano B'epipedou tin evdomada prin tis Panagias, opote exo akoma.. Sas filo, kalinyxta :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικα ειμαστε πολυ κοντα εγω θα κανω τη β επιπεδου μετα της παναγιας και γενναω 25 δεκεμβριου!!!κοριτσια θελω τα φωτα σας!πρωτον στο θεμα της διατροφης!δε μπορειτε να φανταστιτε!σαβουριαζω οτι βρω μπροστα μου...και το αλατι τη ζαχαρη και τα τηγανιτα που θα επρεπε να εχω ελαττωσει ειναι το κυριο μενου μου!νιωθω τυψεις βρε κοριτσια γιατι νιωθω οτι δεν κανω καλο στο μωρακι και φοβαμαι μη του δημιουργισω προβλημα.αλλα απο την αλλη εχω πολλες λιγουρες καιδεν μπορω να βαλω μετρο στον εαυτο μου..νιωθω κακη μαμα :-(οσο παραξενο κι αν ακουγεται αυτο!εσεις με τις πολλες λιγουρες πως βαλατε προγραμμα στη διατροφη σας?επισης ηθελα να ρωτησω κατι..τα ποδια σας πριζονται?δεν ειναι λιγο νωρις τα ποδια μου να πριζονται σα φρατζολες καθε βραδυ?τοσο πολυ φανταστιτε που δεν μπορω να λυγισω τα ποδια μου απο το πριξιμο τουμπανιαζουν!!γενικα δεν εχω περιττα κιλα να πω οτι τουμπανιαζουν λογω βαρους .μηπως ειναι επειδη παιρνω utrogestan??παιρνω μονο 2 τη μερα :S ελπιζω να μη σας επριξα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια.....Φιορε μου και εγω β επιπ θα κανω 10 Αυγουστου!πως θα περασει ο καιρος ,αιωνας μου φαινεται!!!!ειναι λιγο νωρις να πρηζονται τα ποδια σου ,γι αυτο κοψε το αλατι και οταν ξαπλωνεις βαζε τα ποδια σου ψηλα σε 2 μαξιλαρια!!!εμενα ειχαν πρηστει στον 6-7 μηνα!!!επισης που και που να παιρνεις την πιεση σου ,και καθε μηνα γενικη ουρων!εσυ το νιωθεις το μωρο?τι ειναι αγορι η κοριτσι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai bre elisa mou mperdeftika thn crazy enwousa ase ta exw xasei malon!!elisa esu ksereis thn mera silipseis??egw eixa 22/02 teleftea periodo kai nomizw oti h silipsi mou egine stis 8/03...2 fores egine kai h alli sthn 1/03 alla nomizw poli noris kai etsi pistebw stis 8!!!!eseis elisa kai crazy kserete pote??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ και απο μενα σε ολες τις φουσκωμενες κοιλιτσες .Αν και χτες βραδυ ειχα ενα δυσκολο υπνο μεχρι το πρωι κουραση σκετη και εκει που πηγαινα να βολευτω η κυρια μεσα επερνε μπρος και πηγαινε πανω κατω ολη την ωρα.Τωρα κοιματε δεν κουνιεται να αρχισω να χοροπηδαω να την ξυπνησω οπως με ξυπνουσε και αυτη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καμια φορα βρε κοριτσια νομιζω οτι μηπως δεν κανουμε και πολυ καλο που μπαινουμε σε τετοια site και οτι οι πολλες πληροφοριες μας πειραζουν.Διαβασα τωρα για μια κοπελα που εχασε το μωρο της στον πεμπτο και νιωθω καθε κυτταρο του σωματος μου να κουνιεται .Δεν θελω να το σκεφτομαι αλλα τωρα θα γυρναει σε ενα μερος του εγκεφαλου μου συνεχεια.Δεν μπορω να σκεφτω τη ζωη μου αν γινει κατι τετοιο μαλλον δεν θα υπαρχει. :unsure::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΙΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΠΗΡΕ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΩΡΕΣ-ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΣΧΟΛΑΩ---ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑ 3 Η ΩΡΑ ΠΙΑΣΜΕΝΗ ΠΑΝΤΟΥ ΦΥΣΙΚΑ*---Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ---ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΕΝΑ ΤΟΣΤΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΟΙ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ ΤΩΡΑ--ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ---ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΣΗΜΕΡΑ--- :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! τι κάνετε; εγώ προετοιμάζομαι ψιχολογικά να ξεκινήσω τις δουλειές του σπιτιού :S

ΙΝΑ μου κι εγώ επηρεάζομαι με τις άσμημες εμπειρίες κάποιων κοριτσιών και στεναχοριέμαι κιόλας παρα πολύ αλλά για να μην τα βάζω μέσα μου σκέφτομαι ότι πρέπει να είμαστε θετικές, να εμπιστευόμαστε τους γιατρούς μας και τους εαυτούς μας φυσικά που όσο μπορούμε προσέχουμε και δυστυχώς ή ευτυχως ότι είναι να γίνει θα γίνει.

Μαρίνα μου αντε να σχολάσεις να πας σπιτάκι σου να φας κανονικά. Κάνε υπομονή.

Αχ πάω να ξεκινήσω καμια δουλειά. Ευτυχως εδώ δεν κάνει ζέστη τουλάχιστον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia pos pane ta kefia? Egw ksipnisa ekana merikes doulitses kai twra ksekourazome gia ligo..Shmera tha paw sto xorio mou gia s/k...Fiore kopse oposdipote ta almira giati egw sthn proth mou egkumosinh savouriaza oti nane opos les kai sto telos ponouse to derma mou apo to tsitoma, toso eixa pristei..Kalo tha kaneis na stamatiseis kai ta pola gluka giati emena mou eipe o giatros pos me thn zaxarh ta mwrakia ginonte polu kinitika kai mporei na mperdeftoune ston loro kai na exoume ala meta.......INA mou kalh einai h agnia alla kai h enimerosh mia xara me bolevei, o giatros mou exei katalavei pos eimai psagmenh kai otan sizitame katarxin mou eksigei ta panta leptomeros kai defteron exw apopsh akomi kai diafono mazi tou...Auto pou exw katalavei einai pos didtixos den pernaei apo to xeri mas,ektos kai an eimaste polu aprosektes kai pame girevontas....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimeroudia egyoules!! Evi, to ixera oti ta mora ginontai kinitika me ti zaxari, alla auto me to loro einai pragmati poly tromaktiko... :unsure::unsure: Pantws symfono kai me tin Ina.. Oso pio polla diavazeis, meta sou ginontai emmoni. Ego gia paradeigma eixa trelathei me to endexomeno tis pallindromis... Kata ti diarkeia tou protou triminou epiana kathe 3lepto to stithos mou gia na do an einai prismeno kai an ponaei.. Kali kai i enimerosi, alla kapoies fores einai poly psyxofthora kai protimotero na mi gnorizeis kai polla.

Emeis simera tha pame sto bbq tou paidikou stathmou. H kathe mama eftiaxe kai kati apo to spiti. Eftiaxa ki ego tyropitakia kai loukanikopitakia. Ginetai mpoufes xwris auta? :cheer::cheer: Eseis tha pate gia kanena mpanaki? :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To kserw nika mou kai egw tromazw polu, alla ipame parigoria ston arosto ola eksrtonte apo thn diathesh mou an eimai kala ta pernw san aples plirofories alla kapies meres me pernei apo kato kanonika..Otan skeftome psixrema omos leo pos oxi den tha pathei tpt to mwro mou kai se ligo tha to krataw aggalia...Oxi gia mpanio den tha pame,to xorio mou einai se vouno.Sthn limnh Kerkinh an exeis akousta einai sthn Serres....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη μαζι ειμαστε σχεδον!!κι εμενα μου φαινεται αιωνας για τη β'επιπεδου!δε ξερω ακομα το φυλο το επομενο ραντεβου ειναι 19 ιουλιου!με το ζορι κρατιεμαι να μη παω αυτες τις μερες για αλλον ενα υπερηχο.

Εvi μου μιλησα με το γιατρο μου..και με εφερε στα ισα μου!!μου εκοψε εντελως το αλατι και τα γλυκα.επισης μου μειωσε το utrogestan,θα παιρνω πλεον ενα μονο το βραδυ και βλεπουμε.οσον αφορα κοριτσια τα δυσαρεστα πουμε κι εμενα δυστηχως με επηρεαζουν πολυ αρνητικα χωρις να το θελω αλλα τη παλευω.!!νικα αυτος ειναι ο γιος σου?κουκλος ειναι!!!!!!!

Σημερα το μενου εχει αναλατη περκα με λαδακι στο φουρνο και βλητα.μπλιαχχχχχχχχχχ.καλα να περασετε το σκ ολες οι εγκυουλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fiore25 έγραψε:

μαμα Παναη μαζι ειμαστε σχεδον!!κι εμενα μου φαινεται αιωνας για τη β'επιπεδου!δε ξερω ακομα το φυλο το επομενο ραντεβου ειναι 19 ιουλιου!με το ζορι κρατιεμαι να μη παω αυτες τις μερες για αλλον ενα υπερηχο.

Εvi μου μιλησα με το γιατρο μου..και με εφερε στα ισα μου!!μου εκοψε εντελως το αλατι και τα γλυκα.επισης μου μειωσε το utrogestan,θα παιρνω πλεον ενα μονο το βραδυ και βλεπουμε.οσον αφορα κοριτσια τα δυσαρεστα πουμε κι εμενα δυστηχως με επηρεαζουν πολυ αρνητικα χωρις να το θελω αλλα τη παλευω.!!νικα αυτος ειναι ο γιος σου?κουκλος ειναι!!!!!!!

Σημερα το μενου εχει αναλατη περκα με λαδακι στο φουρνο και βλητα.μπλιαχχχχχχχχχχ.καλα να περασετε το σκ ολες οι εγκυουλες!!!!!!

αντε στο τελος θα γινες και μοντελακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thn Pemth 1 Iouliou exw rantevou sto genesis me thn kuria Kolitsh..Thn prihgoumenh fora eixa paei sthn Psara alla den mou to ekane h idia alla mia alh kopela...O giatros mou mou eipe pos exoun kanei onoma twra auth opos kai o Athanasiadhs kai polu spania tha sou to kanoun oi idioi.. Eno sto genesis tha mou to kanei sigoura h Kolitsh...Egw tou exw empistosinh kai eklisa ekei. Esu INA pou tha pas???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σαν πρωταρα θα παω την τριτη στον αθανασιαδη αλλα και μια φιλη που πηγε και την εκανε μια κοπελα εκει εμεινε ευχαριστημενη.θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kala auto den simenh pos den einai kaloi apla esu pas gia ton Athanasiadh kai sou vgenei o mitsos pou isos na mhn exei tosh pira... Kai egw euxaristimenh eimoun tote, Apla twra eimai pio enimeromenh pou legame prin kai ta psaxnw ola polu perisotero...Alla epidi ta mwrakia mas einai telia mia xara tha pane ola...Koritsakia sas filw roufixta sto magoulo kai fevgw giati me vlepw edw os to apogevma :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi, kala na perasete. To exo akousta to meros. Theloume poly na anevoume B.Ellada kai sigekrimena Kastoria. Einai i mama tis koubaras mou apo ekei kai olo leme na pame, alla akoma den ta exoume kataferei. Einai kai sxetika makria. Exo erthei omos Thessaloniki kai Drama prin arketa xronia.

Fiore, o giokas mou einai!! S'euxaristo para poly. De tha kano diko mou sxolio..giati eimai poly megali koukouvagia!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Emena koritsia o giatros stin Athina mou eipe pos mallon gia koritsi to kovei, alla i koilitsa psilofouskose kai paei mprosta, opos sto gio mou!! Oti thelei o Theos, eilikrina de me peirazei katholou. Stis 5/7 tha pao gia yperixo.

O mikros mou re gmt, exei liga dekatakia. 37,3. Tou edosa ligo siropaki, alla den xero ti na kano. Exei zesti exo (gyro stous 27 vathmous). Na ton pao sto bbq? Den kratietai kai mesa oli mera.. :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα καταφερα εβαλα τικερακι!!!!!Μαρεσει πολυ.Κοριτσαρες σας χαιρετω παω προς το βιντεοκλαπ γιατι δεν βλεπω να κανουμε τιποτα αλλο το σ/κ η θαλασσα θα ειναι κρυα προβλεπω και η οικονομικη κριση κανει αισθητη την παρουσια της οποτε dvd και home sweet home.Τα λεμε με καλα νεα μονο τη δευτερα.φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nika mou an den exei pesei to paidi kai sernete na ton pas mia voltoula, alla prosexe mhn einai h arxei gia kanenan piretoulh anevazmeno kai tote kalitera na minete gia ksekourash..Me dekata kalitera na mhn dineis amesos antipiritiko ektos kai an ponaei to paidi, emena h theia mou pou htan proistamenh se paidiatrikh klinikh mou exei pei meta to 38-38,5 antipiritiko kai pola igra sinexia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

S'euxaristo poly Evi mou gia tis symvoules. Tora einai eudiathetos, den mporo na po, apla to proi pou tou evala to thermometro itan ligo zavlakomenos.. Den eprepe na tou doso farmako, alla einai kati san depon. Den einai poly vary. Telospanton. Exei akoma gyro sto 37,5. Tha ton pao gia ligo kai vlepoume. Einai 5 lepta perpatima to sxoleio, opote tha gyrisoume amesos an mou paraponethei. Filakia kai kalo sk na perasete :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας εγκυουλεςτι κανετε?

Μαράκι μου η συλληψη εγινε γυρω στις 5-8/3,δεν θυμαμαι ακριβως ,το ξεχασα...

Εμεισ σημερα εχουμε πει σε φιλους να ερθουν σπιτι και θα εχουμε κατασταση μπαρμεκιου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elisa έγραψε:

Γεια σας εγκυουλεςτι κανετε?

Μαράκι μου η συλληψη εγινε γυρω στις 5-8/3,δεν θυμαμαι ακριβως ,το ξεχασα...

Εμεισ σημερα εχουμε πει σε φιλους να ερθουν σπιτι και θα εχουμε κατασταση μπαρμεκιου.

εμας μας θεωρεις φιλους????χαχαχα πες το ναι και ερχομαστε ολες οι μανουλες νοεμβρη δεκεμβρη!!!!και ξερεις ε ....δεν σου φτανουν ουτε 15 αρνια!!!!! :woohoo:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Elisa άκου την μαμά Παναή, δίκιο έχει. Δεν είμαστε εμείς φίλοι?? Λοιπόν τί ώρα να έρθουμε????? :woohoo: :woohoo:

Ασχετο αλλά πολύ έχω συγχιστεί με το θέμα του θηλασμού. Για πείτε οι δευτορομανούλες τί γίνετε? Τα καταφέρατε?

Διάβαζα το θέμα της ρουμπέλα που είπε ότι δεν είχε γάλα και έγινε Ο χαμός και με έπιασε ένα άγχος τρελό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!
    • Κι εμένα κορίτσια ο άντρας μου 2 μέτρα και γεροδεμένος είναι αλλά εγώ είμαι μινιόν, 1,63 με το ζόρι και πολύ αδύνατη! Ελπίζω να μοιάσει στον πατέρα του 😀 καλά εννοείται αστειεύομαι! Προτιμώ να βγει όμορφος 😀 αστειεύομαι και πάλι! Να έχει υγεία και να είναι μυαλωμένος, αυτό θέλω και γι' αυτό θα προσπαθήσω!
    • Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω μετά την εμβρυομεταφορα ποτε μπορεί να εμφανιστούν συμπτώματα; Με τόσα βέβαια ουτροτζεσταν μπερδεύω τα συμπτώματα! Έχει βάλει κάποια κοπέλα 4 έμβρυα με επιτυχία; 
    • @annitakianna @cat12 κορίτσια μου εσεις τι κάνετε; Έχουμε καιρό να μάθουμε νέα σας 
    • Καλησπέρα σας 🥰 και εμένα στο doppler είχε πολύ χαμηλά το κεφάλι αλλά δεν μου είπε κάτι μόνο να μην ανησυχώ και ότι αυτό δεν σημαίνει ότι θα γεννήσω άμεσα.  Εγώ δεν έχω ετοιμάσει τίποτα ακόμα ούτε έχω πλύνει τώρα αυτή την εβδομάδα θα ξεκινήσω  και να ετοιμάζομαι σιγά σιγά 😅 Κρεβατάκι και εγώ πήρα προεφηβικό που λένε αλλά κ εγώ το 120 λόγω χώρου που λένε ότι πάει μέχρι 5 6 κ εγώ αμφιβάλω αν πάει γιατί είμαστε και οι δύο ψηλοί. ( με συγχωρείτε που δεν έκανα παράθεση σε κάθε μία ξεχωριστά αλλά με δυσκολεύει από το κινητό)🙃
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...