Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

βρε ζενια μου,οπως και να το κανεις το αγχος και τη στεναχωρια τα εχω...

ξενιτευεται ο αντρας μου να βγαλει κατι παραπανω για την οικογενεια του,και να μας τα τρωνε οι δικηγοροι,επειδη πεσαμε σε παλιοτομαρα παλιανθρωπους...δεν εχουμε κλεισει χρονο σε αυτο το σπιτι που ειμαστε,κι απο τον 1ο μηνα που μπηκαμε στο κ.....σπιτο τους μας ειπανε οτι το πουλανε...δεν αντεχω αλλο...εχω αλλα προβληματα δικα μου....γιατι με επιβαρυνουν και με τα δικα τους? τι φταιω?σε ποιον χρωσταω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γωγακι έγραψε:

βρε ζενια μου,οπως και να το κανεις το αγχος και τη στεναχωρια τα εχω...

ξενιτευεται ο αντρας μου να βγαλει κατι παραπανω για την οικογενεια του,και να μας τα τρωνε οι δικηγοροι,επειδη πεσαμε σε παλιοτομαρα παλιανθρωπους...δεν εχουμε κλεισει χρονο σε αυτο το σπιτι που ειμαστε,κι απο τον 1ο μηνα που μπηκαμε στο κ.....σπιτο τους μας ειπανε οτι το πουλανε...δεν αντεχω αλλο...εχω αλλα προβληματα δικα μου....γιατι με επιβαρυνουν και με τα δικα τους? τι φταιω?σε ποιον χρωσταω?

έλα βρε Γωγάκι μου έχει ο θεός... όλα θα τελειώσουν όμορφα και ήσυχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

βρε ζενια μου,οπως και να το κανεις το αγχος και τη στεναχωρια τα εχω...

ξενιτευεται ο αντρας μου να βγαλει κατι παραπανω για την οικογενεια του,και να μας τα τρωνε οι δικηγοροι,επειδη πεσαμε σε παλιοτομαρα παλιανθρωπους...δεν εχουμε κλεισει χρονο σε αυτο το σπιτι που ειμαστε,κι απο τον 1ο μηνα που μπηκαμε στο κ.....σπιτο τους μας ειπανε οτι το πουλανε...δεν αντεχω αλλο...εχω αλλα προβληματα δικα μου....γιατι με επιβαρυνουν και με τα δικα τους? τι φταιω?σε ποιον χρωσταω?

ελα βρε κούκλα μου...όλα θα γίνουν μη χαλάς τη μέρα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

πες μου ότι δεν σου άρεσε κιόλας!!!! :blink::blink:[/quote:3c1mhcoy]

Στην αρχή ήθελα να τον δείρω!!!!Μα καλά στις 4???? :blink::blink: μετά ξύπνησα και λέω αφού ξύπνησες που ξύπνησες βουρ..μετά βέβαια έκανα να κοιμηθώ μια ώρα γιατί αν ξυπνήσω εγώ τέλος...αλλά εντάξει!!το αποτέλεσμα ήταν να μη ξυπνάω για τη δουλειά και με έφερε ο Νίκος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα δειξει ασπακι μου...

παω να να κανω καμια δουλεια να περασει λιγο και η ωρα μεχρι να ερθει ο νικος να μου πει τα νεα..

θα τα ξαναπουμε κοριτσια... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

αποτέλεσμα ήταν να μη ξυπνάω για τη δουλειά και με έφερε ο Νίκος!!!!!

αυτό ήταν το τιμημά του!!!! σε ξύπνησε...σε πήγε δουλειά, είστε πάτσι!!! ;) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια και πολλα φιλακια ,εχει τρομερο αερα εδω και μου εχει χαλασει την κουπ!χαχα!!εννοω μου εχει γεμισει τα μπαλκονια σκουπιδια και φυλλα και ειχα και ενα σωρο αλλες εξωτερικες δουλειες και την μαμα μου να με πρηζει :angry: ....εσεις καλα?? :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Γεια σας κοριτσακια και πολλα φιλακια ,εχει τρομερο αερα εδω και μου εχει χαλασει την κουπ!χαχα!!εννοω μου εχει γεμισει τα μπαλκονια σκουπιδια και φυλλα και ειχα και ενα σωρο αλλες εξωτερικες δουλειες και την μαμα μου να με πρηζει :angry: ....εσεις καλα?? :kiss:

Βρε βρε καλώς το kimonaki, που είσαι εσύ βρε κοπελιά???

Άσε και εδώ πολύ αέρα, και εμένα μου χάλασε την κούπ......και το εννοώ, χαχαχαχαχαχα!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Γεια σας κοριτσακια και πολλα φιλακια ,εχει τρομερο αερα εδω και μου εχει χαλασει την κουπ!χαχα!!εννοω μου εχει γεμισει τα μπαλκονια σκουπιδια και φυλλα και ειχα και ενα σωρο αλλες εξωτερικες δουλειες και την μαμα μου να με πρηζει :angry: ....εσεις καλα?? :kiss:

Καλώς την τη πέρδικα!!!!Τι κάνεις Ανθούλα???Βλέπω περιμένεις την ακατανόμαστη και δεν έρχεται...ΜΠΡΑΒΟ!!!ΤΕΤΟΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας αγαπες μου!!!!!!!!!!τσαααααααααααα απο το καρολινάκι ...τι μου κανετε τσουπρίτσες μου??????

μμμμμμμμμμμμμ σεξ συζήτηση ακούω συμπεθερούλα μου ε????????? κατ'αρχας να τα χιλιάσετε με τον συμπεθερο ....πάντα να στε αγαπημενα ,ερωτευμενα και να χαίρεστε τον κουκλο σας...και αν προκύψει καποια στιγμη και ενα δευτερο αγγελουδι ..με το καλο.... :P:P να περασετε τελεια σημερα και γενικότερα....γκουχου γκουχου... :P:P μεχρι να ρθει ο κουκλος....

εννοειται αυριο θα τα πουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλιως σας εφαγαααααααααααααααααααααααααα.....

Γωγακιμου γλυκο τι να πω...υπομονη και ευχομαι καλα ξεμπερδεματα ...ελπιζω ο δικηγορος να βοηθησει...μην σκας γλυκια μου...

Ασπάκι μου εμεις τα παμε...εγω λογικα στις 4 θα μαι εκει...παρεμε όταν τελειωσεις την δουλιτσα...ηρθε η γαβ γαβ ξαφνικα ε???? :(:(

Κατερινακι μου σε παιρνω και λεει οτι το κιν...δεν υπαρχει... :dry::dry: παρεμε αν το δεις...

Ανθουλα μου τι κανεις? ο κιμωνακος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

γεια σας αγαπες μου!!!!!!!!!!τσαααααααααααα απο το καρολινάκι ...τι μου κανετε τσουπρίτσες μου??????

μμμμμμμμμμμμμ σεξ συζήτηση ακούω συμπεθερούλα μου ε????????? κατ'αρχας να τα χιλιάσετε με τον συμπεθερο ....πάντα να στε αγαπημενα ,ερωτευμενα και να χαίρεστε τον κουκλο σας...και αν προκύψει καποια στιγμη και ενα δευτερο αγγελουδι ..με το καλο.... :P:P να περασετε τελεια σημερα και γενικότερα....γκουχου γκουχου... :P:P μεχρι να ρθει ο κουκλος....

εννοειται αυριο θα τα πουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλιως σας εφαγαααααααααααααααααααααααααα.....

Γωγακιμου γλυκο τι να πω...υπομονη και ευχομαι καλα ξεμπερδεματα ...ελπιζω ο δικηγορος να βοηθησει...μην σκας γλυκια μου...

Ασπάκι μου εμεις τα παμε...εγω λογικα στις 4 θα μαι εκει...παρεμε όταν τελειωσεις την δουλιτσα...ηρθε η γαβ γαβ ξαφνικα ε???? :(:(

Κατερινακι μου σε παιρνω και λεει οτι το κιν...δεν υπαρχει... :dry::dry: παρεμε αν το δεις...

Ανθουλα μου τι κανεις? ο κιμωνακος?

Ευχαριστούμε συμπεθέρα μου!!!!Και εσείς να είστε πάντα χαρούμενοι και ευτυχισμένοι και να χαίρεστε τη μικρή!!!!Ρε τσούπρες εγώ απο Εθνική Άμυνα πως θα έρθω μετά???? :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

καλημερα κοριτσια...

τι κανετε?

κανονισατε για καφε σημερα?

τι ωρα?

καλημερα!!!ειπαμε κατα τις 5 με 5-α5 στο verde Παπαγου.Μη με ρωτησεις ουτε ξερω πως πας εκει/!!!!θα ερθεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

μπορει και να ερθω....αν ερθω...πειραζει να ερθω με τον αντρουλη μου?

ναι βρε.απλα θα ειναι ο μοναδικος αντρας!!!!μη βαρεθει ο ανθρωπος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

οκ!θα τον ρωτησω και αναλογως θα πραξω.. ;)

Να το τονίσεις οτι θα είμαστε γυναίκες!!! :laugh: :laugh: μην έχεις γκρίνια μετά!!!!!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ειμαι πολυ χαρουμενο επιτελους θα τα πουμε απο κοντα... :):) παιζει να ρθει και η Ρενουλα μιλησαμε μαζι προχθες και της το πα... μπορει να ρθει και μια κοπελα η Μαρια ...απο παπάγου (dora)την θυμαστε? που χαρη σ'αυτην την κοπελα εχουμε την νταντα μας για την παπενια??????

αγαπες μου εγω μπορω να μαι και 4 εκει...

Ασπάκι μου τελικα εσυ θα ρθεις κατα τις 4.15? :dry: γιατι αν ειναι κοριτσακι μου να ρθεις αργοτερα μηπως χαζεψω στην αθηνα και ερθω πιο μετα...πως το βλεπεις φιλεναδα?

Ευγενια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ πως περάσατε χθες??????ελπίζω τέεεεεεεεεεεεελειααααααααααα :P:P:P

κοιτα να δεις απο Εθνικη άμυνα η κατεβαινεις απο το μετρο και βγαινεις απο την εξοδο Υπουργειου Μεταφορων και όπως βγαινεις πας αριστερα(οχι δεξια προς αγια παρασκευη) αλλα προς την Κυπρου (όποιοιν και αν ρωτησεις την ξερει...ειναι ο πιο κεντρικος δρομος για παπαγου και αφου περασεις τα φαναρια περιμενεις στην σταση και παιρνεις ειτε το 413 ειτε το 409 και τους λες οτι θες να κατεβεις στο βερντε και ερχομαι να σε παρω ειτε αν ειμαι με αλλα κοριτσια τις αφηνω 5 λεπτακια και ερχομαι μ ετο τουτου και σε παιρνω ....

Γωγακι μου γλυκο έλα εσυ και ας ειναι και ο αντρούλης το ρωτάς??????????????εννοείται !!!!!!!!!!! :):) απλα όπως λεει και η συμπεθερούλα μου μην βαρεθει...με τόσες τσούπρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...