Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια μου,και καλη εβδομαδα!

καλημερα ασπακι,καλημερα ανθουλα,καλημερα ζενια,καλημερα καρολινακι μου,και περαστικουλια στην παπενια :(

ευχομαι να μην ειναι τιποτα το σοβαρο,και μη μου στεναχωριεσαι,τα εχουν αυτα τα παιδακια..

τι νεα βρε κοριτσια?χαθηκα κι εγω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mirlitsa έγραψε:

Τι κάνεις Γωγώ μου???

Δεν πιστεύω να έφυγες ο άντρας σου ακόμα δεν ήρθε??? :huh:

κουφια η ωρα που το ακουει ασπακι μου.. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

οχι εδω μαζι ειμαστε και πινουμε το καφεδακι μας...ειμαι παρα πολυ καλα κι ευτυχισμενη μπορω να ομολογησω... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αγαπημενες μου φιλεναδες....

καλη εβδομαδα...χθες πήγαμε στο γιατρό και ευτυχώς μας τον έβγαλε τον επίδεσμο... :):) αντε γιατι ειχε σκασει η μανουλα...έφυγε η πληγούλα απο το ματάκι και ο γιατρός είπε ότι πρέπει να γινε απο νυχάκι... :dry: μετα πήγαμε και φαγαμε σε μια ταβερνούλα κοντα στο σπίτι μας...και η παπένια η κυκνενια όπως λεει η Ανθούλα μας!!!!!!! εφαγε για πρωτη φορα ψυχα ψωμάκι...εεεεεεεεεεεεε αυτο ηταν την μούλιαζε και καθε λιγο ζηταγε καινουργιο κομματακι...χαχα οταν πήγα να την πλύνω απο τα μαλλια μεχρι και μεσα στην πιπίλα...ειχε ψύχα :P:P:P

Ανυπομονώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω να σας δω την τετάρτη και να γνωρίσω και την Ανθούλα...όλες τις αλλες τσουπρες σας ξερω....

Σας αφηνω γιατι εχω παει πολυ πίσω και εχω δουλίτσα...μεχρι τις 29/06 πρεεπι ν αχουμε τελειωσει...και σημερα εχω κ@@@@@@@@@@@@@@@...σας φιλω κούκλες μου.... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο καρολινακι μου.

πολυ χαρηκα που ειναι καλα η παπενια σου.. :)

αντε καλη δυναμη στη δουλεια σου,και φιλακια πολλα πολλα... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας αφηνω προς το παρον,παω να μαγειρεψω γιατι μετα θα βγουμε εξω για κατι υποχρεωσεις που εχουμε..θα τα ξαναπουμε κοριτσακια μου... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω Γωγάκιμου.....να σαι καλα...κοίτα να περασεις τέλειααααααααααααααα με τον αντρούλη σου και ν ατον ξεζουμίσεις!!!!!!!!!χαχα :P:P:P την τετάρτη θα μας έρθεις??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, ναι Γωγώ μου...κούφια η ωρα που το ακούει!!!

Επειδή είσαι εδώ μαζί μας νόμιζα...

Οπότε μάλλον την Τετάρτη δεν θα σε δούμε εσένα εεεε????

Τελείωνε την δουλεια σου Καρολίνα γιατί δεν θα σε αφήσουν την Τετάρτη να έρθεις...και πως θα γίνει συνάντηση χωρίς εσένα, είναι δυνατόν???

Ζένια και Kimon που είστε καλέ!!!!!!!!!!!!!! :blink::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Τελείωνε την δουλεια σου Καρολίνα γιατί δεν θα σε αφήσουν την Τετάρτη να έρθεις...και πως θα γίνει συνάντηση χωρίς εσένα, είναι δυνατόν???

ελα μου ντεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!λειπει ο Μάης από την Σαρακοστή...??????????χαχαχαχα :P:P:P

το κοινωνικό Καρολινάκι και καθόλου ομιλητικό... :blush: περιμενει να δει τις φιλεναδες του.... :):)ελπίζω να μπορεσω να φερω και την παπένια μου ...απλα με το ματακι με αυτο που εγινε δεν πρεπει να την δει ο ηλιος...λογικα κατα τις 7 παρα θα ρθουμε ...ελπίζω απλα να βρουμε καπου σκιερα εξω...

Ασπάκι μου εισαι γλυκαααααααααααααααααααα.... :kiss::kiss:

τα ζουζουνακια καλα? :kiss:

Συμπεθερούλα που είσαι εσυ αγαπούλα??????????? :dry: μηπως ψαχνεις να βρεις ρουχα για την συναντηση του ζεύγους?????χιχι :P:P

Ανθούλα μου?????????? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

λογικα κατα τις 7 παρα θα ρθουμε ...ελπίζω απλα να βρουμε καπου σκιερα εξω...

Bρε κορίτσια μην συναντηθούμε τόσο αργά, γιατί εκείνη την μέρα θα πάει ο άντρας μου τα παιδιά Ερέτρια και θα πάρει το αυτοκίνητό μου. Οπότε εγώ θα έρθω κατευθείαν μετά την δουλειά με λεωφορείο.

Αν βρεθούμε 7:00....τι θα κάνω τόσες ώρες από τις 4:00???? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!Δεν τη παλευω αλλο σημερα πολυ κω..μερα!απο το πρωι εχω κανει ενα σωρο δουλειες και ενα σωρο ζημιες επισης :angry: !μεχρι το καυτο λαδι μου χυθηκε στην κουζινα και γεμισε το συμπαν,μου εκοψε η σαντιγη που δεν μου εχει κοψει ποτε εχω να πω, και μετα απο 2 ωρες σιδερο καηκα στο χερι σε σχημα μακροστενο! :( ελεος!!θελω να ξαπλωσω και τιποτα αλλο!κοπελιες μου αυτες τις μερες περιμενω...και ειμαι για τα μπαζα!δεν μπορω να σταθω στα ποδια μου,μην με παρεξηγησετε,ευχομαι καποια στιγμη να τα πουμε! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!Πω πω λίγες μέρες δε μπήκα και έγιναν πράγματα και θάματα.Περαστικούλια Καρολινάκι μου!!!Ανθούλα ήρεμα!!!Μην ακουμπάς τίποτα!!Γωγάκι καλοπερνάς έ????Ασπασάκι?????Όλα καλά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Καλημέρα Ευγενία!!!

τι έγινε, έφυγε ο μικρούλης για το χωριό???

έφυγε χθές...Κατερίνη πήγε.Δε με χωρούσε το σπίτι.Το πρωί που σηκώθηκα,επειδή έχω ρεπό Δευτέρες,δε με χώραγε ο τόπος.Καλοκαιρινό το έκανα το σπίτι.Τράβηξα κρεβάτια,καναπέδες,τα πάντα!!!Αλλά οκ...μαθαίνω οτι περνάει ήδη suoer απο χθες που εφτασε οποτε ηρεμώ!!!!Εσείς???πως περάσατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Αχχχχχχχχχχχχχχ πολύ ωραία περάσαμε κι εμείς!!!

Ξέρεις είχαμε καιρό να πάμε κάπου, έστω και στο εξοχικό, οι 4 μας!!!

Μπράβο μπράβο!!!Τελικά τι είπατε για αύριο??Εγώ μάλλον δε θα καταφέρω να έρθω.Έχουμε επέτειο και θα βγούμε έξω, οπότε μέχρι να γυρίσω απο δουλειά να ετοιμασ΄τω..δε προλαβαίνω ρε γαμώτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια βρε Ευγενία...δεν θα έρθεις???

Μάλλον και η Γωγω δεν θα έρθει...άραγε ποιά άλλη???

Κρίμα και ήθελα πολύ να τα λέγαμε και από κοντά... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Αλήθεια βρε Ευγενία...δεν θα έρθεις???

Μάλλον και η Γωγω δεν θα έρθει...άραγε ποιά άλλη???

Κρίμα και ήθελα πολύ να τα λέγαμε και από κοντά... :(

Δε προλαβαίνω βρε κούκλα μου.Μέχρι να έρθω στο verde να γυρίσω να κάνω μπάνιο...χλωμό το κόβω.εκτός αν αλλάξει μέρος η συνάντηση και γίνει κανένα Αιγάλεω ή village και κλεψω λίγο χρόνο και σας δω.Και γω το περίμενα πως και πως αλλά είχα ξεχάσει την επέτειο :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που το λέμε θα με βόλευε καλύτερα Πέμπτη, γιατί την Τετάρτη δεν θα έχω αυτοκίνητο και θα είναι λίγο ταλαιπωρία για μένα!!!

Αλήθεια για Πέμπτη τι λές???? Να το πούμε και στις άλλες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Τώρα που το λέμε θα με βόλευε καλύτερα Πέμπτη, γιατί την Τετάρτη δεν θα έχω αυτοκίνητο και θα είναι λίγο ταλαιπωρία για μένα!!!

Αλήθεια για Πέμπτη τι λές???? Να το πούμε και στις άλλες???

nai!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες μου!!!!!!!

μπήκα με χαρα να πουμε για αυριο και βλεπω ότι δεν μπορειτε.... :(:(:( εγω βρε κοριτσια λογω μωρου μπορω την τεταρτη...σας το χω πει...πεμπτη φευγει η πεθερα μου και δεν θελω να λεω στον Αντώνη κρατα το μωρό εγω πάω άτα...Ασπάκι και Συμπεθερούλα μουυυυυυυυυυυυυυ θελω πολυ να σας δω...τι θα κανουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

καλημερα τσουπρες μου!!!!!!!

μπήκα με χαρα να πουμε για αυριο και βλεπω ότι δεν μπορειτε.... :(:(:( εγω βρε κοριτσια λογω μωρου μπορω την τεταρτη...σας το χω πει...πεμπτη φευγει η πεθερα μου και δεν θελω να λεω στον Αντώνη κρατα το μωρό εγω πάω άτα...Ασπάκι και Συμπεθερούλα μουυυυυυυυυυυυυυ θελω πολυ να σας δω...τι θα κανουμε?

καλημερουδια!!τι να κανω βρε τζουτζουκα.δεν προλαβαινω με τιποτα εκτος αν αλλαξει το μερος συναντησης και ερθω καπακι μετα τη δουλεια για λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σχολαω 3 τι ωρα θα σας βολευε?????????????θελετε 4 παρα να τα πουμε καπου στην αθηνα???????????????εχω δεν εχω προβλημα απλα δεν θα δειτε την παπένια... :( αλλα ο καιρος αλλαξε και αυριο νομιζω πεφτει λιγο οποτε θα την φερω αλλη φορα ...Ασπάκι τι λες νομιζω σε βολευει και εσενα ε? Συμπεθερούλα εσυ θα μπορεσεις να κατσεις καμια ωρίτσα λογω επετειου η πιο λίγο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

καλημερα τσουπρες μου!!!!!!!

μπήκα με χαρα να πουμε για αυριο και βλεπω ότι δεν μπορειτε.... :(:(:( εγω βρε κοριτσια λογω μωρου μπορω την τεταρτη...σας το χω πει...πεμπτη φευγει η πεθερα μου και δεν θελω να λεω στον Αντώνη κρατα το μωρό εγω πάω άτα...Ασπάκι και Συμπεθερούλα μουυυυυυυυυυυυυυ θελω πολυ να σας δω...τι θα κανουμε?

Βρε Καρολινάκι αφού θα την φέρεις και την μικρούλα σου, τι πρόβλημα υπάρχει αν είναι Πέμπτη???? Εγώ θα έρθω μόνη μου και θα σου την προσέχω αν γκρινιάζει...θα την κάνω βολτούλες!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

εγω σχολαω 3 τι ωρα θα σας βολευε?????????????θελετε 4 παρα να τα πουμε καπου στην αθηνα???????????????εχω δεν εχω προβλημα απλα δεν θα δειτε την παπένια... :( αλλα ο καιρος αλλαξε και αυριο νομιζω πεφτει λιγο οποτε θα την φερω αλλη φορα ...Ασπάκι τι λες νομιζω σε βολευει και εσενα ε? Συμπεθερούλα εσυ θα μπορεσεις να κατσεις καμια ωρίτσα λογω επετειου η πιο λίγο?

...και στο κέντρο με βολεύει!!!

είμαι βολικό κορίτσι εγώ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...