Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα ομορφουλες!!!

τι μου κανετε?δε σας εχω ξεχασει..

Σας εχω χασει..κανονικα!με το ζορι μπαινουμε οι Μανουλες Αυγουστου-Σεπτεμβριου..οι πολυλογουδες του φορουμ!μας εχουν απομονωσει τα νινακια μας!δεν μας αφηνουν ..οχι..να σερφαρουμε..ουτε να κατουρησουμε!!χεχεχε..

Τι κανετε εσεις?πειτε κανενα νεο?τα παιδακια σας?το σχολειο?Η Ελενα μου 5η φετο..!!

Γωγακι..τι κανεις?η Ανθη εχει καιρο να μπει?η εγω εχω χασει επεισοδια?

θα πατε στη συναντηση??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθε το αφεντικό και πρέπει να εξαφανιστώ!!!

Βρε Κατρίνα να σου ζήσει ο μπέμπης, δεν σου ευχήθηκα τόσο καιρό!!!!!! :oops:

Γερός και δυνατός να είναι....θα τα πούμε άλλη ώρα................sorry

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφουλες!!!

τι μου κανετε?δε σας εχω ξεχασει..

Σας εχω χασει..κανονικα!με το ζορι μπαινουμε οι Μανουλες Αυγουστου-Σεπτεμβριου..οι πολυλογουδες του φορουμ!μας εχουν απομονωσει τα νινακια μας!δεν μας αφηνουν ..οχι..να σερφαρουμε..ουτε να κατουρησουμε!!χεχεχε..

Τι κανετε εσεις?πειτε κανενα νεο?τα παιδακια σας?το σχολειο?Η Ελενα μου 5η φετο..!!

Γωγακι..τι κανεις?η Ανθη εχει καιρο να μπει?η εγω εχω χασει επεισοδια?

θα πατε στη συναντηση??

Καλώς την τη μανούλα με τα όμορφα ζουζούνια!!!Που να προλάβεις βρε κούκλα να μπεις!!!Εγώ βλέπω φωτό σου στο fb.Κούκλος ο μικρός!!!αφου ρωτάς νέα αντε να σου πω τα δικά μου.εμείς ξεκινάμε βρεφικό την Πέμπτη και φυσικά έχω τρελό άγχος!!!!Κατά τα άλλα είμαστε καλα.Στη συνάντηση ήθελα πολύ να πάω αλλά δε γίνεται γιατί έχουμε τα 40 της πεθεράς μου, οπότε...αυτά κουκλίτσα μου τα νέα μας!!Είμαστε καλά!!!Εσύ πες μας πως πας,τα μωρά σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ομορφιες μου??????????χαθηκα λιγακι...το τσελωωωωωωωωωω :oops::oops: μου λειψατε...κανονιζουμε αυριο για καφεδακι? τι λετε? να τα πουμε απο κονταααααααααααααααα....οποια θελει ας με παρει τηλεφωνακι μην τυχον και κολλαει πάλι...και δεν μπορω να μπω...αυριο ειμαι όλη δικη σας...χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Karolinaki moy!!ti egine me τη συνδεση σου?Η μικρη παπενια μου τι κανει?φιλεναδα δε σε εχω γραψει..αλλα οπως ξερεις..δε προλαβαινω..!θα πας στη συναντηση?

Ζενια μου συλλυπητηρια δεν ηξερα για τη πεθερα σου!

ο Κρις..παιδικο??μπραβο το μαναρακι σου...καλα να περναει!

Ασπακι..καλη δουλιτσα..και κουραγιο..αχχχ αυτα τα αφεντικα!!

Κοριτσια..εχει αλλαξει η ζωη μου..!νοιωθω σαν να ζω μια αλλη ζωη!αναμεικτα συναισθηματα!χαιρομαι να βλεπω τα ζουζουνια μου!!!τρελαινομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι, τι κάνεις???

Καλά είμαι,μια χαρά.Λοιπόν άκου.Το Σάββατο δεν έχουμε κάτι συγκεκριμένο απλά κάτι τελευταίες δουλίτσες για το μνημόσυνο.Ο Νίκος με όλη την ειλικρίνεια που τον διακρίνει και επειδή είναι όλη μέρα στο τιμόνι και τα έχει παίξει αυτό τον καιρό μου είπε.Αν έχει πάρκιν πάω,δεν έχω κουράγιο να ψάχνω παρκινκ στην Κυψέλη.Μεταξύ σοβαρού και αστείου το είπε αλλά ξέρω οτι ο καημένος είναι κομμάτια.Αν θέλετε λέει ελάτε απο το πρωί στο σπίτι μας!!!Οπότε είμαστε ανοιχτοί αλλά θα σου πω εκείνη την ημέρα αναλόγως τις δουλίτσες.οκ??μη μου θυμώσεις,απλά είναι η δουλεία του τέτοια και είναι όλη μέρα στο τιμόνι οπότε το σκέφτεται πολύ το θέμα παρκινκ. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ, μην ζητάς συγγνώμη, το καταλαβαίνω, άλλωστε έχουμε όντως θέμα με το παρκάρισμα.

Βέβαια όσοι φίλοι μας έρχονται το αφήνουν ή τους βρίσκει θέση ο γειτονάς μας με το πλυντήριο αυτοκινήτων.

Αλλά δεν τρέχει και τίποτα, μπορούμε να το κανονίσουμε άλλο Σαβ/κο. Ίσως να ήταν και καλύτερα να ξεμπερδέψεται κι εσείς με το μνημόσυνο και να είστε χαλαροί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ, μην ζητάς συγγνώμη, το καταλαβαίνω, άλλωστε έχουμε όντως θέμα με το παρκάρισμα.

Βέβαια όσοι φίλοι μας έρχονται το αφήνουν ή τους βρίσκει θέση ο γειτονάς μας με το πλυντήριο αυτοκινήτων.

Αλλά δεν τρέχει και τίποτα, μπορούμε να το κανονίσουμε άλλο Σαβ/κο. Ίσως να ήταν και καλύτερα να ξεμπερδέψεται κι εσείς με το μνημόσυνο και να είστε χαλαροί.

Βρε δεν έχουμε πρόβλημα με το συγκεκριμένο σ/κ.απλά θα ξέρουμε τελευταία στιγμή .έχετε πρόβλημα να το κανονίσουμε τελευταία στιγμή?δηλαδή φαντάζομαι κάπου προς το μεσημέρι??Έτσι κ αλλιώς κάπου θα πηγαίναμε με τον μικρό.Ε τι λες???Αλλά το ξαναλέω μη θυμώσεις τζουτζού.Μπορεί σε άλλη φάση ο Νίκος να μη γκρίνιαζε αλλά αυτές τις μέρες με τα φορτηγά έχει φάει τη κίνηση της ζωής του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα κοριτσια!!!

Καλημερα ασπακι ζενια!!! τι κανετε?

Εγω σε λιγο θα ετοιμαστω να παω λαικη και σουπερ..την παρασκευη πρωτα ο Θεος ερχεται ο Νικος και πρεπει να ετοιμαζω τα πραγματα σιγα σιγα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,καλημερα....ποιο σπιτι ζενια μου? αυτο που μενουμε τωρα? η' αυτο που κλεισαμε για αγορα? αν εννοεις αυτο για αγορα περιμενουμε την εγκριση δανειου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε με το καλό το δάνειο.Γωγάκι με το γιατρό που ήταν να πήγαινες τι έγινε?όλα καλά?

Ευχαριστουμε ζενια μου,να εισαι καλα..

Στον γιατρο πηγα αλλα τα νεα δεν ειναι καλα...πηγα για μαλλι και βγηκα κουρεμενη...πηγα να παρω και 2η γνωμη και στον υπερηχο που μου εκανε βρηκε προβλημα ο γιατρος στην σαλπιγγα..φλεγμονη η σαλπιγγα εχει γινει σαν μελιτζανα απο το υγρο,και αυτο εγινε μου ειπε απο τον τροπο που μου πηρε ο γιατρος το μωρο...επρεπε να μου κανει προκληση τοκετου και οχι αποξεση σε τοσο προχωρημενη εγκυμοσυνη..αφου ζω μου ειπε ειναι θαυμα.τωρα περιμενω να αδιαθετησω και μολις τελειωσω να παω στο ιασω για σαλπιγγογραφια να δουμε σε τι φαση ειναι η σαλπιγγα και αναλογως να πραξει..μπορει να χρειαστω και χειρουργειο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε ζενια μου,να εισαι καλα..

Στον γιατρο πηγα αλλα τα νεα δεν ειναι καλα...πηγα για μαλλι και βγηκα κουρεμενη...πηγα να παρω και 2η γνωμη και στον υπερηχο που μου εκανε βρηκε προβλημα ο γιατρος στην σαλπιγγα..φλεγμονη η σαλπιγγα εχει γινει σαν μελιτζανα απο το υγρο,και αυτο εγινε μου ειπε απο τον τροπο που μου πηρε ο γιατρος το μωρο...επρεπε να μου κανει προκληση τοκετου και οχι αποξεση σε τοσο προχωρημενη εγκυμοσυνη..αφου ζω μου ειπε ειναι θαυμα.τωρα περιμενω να αδιαθετησω και μολις τελειωσω να παω στο ιασω για σαλπιγγογραφια να δουμε σε τι φαση ειναι η σαλπιγγα και αναλογως να πραξει..μπορει να χρειαστω και χειρουργειο..[/quote:2x8dyw8s]

Άντε βρε Γωγάκι,περαστικά να είναι και όλα να σου πάνε κατ'ευχήν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...