Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

σήμερα είμαι κάπως αισιόδοξη!Ελπίζω να κρατησει αυτο..Κ μεχρι στιγμής πολυ ήρεμη με τα παιδακια μου και είναι ηρεμα κι αυτά.λέω να βγω κ μια βόλτα το απόγευμα αν τα καταφέρω...Πάντως πραγματικά σας ευχαριστω!Ηταν αυτό που χρειαζόμουν:κουβεντα! :YMHUG:

:ymapplause: YMAPPLAUSE:YMAPPLAUSE:YMAPPLAUSE:YMAPPLAUSE:YMAPPLAUSE:YMAPPLAUSE:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άρα είσαι ο βράχος!!!!!!Σήκω ξανά και πάρε τα πράγματα στο χέρι σου!!!!

Σαν επαναστάτρια ακούγομαι..αλλά είμαι και ε΄γω πολύ μουντρούχα..

Γειά σου βρε επαναστάτρια!!!!!!

Ζήτω η ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sorry βρε Ελένη μου, ξεφύγαμε λίγο από το θέμα μας, αλλά δεν μπορώ να μην πειράζω λίγο την Ζένια μας που αγαπώ πολύ!!!!! Και λόγο αλλαγών στο φόρουμ είχα καιρό να το κάνω αυτό.....μου έλειψε να φανταστείς!!!! χαχαχαχαχα

Λοιπόν εμένα η κόρη μου όταν μου το είπε αυτό είχε κλείσει μόλις τα 3, και πραγματικά λέω πως δεν θα ξανακάνω το λάθος να μεταφέρω στο σπίτι μου και στην οικογενειά μου τα προβλήματα του γραφείου. Έτσι το έπαιξα κι εγώ αναίσθητη και είμαι κάπως καλύτερα, τουλάχιστον παίζω κι εγώ με τα παιδιά και ξεδίνω μαζί τους στην παιδική χαρά!!!!

Ξέρεις τα λόγια της με έκαναν να καταλάβω πως τα παιδιά τα αντιλαμβάνονται όλα και δεν θέλουν να με βλέπουν χάλια και στην τελική δεν φταίνε κι αυτά ώστε να τους χαλάω την διάθεση και να τα παραμελλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σήμερα είμαι κάπως αισιόδοξη!Ελπίζω να κρατησει αυτο..Κ μεχρι στιγμής πολυ ήρεμη με τα παιδακια μου και είναι ηρεμα κι αυτά.λέω να βγω κ μια βόλτα το απόγευμα αν τα καταφέρω...Πάντως πραγματικά σας ευχαριστω!Ηταν αυτό που χρειαζόμουν:κουβεντα! :YMHUG:

αααααααααα Ελένη μου πολύ χαίρομαι που σε βοηθάει η κουβεντούλα μας και νιώθεις ήδη καλύτερα!!!!

Έτσι να συνεχίσεις και όλα καλά θα πάνε!!!!! :thumbup:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου βρε επαναστάτρια!!!!!!

Ζήτω η ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sorry βρε Ελένη μου, ξεφύγαμε λίγο από το θέμα μας, αλλά δεν μπορώ να μην πειράζω λίγο την Ζένια μας που αγαπώ πολύ!!!!! Και λόγο αλλαγών στο φόρουμ είχα καιρό να το κάνω αυτό.....μου έλειψε να φανταστείς!!!! χαχαχαχαχα

Λοιπόν εμένα η κόρη μου όταν μου το είπε αυτό είχε κλείσει μόλις τα 3, και πραγματικά λέω πως δεν θα ξανακάνω το λάθος να μεταφέρω στο σπίτι μου και στην οικογενειά μου τα προβλήματα του γραφείου. Έτσι το έπαιξα κι εγώ αναίσθητη και είμαι κάπως καλύτερα, τουλάχιστον παίζω κι εγώ

με τα παιδιά και ξεδίνω μαζί τους στην παιδική χαρά!!!!

Ξέρεις τα λόγια της με έκαναν να καταλάβω πως τα παιδιά τα αντιλαμβάνονται όλα και δεν θέλουν να με βλέπουν χάλια και στην τελική δεν φταίνε κι αυτά ώστε να τους χαλάω την διάθεση και να τα παραμελλώ.

το έχω δεδομένο οτι σου έλειψα..δε το φαντάζομαι..χαχαχαχα..εχοθμε καιρο να πιοθμε καφε.όσο για όλα τα υπόλοιπα πάλι δίκιο έχεις..Και εγώ πρέπει να αρχίζε να το κάνω αυτό.Για καλό και του μικρού αλλά και δικό μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω πάντα δίκαιο, χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Λέμε τώρα..............

Σου 'χω πει να μ' ακούς!!!!!

Το ότι ώρες ώρες είμαι λίγο κουκου-ρούκου μου βγαίνει σε καλό. Τα λέω επειδή η Ελένη δεν με ξέρει, μην με περάσει και για παλαβή!!!! :!::!::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω πάντα δίκαιο, χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Λέμε τώρα..............

Σου 'χω πει να μ' ακούς!!!!!

Το ότι ώρες ώρες είμαι λίγο κουκου-ρούκου μου βγαίνει σε καλό. Τα λέω επειδή η Ελένη δεν με ξέρει, μην με περάσει και για παλαβή!!!! :!::!::?

Αυτο ειναι.πρεπει να ειμαστε κουκουρουκου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δε την παλευουμε αλλιως...

Ελένη φιλοσοφούμε πολλά εδω μέσα..μη μας παρεξηγείς όμως!!!είμαστε καλές τρελλές!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα πάντως μ'αρέσετε κ μου φτιάξατε τη διάθεση σήμερα!Χρειάζεται λίγη τρέλλα ε???Δώστε μου λίγη...να χω κ γω....

Έλα απο 'δω, εγώ διαθέτω μπόλικη!!!!! :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είσαι είσαι!!! εγώ το έχω χάσει.παώ να διαβάσω καμιά εφημερίδα μπας και θυμηθώ τίποτα η καψερή.κρίμα τα 2 χρόνια που έκανα σέρβικαι και τα 4 ρωσικα.τα έχω ξεχάσει τελείως. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα, οι γονείς μου θα φύγουν για Ερέτρια μαζί με τον Λεωνίδα και εμείς έχουμε γάμο το Σάββατο οπότε θα πάμε την Μαρία στην πεθερά μου.

Θέλεις λοιπόν να πάμε την Κυριακή το απόγευμα στο villagePark στα φουσκωτά όλοι μαζί για καφεδάκι και τα παιδιά για παιχνίδι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη απόγευμα έχουμε να πάμε σε party...οπότε δε βολεύει..Σου είπα οτι μαθαινα ρωσσικα 4 χρόνια αλλα δε θυμάμαι πολλά γιατί δε τα μιλάσω συχνα.... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι φαντάστηκα όταν είδα το 4 ότι έλεγες πόσα χρόνια μάθαινες! χαχαχα

Α κρίμα μωρέ, θα ήταν καλή ευκαιρία να γνωριστούμε όλοι μαζί. Δεν πειράζει όμως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολες!!!

Τι κανετε βρε κοριτσια?

Πως περασατε το Σ/Κ? ξεκουραστηκατε?

Πολλα πολλα φιλακια!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γωγώ!!!

Καλη εβδομάδα να έχουμε. Εμείς περάσαμε ένα ωραίο και γεμάτο Σαββατοκύριακο.

Εσείς καλά? Χαθήκαμε τον τελευταίο καιρό και το στέκι έχει μείνει πολύ πίσω.

Αλήθεια η Καρολίνα που βρίσκεται???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...