Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

Έτσι είναι, ξεκουράσου τώρα ώστε μετά να αρχίσεις το τρέξιμο.

Χαλάλι όμως....θε απολαύσετε μετά το καινούργιο σας σπίτι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι βρε ασπακι η αληθεια ειναι οτι ανυπομονουμε να γινουν ολα καλα,και να μπουμε στο δικο μας σπιτι..κι εκει που βρισκεται,εχεις αλλους τροπους ζωης..αλλον αερα,ησυχια,και τελεια θεα...την θαλασσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε όλα τα κορίτσια!!!!!!!! :D

τι μου κάνετε? εχουμε καιρο να τα πουμε...ελπίζω σιγα σιγα να οργανωθούμε και να μαζευτεί το παρεάκι σιγα σιγα....όπως παλια... :P

σας φιλω όλες... :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια,τί κάνετε?Εγώ έτσι κι έτσι. :cry: Από αύριο ξεκινάω συνεδρίες με ψυχολόγο....Ελπίζω να δω βελτίωση... κ ήθελα απλά να το μοιραστώ μαζί σας... μην με παρεξηγήσετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου τι έγινε.

Τόσο καιρό δεν μπορούσα να μπώ, για πες μου τι έχει γίνει και πας σε ψυχολόγο?

Εδώ είμαστε ότι χρειαστείς, ότι κι αν θελήσεις να συζητήσουμε... :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:cry: Γεια σου mirlitsa μου,τι κάνεις?Δεν ξέρω τι έχω,απλά δεν είμαι καλά αφότου γέννησα(ή λίγο πριν).Ίσως είναι επιλόχειος κατάθλιψη,κατι άλλο?δεν ξέρω.Απλά είμαι χάλια.Θα σου τα πω αναλυτικά κάποια άλλη στιγμή,γιατί τώρα πρέπει να φύγω...Μακάρι να αλλάξουν όλα..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάρολλλλλλλλλλ, οοοοοοοοοο Κάρολλλλλλλλλλλλλλ!!!

Που είσαι κοριτσάκι, όλα καλά??? [smilie=love4.gif]

καλημερα σε όλες...τι μου κανετε?

Ασπάκι μου εδω ειμαι.... κοριτσάκι μου.... :):) στην δουλίτσα όπως πάντα...τι κανεις? τι νεα? τα παιδακια σου καλα? εμας η παπενια ειχε παλι τα δοντακια της :( και ποναγε πολυ για κανα δυωρο...οποτε αναγκαστικα της εβαλα στο γαλατακι ντεπον και ηρεμησε...ασε που ειδα ότι βγαζει δυο μαζί...σου κανα παραπονακια χθες που με ξεχασες....απο κατω μαλλον δεν τα δες ...σε φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :x

Ελενη μου δεν τα χουμε ξαναπει ...την καλημερα μου ...με λενε καρολίνα και θα χαρω να τα λεμε...ελπίζω να μην ειναι κατι σοβαρο και να περασει....οτι θες εμεις ειμαστε εδω... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσι δεν σου είπα ότι δεν βλέπω τις επαφές μου?

Δεν μου ανοίγει καν το who's online. Οπότε ότι κι αν έγραψες δεν το είδα, πες μου όμως τι έλεγες????

Κατα τα άλλα εδώ, κι εγώ στα ίδια, γραφείο, σπίτι και πάει λέγοντας. Τα μικρά είναι καλά και εγω χειρότερα, χαχαχα...λέμε τώρα.

Βγάζεται δοντάκια κι εσείς...τι ωραία εεε???? χαχαχαχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες.Σήμερα,όπως σας είπα πήγα στην ψυχολόγο.Η διάγνωσή της είναι επιλόχειος κατάθλιψη που όμως χρειάζεται φαρμακευτική αγωγή σε πρώτο στάδιο κ βλεπουμε για ψυχοθεραπεία μετα.. :( Με παρέπεμψε σε ενα κέντρο ψυχικής υγειας για γυναίκες μετά την γέννα.Αντε να δούμε..Πάντως ένιωσα καλύτερα μιλώντας μαζί της...Ελπίζω κ εύχομαι να είναι η αρχή της "ανόδου" μου προς την ηρεμία ,τη χαρά,την καλή διάθεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες.Σήμερα,όπως σας είπα πήγα στην ψυχολόγο.Η διάγνωσή της είναι επιλόχειος κατάθλιψη που όμως χρειάζεται φαρμακευτική αγωγή σε πρώτο στάδιο κ βλεπουμε για ψυχοθεραπεία μετα.. :( Με παρέπεμψε σε ενα κέντρο ψυχικής υγειας για γυναίκες μετά την γέννα.Αντε να δούμε..Πάντως ένιωσα καλύτερα μιλώντας μαζί της...Ελπίζω κ εύχομαι να είναι η αρχή της "ανόδου" μου προς την ηρεμία ,τη χαρά,την καλή διάθεση...

Ελένη μου καλημέρα, δεν ήξερα ότι αντιμετωπίζεις τέτοιο πρόβλημα.

Λίγο πολύ όλες έχουμε περάσει από αυτό το σταδιο μετά την γέννα αλλά όχι σε αυτό το σημείο, να χρήζει και φαρμακευτική αγωγή. Καλά έκανες λοιπόν και απευθύνθηκες σε ειδικό ώστε να σε βοηθήσει.

Ακόμα και από δω μέσα μπορείς να βρείς υποστήριξει. Πολλές κοπέλες στο παρελθόν είχαν ανοίξει ανάλογο θέμα και με τον διάλογο ένιωθαν καλύτερα. Όλα είναι θέμα χρόνου, όπως καταλαβαίνεις.

Εύχομαι κάποια στιγμή να συγχρονιστούμε και να τα πούμα λίγο...φιλιά. @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως θα βάλω φωτο να φαίνεται και στις δημοσιευσεις μου??Αμαν πια...πήγαμε πανεπιστήμιο και δε μπορούμε να τα βγάλουμε πέρα με το νέο mammy...Ουφ...

Εlenif καλημέρα,

Διάβασα την ιστορία σου,και έχω να σου πω οτι έκανες το καλύτερο!!!Και εγώ είχα πάει σε ψυχολόγο,είχε γίνει διάγνωση επιλόχειας κατάθλιψης αλλά δεν πη΄ρα φάρμακα.Το ξεπέρασα με τη βοήθεια των γύρω μου.ήταν ελαφρυα η μορφή.Αν κάνεις οτι σοτ πει η ψυχολόγος και παάρεις τα φαρμακά σου θα πάνε όλα μια χαρά.Και τότε θα δεις πόσα πολλά εχουν να σου δώσουν τα παιδάκια σου(αν θυμάμαι έχεις 2).Οτι χρειαστείς εμείς εδώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ που σε βλέπω τι καταλαβάινω???Δε μου μιλάς!!!χαχαχα!!!Ο μικρός ε΄χει πυρετό απο το εμβόλιο,βγάζει πίσω δόντια και γκρινιάζει.Ε΄χει ένα μικρό σεντονάκι τετράγωνο και το βάζει στο στόμα και μασάει μασάει.Ταχυδακτυλουργός θα γίνει.Σε λίγο θα βγάζουμε όλο το σεντόνι απο το στόμα του.Αυτά,,,,,ζζζζ.....Εσε΄ςι όλα καλά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανάστειλα μήνυμα στον admin, για να δούμε, θα αποκατασταθεί η βλάβη, χαχαχα...

Όχι τίποτα άλλο για να μην λέτε ότι δεν σας μιλάω.

Βρε το πουλάκι μου όλα μαζί τα 'χει. Δόντια, εμβόλιο...σε λίγο παιδικό!!!!

Εμείς καλά είμαστε, καλά πάμε στον παιδικό, εδώ έχω αρκετή δουλίτσα γιατί είμαι μόνη. Η άλλη κοπέλα λείπει με άδεια γάμου....αυτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι βρε κούκλα, δεν θα πάω γιατί έχουμε βάφτιση εκείνη την μέρα.

Θα θελα όμως να πάω σε μια μεγάλη συνάντηση. Εσύ γιατί δεν μπορείς??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχουμε τα 40 της πεθεράς μου,οπότε δεν γίνεται.Να τελειώοσυμε και με αυτά να μπούμε σε σειρά..γενικά...άστα να πάνε...Καλέ πως βάζω φωτό εδώ δίπλα να φαίνομαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...