Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

kalhmera manoules m aresei para polu h parea sas :) mpika gia plaka sto mammyland apo to group pou exei sgto facebook kai kolisa...kanei polu polu zesth oufff den antexetai kai eimaste kleismenes sto spiti me to air. sto foul!!! filakia polla se oles sas apo thn zakin8o..!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γωγακι έγραψε:

Καλημερα κι απο μενα καρολινακι μου!!!καλα ειμαστε..δουλειες,δουλειες,δουλειες...που δεν τελειωνουν ποτε.καθε μερα τα ιδια και τα ιδια.. :angry:

υπομονηηηηηηηηηηηηη.... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Roula-Yria έγραψε:

kalhmera manoules m aresei para polu h parea sas :) mpika gia plaka sto mammyland apo to group pou exei sgto facebook kai kolisa...kanei polu polu zesth oufff den antexetai kai eimaste kleismenes sto spiti me to air. sto foul!!! filakia polla se oles sas apo thn zakin8o..!!! :):):)

καλως ηρθες στην παρεούλα μας ... :):) όλοι οι καλοί χωράνε....

τα φιλιά μου στην όμορφη Ζάκυνθο....και στο μωρακι σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετοιμη και η φανουροπιτα..Την εβαλα στο μπλογκ,και το απογευμα στην εκκλησια..Οσες την φτιαξετε καλη επιτυχια και βοηθεια σας!!!

Καλως ηρθες στην παρεα μας ρουλα-Υρια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Roula-Yria έγραψε:

kalhmera manoules m aresei para polu h parea sas :) mpika gia plaka sto mammyland apo to group pou exei sgto facebook kai kolisa...kanei polu polu zesth oufff den antexetai kai eimaste kleismenes sto spiti me to air. sto foul!!! filakia polla se oles sas apo thn zakin8o..!!! :):):)

γεια σου ρουλα , να σου ζησει το μωρακι! και υπομονη θα δροσισει , που θα παει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια...

Ρουλα τι κανεις καλα?

miracle γεια σου και απο δω...σου απαντησα στο θεματακι που ειχες ανοιξει... ;);) φαντάζομαι όνομα και πραγμα ε ? να σου ζήσουν και πάλι τα 4 σου θαυματάκια!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

γεια σας κοριτσάκια...

Ρουλα τι κανεις καλα?

miracle γεια σου και απο δω...σου απαντησα στο θεματακι που ειχες ανοιξει... ;);) φαντάζομαι όνομα και πραγμα ε ? να σου ζήσουν και πάλι τα 4 σου θαυματάκια!!!!!!!!! :kiss:

σε ευχαριστω, το ειδα το μηνυματακι σου και απαντησα ηδη.

Ναι, τα παιδια μου ειναι ολη μου η ζωη. Οι δυο μεγαλοι πλεον μπηκαν στην εφηβεια και οι 2 μικρες ειναι με πανες. καταλαβαινεις τι γινεται σπιτι οταν αναμεσα σε 13 χρονα εχω την τρομερη μου 2χρονη και την μικρη μου μπουμπου που ειναι 8 μηνων.

Ειναι ωρες ωρες που θελω να κανω ενα κλικ και να εξαφανιστω ως δια μαγειας. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

καλημερα φιλεναδες ....που ειστε βρε όλες???????παει το στεκι ερημωσε.... :(:(

γεια σου καρολινακι ! οντως και εγω δεν μπαινω συχνα στο μαμμυ .. λιγο η ζεστη , οι δουλειες , τα παιδια .. χαθηκαμε .. ερχεται χειμωνας ομως και τοτε τα κεφαλια μεσα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πες μου miracle_4 πως ειναι να εχεις παιδια στην εφηβεια ? πως αντιμετωπιζεις τα νεα δεδομενα και τυχον προβληματα? η αγαπη και κατανοηση αρκει ή θελει παραπανω προσπαθεια απο τη μερια του γονιου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με πολυ συζητηση με τα παιδια και πολυ υποστηριξη και βοηθεια απο τον συζηγο.

Σαφως και μπαινουν ορια και τα ιδια τα παιδια ξερουν τα ορια μου και τι ανεχομαι και τι οχι. Ειναι σιγουρα μεταβατικη περιοδος η εφηβεια, δοκιμαζονται πολυ αλλα οι γονεις ειναι εκει να τα στηριζουν, να τα καθοδηγουν οσο σωστοτερα μπορουν αλλα και να τα βοηθουν εξισου.

Για την ωρα δεν εχω κανενα θεματακι με τα παιδια. Ειναι ησυχα, ειναι πολυ απασχολημενα με εξωσχολικες δραστηριοτητες οποτε δεν μας μενει χρονος για χαζολογηματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miracle_4 έγραψε:

karolinaki1 έγραψε:

σε ευχαριστω, το ειδα το μηνυματακι σου και απαντησα ηδη.

Ναι, τα παιδια μου ειναι ολη μου η ζωη. Οι δυο μεγαλοι πλεον μπηκαν στην εφηβεια και οι 2 μικρες ειναι με πανες. καταλαβαινεις τι γινεται σπιτι οταν αναμεσα σε 13 χρονα εχω την τρομερη μου 2χρονη και την μικρη μου μπουμπου που ειναι 8 μηνων.

Ειναι ωρες ωρες που θελω να κανω ενα κλικ και να εξαφανιστω ως δια μαγειας. :P[/quote:2pwdveng]

φαντάζομαι δεν λες τίποτα....τουλάχιστον εχεις βοήθεια απο κάπου?γιατι ειναι δυσκολο με τοσα παιδια και με τις δουλειες στο σπιτι που δεν τελειωνουν ποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχουμε απο κανεναν βοηθεια γιατι οι γονεις μου μενουν Ελλαδα καθως και η πεθερα μου. Επισης εργαζομαι σε σχολειο ( ειμαι δασκαλα παρτ ταιμ), οποτε τρεχω πραγματικα. Πολυ οργανωση σε ολα εχουμε και προγραμμα για την καθημερινοτητα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε όλες.... :):)

Ασπάκι χρόνια πολλα πολλα και στις δυο μας για χθες!!!!!!! ;);) να τα χιλιασουμε και να χαιρομαστε τις όμορφες οικογένειες μας!!!!!!! να ναι γερα τα παιδακια μας και εμεις φυσικα...ωστε να τα φροντιζουμε...

ασε εφτιαξα και εγω σπιτικό τσίζκεικ...ηταν τέλειοοοοο...μιαμιιιιιιιιι...δεν φαγαμε καθολου μονο ενα κομματακι εμεινε...χαχα :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!

Καλημερα και στις χθεσινες εορταζουσες...Ασπακι,και Καρολινα...Χρονια σας πολλα οτι επιθυμειτε,να χαιρεστε τις ομορφες οικογενειες σας και παντα να εχετε υγεια και ευτυχια!!! :)

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!!

Και ανταποδίδω στην γλυκομίλητη Καρολίνα μας....χρόνια πολλά βρε!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Τι κάνετε, χαθήκαμε με τις αναβαθμίσεις του site, βέβαια σε λίγο θα με πετάξει εκτός...αλλά για πείτε???? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προς mirlitsa:τι γλυκό είναι αυτό?κολάστηκα παρασκευιάτικα!Αν σου είναι ευκολο,στείλε τη συνταγή!Όχι ότι θα το κάνω έτσι αλλά ας προσπαθησω τουλάχιστον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...