Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

Καλημερα γκρινιαρουλα ζενιουλα!!! :P

Εχεις δικιο,κοριτσι μου,αλλα που να το βρεις...κανε υπομονη,και μη χαλιεσαι με τους ανεγκεφαλους... :angry: δεν αξιζει πιστεψε με...

Εγω καλα ειμαι,χαλαρα...σημερα εχει ο νικος βαρδια και ολη μερα θα ειμαι μονη σπιτι.. ;)

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας φιλεναδιτσεςμου!!!!!!!!!!!!

τι μου κανετε ???? μου λειψατε πολυ!!!!!!!!!!

Κατερινάκι μου τι εγινε γλυκια μου εγκυούλα????? το μπεμπε καλα? αντε σε λιγεςμερες θα το παρεις στην αγκαλίτσα σου και σιγουρα θα τα ξεχασεις όοοοοοοοοοοοοοοολα... :):):) η Ομορφη Ελενίτσα μας καλα?

Συμπεθερούλα μου που εισαι εσυ ματακια μου ? χαθηκαμε...κανε υπομονη μωλε.... ο κουκλος ο γαμπρος μου τι κανει???????????

Ασπακι μου να περνας τελειααααααααααααααααααα και περιμενουμε τα νεα; σου οταν ερθεις με το καλο....

Γωγάκιμου στεναχωριεμαι πολυ πολυ αλλα δεν ξερω αληθεια πως να σε παρηγορησω...ειναι η στιγμη που δεν εχω λογια...απλα σκεψου τις δυο κουκλες κορες που εχεις...καποιοι δεν εχουν την τυχη να γινουν καν μανουλες...ευχομαι να περασει η στεναχωρια σιγα σιγα φιλεναδα μου και οτι θες εμεις ειμαστε εδωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω....δεν ειμαστε μονο για τα ευχαριστα....

.αααααααααααααααδεν σας ειπα περασαμε όμορφα αλλα και πολυ κουραστικα με το παπι μου...γκρινιαζε πολυ και 3 βραδια εκει που τρωγαμε στο ξενοδοχειο στραβοκαταπιε και την γυρισα αναποδα και εκανε εμ... :blush: .και φανταστειτε με μπισκοτο και ψωμακι ...που πιο παλια τα ταραζε...μαλλον φταιει αυτο που πε η παιδιατρος ...εχει πιο πολλα δοντια ....8 και 2 ετοιμα να σκασουν και κοβει πιο μεγαλο κομματι...οποτε απο δω και περα αν της δινουμε μπισκοτο θα ναι κομματακι σαν ψιχουλακι... ;);) κατα τ'αλλα πλεον κανουμε μπανακι στην θαλασαα και μας αρεσει πολυυυυυυυυυυυυ σαν παπια!!!!!!!!!! που ειμαστε επιστρεψαμε στην φυση μας...απλα μπαινουμε οταν ψιλοζεσατθει η θαλασσα...μετα τις 10 και 11 εχουμε φυγει εννοειται!!!!!!!!!!! χαιρεταμε τον κοσμο εχουμε γινει πολυ κοινωνικες...σαν την μαμα της...χαχα :P:P και περπαταμε νον στοπ....σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδιτσεςμου!!!!!!!!!!!!

τι μου κανετε ???? μου λειψατε πολυ!!!!!!!!!!

Κατερινάκι μου τι εγινε γλυκια μου εγκυούλα????? το μπεμπε καλα? αντε σε λιγεςμερες θα το παρεις στην αγκαλίτσα σου και σιγουρα θα τα ξεχασεις όοοοοοοοοοοοοοοολα... :):):) η Ομορφη Ελενίτσα μας καλα?

Συμπεθερούλα μου που εισαι εσυ ματακια μου ? χαθηκαμε...κανε υπομονη μωλε.... ο κουκλος ο γαμπρος μου τι κανει???????????

Ασπακι μου να περνας τελειααααααααααααααααααα και περιμενουμε τα νεα; σου οταν ερθεις με το καλο....

Γωγάκιμου στεναχωριεμαι πολυ πολυ αλλα δεν ξερω αληθεια πως να σε παρηγορησω...ειναι η στιγμη που δεν εχω λογια...απλα σκεψου τις δυο κουκλες κορες που εχεις...καποιοι δεν εχουν την τυχη να γινουν καν μανουλες...ευχομαι να περασει η στεναχωρια σιγα σιγα φιλεναδα μου και οτι θες εμεις ειμαστε εδωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω....δεν ειμαστε μονο για τα ευχαριστα....

.αααααααααααααααδεν σας ειπα περασαμε όμορφα αλλα και πολυ κουραστικα με το παπι μου...γκρινιαζε πολυ και 3 βραδια εκει που τρωγαμε στο ξενοδοχειο στραβοκαταπιε και την γυρισα αναποδα και εκανε εμ... :blush: .και φανταστειτε με μπισκοτο και ψωμακι ...που πιο παλια τα ταραζε...μαλλον φταιει αυτο που πε η παιδιατρος ...εχει πιο πολλα δοντια ....8 και 2 ετοιμα να σκασουν και κοβει πιο μεγαλο κομματι...οποτε απο δω και περα αν της δινουμε μπισκοτο θα ναι κομματακι σαν ψιχουλακι... ;);) κατα τ'αλλα πλεον κανουμε μπανακι στην θαλασαα και μας αρεσει πολυυυυυυυυυυυυ σαν παπια!!!!!!!!!! που ειμαστε επιστρεψαμε στην φυση μας...απλα μπαινουμε οταν ψιλοζεσατθει η θαλασσα...μετα τις 10 και 11 εχουμε φυγει εννοειται!!!!!!!!!!! χαιρεταμε τον κοσμο εχουμε γινει πολυ κοινωνικες...σαν την μαμα της...χαχα :P:P και περπαταμε νον στοπ....σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσοπουλα!!!! :)

Καρολινακι μου,καλως ορισες,και καλη συνεχεια στο υπολοιπο του καλοκαιριου..και του χρονου να ειστε καλα να ξαναπατε διακοπες,πιο ξεκουραστες μιας και η παπενια σου θα εχει μεγαλωσει 1 ολοκληρο χρονο.

Καλα ειδα τις φωτο στο fb με την παπενια μεσα στο νερο,ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!

Μπραβο κοριτσακι μου,και του χρονου!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:):) ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΙΕΣ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ ???? ΚΑΤΡΙΝΑ ΣΥΝΩΝΟΜΑΤΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΣΟΥ!!!!! ΓΩΓΑΚΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια,και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! :cheer:

Ασπακι,χρονια πολλα κουκλα μου,να χαιρεσαι την κορουλα σου...πολυχρονη να ειναι,και καθε χαρα και υγεια στην ζωη της!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσοπουλα!!!! :)

Καρολινακι μου,καλως ορισες,και καλη συνεχεια στο υπολοιπο του καλοκαιριου..και του χρονου να ειστε καλα να ξαναπατε διακοπες,πιο ξεκουραστες μιας και η παπενια σου θα εχει μεγαλωσει 1 ολοκληρο χρονο.

Καλα ειδα τις φωτο στο fb με την παπενια μεσα στο νερο,ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!

Μπραβο κοριτσακι μου,και του χρονου!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

καλημεραααααααααααααα σε όλες....αντε σιγα σιγα να μαζευομαστε....καλό υπόλοιπο σε όσες κανουν πλάτσα πλουτσααααααααααα... :):) και υπομονη σε όσες επανήλθαν και εργαζονται ...

Γωγάκιμου γλυκο καλως σας βρηκα!!!!!!!!!ευχαριστω για τ ακαλα σου λογια...με εκεινα που λεγαμε καλυτερα?μάκιααααααα....

Συμπεθερουλα μου πως παει η μετακομιση στην δουλεια? τελειωνετε? βαλε καμμια φωτο να δω τον κουκλο μου!!!!!!!!!!! ;);) να τον δει και η νυφούλα σου....χαχα

Ασπάκι μου πως ειναι τωρα ο μικρουλης? σε φιλω .... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟ ΓΑΡΓΑΛΙΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΑΔΕΚΑΗΜΕΡΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΣΧΕΤΙΚΟ ΘΕΜΑ ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε οοοοοοοοοοοοοοοοολα τα κοριτσακια!!!

Τι κανετε?

Κατερινακι,δεν καταλαβα τι εγραψες....γαργαλισες το ποδι σου με την ντουλαπα που εφτιαξες? :huh:

Αντε βρε κοριτσια να μαζευομαστε...σκορποχωρι γιναμε που λεει και το ραμονακι μας... ;) Ραμονα που εισαι βρε? Μαυρη πετρα εριξες πισω σου?

Φιλια πολλα σε ολες!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στα ομορφα κοριτσια (φανταζομαι) !!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα Γωγακι μου κλεβω μια τζουριτσα απο το καφεδακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σεόλες...

τι μου κανετε?

Γωγακι,Γιωτάκι...τα φιλια μουυυυυυυυυυυυυυυυυ :kiss::kiss:

καλε συμπεθερα που εισαι ???????????ααααααααααααααα θα σου βαλω απουσια!!!!!!!!!!!

Κατερινακι μου αντε με το καλο να ρθει ο παιδαρος ....με ενα πόνο ψυχη μου και από δω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επεστρεψα μουσκεμα στον ιδρωτα....εφτιαχνα την αυλη μου,και καθως καθαριζα με πηραν τηλ με ασχημα νεα...Προεκυψε θανατος στο σοι του αντρα μου,και τωρα πρεπει να ετοιμαστω για να παω..Ο Νικος λειπει ταξιδι απο χτες και δεν ξερει τιποτα..Σας αφηνω κοριτσακια μου και θα τα ξαναπουμε..Καρολινακι μου και τα δικα μου φιλια και αγαπη...ασε και ειχα δει την παπενια προχτες ονειρο...θα σου πω αλλη στιγμη.. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες....

που χαθηκατε βρε όοοοοοοοοοοοοοολες...αχαχαχ θα σας μαλωσω... :P:P μονη μου θα πιω το καφεδακι μου? τοκ τοκ????

Γωγακιμου συλληπητήρια...

Ασπάκι μου που εισαι?

Συμπεθερουλα μου αντε σημερα θα πας να δεις τον γαμπρουλη μου ε? με την δουλεια και την μετακομιση τι εγινε? τελειωσατε?

Κατερινακι μου ....υπομονη...σε λίγο θα ρθει το πιο όμορφο αντρακι στη αγκαλίτσα σου.... :P:P χαρηκα που σε ακουσα χθες...

τα φιλια μου σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερίζω την όμορφη παρέα!!!! :)

Σας έλειψααααααα???????????? :laugh: :laugh:

Καρολινάκι, φτιάξε μου σε παρακαλώ ένα φρέντο καπουτσίνο!!!

Λοιπόν για να ακούσω νέα σου? Η Ζένια γιατί δεν είναι online?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεφτασεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

δεν ξερω η συμπεθερα που χαθηκε....λες να μας βαρεθηκε?????μπα δεν το νομιζω μηπως εχει πολυ δουλίτσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανεπνευσε καθαρο αερα και για μας. Ασπάκι μου...ευτυχως απο σημερα εχει λιγο βορια και δεν ειναι τόσο αποπνικτικα....

μας ελειψες πολυ!!!!!!!!!!!!!! καλε αν ερθεις να δεις την παπενια θα δεις μια μεγαλη παπια!!!!!!!!!!!! περπαταει ...χαιρεταει παντου....εξερευνει τα παντα...διαβαζει βιβλια...τους ριχνει και ενα δαγκωματακι...χαχα... :P:P εννιοτε δαγκωνει και την μαμα...και μετα για την εξιλεωση ριχνει και ενα μα...(φιλι) στο μαγουλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Καρολίνα μου, και που 'σαι ακόμα!!!

Κάτσε να αρχίσει να μιλάει εκεί να δείς πόσο θε σε ξετρελλάνει με τις κουβεντούλες της, όλο γλύκα και νάζι.

Εκεί θα λιώσειςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα κανονισουμε για καφεδιααααααααααααα?μου φυγε η νταντα για διακοπες..οποτε θα την εχουν μαμα και πεθερα...θα σου πω πιο μετα ποια μερα βολευει...ωστε να μαι χαλαρηηηηηηηηηηηηηηη και να χουμε πολυ χρονο να τα πουμε....εννοειται μαζι με όποιο άλλο κοριτσακι μπορει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραμονάκι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ γλυκο? Λακτάκι μου γλυκο....σ ε βλεπω...χαχαχα...που εισαι λαβ? μου ελειψες τρελααααααααααα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια???εμεις ειμαστε διακοπες ακομα γυριζουμε την κυριακη,το πρωι στην πολη,καλα περασαμε καια φετος,

καρολινακι καλα εισαι??

γωγακι που εισαι εσυ??

ραμονα χαθηκαμε τελιως

μιρλιτσα τι κανει το αγορακι σου,ειναι καλα???

φιλια σε ολες κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAMYMAMY έγραψε:

μιρλιτσα τι κανει το αγορακι σου,ειναι καλα???

φιλια σε ολες κοριτσια

Καλά είναι Στάμυ μου, ύστερα από 4 μέρες υψηλό πυρετό...τώρα είναι καλά ο μικρός, αλλά σήμερα άρχισε δέκατα η μεγάλη. :ohmy: Την πρόλαβα βέβαια και της έδωσα αμέσως ντεπόν. Άραγε να είναι η ίδια ίωση???

Τι να πω...θα δείξει, θέλω να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά. Την Κυριακή επιστρέφουμε κι εμείς και τα παιδιά θα παραμείνουν στο χωριό και θέλω να είναι καλα...για να δούμε. :dry::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πραγματικά δε νομίζω πως αξίζει στην μπουμπού μου να έχει έναν τέτοιο πατέρα. Δεν αξίζει καν να ασχοληθώ μαζί του. 
    • Είναι απόλυτα κατανοητα όλα αυτά που νιώθετε.. περάσαμε κ μεις μια παρόμοια κατάσταση.. περίπου στις ίδιες ηλικίες με σας κάναμε εξετάσεις γιατί προσπαθούσαμε πάρα πολύ καιρό.. εγώ με κάποια μικροπροβλήματα διαχειρισιμα αλλά ο σύζυγος χαλια σπερμοδιαγραμματα.. σκέτη απογοήτευση.. κάποιοι άνθρωποι χρειάζονται περισσότερο χρόνο να συνειδητοποιήσουν αυτό που τους συμβαίνει.. και ο άντρας μου πέρασε αυτή την άρνηση που περιγράφεις ότι είναι ανίκανος κλπ (οι περισσότεροι άντρες νομίζω έτσι αντιδρούν) και επειδή στην πίεση είναι δύσκολος ο δικός μου τον άφησα να αποφασίσει μόνος του τι θέλει να κάνει.. είχε πολύ μεγάλη λαχτάρα για παιδάκι και σε εκείνη τη φάση με βοήθησε πάρα πολύ ο γυναικολόγος μου τον οποίο ο άντρας μου ακούει σαν θεό οπότε δεν του άφησε περιθώρια.. μετά από τρεις ουρολόγους πολλές βιταμίνες και διάφορα άλλα εμεις δεν είδαμε κάποια θεαματική βελτίωση.. οι θεραπείες των αντρών είναι τρίμηνες τουλάχιστον αλλά αξίζει εννοείται να δώσεις αυτόν τον χρόνο (αφού οι δικές σου εξετάσεις είναι καλές ) καταρχήν γιατί ο κάθε οργανισμός και το κάθε πρόβλημα είναι διαφορετικό και μπορεί να δείτε βελτίωση, ομως ισχύει ότι ακόμα και εξωσωματική να κάνετε ότι διορθώνεται το κάνουμε ώστε να πάμε με τις καλύτερες δυνατές προϋποθέσεις... απλά χρειάζεται ηρεμία (όσο γίνεται) και να είστε ενωμένοι να αντιμετωπίσετε μαζί τις δυσκολίες γιατι όλα φαίνονται βουνό το ξερω.. εμείς τελικά κάναμε εξωσωματική, έχω χαμηλή αμη  δεν γινόταν να περιμένουμε άλλο και έχουμε το αγοράκι μας και σε πληροφορω ότι ο αρχικα αρνητικός άντρας μου με εχει φάει να κάνουμε προσπάθεια για δεύτερο και είναι ήδη έτοιμος (από μόνος του) να ξεκινήσει όλες τις εξετάσεις από την αρχή γιατί φυσικά δεν ξέρουμε σε τι κατάσταση βρίσκεται, έχουν περάσει και 3 χρόνια.. υπομονή και πίστη και εύχομαι να τελειώσει με τον καλύτερο τρόπο όλη η περιπέτεια σας!!!
    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...