Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

Γωγώ καλημέρα και καλό μήνα!!!!

Άντε βρε κορίτσια, μπήκε και ο Αύγουστος....θα αρχίσει πάλι η άδειά μου!!! Τι καλά, αλλά περνάει γρήρορα βρε παιδί μου...

Λοιπόν Γωγώ περάσαμε ωραία το Σαβ/κο, μόνοι μας πηγαίναμε στην παραλία ότι ώρα θέλαμε, με το καφεδάκι μας, την ηλιοθεραπεία μας...άλλο πράγμα βρε παιδί μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα και παλι!!!

Ασπα??? Οταν περνας καλα,δυστυχως περναει πολυ γρηγορα ο καιρος..

Το θεμα ειναι οτι περνατε καλα,κι αυτο εχει πανω απ'ολα σημασια.

Καλη συνεχεια λοιπον!!! ;):kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε ασπακι,τι νεο να σου πω?

Απο τις 6 παρα τεταρτο ειμαι στο ποδι..βλεπεις σημερα ξεκινησε ο νικος και παλι δουλεια,και εχω ξεπατωθει στις δουλειες.Με ποναει τρομερα η μεση μου.Τωρα θα παω να κανω μπανακι να χαλαρωσω,και να καθισω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

ωχ, καλή ξεκούραση..... ;)

το ΣΚ πήγατε για μπανάκι?

Ευχαριστω ασπακι!!! ;)

Λεγαμε για κυριακη να πηγαιναμε για μπανιο,αλλα σαββατο βραδυ βγηκαμε εξω με τους κουμπαρους μας και αργησαμε να γυρισουμε,και λογικα αργησαμε και να ξυπνησουμε.Οποτε βαρεθηκαμε και δεν πηγαμε για μπανιο. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα!!!!Να μαι και εγώ!!!Επιστρέψαμε απο τις διακοπούλες μας και περάσαμε υπέροχα.Δεν ξέρω αν διαβάζετε αυτά που γράφω,μου κάνει κατι περίεργα σήμερα το mammy.Δε μου βγάζει καν τις επαφές μου στο τσατ κατω δεξιά.Οπότε είπα να πώ ένα γεια και αν καταφέρω να σας δω θα σας μιλήσω.

Ασπασάκι μου τι κάνεις????

Γωγούλα καλά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εσυ δουλειες βρε ασπα???

Εγω πριν 1 ωρα γυρισα..πηγα να παρω την απαντηση απο την εξεταση που εκανα την παρασκευη για την fsh με πηραν τα ζουμια.Ατεκνο θα τον αφησω τον καημενο τον νικο..Ειμαι πολυ χαλια τωρα..θελω να κλαψω και δεν μπορω,συνεχεια με κοιταζει στα ματια,κι εγω κανω οτι περα βρεχει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να μου πεις κι εσυ βρε ασπα..Μου τα ειπε ο γιατρος απο το τηλ.Μονο εξωσωματικη κι αυτη με λιγες πιθανοτητες.Τιποτα δεν θελω να κανω.Μου το ειπε με τετοια ψυχροτητα που ηθελα να ανοιξει η γη να με καταπιει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Τι κανετε?

Ζεστη και σημερα.

Τα τζιτζικια απο τις 6 το πρωι ειχαν αρχισει να τραγουδανε.

Εμενα παλι μετα τα χθεσινα δυσαρεστα νεα,με εχει πιασει μελαγχολια.

Εφυγε ο νικος τωρα για δουλεια,κι εχω χρονο οσο θελω για να κλαψω.

Πνιγομαι....Εχω ενα μεγαλο βαρος στο στηθος,και αμετρητα, αναπαντητα ΓΙΑΤΙ....?????? :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα!!!Περασαμε πολυ ωραια,ειμαι ακομη με αδεια και μετα δουλιτσα.Ο μικρ΄ς ξεσάλωσε γωγώ!!δε μπορω να τον μαζεψω!!!Εσυ τι έγινε?τι έπαθες βρε κοπέλα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

καλημερα καλημερα!!!Περασαμε πολυ ωραια,ειμαι ακομη με αδεια και μετα δουλιτσα.Ο μικρ΄ς ξεσάλωσε γωγώ!!δε μπορω να τον μαζεψω!!!Εσυ τι έγινε?τι έπαθες βρε κοπέλα μου?

Καλημερα ζενια μου!!! Μπραβο χαιρομαι που περασατε καλα,και που ο χρησταρας το καταχαρηκε.Και του χρονου ευχομαι με υγεια!!!

Αν διαβασεις παραπανω θα καταλαβεις ζενια μου!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΩΓΑΚΙ ΚΑΛΗΣΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΚΛΑΙΣ ?? ΗΡΕΜΗΣΕ ΟΛΑ ΘΑ ΔΙΟΡΘΩΘΟΥΝ ΚΑΙ ΕΞΑΛΛΟΥ ΟΥΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΟΥΤΕ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΕΛΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα γωγωακι κοιτα να δεις δνε πρεπει να σκεφτεσε αρνητικα -ξερω οτι εσυ το χαρισμα της μητροητας το εχεις ζησει και ηθελες να προσφερεις και στον αντρα σου το ιδιο , σκεου ομως κατι ;θεωρεις οτι εκεινος θα σε αγαπαει λιγοτερο ηθα σε θελει λιγοτερο τωρα επειδη δνε μπορεις να του χαρσεις ενα παιδι ; Ξεκολλα λοιπον και σκεψου μηπως τελικα αυτοειναι περισσοτερη δικη σου αναγκη παρα δικη του; Ο Αντρας σου σε θελει και σε αγαπαει και δνε εχει να κανει με το αν αποκτησετε παιδι η οχι , απο τη στιγμη που και η περιπτωση της εξωσωματκης ειναι με λιγες πιθανοτητες σκεφτειτε το ενδεχομενο υιοθεσιας η της αναδοχης οικογενειας .Επισης για μενα θεωρω αθος την σταση σου να μην δειξεις οτι δνε στεναχωριεσε τι παει να πει κρυβομαι; αυτη τη στιγμη θελεις στηριγμα και ποιος ειναι ο καλυτεροπς ανθρωπος για να το κανει ; παντρευομαστε και για τα δυσκολα γωγακι και ο αντρας σου πρεπει να ξερει ολα οσα κρυβεις μεσα σου .Δυνατα λοιπο και προχωρα και αντε φτοιαξε κανενα γλυκο να κανονισνησουμε να το χτυπησουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια μου σε οτι ειπες θα σου πω οτι με τον αντρα μου τα εχουμε συζητησει εδω και καιρο,και μου εχει πει οτι την ζωη του μπορει να την σκεφτει χωρις παιδι,χωρις εμενα οχι,και φυσικα δεν θα παψει να με αγαπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι επειδη μου το λεει συνεχεια να μη στεναχωριεμαι,και του το εχω υποσχεθει,γι'αυτο ειπα οτι δεν θελω να κλαψω μπροστα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μουν σιγουρη οτι η επιλογη του αντρα σου για σενα δνε ειχε να κανει με το αν μπορεις να του προσφερεις παιδακι η οχι σημασια εχει εσεις να ειστε καλα μεταξυ σας .Αλλα να ειστε και οι δυο αλλωστε και να το λυγισεις ανθρωπινη αδυναμια ειναιξερεις καμια φορα εμεις οι γυναικες φαινοαστε πολυ δυνατες μποροστα στους συζυγους-συντροφους -γοεις -παιδια καιμετα ολα αυτα τα πληρωνουμε μετα .Το μα μην στεναχωρηθεις ειναι αδυνατο δνε σου στερουν το δικαιωμα να αποκτησεις κατι υλικο ειναι λογικο να σε ριξει αλλα κοιτα ποσα αλλα πραγματα μπορειτε να κανετε οι δυο σας .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αν είπε στις 8 Ιουλίου, νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς ακόμα, κορίτσι μου. Δεν θα δείξει με έμβρυο τριών ημερών. Κάνε υπομονή έστω μέχρι το Σαββατο. Κρίμα να σου δείξει λάθος και ν απογοητευτείς. Καλή επιτυχία ευχομαι και να ειναι θετικο!!🙏❤️
    • Τέλεια νέα!!  Μπράβο κορίτσι μου! Με το καλό να κυλήσει ήρεμα και ευχάριστα η εγκυμοσύνη σου και σε λίγο καιρό να έχεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!!  Θα χαιρόμαστε να ακούμε τα νέα σου!! 🙏😊💗
    • Τώρα μπήκα να γράψω!!!! Όλα καλά! 141 παλμοί το μωρό μεγάλωσε όσο έπρεπε με έβγαλε 7 εβδομάδες και 1! Αλλά το πάμε από βδομάδα σε βδομάδα επειδή είχε η χοριακη αυτό το σκαμπανευασμα!!! Μου είπε όμως ότι όλα τα βλέπει όπως πρέπει να είναι κ η εμφύτευση σωστή καμία αποκόλληση τίποτα.... απλά κρατάμε την πισινή μας! Εσείς όλα καλά???? Τον βρήκες τον γιατρό?
    • Καλησπέρα κορίτσια μου!! @Raf123 συγχαρητήρια για την κόρη!!! Τέλεια!!!  διαβασα ολα τα νεα σας με γιατρους κ ψωνια!! Σούπερ!! Εγω πηρα τωρα το κολιέ εγκυμοσύνης το μπολα! Επίσης είμαι σε φάση που πρέπει να ξέρω ακριβώς πως θα κάνω το δωμάτιο του παιδιού μιας κ τώρα φτιάχνω το σπίτι κ έχω μαστορια! Κατά πάσα πιθανότητα λέω ν πάρω την κούνια από τ ικεα μια άσπρο καφέ με συρτάρι από κάτω που γίνεται κ κρεβατι.  Κ γω θέλω φωλιά μάλλον θα πάρω μια από Βόλο που μ άρεσε σε σχεση με τις αλλες. Τίποτα δεν μ αρέσει γ τα αγόρια δυσκολεύομαι πάρα πολύ 😝
    • Ειμαι 32 χρονων κ προσπαθω απο οκτωβριο του 2022 αμεσως μετα το γαμο μας....με τεστ ωορηξιας βεβαια π δεν την εβρισκα ποτε γτ ο κυκλος ηταν οτι να ναι...μ ειπε να καουμε απλα μεχρι 5 κυκλους προκλησης κ.μετα εξωσωματικη...δεν μ ειπε καν να κανω ενεσεις μαζι με χαπια κ να παμε σπερματεγχυση...δεν μ εβαλε καν ορμονολογικες....σαλπιγγογραφια κ σπερμοδιαγραμμα ειναι αψογα...δεν ξερω τι αλλο μπορει να φταιει...δεν εχω συλλαβει ουτε μια φορα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...