Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

karolinaki1 έγραψε:

ναι ναι το ξερω το λακτακι μου ειναι αξιαγαπητο!!!!!!!!!!!!την παω πολυ ειναι ζουρλη σαν και μενα...εκπεμπουμε στα ιδια μηκη τρελας!!!!!!! :silly: :silly: αλλα και η Ευγενια,η Ασπουλα ,η Βανιουλα,το Γωγακι και η ρενουλα ειναι πολυ καλα παιδια....να το ξανακανουμε...[/qu

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΣ???ΚΑΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ !!!!!

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!ΦΙΛΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα σε οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολα τα κοριτσια!!!! ;)

ακομα κοιμαστε? εγω βασικα νυσταζω και βαριεμαι αφανταστα να ετοιμαστω να φυγουμε..

καλε ξυπνηστε να πουμε τιποτα...καφε πινουμε,στη μουγγα θα την βγαλουμε? :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Αχ πόσο νυστάζω, πήγαμε εχθές Γωγώ μου και στα φουσκωτά μέχρι της 10:00!!!!

Όποτε έμπαινα μέσα να την μαζέψω, έτρεχε στην άλλη άκρη, η άτιμη!!!χαχαχα

Κουράστηκα βρε παιδί μου, ούτε εγώ να χοροπήδαγα.... :P:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAMYMAMY έγραψε:

karolinaki1 έγραψε:

[/quote:payurhg0]

ουπς...σε τσεχασα μωλε...συγνωμη... :blush: δεν προλάβαμε να τα πούμε πολυ...την επόμενη φορα ... ;)σε φιλω... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπελιές!!! :)

Η χθεσινή μας συνάντηση, ομολογώ ότι ήταν καλύτερη από την προηγούμενη φορά. Τουλάχιστον εγώ επειδή ήξερα κάποιες κοπέλες ήδη, ήμουν πιο άνετη και χάρηκα πολύ που γνώρισα την Βάνια, την Στάμη και την Γωγώ από κοντά.

Και η Μαρία μου ευχαριστήθηκε πολύ, αν και στην αρχή ήταν ντροπαλούλα. Περίμενε να βρεί παιδάκια η καημενούλα...

Δεν πειράζει όμως, την επόμενη φορά θα κανονίσουμε σε φουσκωτά ώστε να φέρουμε, όσες μπορούμε, και τα παιδάκια μας. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω χαρηκα που σας γνωρισα καρολινα,βανα,γωγακι και μιρλιτσα,την ρενα την ζενια την ηξερα!!!ραμονακι εσενα σε ξερω?????μπα δεν νομιζω!!!!!ναι την αλλη φορα να φερω και την μικρη να παμε σε κανεναν παιδοτοπο με κλιματιστικο γιατι πολυ ζεστη βρε κοριτσια!!!!

γωγακι το κεικ τελειο.τωρα θα πρεπει να εισαι βολτουλα καλα να περασετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα και αγαπημενα!!! :)

φευγω σημερα για διακοπες,κι επιστρεφω πρωτα ο θεος 27 του μηνα.

θα μου λειψετε παρα πολυ... :( ευχομαι καλες διακοπες και σε σας,να περασετε οσο πιο ομορφα μπορειτε,να γεμισετε μπαταριες,και να μου προσεχετε...εχετε την αγαπη μου!!!!φιλακια πολλα σε ολες σας.. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια κούκλες μου ... :):) τι κανετε? καλη εβδομάδα...

καναμε επιτέλους το πρώτο μας μπανάκι...χωρις όμως το παπί μας επειδη ηταν αρρωστουλι και δεν θελαμε να το διακινδυνεψουμε μολις ειχε γινει καλα...

Γωγάκιμου να περάσετε τέλειαααααααααααα κοριτσάκι μου...εμεις με το καλό φευγουμε στις 29/07...

Ασπάκι μου,Συμπεθερουλα μου,Κατερινάκι μου,Ανθούλα μου,Ραμονάκιμου...που ειστε ζουζουνες μου???????????

αχ και ειμαι στην δουλεια χωρις κλιματιστικό σήμερα...μονο εγω... :angry::angry: και σκαω απο την ζεστη...ειμαι σαν κουνουπίδι... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!Καρολινα μου τι κανει το Λυδιακι?Τον γιο μου τον εχω παει στην ...νυφη! :laugh: :laugh: εφυγε απο εδω μενει Πειρεα και ερχετε καμια φορα στην γιαγια της ,τον πηγα να την δει λιγο,γιατι θα μου κατσιασει το παιδι μου απο την στενοχωρια!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε όλα τα κοριτσάκια!!!!!!!!!

καλε που χαθηκατε όοοοοοολες????? :(:(

αντε να παει 31 του μηνος να φυγουμε για διακοπούλες... :woohoo: :woohoo: το περιμένω πως και πως...

Ασπάκι μου...συμπεθερουλα μου ,Γωγακι μου,Ανθούλα μου, Κατερινάκι μου...τα φιλια μου και την καλημερα μου σε όλες!!!!! :kiss::kiss::kiss:

οσες ειναι διακοπούλες να περνανε τέλειαααααααααααααααααααααααααα.... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζααααααααααααααα!!!! :woohoo: :woohoo:

καλο μεσημερι κουκλιτσες μου!!!

τι μου κανετε βρε??? ειστε ολες καλα?

εμεις περναμε τελειααααααααααα!!!

εχουμε γυρισει σχεδον ολη τη β,ευβοια..τωρα ηρθαμε μια βολτα στην ιστιαια σε ενα ιντερνετ καφε μονο και μονο να μπω στο μαμμυ να δω τι κανετε αλλα βλεπω οτι λειπετε ολες.δεν πειραζει,ευχομαι να περνατε ολες υπεροχα...εχετε τα φιλια μου και την αγαπη μου....ανθη,ασπα,καρολινακι,ζενια,ραμονακι,σταμυ... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την καλημέρα μου στις φίλες μου!!!! :) Τι μου κάνετε???

Γύρισααααα, μια βδομαδούλα περνάει γρήγορα...και να 'μαι πάλι!

Πέρασα όμορφα, με κούραση βέβαια γιατί είχα και τα δύο παιδιά μόνη μου στην Ερέτρια. Ευτυχώς είχα 1-2 παρεούλα την θεία μου και την μαμά μου αλλά μετά μείναμε μόνοι.

Ήταν όμως πολύ όμορφα με τα παιδιά, παίζαμε όλοι μαζί με την άμμο, κάναμε τις βουτίτσες μας, τρώγαμε παγωτά!!!! Σαν παιδί κι εγώ.... :P

Βλέπω κάποιες φίλες λείπουν....καλά να περάσουν λοιπόν και όσες μείναμε καλή παρέα να κάνουμε!!! ;)

Φιλάκια πολλά και καλή εβδομάδα!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!! τι κανετε?

εγω εχω ενα 2ωρο που επεστρεψα μετα απο ενα 10ημερο διακοπων στην βορεια ευβοια.Ηταν πανεμορφα κοριτσια..πολυ πρασινο ομορφιες παντου..αξιζει τον κοπο να πατε αν μπορειτε.. ;)

τωρα ξανα στη βαση μας,και φτου απο την αρχη,τα ιδια και τα ιδιαααααααααα... :( καλα θα πηγαινουμε και για κανενα μπανακι που και που...

οσες φυγατε η' φυγετε καλα να περασετε... :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες πίσω Γωγώ!!!!

Ωραία που περάσατε εεεε???? Όντως η Εύβοια έχει πολλά όμορφα μέρη με καταπλητκικές διαδρομές. Πραγματικά με μαγεύει η διαδρομή προς την βόρεια Εύβοια.

Καλά να 'μαστε και τα μπανάκια αυθημερών ωραία είναι... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!τι κανετε???εμεις θα παμε με την μικρη και εγω δηλαδη στο νησι!!!θελω να φυγω γρηγορα απο εδω αν και στο νησι θα γινετε χειροτερος χαμος απο την εδω,η πολη τον αυγουστο ειναι τελεια,ολα ειναι πιο γρηγορα!!!

τα νεα σας???γωγουλινι ωραια περασατε απο οτι ειδα ε???

μιρλιτσα εσυ διακοπες ποτε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!προσπαθω να φτιαξω dulce de leche, καραμελα γαλακτος δηλαδη... για να δω ...η που θα την πετυχω η που θα με σκοτωσει!!!χαχα!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Που είστε καλέεεεεεεεε!!!!!!!!!!

Μόνη μου θα μιλάω??????????

Γεια σου ασπουλα!!! καλο μεσημερι!!!

τι κανεις? δεν ρωταω πως περασες τα διαβασα ολα...

μπραβο,και καλη συνεχεια ευχομαι.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

καλε ασπα? εγραψες κατι και δεν το βλεπω μονο εγω? :blink:

καλα κρασια....τωρα φανηκε το μηνυμα σου... :P

υπομονη θα περασουν οι μερες...

εγω τι νεα? ακυρωσανε οι αντιδικοι το σημερινο δικαστηριο...κανανε πισω..αλλο νεο..μεσα σε 20 μερες αδιαθετησα και παλι.. :blush: αυτη τη φορα με αρκετους πονους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είσαι μια ανυπόμονη συντονίστρια, χαχαχαχα!!!!! :laugh:

Εμείς που λές, είμαστε και πάλι μόνοι. Αφήσαμε τα παιδιά στο χωριό και το Σαβ/κο θα πάμε μόνοι μας Ερέτρια. Να τριγυρίσουμε και λίγο!!!! ;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχ @Xrisa95 χτύπησες φλέβα με την ερώτηση σου! Εγώ προσωπικά δεν ξεχνάω λεπτό ότι είμαι έγκυος 🤰!! Ακόμα και το βράδυ τινάζομαι απότομα πολλές φορές γιατί φοβάμαι μην έχω κακή στάση για το έμβρυο 🤣🤣🤣 ότι να ναι!! @ΛΕΥΚΗ @Antonia2 αυτό το συζήτησα με την γιατρό προχθές! Μου είπε ότι δεν είναι καλό να αντιμετωπίσουμε την έγκυο σαν άρρωστη και καλά είναι να κάνουμε ότι κάναμε και πριν αλλά σε ήπια μορφή! Και όταν γύρισα να της πω για το βάρος ότι σηκώνω το πολύ 3-4 κιλά μου είπε " εσύ άσε τα 3-4 κιλά" και της λέω ότι υπάρχουν έγκυες που σηκώνουν περισσότερα και μου είπε ότι γυναίκες που έχουν και άλλα παιδιά δεν υπάρχει θέμα αλλά σε γυναίκες που είναι από υποβοηθούμενη αναπαραγωγή είναι πιο αυστηροί!!  Εντάξει εγώ το βρίσκω υπερβολικό πάντως 3-4 κιλά δεν είναι κάτι!! Φυσικά εγώ πλέον ούτε αυτά σηκώνω γιατί δεν θέλω να κάνω του κεφαλιού μου!
    • Καλησπέρα. Δεν έχω τα συμπτώματα των πρώτων ημερών αλλά νιώθω ένα τράβηγμα και πρήξιμο μόνο στην κοιλιά.  Αύριο θα είναι η 10η μέρα από την εμβρυομεταφορα και σκέφτομαι να κάνω ένα τεστ που έχω. Τι λες θα δείξει κάτι; Ο γιατρός είπε να κάνω χοριακη στις 8 Ιουλίου αλλά δεν αντέχω 
    • Μακαρι να ερθουν ολα καλα για ολες μας!!!🙏❤️🧿 Την αλλη Τεταρτη εχω γιατρο!! Ανυπομονουμε μ τον αντρα μου!!! Καλη αρχη μ το νεο γιατρο κ με τη νεα προσπαθεια!! 🤞🤞❤️❤️❤️❤️ Χαρηκα πολυ μ τα νεα σου Ελισσαβετ μου!!! Το οτι εισαι ηρεμη παιζει τεραστιο ρολο νομιζω κ βοηθαει πολυ!!  Ευχομαι πολυ πολυ συντομα να κρατας θετικη χοριακη!!!🙏🤰✨️🤞🥰 Να μας γραφεις τα νεα σου!!
    • Ο γιατρός δεν είμαι αλλά πιστεύω κακος δεν το κοίταξε πριν κάνετε πρόκληση η προλακτινη είναι ένα βασικό εμπόδιο που θεωρώ έπρεπε να ξεπεραστεί πρώτα πριν προχωρήσετε  εγω πρόκληση δεν χρειάστηκε να κάνω γιατί ρύθμισα την ωορρηξία με το χάπι για την προκαλακτινη με την ενδοκρινολόγο  τι ηλικία έχεις αν επιτρέπεται;  Ρωταω γιατί περίπου εχουμε τα ίδια θεματάκια ( εντάξει σίγουρα από γυναίκα σε γυναίκα διαφέρουν ) εγω τότε που προσπαθούσα για το πρώτο μωρο ήμουν 33 είχε περάσει ένας χρόνος και κάτι αλλά κουβέντα για εξωσωματική δεν μου είχε πει 🤷‍♀️
    • Για να είμαι ειλικρινής δεν το κατάλαβα😜πήγαμε στον γιατρό και μας το είπε το είδε δηλαδή στον υπέρηχο…εγώ είχα την εντύπωση οτι γυρίζει συνέχεια μια νιώθω τα πόδια πάνω στον θώρακα μία κάτω…αλλά μας είπε ότι είναι με το κεφαλάκι κάτω η Μπέμπα 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...