Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

mama_xina έγραψε:

...εγω κοριτσια θα ερθω κ θα κατσω μεχρι οτι ωρα ποθειτε! χιχι

:woohoo: Γι αυτό σε πάω με 1000 εσένα.

Και την πρώτη φορά που ήρθα σε συνάντηση, εσύ με παρότρυνες να το κάνω που θα με περίμενες.

Βέβαια όλες ήταν εκεί τελικά... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εεεεεεεεεεπππππππππ.....για να βαλω μια ταξη εδω.... :P

λοιπον,οποτε μπορει η καθεμια μας θα ερθει...ειπαμε να πιουμε εναν καφε ευχαριστο κι οχι της παρηγοριας...ολες εχουμε απο την μερια μας δικιο...

δεν γινεται να συμβαδιζουν οι ωρες που μπορει η καθε μια απο μας.το θεμα ξερετε ποιο ειναι? η καλη προθεση και διαθεση..και γι'αυτο και μονο θα πιουμε ολες μαζι καφε.. ;):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Γεια σου ρε συντονίστρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh:

Αμ πως!!! ;) Οχι παιζουμε.. :P τι τα εχουμε τα γαλονια.. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

karolinaki1 έγραψε:

Τώρα που σε πέτυχα αλοίμονό σου, χαχαχα!!!!

Κοίτα κούκλα, κι εγώ έχω παιδί το οποίο είναι στην πεθερά μου, στην Νίκαια.

Ευχαριστώ πολύ όλες, που κανονίσατε να βρεθούμε εκεί κάτω, ώστε να βολεύομαι κυρίως εγώ που θα έρθω με την κόρη μου.

Αλλά βρε κορίτσια και να θέλω να δακτινιστώ τέτοια ώρα που κανονίζεται αποκλείεται να προλάβω.

Σχολάω 4:00 και θα έρθω από Χολαργό-Νίκαια, να πάρω την κόρη μου και να κατέβω village που είναι περίπου 30'.

Καταλαβαίνω ότι όλες έχουμε τις υποχρεώσεις μας, και γι αυτό το λόγο δεν θέλω καμία να μπει στην διαδικασία να με περιμένει τόσες ώρες. Έχει και καύσωνα σήμερα, μην μου πάθεται ηλίαση και σας τρέχω...κανονίστε!!!! :P

Εγώ έτσι κι αλλιώς θα πήγαινα στο village με την κόρη μου.

Το ξέρω ότι θα με σκέφτεστε, θα σας λείπω, αλλά δεν μπορώ.... :laugh: :laugh:

Καλή καρδιά και την επόμενη φορά να είναι πιο τυχερή!!!! :):kiss:[/quote:3uxbqzad]

τι λες βρε Ασπάκι ? αφου σου πα θα περιμενω αν ερθεις κατα τις 6 να σε δω λιγο και να γνωρίσω και το Μαράκι σου και μετα θα φυγω... αφου για σενα κανονισαμε να τα πουμε εκει... ;););) σωστα φιλεναδα? :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

Αμ πως!!! ;) Οχι παιζουμε.. :P τι τα εχουμε τα γαλονια.. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σωστόοοοοοοο!!!!!!!!!!! ;)

Κοίτα τώρα τι πάθαμε....δεν θα μπορούμε να "γκρινίαζουμε"...και καλά!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

τι λες βρε Ασπάκι ? αφου σου πα θα περιμενω αν ερθεις κατα τις 6 να σε δω λιγο και να γνωρίσω και το Μαράκι σου και μετα θα φυγω... αφου για σενα κανονισαμε να τα πουμε εκει... ;););) σωστα φιλεναδα? :kiss::kiss:

Αγάπη μου γλυκιά, αν είχες και την μικρή μαζί θα ήταν καλό να με περίμενες να έπαιζαν μαζί και τα παιδάκια μας.

Αλλά τώρα ύστερα από τότες ώρες που θα λείπεις από το σπίτι, πάει πολύ να με περιμένεις. Σκέψου και την επιστροφή.....δεν θα είσαι δίπλα. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε παμε καλα? γωγακι για να μην σου γινει αφαιρεση της αδειας σου (χαχαχαχα) ριξε μια πιστολια στον αερα να ηρεμησουν τα πνευματα (πες για το κεικ πες για το κεικ!) χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

τα μαλλιοτραβηγματα στα village :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Άντε βρεεεε, είμαστε μαμάδες επιπέδου εμείς, χαχαχαχα!!!!! :blink:

Δεν ξέρω για σας, εγώ θα μπώ στα φουσκωτά να παίξω....και καλά για την κόρη μου!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!μολις τα τελειωσα περιμενω να κρυωσουν να τα διακοσμησω με την ροζ σαντιγυ και την πολυχρωμη τρουφα :woohoo: !!Ασπα ειναι καλυτερα ο Λεωνιδας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Καλημερα!!!μολις τα τελειωσα περιμενω να κρυωσουν να τα διακοσμησω με την ροζ σαντιγυ και την πολυχρωμη τρουφα :woohoo: !!Ασπα ειναι καλυτερα ο Λεωνιδας???

Super είναι ο λεβέντης μου!!!!

Κάνει βουτίτσες!!!!!

Εσύ καλά??? Θα μας έρθεις σήμερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κοριτσακια σας αφηνω προς το παρον...γιατι εχω πολλες δουλειες και θα τα πουμε αργοτερα απο δω εαν μπορεσω αλλιως απο κοντα...εχω να φτιαξω και κεικ για τον καφε... ;):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

λοιπον κοριτσακια σας αφηνω προς το παρον...γιατι εχω πολλες δουλειες και θα τα πουμε αργοτερα απο δω εαν μπορεσω αλλιως απο κοντα...εχω να φτιαξω και κεικ για τον καφε... ;):kiss::kiss:

Ποιόν καφέ? Μη μου πείς ότι θα μας φέρεις κέικ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην τα μαρτυρας ολα ...μην τα μαρτυρας ολα.... :laugh: :laugh: δεν θα ερθω Ασπα μου γιατι θα παμε μπανακι το απογευμα με παρεα και δεν προλαβαινω θα ετοιμασω και κατι τις για πικ νικ,εχω φτιαξει τα ωραιοτατα cupcakes,θα γεμισω μια μπαγκετα με κοτοσαλατα,σε φετες και θα φτιαξω και μερικα μινι κλαμπσαντουιτσακια!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Μην τα μαρτυρας ολα ...μην τα μαρτυρας ολα.... :laugh: :laugh: δεν θα ερθω Ασπα μου γιατι θα παμε μπανακι το απογευμα με παρεα και δεν προλαβαινω θα ετοιμασω και κατι τις για πικ νικ,εχω φτιαξει τα ωραιοτατα cupcakes,θα γεμισω μια μπαγκετα με κοτοσαλατα,σε φετες και θα φτιαξω και μερικα μινι κλαμπσαντουιτσακια!!! :)

Τι είπες τώραααα!!!!

Μου φαίνεται θα αφήσω τον καφέ και θα έρθω για μπάνιο!!!

Εκεί έχει περισσότερο ψητό, χαχαχα....λές να είμαι λιχούδα??? :blush::lol::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αληθεια ειναι Ραμονα οτι επειδη εδω εχουμε πολλες παραλιες κοιταμε κατα που φυσαει και παμε εκει που 'κοβει ' γιατι εχουμε και μικρα παιδακια που τωρα ξεκινουν τις προσπαθειες για μπανακι διχως μπρατσακια...μην τα πνιξουμε κιολας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν νέα ανακοίνωση!!!

Ξεχάστε τον καφέ στο village....όλες Σαλαμίνα για μπάνιο και πικ-νικ δίπλα στο κύμα!!!!!

Όλα από τα χεράκια της Ανθούλας!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χμ...μονο αν ερθει η καρολινα κ η γωγω ερχομαι!

χαχαχα εμ τι θα χασω εγω το κεικ που θα σας κερασω?χαχαχαχα ή θα χασω συναντηση με το κοριτσακι μου το καλο? ε ποτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

χμ...μονο αν ερθει η καρολινα κ η γωγω ερχομαι!

χαχαχα εμ τι θα χασω εγω το κεικ που θα σας κερασω?χαχαχαχα ή θα χασω συναντηση με το κοριτσακι μου το καλο? ε ποτε!

λακτακι μου εσυ!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

αχ Ανθούλι ζήλεψα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...δεν έχω κάνει ακόμη ούτε ένα μπάνιο...μια βουτια και για το καρολ! τα φαγητα δεν τα ζήλεψα...περίεργο... :dry: και ειμαι πολυ φαγανούλι παιδι... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειναι οι τσουπρίτσες μου???????περασα πολυ όμορφα.... :):) αν και το Ραμονάκι δεν με αφηνε να σταυρωσω κουβεντα...οχι πως εγω αφηνα...χαχα :P:P

Γωγακι το κεικ ηταν απλα τέλειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!τη γλυκα του να χεις...

Ασπάκι μου η κορούλα σου ειναι μια κουκλίτσα... :woohoo: :woohoo: σκέτη γλύκα και σου μοιαζει πολυ...

εμενα κοριτσια η παπενια ειχε 37.1 όταν πήγα αλλα το βραδακι μετα το μπανακι ειχε 37.7 ηπιε ντεπονακι και νανι...γαγα δεν ηθελε καθολου... :(:(

καληνυχτα κουκλες... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου τελείωσα λοιπόν την αυχενική μου και είναι ΟΛΑ ΚΑΛΑ με το μωράκι μου ❤️❤️ Δε μπορώ να το πιστε΄ψω πως φτάσαμε μέχρι εδώ, είμαι τόσο συγκινημένη που δε μπορώ να το πιστέψω, σαν όνειρο μου φαίνεται ότι το διπλό ουράνιο τόξο μου μεγαλώνει μέσα μου κι έρχεται σε μερικούς μήνες στην αγκαλία μου 🌈🌈 Μακάρι να μπορούσα να επισκεφτώ τον εαυτό μου τότε που βρισκόμουν στην οδύνη των απωλειών και να μου δώσω μια αγκαλιά, να μου πω ότι οι καλύτερες μέρες έρχονται 🙏✨ Καθώς δε μπορώ να ταξιδέψω πίσω στο χρόνο λοιπόν, σας αγκαλιάζω όλες μαζί, όσες περιμένετε, όσες αγωνιάτε και όσες ακόμα πενθείτε απώλειες και σας ΦΩΝΑΖΩ, σας ΒΡΟΝΤΟΦΩΝΑΖΩ, ότι τα μωράκια σας θα έρθουν 💖💖 υπομονή και επιμονή!!  💖💖  💖💖  Μοιράζω μπεμπεδόσκονη σε όλες 💫💫💫💫💫💫💫 👶  👶   👶   👶   👶   👶   👶   👶   👶 
    • Α ωραια Ευχαριστω κορίτσι μου! Θα δω κ εγω τι θα μου πει η γυναικολόγος μ την Δευτέρα! 
    • Κορίτσια μου μόλις βγήκα απ' το ραντεβού της αυχενικής!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ❤️ Το μωράκι βέβαια αυτή τη φορά κοιμόταν του καλού καιρού που λέμε 😂 😂 😂 😂 εννοειται @Kiddo εκεί εσένα σκέφτηκα, μου φύγε ο γελωτας, και λέω Παναγιά μου πες ότι απλά κοιμάται το μωρουλι μου 🙏🙏🙏 μου λέει ο εμβρυολογος γιατί δεν έφαγες κάνα γλυκό 30' πριν; Του λέω δε μου το ανεφερε κανείς όταν ρώτησα για προετοιμασία 🙄  Ε τελικά μου κουνούσε την κοιλιά με τον υπέρηχο, Μ έβαλε να κουνηθώ πάνω κάτω μπας και ξυπνήσει 😂😂 τελικά μας έκανε τη χάρη αλλά είχε σίγουρα τα νεύρα του και δεν γυρνούσε να δούνε όλες τις πλευρές. Ε κουτσά στραβά όμως ο γιατρός τα κατάφερε να δει αυτά που ήθελε, όλα μας είπε είναι φυσιολογικά, ακόμα και για τρισωμιες βγήκαν η 13 και 18, πιθανοτητες 1 στις 20000 και για σύνδρομο ντάουν 1 στις 10000.  Φύλο ούτε καν, το μωρό σου λεει εμ ξυπνήσατε εμ θέλετε και να σας κάνω νάζια;;; 🤣🤣🤣🤣 Δε μπορώ να πω, ο γιατρό προσπάθησε να το κάνει κουνηθεί μπας και έχουμε εικόνα ανάμεσα στα πόδια αλλά δεν ψήθηκε 😅 Τέλος πάντων, τα βρήκε όλα φυσιολογικά αυτό έχει σημασία εννοείται ❤️ μετά μας εξήγησε τις επιλογές μας για ΝΙΠΤ και αμνιοπαρακέντηση αν θέλουμε, αλλά ο ίδιος δε το κρίνει απαραίτητο. Αν το αποφασίσουμε πρότεινε το πιο βασικό πακέτο ΝΙΠΤ αλλά κορίτσια νομίζω είναι ανώφελο με τέτοια ποσοστά κι επιπλέον η ασφάλεια δε το καλύπτει εδώ. Είναι στα 370€ για τρισωμιες 13,18,21 + 30€ για φύλο προαιρετικά. Τώρα ρωτάω τις φίλες μου και τις κουνιάδες μου τι πιστεύουν κι αυτές και μέχρι στιγμής μου λένε ότι οι τιμές μας είναι σούπερ και δε θα έκαναν.  Αυτά από εμάς 😍  Αααα καλέ και ΠΗΤ έχω μαζί με @Kate1992 8/01/2025!!! Ε χέρι - χέρι απ' την αρχή πάμε βρε κορίτσι ❤️❤️❤️
    • Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας θα δω τι θα κάνω ίσως την παρω τηλ την Τετάρτη να τα στείλω να δει 
    • 2 φιλες μου π είχανε πάρει τις βόλεψε πολύ η φωλιά, εγώ τότε είχα πολλά έξοδα κ ζούσαμε σε ένα μικρό διαμέρισμα κ δεν είχαμε πολύ χώρο όποτε βολεύτηκα με το πορτ μπεμπέ κοιμόταν εκεί  για αυτό τώρα σκέφτομαι για την φωλιά αν κ μου είπανε να πάρω κάποια τύπου 40-50 ευρώ δε χρειάζεται κάτι ακριβό… καροτσι εννοώ κανονικό με 4 τροχούς γιατί ο δικός μου κοιμάται κιολας στο καρότσι αν πάμε κάπου όποτε ψάχνω κάποιο καλό… γιατί τώρα το άλλο μας καρότσι θα πάει στην μικρή… αυτό π λες έχουμε μας πήρανε δώρο οι νονοί του τον πάμε βόλτα κ σου αρέσει π είναι σαν ποδήλατο λες;    κρεβάτι θα του πάρω χαμηλό ναι από ικεα δε δινω πολλά λεφτά γιατί μετά από λίγα χρόνια θα ξανά αλλάξουμε κ τότε ναι να πάρω κάτι πιο ακριβό 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...