Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mirlitsa έγραψε:

Δεν νιώθω καλά. Ξύπνησα και δεν μπορούσα να σηκωθώ, σαν να θέλω να κάνω εμετό ώρες-ώρες. Sorry πρωί-πρωί με αυτά που λέω... :blush:

Γιατι ετσι??σε πείραξε κανένα φαγητό ή μήπως συμβαίνει τίποτα άλλο???εεεε????γιατι δε μπαινεις στο τσατ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσούδια μου!!!!!!!!!ειχα παρει αδεια σήμερα γ'αυτο χαθηκα λιγακι... ;) τι μου κανετε αγαπες???????

Ασπάκι μου τι εχεις καρδουλα μου?

συμπεθερούλα μου ,Γωγάκι μου,Ανθουλα μου ...τα φιλια μου!!!!!!!!!!!

Γωγάκι θα ψαξω γ'αυτο που πες και θα σου πω....δεν πήρα χαμπάρι... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν φιλενάδα το φαντάστηκα....

Για να χάθηκαε σήμερα η Κάρολ θα έχει πάρει άδεια σκέφτηκα...όπως την προηγούμενη φορά που είχε πάλι απεργία, σωστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωστα αγαπούλα...απλά επειδη σχεδόν κανεις δεν δηλώνει απεργια... :angry: ειπα να μην ειμαι πάλι σαν την μύγα μεσα στο γαλα... ;) τι έπαθες και ησουν έτσι με το στομαχακι??????? εισαι καλυτερα τωρα?περαστικούλιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα στα ομορφοκοριτσα!!!

ασπακι τι κανεις? πως περασες χτες? η σειρα μου να ρωτησω.. ;):kiss:

καρολινακι μου? τι νεα? απεργια σημερα εεε??? :kiss::kiss::kiss:

εγω σημερα δεν ημουν και τοσο καλα,και εκτος αυτου βαζω οσο μπορω συνταγες στο μαγαζακι μου.. :P και με πονανε τα ματια μου,συνεχεια στο μπλιμπλικι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια μεγαλη καλημερα κοριτσια!!!

Παρασκευη σημερα,και για εσας που δουλευετε πιστευω οτι ειναι

η καλυτερη μερα!!! :woohoo:

τι κανετε? πως ειστε? που και πως θα περασετε το σ/κ?

Αρχισα την ανακριση,πρωι πρωι.απλα ετσι για να υπαρχει κατι να πουμε. :P:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα καλημεραααααααααααααααααααα παρασκευη σήμερα και τερμα δουλίτσα μεχρι την δευτέρα τέλειααααααααα!!!!!!! :woohoo: :woohoo: τι μου κανετε γλυκιες μου κοριτσάρες????

εμεις θα περασουμε ενα σκ γεματο απο δουλίτσες για το σπιτακι μας...αλλα ευχάριστες δουλίτσε ς...θα παμε να διαλεξουμε τα πλακακια για την σαλονοτραπεζαρία μας!!!!!και γαι την κουζινα μας...αχ ειμαι πολυ χαρουμενη...αντε να μπουμε στο σπιτακι μας... :woohoo: :woohoo: πιστευω σε δυο μηνες το πολυ να μαστε μεσα...αχ βαλαμε και χτιστη ψησταρια και τζακι μεσα στο σαλόνι...μμμμμμμμμμμμμμ θα μοσχομυρίζει νοστιμιες χειμωνα καλοκαιρι... :):)

Γωγάκιμου με γεια το καινουργιο σου ιντερνετικο-μαγαζάκι....!!!!!!! :woohoo: :woohoo: βρηκα σουπερ την ιδεα...εγω δεν μπορω να πω ότι θα σου δωσω συνταγες αλλα μαλλον θα πάρω ιδέες απο τις δικιες σου ....χαχα μου φαίνονται τοσο μιαμι... :P:P

Ασπούλα μου που εισαι κοριτσάκιμου????

Συμπεθερούλα μου????

Ανθούλα μου?Κατερινάκι μου τι κανει η εγκυούλα μας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Ανθούλα μου...δεν θα το πιστέψεις αλλά τωρα τελευταία έτσι ακριβώς την φωνάζει η μανουλα.... :woohoo: :woohoo: Λυδιάκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...καλα όχι μόνο...μην φανταστεις...το παπένια κυριαρχει ακόμη.... :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπετσια με θελετε στο στεκι σας????

εγω ειμαι η μαρια και εχω ενα μπεμπακο 5 μηνων που προχτες τον βαφτισαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ Μαρία, που είσαι???

Δεν προλάβαμε να σε καλοσορίσουμε και έφυγες!!!

Να σου ζήσει ο μπεμπάκος! Έλα να τα πούμε όποτε μπορείς...εδώ θα είμαστε και είναι όλες ευπρόσδεκτες. :kiss::kiss:

Οι υπόλοιπες τσούπρες που είναι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κιαπο μενα!!

Εγω εχω ακομη δουλεια με τους μαστορους !με τα δωματια τελειωσαμε το βαψιμο..και συντομα και τη μαντρα!Σημερα δεν ηρθαν και θα ηρεμησω λιγακι!χαιρομαι που ειστε ολες καλα..(καποια ειχε το στομαχακι?)περαστικα!! :ohmy:

γεια σου Μαρακι!welcome!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρούλα μου, τι κάνεις? Όλα καλά???? Λίγο απογοητευμένη ήσουν εχθές εεε???

Διάβασες την απάντησή μου στο θέμα σου???

Θυμάσαι που κανονίζαμε να τα πούμε κιόλας....

:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι καλώς ήρθες στην παρεούλαμας....καλοφώτιστος ο μικρούλης !!!!!!να σου ζήσει.... :):)

Κατερινάκι μου τα φιλια μου και απο δωωωωωωωωω... :kiss::kiss:

Γωγάκι γράφεις συνταγούλες????????

Ρουλίτσα την καλησπέρα μου....τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

καρολινακι μου,ναι γραφω συνεχεια συνταγες..

σημερα με καμια δεν μιλησα.. :(

δεν ετυχε? ποιος ξερει....???

Γειά σου Γωγώ μου!!! Καλορίζικο το blog, δεν σου ευχήθηκα!!!! έριξα μια γρήγορη ματιά, ωραίο το έφτιαξες.... θα το επεξεργαστώ περισσότερο από βδομάδα.

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα γλυκιες μου φιλεναδίτσες....ειδα φως και μπηκα... :P:P καλε όλες εκτος είστε???? το κοριτσάκι μου όλο και περισσότερα βηματάκια κάνει!!!!!!!!!!ειμαι μια χαζομαμά....???????

γωγάκι μου πώς πανε οι συνταγες...? εγω προοδεψα ... :P:P εφτιαξα μπιφτεκακια και χιλοπιτιτσες ...(απο το ολότελα... :blush: )

Ασπάκι μου γλυκο και Ζενιούλα μου ?????? που είστε βρε τσουπρίτσες μου?

Ανθή μου?Κατερινάκι μου?

σας φιλω όλες... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

γωγακι έγραψε:

Γειά σου Γωγώ μου!!! Καλορίζικο το blog, δεν σου ευχήθηκα!!!! έριξα μια γρήγορη ματιά, ωραίο το έφτιαξες.... θα το επεξεργαστώ περισσότερο από βδομάδα.

:kiss: :kiss: :kiss:[/quote:138t3lsx]

ασπακι σε ευχαριστω πολυ!!! θα χαρω να τα λεμε κι απο κει.. :P:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...