Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

Καρολίιιιιιιιινααααααααααααααα, μ΄ακούς????

Που είσαι καλέ? Καλά περάσαμε εχθές, ξεποδαριαστήκαμε στην αρχή και μετά ήπιαμε ένα ωραίο freddo!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια!!Ασπα μουουουουου!!-εχεις και το ονομα της πεθερας μου!! :woohoo: Καρολινα μου φιλια!! :kiss: λοιπον εχω να καταγγειλω ....ολες τις μανουλες με τα νεογεννητα μωρακια -κοριτσακια που τα στολιζουν με τσιμπιδια ,μαντηλια στα μαλλια και φορεματακια με καθε λογης φρυλια!!και μας πεφτουν τα σαλια...!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Καλημερα κοριτσια!!Ασπα μουουουουου!!-εχεις και το ονομα της πεθερας μου!! :woohoo: Καρολινα μου φιλια!! :kiss: λοιπον εχω να καταγγειλω ....ολες τις μανουλες με τα νεογεννητα μωρακια -κοριτσακια που τα στολιζουν με τσιμπιδια ,μαντηλια στα μαλλια και φορεματακια με καθε λογης φρυλια!!και μας πεφτουν τα σαλια...!!! :P

xaxaxaxaxaxaxa........γεια σου βρε αγορομάνα!!!!!!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθούλα μου καλημερααααααααααααααααααααα...εμενα η Λυδια ειναι θηριάκι...και να θες να της βάλεις διαφορα στα μαλλάκια δεν τα αφηνει και για πολυ ωρα...μόνο κατι γυαλια που μας εφεραν δωρακι...δεν ηθελε να τα βγαλει απο πανω της!!!!!!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινα ετσι ειναι συνηθως τα κοριτσια ,να δεις τον γιο μου που βαζει κολωνιες και ζελε καθε πρωι και αμα δεν ειναι τα ρουχα ταιριαστα αλιμονο μου....τι θα πεις ,ειναι φιγουρατζης και πολυ καθαρος!εχει παρει απο την μανα του! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Καρολινα ετσι ειναι συνηθως τα κοριτσια ,να δεις τον γιο μου που βαζει κολωνιες και ζελε καθε πρωι και αμα δεν ειναι τα ρουχα ταιριαστα αλιμονο μου....τι θα πεις ,ειναι φιγουρατζης και πολυ καθαρος!εχει παρει απο την μανα του! :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

φαντάζομαι.....

Ασπάκι μου γλυκο να σε χαιρόμαστε καρδούλα μου ....πολυχρονη,πολύχρωμη!!!!!!!!! και ευτυχισμένη μια ζωη μ ετην όμορφη οικογένεια σου!!!!!!! :):) για δες κάποιος ανοιξε θεματακι...χαχα :P:P

χαίρομαι που περασατε όμορφα...αντε την αλλη τεταρτη θα πιουμε την καφεδια μας !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

καλημεραααααααααααααααααααααα Γωγούλα μου...τι κανεις??????????εγω εδω ειμαι ... :):):)

ελα βρε καρολινακι μου!!! καλο μεσημερι.τι κανεις?

η παπενια-λυδια μας?

κανονισατε συναντηση για καφε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα Γωγάκιμου το Λυδιάκι μου καλά ειναι ...εχω να την δω απο χθες... :(:( και μου λειπει πολυ...οχι τελικα θα βγω με μια φιλεναδα μου εκτος μαμυ...εσενα ο Νικος έφυγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνωμη βρε καρολινακι μου που αργω...αλλα γραφω συνταγες συγχρονως..

ο νικος οχι εδω ειναι,απλα σημερα εχει βαρδια..στις 19 φευγω διακοπες.

υπαρχει περιπτωση συναντησης για καφε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

συγνωμη βρε καρολινακι μου που αργω...αλλα γραφω συνταγες συγχρονως..

ο νικος οχι εδω ειναι,απλα σημερα εχει βαρδια..στις 19 φευγω διακοπες.

υπαρχει περιπτωση συναντησης για καφε?

μαγειρισσά μου εσυ!!!! εγω πάλι το χω αφήσει καπως το χόμπυ... :blush:

πρεπει βρε να το κανονίσουμε....πριν φύγεις.... ;) αν δες Λυδια ν α δεις θα πρέπει μωλε να ρθεις απο τα μερη μας...αν αρκεισαι στην μανουλα....κανονιζουμε με τις κοπέλες και παμε ατα καπου που βολευει όλες τις τσουπρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αληθεια ειναι οτι δεν τη χαρηκα,δεν την επιασα στα χερια μου.

να μου φερει και γουρι.. ;)

απο την αλλη θελω επιτελους να μαζευτουμε οοοοοοοοολες μαζι να γνωριστουμε...κι ελπιζω αυτη τη φορα να μιλησω με το ασπακι.. :P

βρε συ? δεν ειδες το θεμα που ανοιξα χτες?

ΑΝΟΙΞΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ "ΜΑΓΑΖΑΚΙ"

δες και πες μου! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

χαρηκα μαρακι...υπομονη...παρε κατι να πιεις να μην πονας... :(

και εγω χαρηκα γωγακι!

θα παρω κατι...!αλλα ο αλλος ο πονος ειναι μεγαλυτερος...καταλαβαινεις!!του πολυποθητου ++++!!!!! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...