Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

Βρεθηκατε για καφε???με τη ασπα???στα βαφτισια??που??πειτε με και εμενα

Δεν σου λέμε τίποτα εσένα, ας ερχόσουν και μας έβλεπες. ;)

Με την Γωγώ βρεθήκαμε, της μίλησα, αλλά εκείνη δεν μου μίλαγε...μου κράταγε μούτρα... :( :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mirlitsa έγραψε:

*Έπρεπε να πείς.."Mirlitsa, εσύ είσαι?", χαχαχα εεεε ρε πλάκα που θα σου έκανα!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

δηλαδη? δηλαδη? τι θα μου ελεγες??? :laugh: :laugh: :laugh:

ζενια μου στη βαπτιση βρεθηκαμε,αλλα δεν μιλησαμε...το ασπακι δεν με γνωρισε κι εγω δεν ημουν σιγουρη οτι ηταν εκεινη...αστα να πανε.εδω λεμε να συναντηθουμε να γνωριστουμε απο κοντα,κι εμεις ημασταν ενα βημα αναπνοης και χαμπαρι... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

Δεν σου λέμε τίποτα εσένα, ας ερχόσουν και μας έβλεπες. ;)

Με την Γωγώ βρεθήκαμε, της μίλησα, αλλά εκείνη δεν μου μίλαγε...μου κράταγε μούτρα... :( :laugh: :laugh:[/quote:3luf8ylz]

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: βρε...τι του λες του κοριτσιου... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που πηγε η ζενια?θυμωσε? :ohmy:

μολις τελειωσα με νεροχυτη..το τι μαζευτηκε απο χτες βραδυ δε λεγεται..που να εκανα και κανονικο τραπεζι..τις κορες μου περιμενα μονο... 8 ατομα μαζευτηκαμε τελικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

αααα τραπεζάκι είχες εχθές Γωγώ!!!!!

περάσατε καλά?

φάγατε και γιαουρτοπιτα με παγωτό?

τραπεζι δεν ειχα...απλα εψησα τυροπιτακια,λουκανικοπιτακια ,σπανακοπιτακια,εφτιαξε ο αντρουλης μου κλαμπ σαντουιτς τελεια ηταν.. :woohoo: και παραγγειλαμε και πιτσες..και φυσικα γιαουρτοπαστα που ειχα φτιαξει και την χρησιμοποιησα και ως τουρτα κι εκει πανω εσβησα και τα κερακια μου τρομαρα μου.. :laugh: :laugh: .ηταν απλα τελεια...και την συνοδεψα και με μια μπαλα παγωτο καιμακι..ολα τα λεφτα!!!σε ολους αρεσε..οτι περισεψε απο φαγητο και γλυκα γιατι μου εφεραν και γλυκα τα μοιρασα ολα..δεν αφησα τιποτα στο σπιτι..παντως ωραια περασαμε,αν κι εγω πονουσα πολυ στην πλατη και μεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Αααααα πολύ ωαρία περάσατε, πάντα τέτοια!!!! :)

να'σαι καλα βρε ασπακι μου!!! σε ευχαριστω πολυ!!!

μα καλα η ζενια επεσε με τα μουτρα στη δουλεια? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεερα!!!παλι εφτιαξα παντζαροσαλατα!!η χθεσινη εγινε αναρπαστη!! :woohoo: μου την εφαγαν ολη !!αλλα σημερα βρηκα και ντοπια παντζαρια και εγινε...μουρλια!κερναω και κοτοπουλο με αρακα!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Καλημεεερα!!!παλι εφτιαξα παντζαροσαλατα!!η χθεσινη εγνε αναρπαστη!! :woohoo: μου την εφαγαν ολη !!ελλα σημερα βρηκα και ντοπια παντζαρια και εγινε...μουρλια!κερναω και κοτοπουλο με αρακα!! :kiss:

καλημερα ανθακι ;) η παντζαροσαλατα της ανθουλας απο αλλο πλανητη :P

μπραβο βρε ανθουλα μου!!! εγω θα προτιμουσα να φαω σημερα παγωμενο καρπουζι και τιποτε αλλο...αλλα το διαιτολογιο σημερα εχει φακας...με τη ζεστη δεν τα μπορω τετοια φαγητα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Περασατε ωραια χθες!!μπραβο!!και του χρονου να εισαι καλα!! :kiss:

ευχαριστω πολυ βρε ανθουλα μου να εισαι καλα,κι εσυ να χαιρεσαι την οικογενεια σου κι οτι επιθυμεις ;):kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιθυμω ενα....στρουμπουλο μωρο οπως αυτο που πηγα και ειδα χθες!! :woohoo: ολα τα λευτα!με ενα μικρο παφουτικο στομα που να μυριζει γαλα!!!αν ειναι δυνατον να ειναι αγορι !!αν λεω....μην ακουστω και αχαριστη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Επιθυμω ενα....στρουμπουλο μωρο οπως αυτο που πηγα και ειδα χθες!! :woohoo: ολα τα λευτα!με ενα μικρο παφουτικο στομα που να μυριζει γαλα!!!αν ειναι δυνατον να ειναι αγορι !!αν λεω....μην ακουστω και αχαριστη!!

αχ! βρε ανθουλα μου!!! θα ερθει ψυχη μου....αλλα στην ωρα του..πιστεψε με...προς το παρον δεν σκεφτομαστε τιποτα ;):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω να γραψω καμια συνταγη μεσα στο blog μου γιατι σημερα μαλλον θα σας το παρουσιασω...θα τα ξαναπουμε κοριτσακια μου!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαι ναι προς το παρον σκεφτομαστε,διακοπες,μπανια,συνταγες,και μαγειρικη,η αληθεια ξεχνιεμαι με αυτο ...και αμα αρεσουν κιολας....εκει να δεις χαρα!!τελος παντων...σημερα θα παμε σε ενα πανυγηρι εδω κοντα μας,με τα ποδαρακια,θα ερθει και η μαδερ μου,την προσκαλεσε ο Κιμων.... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα ομορφιές μου!!!!!!!!!!! :):)

Ασπάκι μου γλυκο τι κάνεις?....πως περάσατε χθες?

Γωγάκι μου ... απ΄ότι ειδα περάσατε όμορφα στα γενεθλια...αντε και του χρόνου.... :kiss::kiss: με την ευχη ότι επιθυμεις να το πάθεις!!!!!!!!! :P:P

Κατερινάκι μου,Συμπεθερούλα μου,Ανθούλα μου... καλε που ειστε τσουπρίτσες μου??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...