Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

karolinaki1 έγραψε:

μα πιο γλυκια και απο το γλυκο του κουταλιου!!!!!!!!!!!!!!! :P:P κοκκίνησες πολυ αγάπη?

Πιο γλυκιά ναι, πιο απολαυστική όχι!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Καλημερα κοριτσια!!!να σου ζησει η Λυδια σου Καρολινακι!!! :kiss:

ευχαριστω Ανθούλα μου...

να σαι καλα και όχι άγχος και όοοοοοοοοοοολα θα γίνουν ...θα το δεις...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Καλέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε που είστε???

Ελάτε να κάνουμε κους-κους!!! :dry:

ωπα! εφτασαααα.... :woohoo: :woohoo: κους κους δεν εχω...γιαουρτοπαστα αμα θελετε με παγωτο.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια ηρθα και εγω στην παρεα σας .Εχει πολυ ζεστη και ετοιμαζομαιγια τη λογοθεραπεια του Σταυρου ευτχως σημερα δνε κατεβηκα εμ συγκοινωνια περιμενα να σχολασει ο αντρας μου ,μετραω μερες Ιουλιος και ακομα ουε ενα μπανιο !αντε να δομε καθε χρονοκαι χειροτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απορεις ασπακι που ειπα γιαουρτοπαστα με παγωτο?

απλα μια μπαλα παγωτο συνοδευει τη γιαουρτοπαστα..η' αυριο η' μεθαυριο θα σας δειξω το blog μου με συνταγες..το ετοιμαζουμε μαζι με τον αντρουλη μου..

καλως την βανια...καλως ορισες στην παρεουλα μας...βρε βανια δεν βρηκα τιποτα στο email μου... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμ,τι λαχταριστη κουβεντα ανοιξατε κι εσεις εδω!!τρεχω να εξαφανιστω..με πεθανατε σημερα ολες με τα γλυκα!

Κοριτσαρες μου καλο απογευμα!καλα να περασετε!! ;)

κριμα που δεν ηρθα στη βαπτιση..εχασα..ενα παραμυθακι..αλλα τι να κανω που με κλεισανε μεσα τα μαστορια???χτες με στησανε το πρωι ηρθαν αντι 09 ηρθαν 10.. να αφησουν τα υλικα!σημερα τα εφτυσα ολη μερα τρεχω 3 οροφους πανω κατω..γιατι ειχα και στην αυλη συνεργειο να χτιζει και στο σπιτι πανω μαστορους να τριβουν και να βαφουν!και ημουν μονη μου μεχρι το απογευμα που γυρισε ο αντρας!

Πφφ τελος παντων θα τελειωσει κι αυτο!

Η Καρολινα μου φανταζομαι ηταν μια κουκλιτσα ε?θα ελαμπε το μαναρακι μου!Κριμα ρε γμτ..που σας εχασα και εσας ολες!παω να χαλαρωσω στη κολλητη μου γιατι αυριο εχουμε συνεχεια! :S

καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pink έγραψε:

γεια σας κοριτσια!καρολινακι μου να σας ζησει η λυδια,κατερινακι μου αντε να περασει γρηγορα η ταλαιπωρια,φιλια σε ολες

Φανή καλησπέρα!! :)

Πω-πω, χαθήκαμε έχουμε να μιλήσουμε από την πρώτη φορά που συναντηθήκαμε στην Πλάκα! Κάλά είσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Ναι Γωγώ μου, στην δουλειά είμαι!!!!

Καλέ πρασινομάτα είμαι...θα σε μπέρδεψε η μπλε σκιά!!! :laugh: :blush:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: αντανακλουσε ως φαινεται η σκια ......οπως και να'χει εχεις υπεροχα ματια... ;) φαντασου μεσα στα ματια σε κοιτουσα η ρουφιανα....αλλα εσυ...περα βρεχει... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Βρε είπαμε ...εγώ είμαι στον κόσμο μου, αλλά κι εσύ μαρή που είσαι πιο προσγειωμένη, τι έκανες γι αυτό????? :laugh:

αντε παλι τα ιδιααααααααα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: βασικα 1 φωτο σου ειχα δει που φορουσες γυαλια ηλιου δεν φαινοντουσαν τα ομορφα σου ματια :woohoo: δεν ημουν σιγουρη οτι ησουν εσυ και ντραπηκα να σε ρωτησω...ασπακι εσυ εισαι??? :P

ΣΗΜΕΙΩΣΗ....απο κοντα εισαι πολυ πιο ομορφη!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα σας κοριτσακια!!!!!!!επεστρεψα και εγω μετα απο 3 μερες με το γιο μου!!!για αυτο εξαφανιστηκα!!!!!ειστε ολες καλα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

καλημερααααααα σας κοριτσακια!!!!!!!επεστρεψα και εγω μετα απο 3 μερες με το γιο μου!!!για αυτο εξαφανιστηκα!!!!!ειστε ολες καλα????

βρε καλως την μας!!! καλημερα ζενια μου!

τι κανεις? εφερες πισω το ομορφο αντρακι σου?γιατι καλε δεν το αφησες να κανει τα μπανακια του? θα λιωσει εδω με τοση ζεστη.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

βρε καλως την μας!!! καλημερα ζενια μου!

τι κανεις? εφερες πισω το ομορφο αντρακι σου?γιατι καλε δεν το αφησες να κανει τα μπανακια του? θα λιωσει εδω με τοση ζεστη.. :([/quote:5llc3cw9]

Στην κατερίνη έμεινε Γωγάκι!!!20 Ιουλιου θα ερθει.απλα πηγα να το δω..ειχαμε και βαφτιση.Τώρα την Παρασκευή θα ανέβουμε με τον Νικολη να τον δουμε(εχουμε και γαμο)!!!!!

Βρεθηκατε για καφε???με τη ασπα???στα βαφτισια??που??πειτε με και εμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...